זו ממש לא הבעיה זו העובדה - שהחוק הבינלאומי - קרי האו"ם התיר למדינת ישראל להיות מדינה יהודית על כל מה שמשתמע מכך

אני מבין שלא נוח לך עם זה וזכותך כמובן

אך אלה העובדות . הן רשומות באופן ברור בהחלטת 29 נובמבר 1947 ובהכרזת העצמאות של מדינת ישראל מ 14.5.1948

"מדינה יהודית בארץ ישראל - היא מדינת ישראל"

יחד עם זה , כאמור , אני בטוח שתמצא לך שוויון אזרחי מלא וזכויות אזרח מופלאות  לכל הדתות (חלק מהם לא בטוח שזה יהיה נכון לגבי העם היהודי - אבל בטוח שתדע להתעלם בצביעות מופלאה...)בהמון מדינות אחרות על פני החלד הזה

חוץ מהפקקטה עשרים וכמה אלף הקילומטרים המרובעים המיועדים לעם הנירדף ביותר בעולם 

הכרזת העצמאות של מדינת ישראל קבעה מדינה יהודית היא מדינת ישראל. היא לא החליטה שהמדינה שייכת ללאום היהודי באשר הוא.

זאת עובדה ואני מבין שנוח לך יותר לעוות אותה.זכותך.

70 שנה זה החזיק לא רע . אין אף מדינה דמוקרטית שחוקקה חוק מהסוג הזה שאומר שיש אזרחים שלא יכולים להיות שותפים מלאים במדינה.

אתה נוטה להפיל אלי דברי שטות מטופשים. אני יודע שזה יהיה קשה לך אבל רצוי שתפסיק.

אני לא נוטה להפיל כלום - אני מציין עובדות ולא פרשנויות שלך

1.מדינת ישראל הוכרזה כמדינה יהודית ללא שום פרשנות שנוחה לך - מדינה יהודית היא מדינה ששייכת לעם היהודי 

ממש כפי שמדינה תורכית/מצרית/יפנית/מה שתבחר  שייכת לתורכים/מצרים/יפנים/מה שתבחר גם

2. מתוך 70 שנות המדינה היום 17 שנים של משטר אפרטהייד (המכונה "ממשל צבאי") שהונהג ע"י ממשלות השמאל

3. אי חקיקת החוק גורם לכך שאזרחים בני מיעוטים שאינם רואים עצמם נאמנים למדינת ישראל- אלא כפלסטינאיים  /אינם משרתים בצבאה- או במשטרה או בכל שרות לאומי אחר/אינם תורמים לקהילה   וחלקם הגדול לא משלם בכלל מסים -אך במקביל דורשים ואף מקבלים את מלוא ההטבות מבטוח לאומי ועוד  - כעת דורשים במפגיע זכות להתנחל בכל רחבי מדינת ישראל ובקרוב גם באדמתך שלך (אם לא איכפת לך)

4. כדאי שתפסיק להתפלצן פה - אני יודע שזה יהיה קשה לך - אבל רצוי שתפסיק   

מדינה יהודית היא מדינה של העם היהודי- ואין להתנות זאת בשום תרבות שיכולה להיות פלורליסטית ורבת גוונים

כפי שמקובל בעם היהודי על שלל דעותיו והתפלספיותיו וניגודיו גם לדורותיו - וכל זאת במסגרת היותו עם יהודי החי על אדמת מולדתו

היא המדינה היהודית - ארץ ציון וירושלים בירתה  האחת והנצחית של מדינת ישראל

לא תעזור לך שום פרשנות ולא יעזור לך גם אם תלכי פה סחור סחור עד בא משיח צידקנו

מדינה יהודית היא מדינה של העם היהודי - נקודה

בנוסף

הגדרת הלאום בדת היהודית, בניגוד לדתות אחרות, שזורה היטב  בעקרונות הדת 

החל ממשפט המפתח“לֶךְ לְךָ מֵאַרְצְךָ וּמִמּוֹלַדְתְּךָ וּמִבֵּית אָבִיךָ אֶל הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ”

ובהמשך - הרומן המתועד בספרי הקודש של העם היהודי  בין בורא עולם לעם ישראל שיצא ממצרים לארץ המובטחת היא ארץ ישראל

ולכן עם ישראל המאמין בדת ישראל שהיא הדת היהודית חייב לראות עצמו גם כבן לאומה היהודית שמולדתה היא הארץ המובטחת - ארץ ישראל

בנצרות שנוצרה כפלג מתוך עם ישראל הופרד הקשר החד ערכי הזה וכנ"ל גם באיסלם שקידש את מכה ומדינה אך שאף לאחד את כל האומות תחת לאום איסלמי גלובלי אחד

לגבי סעיף הלאום בתעודת הזהות (שאצלי היא מצוינת היטב בתעודת הזהות שלי)

אכן היו החלטות בג"צ הקשורות למחלוקת עם הרפורמים בסוגיית "מיהו יהודי" וכתוצאה סיעת ש"ס דווקא ניסתה להתחכם ולבטל או לסמן בכוכביות את סעיף הלאום

אך כל זאת נעשה מתוך ידיעה ברורה שתעודת הזהות היא לא הקובעת את לאומיותו של האזרח - אלא הרישום ב"מרשם התושבים"

ושם הסעיף הזה רשום בהחלט

את מוזמנת להדפיס עותק ולהיווכח

ואני שוב מביא את הציטטה

שחוק מרשם האוכלוסין אינו אלא חוק סטטיסטי-רישומי ולא חוק הצהרתי על יהדותם של אזרחים. הלאום נרשם עדיין במרשם האוכלוסין, וכל תושב ישראלי זכאי לקבל בחינם תדפיס של תמצית המרשם שלו, בו מצוין גם הלאום.

אני לא נוטה להפיל כלום - אני מציין עובדות ולא פרשנויות שלך

1.מדינת ישראל הוכרזה כמדינה יהודית ללא שום פרשנות שנוחה לך - מדינה יהודית היא מדינה ששייכת לעם היהודי 

ממש כפי שמדינה תורכית/מצרית/יפנית/מה שתבחר  שייכת לתורכים/מצרים/יפנים/מה שתבחר גם

2. מתוך 70 שנות המדינה היום 17 שנים של משטר אפרטהייד (המכונה "ממשל צבאי") שהונהג ע"י ממשלות השמאל

3. אי חקיקת החוק גורם לכך שאזרחים בני מיעוטים שאינם רואים עצמם נאמנים למדינת ישראל- אלא כפלסטינאיים  /אינם משרתים בצבאה- או במשטרה או בכל שרות לאומי אחר/אינם תורמים לקהילה   וחלקם הגדול לא משלם בכלל מסים -אך במקביל דורשים ואף מקבלים את מלוא ההטבות מבטוח לאומי ועוד  - כעת דורשים במפגיע זכות להתנחל בכל רחבי מדינת ישראל ובקרוב גם באדמתך שלך (אם לא איכפת לך)

4. כדאי שתפסיק להתפלצן פה - אני יודע שזה יהיה קשה לך - אבל רצוי שתפסיק   

1. לא נכון . אזרחי המדינה קבעו שהיא יהודית ולא קבעו שהיא שייכת לעם היהודי. היתה להם סיבה.

2. אתה צודק אבל איך זה קשור למשהו?

3. טענה גיזענית ופשיסטית.  זכותו של כל אזרח לחיות בכל מקום . עוד לא הומצא מכשיר לניטור נאמנות.

4. אתה יכול יותר טוב.

1.לא נכון - מועצת הבטחון של האו"ם ובהמשך עצרת האו"ם הם שקבעו במקור שיש זכות ליהודים להקים מדינה יהודית בארץ ישראל

מדינת ישראל הוכרזה במועד שהוכרזה בשל החלטות אלו- החלטת החלוקה דיברה על מדינה יהודית לצד מדינה ערבית , כלומר 2 מדינות השייכות כל אחת ללאום אחר

2.סתם להזכיר לך איזו ממשלה הפעילה במדינת ישראל משטר אפרטהיד אמיתי ואלו ממשלות ממש לא

3.בתוקף חוק הלאום - המדנה בהחלט רשאית להקצות שטחי התיישבות ללאומים השונים מבלי לגרוע משמירת אופיים הלאומי

באותה מידה שלא יעלה על הדעת התיישבות יהודית מסיבית בתוך אוכלוסיה ערבית צפופה - ואני בטוח שבמקרה הזה גם תטען שזו טענה "גזענית פשיסטית" "וזכותו של כל אזרי לחיות בכל מקום" - כהרגלך...

4. אני ממש לא בטוח בכך ונותן לך זכות ראשונים

1.לא נכון - מועצת הבטחון של האו"ם ובהמשך עצרת האו"ם הם שקבעו במקור שיש זכות ליהודים להקים מדינה יהודית בארץ ישראל

מדינת ישראל הוכרזה במועד שהוכרזה בשל החלטות אלו- החלטת החלוקה דיברה על מדינה יהודית לצד מדינה ערבית , כלומר 2 מדינות השייכות כל אחת ללאום אחר

2.סתם להזכיר לך איזו ממשלה הפעילה במדינת ישראל משטר אפרטהיד אמיתי ואלו ממשלות ממש לא

3.בתוקף חוק הלאום - המדנה בהחלט רשאית להקצות שטחי התיישבות ללאומים השונים מבלי לגרוע משמירת אופיים הלאומי

באותה מידה שלא יעלה על הדעת התיישבות יהודית מסיבית בתוך אוכלוסיה ערבית צפופה - ואני בטוח שבמקרה הזה גם תטען שזו טענה "גזענית פשיסטית" "וזכותו של כל אזרי לחיות בכל מקום" - כהרגלך...

4. אני ממש לא בטוח בכך ונותן לך זכות ראשונים

1.אין סתירה.לידיעתך,היהודים הקימו מדינה וקראו לה מדינת ישראל והגדירו אותה כ"יהודית"

2.הרבה דברים רעים נעשו כאן פעם . הממשל הצבאי לא סיבה להכניס היום אצבע בעין של הלא יהודים.

3. זאת גזענות ביחוד שיש העדפה בחוק להתישבות יהודית. ואפרופו לא יעלה על הדעת,תראה מה שנותנים ל"עטרת כוהנים"

לעשות בלב שכונות ערביות צפופות.

4. לבריאות. 

1. היהודים הקימו מדינה לפי ההגדרה שקבעה האו"ם - אלה העובדות וכדאי שתפנים זאת ותפסיק ללכת סחור סחור

2. לא חיפשתי סיבה - ציינתי עובדה שהאפרטהייד  אמיתי היה בעת שלטון מפא"י וממש לא בימינו - אלא אם כן אתה מצטרף לעלילה השקרית הזו - זבש"ך

3.זה מקנה זכות חוקית ודמוקרטית ליהודית להתנחל, בשם השיוויות והדמוקרטיה ,  בתוך ישובים ערביים - תפנים

4.גם לך ואריכות חיים גם

1. היהודים הקימו מדינה לפי ההגדרה שקבעה האו"ם - אלה העובדות וכדאי שתפנים זאת ותפסיק ללכת סחור סחור

2. לא חיפשתי סיבה - ציינתי עובדה שהאפרטהייד  אמיתי היה בעת שלטון מפא"י וממש לא בימינו - אלא אם כן אתה מצטרף לעלילה השקרית הזו - זבש"ך

3.זה מקנה זכות חוקית ודמוקרטית ליהודית להתנחל, בשם השיוויות והדמוקרטיה ,  בתוך ישובים ערביים - תפנים

4.גם לך ואריכות חיים גם

אתה לא מבין את ההבדל בין מדינה  יהודית למדינת הלאום היהודי.

עוד פעם אתה קופץ עם הצהרות חסרות משמעות. קביעת חוקים עבור יהודים זה אפרטהייד בהגדרה.

אין דבר כזה זכות חוקית של יהודים אם אין זכות כזאת לאזרחי מדינה שאינם יהודים. זה אפרטהייד בהגדרה.

אם אתה לא מבין,לך תלמד.

אני מבין היטב שמדינת הכחולים היא מדינת הלאום הכחול וכנ"ל לגבי הצהובים וגם לגבי היהודים

ליהודים יש רק מדינת לאום אחת בעולם על פי אמונתנו והיא מדינת ישראל- ולכן מדינה יהודית היא מדינת הלאום היחידה של העם היהודי - נקודה

קביעת העדפה בהתיישבות  כלפי לאום מסוים אינה אפרטהיד - אפרטהייד הוא שלילת זכויות מוחלטת מלאום מסוים 

כפי שהיה בדרום אפריקה או בכל מדינות ערב ובגרמניה ואוסטריה ומדינות הכיבוש הנאציות במלחמת העולם השניה,ובימינו  במדינות מוסלמיות רבות השוללות זכויות ליהודים/ישראלים  עד  עצם היום הזה היום ועוד

מדינת ישראל איננה מוגדרת "מדינת כל אזרחיה"  אלא "מדינה יהודית" 

אם אתה לא מבין מה ההבדל בין שתי ההגדרות האלה לך תלמד

יהדות היא גם לאום וארץ הלאום היחיד של העם היהודי הוא ארץ ציון וירושלים

ולכן הפזורה של היהדות ברחבי העולם נחשבת ביהדות  כגלות מארץ המולדת היחידה של העם היהודי

למדינה היהודית יש בעלות של העם היהודי עליה - וחוקי השוויון בפני החוק  לכל אזרחיה חוקקו כבר בחוק יסוד כבוד האדם וחירותו

מי שסבור שבישראל חוקקו חוקים בנוסח המשטר הנאצי המשוקץ חוטא בסילוף האמת ובזילות השואה 

אתה בורח.

לא הדיון הוא על ההבדל בין מדינה יהודית למדינת הלאום היהודי. אבל נוח יותר ,כמובן,להכניס אלמנטים לא קשורים.

נתינת זכויות יתר לקבוצה אתנית מוגדרת היא אפרטהייד לכל דבר ועניין. זכויות יתר,כמוה כשלילת זכויות מאחרים.

ישראל הוגדרה עד לא מזמן כמדינה יהודית שמבטיחה שיוויון זכויות מלא לכל אזרחיה. היום היא לא.

אני לא בורח לשום מקום פה המולדת שלי

בהכרזת העצמאות מצויין במפורש שיש לנו חזקה מלאה על המולדת הזו של העם היהודי

אתה הוא זה שניכנס לפרשנויות לא עניניות בכלל

כאילו שיש הבדל  בכלל בין מדינה יהודית למדינת הלאום היהודי- 

ממש פתטי

שיוויון הזכויות שלכל אזרחי המדינה מובטח בחוק יסוד אחר ואתה יודע זאת היטב

חוק הלאום לא סותר זאת אלא רק קובע מי הריבון פה וזה בהחלט נכון והגיע העת לעשות זאת

ערביי ישראל שאתה חרד כל כך לשוויון זכויותיהם - אכן מקבלים שוייון זכויות מלא כמו כל אזרח אחר - למעט העובדה שהם לא נאמנים למדינה ורואים עצמם פלסטינאיים - ולמעשה דורשים אוטונומיה פלסטינאית  בתוך תחום "קווי 67" 

והם מקבלים רוח גבית מאנשים כמותך שטחו עיניהם מראות מה באמת מתרחש פה 

מדינת ישראל זו מדינת העם היהודי בזכותו ניתן לכמה בני דתות אחרות לגור ולהתפרנס כאן

גם ניתנת להם הזכות לבחור ולהבחר הבעיה שחלק מהם רוצה לשוט אותנו

על פי ההלכה היהודית (הקדושה, האלוקית) מעמדם של הערבים ויתר הגויים כמותם במדינת ישראל הוא מעמד של "גר תושב"...

מי שלא יודע מה זה "גר תושב", שיעיין בבקשה כאן :

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%A8_%D7%AA%D7%95%D7%A9%D7%91

או בתלמוד, התלמוד הבבלי, במסכת עבודה זרה, דף ס"ד עמוד ב'.

בתמצית : כדי להיות רשאי להשאר במדינת ישראל הוא צריך, הגוי, הלא יהודי, להתחייב לשמור על 7 מצוות בני נח, יהיה מותר לו לפתוח את הפה, אבל אסור יהיה לו להשמיע קול, ולא תהיה לו שום זכות בחירה לכנסת או לעיריות...

או שיבחר להתגייר, בלי שום דאווינים, כלומר להפוך ליהודי אמיתי שומר מצוות, ואז יזכה לשוויון זכויות אמיתי, עם יתר אדוני הארץ.

אי לכך, לאור האמור לעיל, חוק הלאום החדש משדרג את הערבים ויתר הלא יהודים ואת זכויותיהם, כלפי מעלה באופן שאין להם בכלל מה להתבכיין או להתלונן.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר