מה רצה ראש הממשלה להודיע לנו? דרמטי?

רצה והתחרט כנראה. 

אולי שמאס בתפקיד ולא יכול עוד, אולי רצה להתפטר? אולי ללכת לבחירות? 

כל החקירות,כולל אישום כנגד אישתו.....והרחש סביבו, גרמו לו להפנים שמוטב להתרחק מהאש? לפרוש ? 

כבר מזמן כתבנו כאן שהוא עוף מוזר בליכוד....משכיל יותר,ממשפחה שהיא אליטה מובהקת, נראה שהוא ממש בודד בחבורה סביבו. 

ועוד יותר נראה ומורגש, שהוא חש מיאוס וזרות לסביבתו. יהיו לו חיים שקטים ונוחים פי כמה מחוץ לשרות הציבורי שכל כך לוחץ.

אם לא הלך לאיבוד בשכרון הכח.....טוב יעשה אם יפרוש בזמן. יפנה מקום להנהגה חדשה ומרעננת שתחזיר את האחדות והשפיות לכולנו. 

מנהל הפורום
10,000+

האמת , עד כמה שהספקתי להבין את מהלכיו עד כה - הוא ממש לא קורץ מהחומר הזה

בניגוד מוחלט לבגין ז"ל שהיה רגיש מאוד לרחשי הציבור ובאמת הגיע לנקודת משבר ונאלץ לפרוש כשראה איך העם מפגין בסלידה ממנו

נראה לי שהעליהום התקשורתי רב השנים נגדו רק חיזק וחישל את האיש הזה - הוא ממש שם קצוץ על התקשורת ובז להם באמת

ומאמין ממש  בכנות בצידקת דרכו ולא יישבר אלא אם כן יועמד לדין ותוכח אשמתו חד משמעית

במקביל הוא זוכה כידוע לפופלריות רבה ביותר בקרב הליכודניקים ובהחלט לא מרגיש שם עוף מוזר- זה בטוח

הם ושותפיו הקואליציוניים הטבעיים מימין לא יתנו לו כל מהר ובקלות ללכת- כי הם נהנים מאוד ממטעמי שלטונו- ולכן מה בוער?

הציבור השפוי בישראל חייב להפנים שהשחיתות והסחי הפוליטי לא נולדה עם ביבי ולא תמות אחריו גם

השחיתות והגועל הפוליטי אצלנו היא פרי בוסר של שיטת שלטון דפוקה והיא רק תתגבר עם השנים ולא תפחת

ללא שום קשר למי שיהיה ראש הממשלה הבא

נקודה

רצה והתחרט כנראה. 

אולי שמאס בתפקיד ולא יכול עוד, אולי רצה להתפטר? אולי ללכת לבחירות? 

כל החקירות,כולל אישום כנגד אישתו.....והרחש סביבו, גרמו לו להפנים שמוטב להתרחק מהאש? לפרוש ? 

כבר מזמן כתבנו כאן שהוא עוף מוזר בליכוד....משכיל יותר,ממשפחה שהיא אליטה מובהקת, נראה שהוא ממש בודד בחבורה סביבו. 

ועוד יותר נראה ומורגש, שהוא חש מיאוס וזרות לסביבתו. יהיו לו חיים שקטים ונוחים פי כמה מחוץ לשרות הציבורי שכל כך לוחץ.

אם לא הלך לאיבוד בשכרון הכח.....טוב יעשה אם יפרוש בזמן. יפנה מקום להנהגה חדשה ומרעננת שתחזיר את האחדות והשפיות לכולנו. 

אולי הוא שונה מרוב הליכוד, אך הוא רוכב בהחלט על הגלים שלהם. הוא שטבע את המשפט "אני אספסוף גאה"..... והוא שנהנה מהתמיכה הנאמנה של ביטן אמסלם ורגב.

הרובוטומטום: פגום גנטית, אובססיבי, מתאכל משנאה מרה , יזדקן בטרם עת.

ביבי הוא מנהיג של שיטה דפוקה

כאשר הוא ילך תישאר השיטה הדפוקה והרקובה ותמשיך לשגשג כי אין עליה שום איום ממשי

ורק תימצא לה מנהיג חדש מן הסתם וחוזייר חלילה

וגם אם יחליף את ביבי נציג מהמערך או כולנו או יש עתיד או השד יודע איזו מפלגה חדשה תצוץ מחר

הוא יאלץ להכנע מהר מאוד לשיטה הרקובה או להתפטר מרוב גועל - כי השיטה הדפוקה גדולה עליו 

צריך להתחיל להפנים שהבעיה היא לא באנשים בודדים

אלא בשיטה גדולה ורחבה אחת גדולה שהשתלטה לנו בעוונותינו על כל המדינה

כל מנגנון השלטון שלנו כל כל מאות אלפי פקידיו וסרסוריו הוא מושחת ורקוב מן היסוד ושום דבר לא מאיים עליו בחסות השיטה הזו

מי שלא מבין זאת לא מפנים באיזו מדינה רקובה ומושחתת  כולנו מתבוססים

נקודה

ביבי הוא מנהיג של שיטה דפוקה

כאשר הוא ילך תישאר השיטה הדפוקה והרקובה ותמשיך לשגשג כי אין עליה שום איום ממשי

ורק תימצא לה מנהיג חדש מן הסתם וחוזייר חלילה

וגם אם יחליף את ביבי נציג מהמערך או כולנו או יש עתיד או השד יודע איזו מפלגה חדשה תצוץ מחר

הוא יאלץ להכנע מהר מאוד לשיטה הרקובה או להתפטר מרוב גועל - כי השיטה הדפוקה גדולה עליו 

צריך להתחיל להפנים שהבעיה היא לא באנשים בודדים

אלא בשיטה גדולה ורחבה אחת גדולה שהשתלטה לנו בעוונותינו על כל המדינה

כל מנגנון השלטון שלנו כל כל מאות אלפי פקידיו וסרסוריו הוא מושחת ורקוב מן היסוד ושום דבר לא מאיים עליו בחסות השיטה הזו

מי שלא מבין זאת לא מפנים באיזו מדינה רקובה ומושחתת  כולנו מתבוססים

נקודה

נכון. נתניהו לא אשם בדבר. רק השיטה אשמה.

נקודה.

מוזר לקרוא , אין מנהיגים ישרים? כולם תוצר מושחת של "שיטה"? כל עובדי המדינה המסורים ונהדרים בחלקם,סרסורים?

זו הזיה נוראה שאינה מובנת כלל. שמורידה אחריות מאדם נהנתן שאינו משמש לא דוגמא ולא מופת לאזרחי ישראל. בושה !

דרדור כללי של מערכות הערכים והמוסר שהן סלע קיומינו. 

מאות אלפי עובדי המדינה הם העיקר, הם חושפי השחיתויות,הם ששומרים על שאפשר, כך במנגנוני הבטחון,וכל מנגנוני השרות הציבור, 

אילולא הם.....כל התקציבים היו נשאבים לכרסי אינטרסנטים וקבוצות ,שאינן מייצגות את מדינת ישראל כולה.

אני ,שלא כמוך, ISH50, חי בסביבת אנשים ישרים ותורמים,חלקם הגדול משרת את המדינה ,תוך הקרבה אישית לא קטנה. 

כולם יכולים להרויח פי כמה בשוק החופשי, אבל בוחרים להשאר בשרות המולדת בגלל ערכים,הגשמה,וחשש שתושחת.

מי שמשחית והורס כל חלקה טובה, הורס ערבות הדדית,מוסר ויושר, אלו נציגי השלטון ה"נבחרים"....ולא אף אחד אחר.

שום שיטה ! רק ההנהגה המושחתת. ולמזלנו הרב, יש מי שמנסים בכל דרך לשמור על שאפשר, חושפים שחיתות ומירמה, גם תוך סיכון קריירה ברמה האישית. ולמרבה הצער אכן מגלים המון מושחתים . 

ועם ישראל? זו לב הבעיה, איך הם בוחרים במושחתים שוב ושוב.....

נקיון כפיים חייב להיות האינדיקטור הראשון לתפקיד ציבורי כלשהו !!

מנהל הפורום
10,000+

א. אני לא מבין איך הסקת שאני ("בניגוד אליך" עלאק) לא חי בסביבת אנשים ישרים ותורמים ? אתה מכיר אותי?- כדאי שתרגיע בהצלחה!

ב. אני טוען בהחלט שביבי הנהנתן נתמך ע"י קהל גדול של נהנתנים המקיפים אותו ומהווים ביחד אוכלוסיה גדולה מאוד של נהנתנים ו"אנשי שלומינו" שבשיטת - יד רוחצת יד - השתלטו על הפקידות השולטת במדינה הזו עם כל בני משפחותיהם ומקורביהם ומספרם רק הולך וגדל באופן טבעי עם השנים ולא להפך

זו לא חונטה של צרה של מושחתים אלא קהל גדול מאוד שנהנה מהמצב הדפוק הזה והם בהחלט ימשיכו לבחור שוב ושוב ושוב באותה מפלגה שמיטיבה עמם וגם למפלגות הסחטניות של החרדים שמיטיבות עימם באופן מגזרי בגלל השיטה- ובעצם למה לא?

אתה הבנת את זה מר עודד המעט תמים?

לגבי תגובתו של יוסף...

" נכון. נתניהו לא אשם בדבר. רק השיטה אשמה.

נקודה."

למיטב הבנתי יש לך ללא ספק בעיה מסוימת בהבנת הנקרא - לא נורא 

קורה....

השמאל נובחים והטלביזיה מצפצפת

הרשעות בתקשורת זה פחות מפרונקל בתחת

אני מציע לכולנו לחכות או להעריך מה יקרה

עכשיו כתב אישום נגד שרה נתניהו. 4 סעיפי אישום.

ובקרוב, סביר שנגד בנימין נתניהו.

ביבי הנהנתן והתחמן  לא מצליח להפנים שאפשר אולי לעבוד על חלק מהאנשים חלק מהזמן ואפילו אפשר לעבוד על כל האנשים חלק מהזמן

אך  אין מצב שאפשר לעבוד על כל העם כל הזמן שבעולם

וגם יומו יגיע מן הסתם

כמו כולם

סבלנות

נראה לי שאתה הזוי ,מדובר על כנופית שמאל גדולה

המנסה להורידו מהשלטון לא באמצעים דמוקרטיםם אלא באשמות 

שמוכחות בתקשורת השמאלנית,ורחוקה הדרך מאוד

ביבי הוא  ללא ספק נהנתן חסר תקנה הדבק בשלטון בכל מחיר  יותר מידי שנים 

כל שלטון משחית וגם ביבי לא קורץ מחומר אחר ללא ספק

פוליטיקאי  הגון וראוי חייב לדעת מתי להיות בשיאו ובמיוחד מתי לפרוש

ביבי לא ממש מוכן להפנים שהגיע זמנו  ושעליו לפרוש ולאלתר

אני עקרונית לא מאמין לאף פוליטיקאי - לא מימין ולא משמאל - ובוודאי שלא לאמביציונים שבהם

כי בשורה תחתונה מה שמעניין אותם זה הישבן האישי והמשפחתי שלהם

הדמוקרטיה האמיתית מחייבת החלפת שלטון מידי פעם אחרת היא מסתאבת 

השלטון הדמוקרטי צריך לשרת את העם ולא העם הוא זה שצריך לסגוד לאנשים שדבקים בשלטון ללא לאות

נקודה

א. אני לא מבין איך הסקת שאני ("בניגוד אליך" עלאק) לא חי בסביבת אנשים ישרים ותורמים ? אתה מכיר אותי?- כדאי שתרגיע בהצלחה!

ב. אני טוען בהחלט שביבי הנהנתן נתמך ע"י קהל גדול של נהנתנים המקיפים אותו ומהווים ביחד אוכלוסיה גדולה מאוד של נהנתנים ו"אנשי שלומינו" שבשיטת - יד רוחצת יד - השתלטו על הפקידות השולטת במדינה הזו עם כל בני משפחותיהם ומקורביהם ומספרם רק הולך וגדל באופן טבעי עם השנים ולא להפך

זו לא חונטה של צרה של מושחתים אלא קהל גדול מאוד שנהנה מהמצב הדפוק הזה והם בהחלט ימשיכו לבחור שוב ושוב ושוב באותה מפלגה שמיטיבה עמם וגם למפלגות הסחטניות של החרדים שמיטיבות עימם באופן מגזרי בגלל השיטה- ובעצם למה לא?

אתה כתבת, מנגנוני השלטון על מאות אלפי פקידיו וסרסוריו....

מכאן כולם כמעט מושחתים וגנבים. ובין זה למציאות אין כל קשר !!

תמים? אני? הלואי. אני מאחל לעצמי לחזור לתמימות ולשלווה שפעם התברכתי בהם. 

יחד עם זאת ההכללות שלך והעצמת הכנופיה שמשחיתה אותנו הזויים בעיני. הם מיעוט,היו מיעוט,ישארו מיעוט,אבל מיעוט שמרקיב את כל הארגז ומדרדר את מדינת ישראל,מדינת היהודים היחידה. 

אנו רואים אותם,את המנוולים,מכריזים בלי בושה.....מותר לקבל מתנות, גם ב 700,000 שח, וכנראה שזה הרבה יותר.....

אלו אנשים שלא ראויים לשבת אפילו דקה בשום גוף ייצוגי ומוביל. חלקם,מקומם בבית האסורים. 

מפחיד להפנים שיש אנשים, כמוך, שרואים שחור והופכים ומאמינים שמנוולים אלו הם רוב. 

וחובה על כולנו לעורר את הציבור הרדום,שיפנים מה קורה כאן,רמת השחיתות, והסכנה למדינה. ציבור שאסור שיתפתה להסתה ותעמולה זולה שמסתירה ומתכחשת לאמת !!!

מנהל הפורום
10,000+

אתה כתבת, מנגנוני השלטון על מאות אלפי פקידיו וסרסוריו....

מכאן כולם כמעט מושחתים וגנבים. ובין זה למציאות אין כל קשר !!

תמים? אני? הלואי. אני מאחל לעצמי לחזור לתמימות ולשלווה שפעם התברכתי בהם. 

יחד עם זאת ההכללות שלך והעצמת הכנופיה שמשחיתה אותנו הזויים בעיני. הם מיעוט,היו מיעוט,ישארו מיעוט,אבל מיעוט שמרקיב את כל הארגז ומדרדר את מדינת ישראל,מדינת היהודים היחידה. 

אנו רואים אותם,את המנוולים,מכריזים בלי בושה.....מותר לקבל מתנות, גם ב 700,000 שח, וכנראה שזה הרבה יותר.....

אלו אנשים שלא ראויים לשבת אפילו דקה בשום גוף ייצוגי ומוביל. חלקם,מקומם בבית האסורים. 

מפחיד להפנים שיש אנשים, כמוך, שרואים שחור והופכים ומאמינים שמנוולים אלו הם רוב. 

וחובה על כולנו לעורר את הציבור הרדום,שיפנים מה קורה כאן,רמת השחיתות, והסכנה למדינה. ציבור שאסור שיתפתה להסתה ותעמולה זולה שמסתירה ומתכחשת לאמת !!!

עודד, הבעיה היא שלנתניהו יש כריזמה של מנהיג. נכנסתי היום לדף הפייסבוק שלו: האיש מבקר ומחבק כל חייל שנפצע בפעולה, האיש הביע את צערו הגדול לפני משפחת הטייס שהתרסק לפני יום יומיים. האיש לאומי מאד, ופועל כל הזמן לקבלתנו בעולם: כרגע, במדינות אפריקה. ודי מצליח, יש לומר.

ואין ספק שיש לו הופעה נאה וגם רהוטה מאד לפני הציבור. אנשים אוהבים אדם כזה כמנהיגם.

אז כן, מדווח לנו שזו משפחה נהנתנית ומושחתת. מאחר שהדברים נעשים הרחק מעין הציבור, רוב האנשים לא יודעים פרטים. רואים רק את האיש, יופיו הפיזי ולאומיותו הרבה. ודבקים בו.

בוא נקווה מאד שהצדק ייעשה. "כי האדם יראה לעיניים". והשופט - לא מושפע.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר