הישראלי המכוער, חוויות מחול ובחזרה.

בשעות הבוקר המוקדמות חזרתי מחופשה משפחתית ביער השחור ואני חייב לפחות ולומר שאיני איש בשרות, הישראלי ממשיך להיות מכוער ולדעתי אפילו יותר מבשנים עברו.

אין לי אלה להצטער על כך שבכדי להחזיק כלב אני מחויב ברשיון ולגדל ילדים לא,אני רוצה להאמין שאילו היה נדרש להחזיק ברשיון להביא ילדים ולגדל ילדים שחלק לא מבוטל "מההרוים" של היום אפילו כלב הייתי אוסר עליהם להחזיק.

די היה לראות את המעברים והמושבים במטוס כפי שהושארו בכדי להבין שיש לנו בעייה קשה ביותר של חינוך בעיקר של נוער וילדים אבל לא רק גם להורים ממש לא חסר,איך שהם מדברים כל כך זול כול כך טיפשי ובעיקר לא מאפשרים לאחרים לשבת בשקט או להירדם גם בקשות חוזרות ונישנות לא נענו.

כך הם מתנהגים בפרקים,במשעדות וסתם ברחוב אם פעם בלטו מוסלמים בהתנהגותם אז היום אנחנו מצמצמים ומתקרבים בצעדים גדולים ומדאיגים.

לעמות בתור? לא אצל רוב הישראלים, יצא לי להיות בפרק אירופה ההתנהגות של הישראלים פשוט שערוריתית כל זאת כשלצידם מקומיים מנומסים שמביטים בהם בתדהמה לא מובנת, חדרי האוכל במלון צעקות והורים חסרי שליטה מאפשרים לילד למלא צלחת בלי כל שליטה ולהציף צלוחית בחלב וקורנפלקס ועד שמגיע לשולחן כל השטיח ספוג בחלב,מי שחושב שזה מדבר להורים הרקובים האלה שישכח פשוט, ואני יכול להוסיף עוד לא מעט אבל זה מיותר.

אחטא אם לא אומר שלצד החוליגנים והצ'חצ'חים האלה היום גם היו משפחות על ילדים שניכר ההבדל הענקי בין אלה לאלה,אומנם הם מעט אבל זה מה שמותיר בי את התקווה שאולי פעם אהיה עוד טוב כאן בישראל.

בוקר טוב לך קוקוריקו תרנגול...

מרגע שהתרבות המערבית הקלוקלת פשתה במחוזותינו אנו נראה תופעות קשות יותר.

גם אני הייתי בחול וראיתי טיולי משפחות של ילדים דתיים לאומיים תענוג להיות איתם.

מדברים ומתנהגים בנימוס.

לעומת החינוך הכללי כל דבר רוצים עכשיו מתחצפים להורים.....

זורקים לכלוך...

כמובן מבלי להכליל

אכן יש מספר ישראלים עם התנהגות בהמית

אבל, המדינה אשמה,משקיעה בטובים ולא בנכשלים,

אם מוכיחים לאדם שהוא כשלון בהרבהצ תחומים לאורך זמן,

חלק מהם מורדים פורקים עול ,זו נקמתם,

לכן חייבים להחזיר את החינוך היהודי 

המחנך להסתפקות במועט.

כבוד למבוגר למורים להורם.

אהבת הזולת לא לפגוע בגופו ורכושו

בל תשחית כולל בשטחים ציבוריים

התנדבות ועזרה...

החינוך הדתי לוקה בחוסר לבחינת בגרות

גם רבים ממשוחררי שרות צבאי עוזבים הדת,חילונים

גם חלק מהמורים של הדתיים מואשמים המיניות כלפי תלמידיהם

גם אצל הדתיים האשה  פחות מהחמור

וגם הדתיים מתרחקים מהחברה הנושרים מהכולל

בוקר טוב לך קוקוריקו תרנגול...

מרגע שהתרבות המערבית הקלוקלת פשתה במחוזותינו אנו נראה תופעות קשות יותר.

גם אני הייתי בחול וראיתי טיולי משפחות של ילדים דתיים לאומיים תענוג להיות איתם.

מדברים ומתנהגים בנימוס.

לעומת החינוך הכללי כל דבר רוצים עכשיו מתחצפים להורים.....

זורקים לכלוך...

כמובן מבלי להכליל

לא אשכח לעולם, טיסה חזרה מאיסטנבול, קבוצת חרדים שהייתה במטוס ! 

צרחות והתרוצציות בלי סוף ,כל הטיסה,הקצרה למזלנו. 

אבל השיא היה ביציאה.....ערמות של זבל בין הכסאות היכן שישבו, שאי אפשר היה להאמין, מכל וכל, חיתולים בלי סוף, אוכל זרוק שהביאו איתם(כשר).....

מעולם לא ראיתי דבר כזה ! תת תרבות במירעה. ובכלל מה שהם עושים קשה להאמין....

דוגמא - http://www.kikar.co.il/%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%98%D7%95%D7%A1-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A1%D7%94-%D7%91%D7%A9%D7%A7%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9F.html

מנהל הפורום
10,000+

עוד קבוצה, ישראלית, ראיתי באיטליה, מבסוטים מעצמם וצוחקים, כי מה? אחד מהם בכנסיה שביקרו.....

הוריד מכנסיו לעבר הצלב חושף ישבנו. וואלה !!!! אמת לאמיתה. וחלקם מתגאים שלא נכנסו לכנסיה כי זה מקום מלוכלך.....ישבו בחוץ וצחקו על עוברים ושבים. 

זה הזוי לגמרי, אבל קיים בין כמה מאיתנו. מזעזע. למה הם בכלל נוסעים לארצות שהרוב המוחלט בהן אינו יהודי???

כדי לזלזל,לפגוע,לעלוב? 

חלאות אדם,זה מה שהם. 

מנהל הפורום
10,000+

כל אלה תופעות של נושרי מגורשי ממערכת החינוך

והמדינה משקיעה רק בנחמדים הלומדים ומוצלחים

וגם הדתיים מתרחקים מהחברה הנושרים מהכולל

פניני

בגילך המופלג עוד לא למדת את ההבדל בין הדתיים לחרדים.

ברגע שאתה אומר דתיים אז אתה מתכוון לרפורמים קונסרבטיים נוצרים מוסלמים...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר