04.08.17 | 17:17
ברית המילה - נזק מיני גדול לבת הזוג. וגם לגבר.
 תמיד הייתי בעד הליכה עם הטבע, בכל דרכיו. התנכלות לסביבה, והטלת מומים בגוף, תמיד זעזעו אותי. עכשיו בא המאמר הזה, על הנזק העצום להנאה המינית של האשה (גם של הגבר) הנגרם ע"י ברית המילה, ופוקח עיניים.
04.08.17 | 19:15

מאמר חשוב מאד מאד! לקרוא! להבין איזו ברבריות זו המנהג ה"יהודי " (יהודי עאלק. המצרים הקדמונים  עשו זאת, לכוהנים שלהם.). לא רק הכאב הקשה שנגרם לתינוק הקטנטן, מסכן, ובשביל מה??? בשביל מה??? אלא הפגיעה הקשה מאד במיניות ובקשר המיני והנפשי לבן זוגה, הנגרמים לבת זוגו של הבוגר הנימול, ולו עצמו.

05.08.17 | 11:46

לא נזק  ולא נזק נפשי בקיצור בבלת [ כמובן מבלי לפגוע בגברת  הלביאה]

05.08.17 | 16:46

לא נזק  ולא נזק נפשי בקיצור בבלת [ כמובן מבלי לפגוע בגברת  הלביאה]

קראתי את מה שהיא כותבת. אתה לא קראת. וכמובן, אתה לא אשה. אבל אפילו כזכר, אין לך התנאים להשוות את חווייתך -אם יש לך בכלל - לחווייתו של גבר לא נימול.

08.08.17 | 16:13

אני חושבת שכל הזכרים היהודים הם פגומים, בעלי מום. וכך כל הגויים ששטפנו את מוחם שיש למול את התינוקות.

הגיע הזמן ש(א)נשים  יתנערו מהטירוף הזה מלפני 5000 שנה.

08.08.17 | 17:00
 תמיד הייתי בעד הליכה עם הטבע, בכל דרכיו. התנכלות לסביבה, והטלת מומים בגוף, תמיד זעזעו אותי. עכשיו בא המאמר הזה, על הנזק העצום להנאה המינית של האשה (גם של הגבר) הנגרם ע"י ברית המילה, ופוקח עיניים.

אם הברית מילה מזיק למה לחרדים ומוסלמים יש הכי הרבה ילדים?

08.08.17 | 19:26

אם הברית מילה מזיק למה לחרדים ומוסלמים יש הכי הרבה ילדים?

כנראה אין קשר בין הנאה מינית (שהיא זכותה מלידה של האשה, וגם זכות של הגבר) לבין הריון. אגב, גם אונס (שהוא פשע במימדים קוסמיים)מביא לא פעם להריון.

09.08.17 | 08:50

לברית המילה תועלות רפואיות רבות מניעת זיהומים מניעת סוגי מסויימים של סרטן

בית המלוכה הבריטי למשל מלים את כל בניהם מסיבות רפואיות ומשתמשים במוהל יהודי דווקא.

מחקרים מדעיים מוכיחים למעלה מכל ספק שמדובר בצעד שנושא עימו יתרונות בריאותיים חשובים הן ליחיד והן לחברה.

מניעת זיהומים ומחלות
לצד אלה המפקפקים בתועלת שטמונה בקיום ברית המילה, ישנם מחקרים שנעשו על ידי גורמים בלתי תלויים שמראים שברית המילה מסייעת בהגנה על הגוף מפני הידבקות במחלות שונות. בין היתר, ברית המילה נחשבת למועילה במצבים הבאים:

דלקות במערכת המין והשתן – בקרב תינוקות זכרים שעברו ברית מילה, מחלות של זיהומים במערכת השתן נפוצות הרבה פחות מאשר בקרב אלה שלא נימולו.

מחלת האיידס – בקרב גברים נימולים קטן הסיכוי להידבק בנגיף האיידס בצורה משמעותית. עקב כך, ארגוני בריאות רבים המליצו על מצבי מילה נרחבים במדינות שבהן שיעור החולים גבוה (ארצות אפריקה, למשל).

הרפס – למרות הטענות שברית המילה מעלה את הסיכוי לחלות במחלות כגון הרפס, הרי שלאמתו של דבר המצב הפוך לחלוטין. העובדה שמרבית המוהלים כיום נוקטים אמצעי זהירות מחמירים ואינם מבצעים את פעולת מציצת הדם באופן ישיר הביאה לכך שכיום אין סיכון של העברת מחלות מהמוהל אל התינוק במהלך הברית. מחקרים אמריקניים מראים שבקרב נימולים אמריקאים שיעור חולי ההרפס נמוך באופן משמעותי מאשר בקרב לא נימולים.

הקטנת מחלות נשים – לא רק עבור הגברים ישנה תועלת רפואית בברית המילה. נשותיהם של נימולים נמצאות בסיכון נמוך הרבה יותר להידבקות בזיהומים על רקע חיידקי. כמו כן קטן גם הסיכון לחלות בסוגים שונים של מחלת הסרטן.

09.08.17 | 10:36

אבל יש האוהבות זין ערל

09.08.17 | 14:22

נכון להיום,בחברה מודרנית והגיינית,אין משמעות לברית מילה. נהפוך הוא.....הרגישות וההנאה נפגמים בגדול אצל הגבר, 

והטבע(אלוהים בשבילך...ג'קו) לא יצר סתם הגנה על האיבר הגברי. מהערלות ייצרו את האינטרפרון, היות והתאים שם מייצרים יותר חומרים מגינים . עד שהצליחו לייצרו במעבדה. אינטרפרון הוא מרכיב מדהים במערכת החיסונית שלנו.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=467248

צא ולמד.....עוד חברה מפוארת ישראלית, ומחקרים של המוסד מספר 1 למחקר עולמי, מכון וייצמן למדע !

בקיצור ברית מילה מיותר בתכלית, ממש כמו החיתאן בחברות אפריקאיות ומוסלמיות, שם כורתים את הדגדגן לילדות ונערות. 

אלו טקסים פרימיטיביים שמוטב לו לא היו מתקיימים. 

זוועות, לא פחות !

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%AA_%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D

ומשפט אחד מטומטם לגמרי......מהלינק....

"

• אמונה שלפיה ילדים נולדים עם מרכיבים משני המינים - העורלה נחשבת נקבית ואילו הדגדגן נחשב זכרי. לפיכך יש להסיר מרכיבים אלה בתקופת ההתבגרות כדי להבהיר את הזהות המינית של המתבגר/ת." 

כן, עצוב, עולם של בורות מקיף אותנו....המדינות שהכי מפגרות גובלות בנו. 

זכור לי שרעיית הנשיא סאדאת, ג'יהאן, נלחמה בתופעה הנוראה הזו בכל דרך שהתאפשרה לה. דוגמא ומופת. 

מנהל הפורום
10,000+
09.08.17 | 14:25

אבל יש האוהבות זין ערל

אני האשה אומרת: לעזאזל עם הנימולים, בעלי המום.

אני מרגישה באופן אינסטינקטיוי שהעורלה חשובה מאד להנאתי.

אתה יכול להתרגז, אתה יכול לנבל את הפה, ולמצער להתווכח איתי. עם הטבע לא מתווכחים. לדעתי לזכרים בעם היהודי, ולנשים גם, נעשה עוול קשה במשך אלפי שנות קיומו של העם. טמטום של אדם אחד (אברהם? או שהוא בכלל מיתוס?), או של קבוצה (מי יודע מי הם), הביאו צרה צרורה על עם שלם.

09.08.17 | 14:37

אבל יש האוהבות זין ערל

אני האשה אומרת: לעזאזל עם הנימולים, בעלי המום.

אני מרגישה באופן אינסטינקטיוי שהעורלה חשובה מאד להנאתי.

אתה יכול להתרגז, אתה יכול לנבל את הפה, ולמצער להתווכח איתי. עם הטבע לא מתווכחים. לדעתי לזכרים בעם היהודי, ולנשים גם, נעשה עוול קשה במשך אלפי שנות קיומו של העם. טמטום של אדם אחד (אברהם? או שהוא בכלל מיתוס?), או של קבוצה (מי יודע מי הם), הביאו צרה צרורה על עם שלם.

emo_45.png

מנהל הפורום
10,000+
09.08.17 | 19:01

נכון להיום,בחברה מודרנית והגיינית,אין משמעות לברית מילה. נהפוך הוא.....הרגישות וההנאה נפגמים בגדול אצל הגבר, 

והטבע(אלוהים בשבילך...ג'קו) לא יצר סתם הגנה על האיבר הגברי. מהערלות ייצרו את האינטרפרון, היות והתאים שם מייצרים יותר חומרים מגינים . עד שהצליחו לייצרו במעבדה. אינטרפרון הוא מרכיב מדהים במערכת החיסונית שלנו.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=467248

צא ולמד.....עוד חברה מפוארת ישראלית, ומחקרים של המוסד מספר 1 למחקר עולמי, מכון וייצמן למדע !

בקיצור ברית מילה מיותר בתכלית, ממש כמו החיתאן בחברות אפריקאיות ומוסלמיות, שם כורתים את הדגדגן לילדות ונערות. 

אלו טקסים פרימיטיביים שמוטב לו לא היו מתקיימים. 

זוועות, לא פחות !

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%AA_%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D

ומשפט אחד מטומטם לגמרי......מהלינק....

"

• אמונה שלפיה ילדים נולדים עם מרכיבים משני המינים - העורלה נחשבת נקבית ואילו הדגדגן נחשב זכרי. לפיכך יש להסיר מרכיבים אלה בתקופת ההתבגרות כדי להבהיר את הזהות המינית של המתבגר/ת." 

כן, עצוב, עולם של בורות מקיף אותנו....המדינות שהכי מפגרות גובלות בנו. 

זכור לי שרעיית הנשיא סאדאת, ג'יהאן, נלחמה בתופעה הנוראה הזו בכל דרך שהתאפשרה לה. דוגמא ומופת. 

אתה צודק לגמרי. 

לאיזה שפל יכול הטמטום של בני אדם להגיע.

מוזר איך השכל האנושי יכול להגיע להבנות נפלאות אצל אנשים מסוימים, (הישגי המדע בעיקר, והיופי של חלק מהאמנות) ולשיא הטפשות והטמטום אצל אנשים אחרים.

10.08.17 | 11:03

אכן כן. לטמטום אין סוף. מייאש ! 

ראיתי אתמול את ראש ממשלתנו הזחוח, את הקהל שלו הפגאני....

האשמות מטופשות,אמירות לא לענין, והקהל מריע....אוכל הכל כקרם דלה קרם....

שכח לגמרי במה מדובר, בסכומי ה"מתנות" שלא נשמע כדבר הזה....

שכחו שם מי המשפטנים שמקדמים את החקירות,מי אנשי המשטרה, שכחו את כל מי שברחו מביבי.....והם רבים.

כולם אנשי ימין ,רובם ליכוד, מינויים של נתניהו, שמאשים את מי? שמאל שמאל שמאל....אותה סיסמא מטופשת שעושה נפשות אצל האספסוף !!

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר