לאומיותו? הרי הוא זה שאימץ את כלבי התקיפה רגב וביטן.....כל נביחה/מילה שלהם היא לפי רוחו. הללו כבר תקפו את מיטב מגיני ישראל, ביזו כל ערך עליון. 

הוא? זה שאמר על חילוניים דברים איומים....(לרב כדורי, ואחרים) ובעצמו נהנתן ברמות נדירות. 

הופעה נאה? ענין של טעם, אני לא מוצא בו כלום נאה. בטח לא דומה לנתניהו לפני 20 שנה. 

להיפך, אני מוצא שהוא נלעג, עם שיער הלוואה וחסכון, שאפילו צבע מתאים לא יודע לאמץ. 

לבקר חיילים פצועים, ולנחם אבלים,זה במהות ויסוד התפקיד. וזה לא שונה אצל אף מנהיג. 

אותו ביבי ,ידע יפה מאוד לקצור פופוליזם זול במקרה אלאור....ובעצם לבזות את מערכת הבטחון,על מפקדיה שאמונים על כולנו. 

זה מנהיג? זו כריזמה? כל מי שעיניו בראשו,עם קורטוב רציונל,מתבזה ממש לראות ולשמוע אותו !

מנהל הפורום
10,000+

עודד לטעמי אתה רק מחזק את תחושתי שאתה באמת תמים במידה רבה (לא מיתמם...)

אם אתה לא מצליח להפנים שכל המנגנון הפקידותי של משרדי הממשלה והרשויות המקומיות נגוע עמוק עמוק בנגע השחיתות

כבר שנים רבות - והנגע הזה רק הולך ומחריף משנה לשנה

אתה פשוט נירדמת כמו רבים אחרים במדינה הזו בשמירה וחי באשליות שאם נחליף איזה קצה קרחון זה או אחר

(ביבי למשל) הכל יתהפך לטובה- עלאק...ממש פתטי

אתה פשוט חי בסרט הזוי אם לא איכפת לך

דוגמא? בבקשה!

ניסית פעם לקבל  באופן פרטי כאזרח ....אישור  חשוב מרשות ממשלתית(לבניה , חלוקת קרקע רשיון חריג וכו) ללא הפעלת מאכרים (שוחד)?

המנגנון הציבורי בהחלט רקוב , מושחת ונגוע לכל אורכו ורוחבו עם פרוטקציונרים ו"אנשי שלומינו" ומקורבים 

הכל מתנהל לכאורה לפי תקנים אבל למעשה מקודם  רק מתחת לשולחנות - עובדה שבעובדה !

ובגלל שביבי כל כך הרבה שנים ראשהממשלה - ברור לחלוטין שלמסה גדולה מאוד של פקידים בכירים יש קשר וקשרים ומחויבויות אישיות כלפיו והפמליות המקורבות שלו ולמפלגות סחטניות וסקטוראליות שמצליחות להתעלק ולמצוץ מכל ראשממשלה

בגלל השיטה הדפוקה הזו

אתה עד כדי כך תמים שלא מצליח להפנים זאת?

לא מאמין?

סע הערב לגני התערוכה - הם יהיו שם בנציגות לא קטנה תהיה בטוח בכך- בהצלחה

שחיתות קיימת,תמיד,היכן שיש בור שומן,יתקבצו גם מושחתים למינהם.

יחד עם זאת אני דווקא כן מנוסה במגע עם רשויות, ולרוב נתקל באנשים הגונים שעושים את המיטב. 

שוחד מעולם לא שילמתי. זה לא עלה מעולם. דווקא נתקלתי בזה ביוון,ספרד, ומדינות באירופה....

מכיר את התופעה. 

למרבה הצער, ביבי מקדם ולא חוסם את הללו,שמדרדרים את המערכות. הכל מתחיל בראש הפירמידה. 

לו רצה, היה משנה הכל. 

ביבי אינו קצה הקרחון, ביבי הוא הקור שמייצר אותו !!! והסיפורים שכולנו מכירים סביבו מייצגים אותו נאמנה !!!

מנהל הפורום
10,000+

אנא הפסק להשמיץ ולהעליל,נתניהו עושה הכל ביושר ונקיון כפים

קשה לך לתפוס שזו עובדה משפטית חוקית

אני לפעמים נדהם מאנשים הטוענים שאולמרט היה ראש ממשלה טוב,למרות שישב והורשע כחוק

יש כאן מוסר כפול, בעיני השמאל הכל כשר כדי להפיל את נתניהו

רק בבחירות לא

700,000 שח מתנות ממילצן זה נקיון כפיים? זה שוחד !! זה לא שמפניה וסיגרים פה ושם. זה שווה ערך ל 4 מכוניות וולוו v40. חדשות.

אסור לקבל כאלו מתנות. הבנת????? ועוד שלל פרשיות ללא סוף,מקורבים נחקרים...כל סביבתו בבעיה, ואתה חי בלה לה לנד שנתניהו לא ידע......לא שמע....על עיסקת הצוללות בה מככב מקורבו וקרוב משפחתו...ביטול מכרזים...וחתימה על הסכם עם חברה אחת ,ש"במקרה" מיוצגת על ידי אנשיו/מקורביו !! 

זאת בלי לידע את מי שאחראים כשר הבטחון ואחרים....ככה פתאום,נסע וחתם....

זה הזוי שיש אנשים כפניני שאוכלים את זה כ "נקיון כפיים" ! זו התנהלות מאוד לא תקינה, והכל תחת שרביט של מי? "נקי הכפיים" נהנתניהו !

ועזוב את השמאל. אין כמעט שמאל. הלואי והיה שמאל לוחם ערכי ואמיתי כאלטרנטיבה שלטונית מצויינת.

אין !!! יש מרכז חזק, כחלון,לפיד,מחנה ציוני,ליברמן.....

מי שחוקרים ומובילים את הברורים בענין השחיתות,כולם אנשי ומינויי נתניהו.

אז די לשקר הזה המטופש !! לשקר אין רגליים. רק טיפש ימשיך עם שקר כה מטופש וברור. 

מנהל הפורום
10,000+

שחיתות קיימת,תמיד,היכן שיש בור שומן,יתקבצו גם מושחתים למינהם.

יחד עם זאת אני דווקא כן מנוסה במגע עם רשויות, ולרוב נתקל באנשים הגונים שעושים את המיטב. 

שוחד מעולם לא שילמתי. זה לא עלה מעולם. דווקא נתקלתי בזה ביוון,ספרד, ומדינות באירופה....

מכיר את התופעה. 

למרבה הצער, ביבי מקדם ולא חוסם את הללו,שמדרדרים את המערכות. הכל מתחיל בראש הפירמידה. 

לו רצה, היה משנה הכל. 

ביבי אינו קצה הקרחון, ביבי הוא הקור שמייצר אותו !!! והסיפורים שכולנו מכירים סביבו מייצגים אותו נאמנה !!!

לצערי אנחנו כנראה לא גרים באותה מדינה ....קצת מוזר אבל עובדה

לידיעתך השחיתות  במנגנונים הממשלתיים - ואני לא מתכוון לפקידות הנמוכה דווקא אלא במיוחד למעמד המנהלים שממונים שרובם הגדול הגיעו למה שהגיעו לצערנו לאו דווקא בשל כישורים אישיים פרופר - שם ללא ספק הכל פוליטי ויד רוחצת יד ותן לי ואתן לך 

בשביל לראות זאת ממש לא חייבים להפליג ליוון ספרד ומזרח אירופה - זה פה ממש ממול 

אם לא איכפת לך

בשעה שאתה מתעקש בצורה מוזרה להתמקד רק בקצה הקרחון

השחיתות במנגנונים הממשלתיים שלנו נולדו כידוע עוד מימי מפא"י העליזים והפתקים  ומאז התופעה הזו רק מתרחבת ומשגשגת

ורק משתכללת 

בלי שום קשר לעובדה שנוח לך לגלגל הכל  רק על היהודים ...אופס...רק על ביבי רק  על ביבי גם

אני מכיר פקידים בכירים. ורבים. כולם ברכה למדינת ישראל,ישרים,הגונים,מאוד משכילים,מתאמצים. 

ונכון לעכשיו מבוהלים ממה שקורה תחת מימשל זה. 

הבט בשדרת המנהלים המובילה בשרות הציבורי,תגלה קריטריונים גבוהים ואנשים טובים. הרוב המכריע אינו פוליטי, 

מקצוענים, המינויים הפוליטיים לעיתים בעייתיים, אכן, אבל השדרה המקצועית היא טובה !!

הם אלו שמצילים אותנו, למרות הממשלה, למרות הנזק שגורמים פוליטיקאים סוררים (לא כולם).

איך הגעת ליהודים? מה אתה מנסה לטפול ולהשחיל? איזה מין תעמולה זו?

והנה אתה....מי שמנסה להלחם בשחיתות, ישר והגון, ואלו רבים...."מגלגלים על היהודים" !!!!

אלו מילותיך,ונסיון עכור ונורא שמייצג פאשיזם במירעו. הסתה נטו !

והיהודים הם כמובן הליכודניקים ואנשי נהנתניהו. בושה !

איך אמר נתניהו לכדורי? ממש כמוך, על מתחריו ...."הם שכחו מה זה להיות יהודים" !! 

https://www.youtube.com/watch?v=rrGVtNaoM_4

מנהל הפורום
10,000+

לא יעזור לך כלום

אתה פשוט מנסה באובססיביות להטיל את כל השחיתות שפשטה במנגנונים הממשלתיים באופן אישי על ביבי

וזו ללא ספק דרך התבטאות חולנית והזויה  המזכירה בהחלט את מניעי הגזענות והאנטישמיות גם המטילים את כל הרוע על היהודים

ולא שונה  במקביל לחלוטין מההתבאויות האומללות של ביבי כנגד כל השמאלנים גם(כמו בדוגמא שהבאת כדי להוכיח שאתה לא שונה מביבי בנקודה זו  וירית לעצמך במחילה ברגלך- עובדה שבעובדה)

זו נבלה וזו טריפה

ביבי הוא ללא ספק נהנתן ידוע והגיע זמנו ללכת  מזמן !- אך הוא לא המציא את השחיתות במדינה הזו שלא תהיה לך שום טעות !

אם אתה באמת מאמין בכך זבש"ך

גם אני נולדתי בארץ הזו ונוכחתי בשחיתות הזו  לאורך כל השנים תחת שלטון מפא"י ולאחר מכן תחת שלטון הליכוד

זו אותה הגברת בשינוי האדרת

והיא לא קשורה לחלוטין לשנאה האובססיבית והחולנית  שלך נגד ביבי

השחיתות אצלנו היא ללא ספק קרחון ענק השקוע עמוק ביסודות שיטת השלטון הרעה שלנו

מאז הקמת המדינה ועד עצם היום הזה ממש

הגיע העת להפנים זאת ולטפל בשיטה ולא ברדיפה פוליטית אובססיבית אחרי איש פוליטי זה או אחר

שנוח לך לתקוף אותו אישית ולהטיל עליו את כל הרוע שיש במדינה הזו כפי שנוהגים גזענים 

זו בהחלט דעתי

מה שמדהים זה שהשמאלנים המשכילים חושבים שהם צודקים

וכל האחרים  נינדרטאלים פגאנים מפגרים

הדגנרטים האלה חושבים שהרוב טועה ולכן מזלזלים בו ודורכים עיו

ומופתעים כשנציגי הימין שונאים אותם ומתנקמים בהם

המשכילים האלה יוצרים קיטוב ונתק בעם ,בדיוק כמו הדתיים לובשי השחור ואוהדיהם

אין טיפת גזענות בדברי. שום כלום. זו המצאה הזויה. 

הקבלות לא לענין. (חולניות,אובססיביות...למילותיך)

האיש הוא מנהיג ישראל,ראש ממשלה. שאמור לשמש מצפן לכולנו. כשהאופק עכור והכל מצביע לאותו כוון,זה מעורר סלידה עמוקה וחשש לעתיד כולנו. את התופעה הזו יש להכרית. 

הייתי רוצה שכל אזרח יפקח עיניו, ויעלה ביקורת ומחאה כנגד מושחתים למינהם,בפרט מנהיגינו !!!!

ולא ינסה לתרץ את העלמת העין בשלל הבלים כפי שכמה מגיבים כותבים. 

ופנינוש, שוב,אין קשר לימין ושמאל, כל מי שחוקרים שבורחים מנתניהו הם ימין בריבוע. 

ומי שאינו מבין זאת ומעוות את האמת והמציאות ,אכן מתאים להגדרות שלך, ניאנדרטלים,פאגאנים,,מפגרים ועוד.....

אני כמרבית האנשים שאני מכיר ,איננו קרובים לשמאל(ושוב,לא שיש רע בדעות שמאל). 

אבל כולנו משכילים (שזה בהחלט מקור לגאווה, ולא כדבריך "המשכילים האלה"....)ובהחלט נאבקים למען מדינה הגונה יותר,צודקת יותר, מוסרית יותר,צנועה יותר, חרוצה יותר,משכילה יותר,  דוגמא ומופת !! 

ונגד שחיתות וספסרות,נפוטיזם לסוגיו,שמשחיתים את המדינה שיקרה כל כך לכולנו !!! 

מנהל הפורום
10,000+

אמנם הנוסח ומחשבתך מרוככת

לדעתי דעותיך מוזנות מהתקשורת השקרנית ההזויה ומחבריך ומכריך שאין להם כל הוכחה

שבסה"כ ניזונים משמועות ומשונאי חינם של נתניהו

שים לב בבקשהההה לעובדה שחוקרים כמה פרשות במשך כמה שנים ואין אפילו החלטת משטרה,

להערכתי המושכלת נתניהו נהנתן ,אוהב סיגרים יקרים ושמפניה טובה

על כל אלה אין עבירה או משפט או כלום

במקרה שלך זו התנהגות נהנתנית  ואני חושב כמוך שזה מוגזם ושיסתלק הנהנתן

אבל ,רוב גדול בעם חושב ההפך וזו זכותו ,אזכירך הם לא פגאנים אלא אנשים כמוני וכמוך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ., digger
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר