לעתים הרוח משנה את כיוונה. האם רק הליכוד יכול? גל השגשוג הבא

בימים אלו, אנו בישראל עוברים מעין צונאמי של צרות לאומיות בתחום השחיתות. צצות פרשיות המעידות על ריקבון וסירחון בתהליך קבלת ההחלטות בתחומי הביטחון הלאומי שלנו. כואב להיווכח לאילו תהומות של רפש וחידלון היתדרדרנו. השחיתות מתמקדת דווקא בתחום הנוגע לציפור הנפש של כולנו - הרכש הביטחוני. רדיפת הבצע של בכירי הצבא מעבירה אותם על דעתם. דווקא אנשים שיש להם תנאים נדיבים ומופלגים של תנאי פרישה כלכליים, הם אלו המושחתים - רודף בצע לא ישבע, מוכרים את האינטרס הביטחוני שלנו תמורת בצע כסף. עושים זאת אותם אנשים שאמורים להיות מופקדים על הצרכים והביטחון הלאומי שלנו. אוי לבושה.

יש האומרים כי כוח הוא דבר משחית, וכוח אבסולוטי משחית באופן אבסולוטי. ובכן, יש גרעין של אמת בדבר. הליכוד כבר נמצא בהגה השילטון תקופה ארוכה. תחת שילטון ממשלות הימין הונהגה מדיניות כלכלית של שוק חופשי ברוח קפיטליסטית. בעקבות כך שוחררה לחופשי תאוות האדם האנושית להיטיב עם מצבו הכלכלי. אדם קרוב אצל עצמו, וכך התאמצו רבים לקדם עצמם בתחומי השכר, ולהגדיל את התמורה והתגמולים הכספיים וההכנסות שלהם. רבים עושים זאת באופן לגיטימי וחוקי. אך רבים אחרים תאוות הבצע דוחפת אותם לבצע פשעים כדי להיטיב עם עצמם. אווירת השחיתות של "אם אין אני לי, מי לי" התפשטה, וכך רבים גונבים, רומסים, סוחטים ולוקחים שוחד בצורה מושחתת. אומרים שהדג מסריח מהראש, וכך תהליך הפשע, הרשע והשחיתות החל משכבת ההנהגה הלאומית, הביטחונית והציבורית שלנו, ולצערנו לא מסתיים שם.

ממשלות הליכוד הלאומיות הביאו את ישראל להישגים כבירים. ברוך השם, אנו חווים שפע, עושר, שגשוג, פריחה וצמיחה. באופן יחסי יש לנו שקט בפן הביטחוני. אנו משקיעים ומפתחים תשתיות תחבורה בהיקף עצום של עשרות מיליארדי שקלים בשנה. תעשיות החקלאות, התיירות, ההייטק, הסייבר, הביוט, והתרופות פורחות ומשגשגות. גל עצום של בניית בתים, בניית שכונות, בניית ערים, בניית קניונים ובניית נמלים ושדות תעופה מתרחש לנגד עיננו. אנו חווים גלי עלייה יחסית גבוהים של כ-30,000 עולים בשנה. המדינה מתחזקת כלכלית ומתעשרת. תקציבים גדולים יותר מופנים לרווחת החלשים בחברה. ועם כל זאת, נשאלת השאלה המתבקשת לגבי זהות הנהגת השילטון, האם רק הליכוד יכול?

ובכן, כמו שזה נראה כיום אין אלטרנטיבה טובה לממשלת ימין בראשות הליכוד. העם בישראל נעשה יותר ימני, לאומי, מסורתי, דתי ושמרני. וזאת בכל התחומים החשובים והמהותיים - גם בתחום הכלכלי, גם בתחום הביטחוני וגם בתחום המדיני. וכאן יש לשאול מה הליכוד עוד יכול לחדש, לשפר ולהביא לנו? איזו בשורה הוא נושא בקרבו? איך אנו נוהגים לשיר? - "מה עוד תבקשי מאתנו מכורה, ואין, אין עדיין"? כן, העתיד עוד לפנינו, והמלאכה מרובה.

ישנם עדיין רבים המתקשים כלכלית, ויש לחזק את מצבם הכלכלי. ישנה בעיית יוקר הדיור בעיקר לדור הצעיר, שיש לפתור. את יוקר המחיה יש להוריד. צריך להיערך לקליטת גלי עלייה גדולים שיבואו. צריך לחזק את אחיזתנו בחבלי מולדתנו ההיסטורית ביהודה ושומרון. זה הזמן לבנות שם בהיקף גדול ועצום, כמו גם בירושלים. יש לפתח עוד יותר את הנגב והגליל. צריך להשקיע יותר בתחומי הבריאות, החינוך והרווחה. להכשיר ולקלוט יותר רופאים, חוקרים, מדענים ומהנדסים. לחזק את היושרה הציבורית ביכולת לחקור, לחשוף ולמגר פשעים, גניבות ושחיתות ציבורית, כלכלית ופרטית. העתיד לפנינו, והימין בראשות הליכוד יעצב אותו טוב יותר, למען כולנו.

רבות גדולות ונצורות טומן לנו העתיד. יש לקחת את גורלנו בידנו

אם תרצו, אין זו אגדה!     

למרות שגל חקירות השחיתות רק בתחילת דרכו

כבר כעת ממה שהתגלה עולה סירחון גדול

והשבר יהיה גדול כניראה ממה שעוד יתגלה, וחבל

אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר?

למרות שגל חקירות השחיתות רק בתחילת דרכו

כבר כעת ממה שהתגלה עולה סירחון גדול

והשבר יהיה גדול כניראה ממה שעוד יתגלה, וחבל

אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר?

עלפי ערוצי הטלוויזיה אתמול

מסתבר שעו"ד ששמרון המקורב לנתניהו אמור היה לגזור קופון של עמלה מעסקת הצוללות/ספינות

עמלה שמנה של כ-9 מיליון דולר, דבר המעיד על שחיתות (מרבית עורכי הדין הם מושחתים ורודפי בצעׂׂ)

אין עשן ללא אש, כלומר גנור המושחת שכר ושיחד את שמרון בגלל קרבתו לראש הממשלה

האם ככה הגדולים עושים כסף גדול? כניראה הם מוכרים את השפעתם הפוליטית בעבור בצע כסף

כשזה נוגע לרכש של ציוד ביטחוני לישראל, הרי זה בגדר בגידה בישראל ובנו. 

רדיפת הבצע של בכירי הצבא???? מאיפה המצאת את זה? מבית הספר החרדי שמשתמט מצה"ל ורק משמיץ את מי ששומר עליו?

מדהים....לא פחות. 

השחיתות מקיפה את נתניהו, כולם איכשהו קשורים בו, בן דוד ,שכן....וכן הלאה. ביטול מיכרז על ידי נתניהו, 

היחידים שהתנגדו למהלכים הללו הם אנשי הצבא, יעלון שר הבטחון,איש צבא כל חייו, רמטכ"ל.....

יתכן שאיש צבא אחד היה מעורב בשחיתות וזה מפקד חיל הים לשעבר. כל השאר אנשי נתניהו, אזרחים, וכאלו שקודמו על ידי נתניהו(מועמד לראשות המלל ועוד...)

לא ברור לי הפוסט המהלל שלך.....אני רואה הפוך, התדרדרות מוסרית קריטית, בכל המערכות, בריאות,שיכון,כלכלה, דמוקרטיה, פלגנות וסכסכנות בין הישראלים פנימה, מזרח-מערב,ערבים-יהודים....

מכירת נכסי המדינה למקורבים .....בזול.

מי שאכן משפר בקצת את מצבינו הם דווקא פורשי הליכוד, ומי שמחוץ לליכוד. 

אתה תומך גדול של הליכוד מסיבה אחת, זו המפלגה הכי נסחטת שהיתה אי פעם....לטובת החרדים !!!!!

כל מה שאחרים סרבו לשלם(ציפי ליבני) בא נתניהו והבטיח בתוספת בונוסים...וגנב את השלטון.

החרדים חוגגים....האנטי ציונים חוגגים...ה"שותפים הטבעיים" רודפי השלמונים שיורקים לבאר ממנה שותים !!!

כן אליהו....אתה שקוף ! וזה מצער מאוד. 

מנהל הפורום
10,000+

נראה לי שאתה רובוט נגד נתניהו

שזה בעברית ,לדעתך בכל שחיתות נתניהו מעורב

למה לא תלחץ pause  נחכה שנינו לפחות לכתב האשום

בחייך פנינוש, כולם מקורבים, ביטול המיכרז ,ביטול כל המתחרים....והליכה עם טיסנקרופ אותה מייצגים גנור ושימרון........אתה מאמין שלא ידע? למה ביטל את המיכרז? הוא "רק" חתם על עיסקה בלי שידע את שר הבטחון ומי שצריך...? סיפור הספינות והמיספנה בחיפה שרצו לבנות??? סיפור האישור למכור צוללות משוכללות למיצרים? מי אישר?למה? זה לא קרה בעבר. מה האינטרס? 

זה הזוי. אכן, ביבי לא הורשע,נמתין. אבל ההתממות לא שמעתי ,לא ידעתי....היא הזויה ולא תאמן !! בפרט פרשיית הצוללות ושימרון....

ושאר המעורבים, כולם איכשהו קשורים לנתניהו. אתה מאמין שביבי לא ידע? שבן דודו ועורך דינו מעורב בכל הפרשיות? נו באמת !!!!!

ומה עם 700,000 שח כ"מתנות"??? שווה ערך ל 4 וולוו v40 חדשות???? וזה רק ממילצן...לביבי עוד חברים רבים,כולם מיליארדרים....

רוצה להתמם? בבקשה. אני לא מצליח. 

מנהל הפורום
10,000+

בענינים כגון אלה אין מקום לאמונה להשערות לחלומות

צריך פשוט לחסל את מי שקבל או לקח,לאחר פסק הדין המשפטי,

לא ממחשבות הזויות מכוונים שונים

בשביל לגלות מי לקח ולמה,למי.....צריך לפני הכל לשער,להאמין בצדק....לחלום על עולם מוסרי וטוב יותר. 

רק כך נוצרים כלים לשמור על החוק והסדר כמו גם צדק ויושר...מוסר !!!

פסק דין משפטי,לא תמיד מרשיע בנוגע לכללי התנהגות הגונים וכיו"ב !! כפי שאתה בטח יודע....מרבית ראשי כנופיות הפשע,בארץ ובעולם, מסתובבים נפוחים מעצמם,חיים בפאר רב, ארמונות ומכוניות פאר,  כולם יודעים שהם ראשי הפושעים, אבל לוקח זמן רב ,אם בכלל, עד שמורשעים בדין. (והם לא תעשיינים,אנשי הייטק שעשו אקזיט, לא אנשי עבודה חרוצים,לא מומחים בשום מקצוע, ברור מהיכן הכסף...)

על אחת כמה וכמה ,בכירים ביותר במערכת השלטונית ,שעלולים לדאוג שכל הכפופים להם יהיו מטעם....ממפכ"ל ועד אחרון החוקרים.

למזלנו הרב, זה עדיין לא המצב בישראל ! אבל אנו צועדים בביטחה לשם...

כולם מושמצים, משטרה,צבא,שב"כ, מערכת הבטחון, מערכת הצדק והמשפט......עתונות...תקשורת....

וכל מי שנגד הממשלה הנוכחית...(שמאל שמאל שמאל....שבקושי קיים.....כולם שמאל, גם פורשי הליכוד...והמון אנשי ימין שאינם 

חלק מהאגנדה של אנשי נתניהו....וזה הבלוף הכי גדול !!)

לגבי מחשבות...."הזויות"....צריך להיות הזוי לא לראות את התמונה הקודרת ומושחתת שמצטיירת לעינינו ! 

מנהל הפורום
10,000+

רדיפת הבצע של בכירי הצבא???? מאיפה המצאת את זה? מבית הספר החרדי שמשתמט מצה"ל ורק משמיץ את מי ששומר עליו?

מדהים....לא פחות. 

השחיתות מקיפה את נתניהו, כולם איכשהו קשורים בו, בן דוד ,שכן....וכן הלאה. ביטול מיכרז על ידי נתניהו, 

היחידים שהתנגדו למהלכים הללו הם אנשי הצבא, יעלון שר הבטחון,איש צבא כל חייו, רמטכ"ל.....

יתכן שאיש צבא אחד היה מעורב בשחיתות וזה מפקד חיל הים לשעבר. כל השאר אנשי נתניהו, אזרחים, וכאלו שקודמו על ידי נתניהו(מועמד לראשות המלל ועוד...)

לא ברור לי הפוסט המהלל שלך.....אני רואה הפוך, התדרדרות מוסרית קריטית, בכל המערכות, בריאות,שיכון,כלכלה, דמוקרטיה, פלגנות וסכסכנות בין הישראלים פנימה, מזרח-מערב,ערבים-יהודים....

אתה תומך גדול של הליכוד מסיבה אחת, זו המפלגה הכי נסחטת שהיתה אי פעם....לטובת החרדים !!!!!

כל מה שאחרים סרבו לשלם(ציפי ליבני) בא נתניהו והבטיח בתוספת בונוסים...וגנב את השלטון.

החרדים חוגגים....האנטי ציונים חוגגים...ה"שותפים הטבעיים" רודפי השלמונים שיורקים לבאר ממנה שותים !!!

אתה חי בפנטזיות הזויות המנותקות מהמציאות העובדתית בשטח

כל אלפי מתווכי הנשק בישראל הם בכירי צבא פורשים

עובדה ידועה היא כי הם משחדים בהיקפים גדולים גורמי ממשל זרים כדי שירכשו נשק

המציאות הזו ידועה לכולם, אך הם הניחו כי השוחד ניתן לעסקאות יצוא במדינות זרות

מסתבר לתדהמת כולנו, כי מושחת הוא תמיד מושחת, וכך מתווכי הנשק שיחדו את הצמרת האחראית על הרכש הביטחוני שלנו

היקף השחיתות של פורשי הצבא, וגם קצינים בכירים כיום בצבא עוד תתברר

לבינתיים כבר ידוע על בכירי חיל הים צ'ייני, בר יוסף גנור עצמו ועוד יתגלו

כמעט כל מערכת הבכירים הקשורה ברכש ביטחוני ומכירת ציוד ביטחוני היא מושחתת

ואתה מתפלא שאני כותב בכירי צבא רודפי בצע??? מאיפה התמימות שלך

דבר נוסף המעיד על תאוות הבצע של פורשי הצבא היא הפנסיות המנופחות של 19 אלף שקל ומעלה בחודש

פנסיות גישור אלו של פרישה מוקדמת מנופחות באופן מלאכותי ובלתי מוסרי על ידי הרמטכ"לים השונים

לרמטכ"ל יש רישיון להקפיץ את הפנסיה של פורשי הצבא באופן משמעותי

ואכן הם עשו זאת. לפורשי הצבא הוגדלו אחוזי הזכאות לפנסיה בכ-15% שלא בצדק, רק מתוך בצע כסף לדאוג לעצמם

פנסיות הגישור היקרות של פורשי הצבא מזכירות חונטה של כנופיית אליטת שמנת הדואגת לצ'פר את עצמה

יצא בשבוע שעבר דו"ח מטעם הצבא המהיר את גודל השערוריה. להלן הקישור לכתבה בנושא תאוות הבצע בפנסיות:

www.globes.co.il/news/articl.aspx?did=1001198990

אני תומך ליכוד כי אני מזדהה עם העמדות הלאומיות של הליכוד בסיכסוך הישראלי ערבי

וכמו כן אני תומך במדיניות הכלכלית של שוק חופשי ברוח קפיטליסטית שהונהגה על ידי ממשלת הימין בראשות הליכוד

במדינה יש שיפור רב במצב הכלכלי, הביטחוני והמדיני בעשרים השנים האחרונות

כמובן שהמלאכה לא הושלמה, ויש מקום לשיפור רב נוסף בתחומים רבים

חשוב שרבדים שונים בחברה עלו על תהליך של שיפור מתמיד

לתמיכה שלי בממשלות לאומיות ימניות בראשות הליכוד אין כל קשר לחרדים

אתה קצת קוקו ואובססיבי בנקודה זו

הבהרתי פעמים רבות אינני חרדי אני מסורתי לייט מאוד הנוהג כחילוני

שירתתי בצבא 4 שנים, והשתתפתי במלחמת שלום הגליל. אינני שומר מצוות. 

מדהים....לא פחות. 

אתה חי בפנטזיות הזויות המנותקות מהמציאות העובדתית בשטח

כל אלפי מתווכי הנשק בישראל הם בכירי צבא פורשים

עובדה ידועה היא כי הם משחדים בהיקפים גדולים גורמי ממשל זרים כדי שירכשו נשק

המציאות הזו ידועה לכולם, אך הם הניחו כי השוחד ניתן לעסקאות יצוא במדינות זרות

מסתבר לתדהמת כולנו, כי מושחת הוא תמיד מושחת, וכך מתווכי הנשק שיחדו את הצמרת האחראית על הרכש הביטחוני שלנו

היקף השחיתות של פורשי הצבא, וגם קצינים בכירים כיום בצבא עוד תתברר

לבינתיים כבר ידוע על בכירי חיל הים צ'ייני, בר יוסף גנור עצמו ועוד יתגלו

כמעט כל מערכת הבכירים הקשורה ברכש ביטחוני ומכירת ציוד ביטחוני היא מושחתת

ואתה מתפלא שאני כותב בכירי צבא רודפי בצע??? מאיפה התמימות שלך

דבר נוסף המעיד על תאוות הבצע של פורשי הצבא היא הפנסיות המנופחות של 19 אלף שקל ומעלה בחודש

פנסיות גישור אלו של פרישה מוקדמת מנופחות באופן מלאכותי ובלתי מוסרי על ידי הרמטכ"לים השונים

לרמטכ"ל יש רישיון להקפיץ את הפנסיה של פורשי הצבא באופן משמעותי

ואכן הם עשו זאת. לפורשי הצבא הוגדלו אחוזי הזכאות לפנסיה בכ-15% שלא בצדק, רק מתוך בצע כסף לדאוג לעצמם

פנסיות הגישור היקרות של פורשי הצבא מזכירות חונטה של כנופיית אליטת שמנת הדואגת לצ'פר את עצמה

יצא בשבוע שעבר דו"ח מטעם הצבא המהיר את גודל השערוריה. להלן הקישור לכתבה בנושא תאוות הבצע בפנסיות:

www.globes.co.il/news/articl.aspx?did=1001198990

אני תומך ליכוד כי אני מזדהה עם העמדות הלאומיות של הליכוד בסיכסוך הישראלי ערבי

וכמו כן אני תומך במדיניות הכלכלית של שוק חופשי ברוח קפיטליסטית שהונהגה על ידי ממשלת הימין בראשות הליכוד

במדינה יש שיפור רב במצב הכלכלי, הביטחוני והמדיני בעשרים השנים האחרונות

כמובן שהמלאכה לא הושלמה, ויש מקום לשיפור רב נוסף בתחומים רבים

חשוב שרבדים שונים בחברה עלו על תהליך של שיפור מתמיד

לתמיכה שלי בממשלות לאומיות ימניות בראשות הליכוד אין כל קשר לחרדים

אתה קצת קוקו ואובססיבי בנקודה זו

הבהרתי פעמים רבות אינני חרדי אני מסורתי לייט מאוד הנוהג כחילוני

שירתתי בצבא 4 שנים, והשתתפתי במלחמת שלום הגליל. אינני שומר מצוות. 

נפלה טעות בקישור. להלן הקישור הנכון לכתבה על השחיתות החוקית בפנסיות הצבא:

www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001198990

הפנסיות מגיעות לאנשי הצבא. בריבוע ! השרות בצבא אינו מתגמל שנים רבות, משכורות נמוכות ביחס לאזרחות. 

היתרון המובהק,לאחר כל הקושי בשרות,הוא פרישה מוקדמת. 

אם גם את זה יקחו......לא יהיה מי שירצה לחתום קבע ולשרת,רמת הצבא תרד למצב מסוכן. 

ישראלים יודעים להתלונן,צרי עין, מקנאים, אבל לא יחתמו קבע....אם התנאים כל כך נהדרים. 

רבים מאוד מאנשי הקבע ,הם מלח הארץ, חיים בחלקם בסיכון מתמיד,אין יום ואין לילה, מקומות מגורים רבים,ניתוק מהמשפחה ! 

אנשי המדע, בחוץ יכולים להרויח כפול ופי ארבע, אבל נשארים מחשיבות הענין ופטריוטיות נהדרת. 

די להשמצות אנשי הצבא !

יש מושחתים בכל המערכות,ובראש הרשימה,מי שאמורים להיות דוגמא ומופת לכולם,ומועלים בתפקידם,מנהיגי המדינה ! 

נבחרנו !

הייצוא הבטחוני הוא אחד מהחשובים של מדינת ישראל. טוב שקיים. לרוב,פיסגת הטכנולוגיות,בסיס למרבית ההייטק בארץ !!!

ישנן אכן,דילמות מורכבות למי לייצא,כמה ומתי ואיך......אבל מכאן ועד השמצת תעשיה מפוארת של ישראל ,המרחק עצום.

בפרט על ידיך אליהו,שטוען להיותך קפיטליסט....

לגבי הקוקו....אז הנה לך עוד אחד...קוקו, תביט למציאות בעיניים....

ובנוסף, צר לי, אך איני מאמין שאתה לא חרדי ולא שומר מצוות. וזה ממילותיך לאורך השנים. 

(לא שיש רע בלשמור מצוות ואפילו להיות חרדי....מסוג מסויים,מלומד ומשרת...וכזה שמכבד את זולתו,גם אם אינו הולך בדרכו, כזה שתורם לקידמה ושותף ליצירה המופלאה סביבינו)

מנהל הפורום
10,000+

אגב, כתבת על המצב במדינה, על השחיתות, ועל שטוב. אנו בפרשיות האחרונות, צוללות וכיו"ב.....

הסתת הנושא לאנשי הצבא ותעשיות ביטחוניות, דומה להסתת נושא גילוי עריות ומעשי זימה ומגונים....בחברה, הדרת נשים, ולטעון על כל הסוטים ומואשמים בחברה החרדית....בהכללות מזעזעות. 

לא זה ולא זה ראויים !

מנהל הפורום
10,000+

הפנסיות מגיעות לאנשי הצבא. בריבוע ! השרות בצבא אינו מתגמל שנים רבות, משכורות נמוכות ביחס לאזרחות. 

ישראלים יודעים להתלונן,צרי עין, מקנאים, אבל לא יחתמו קבע....אם התנאים כל כך נהדרים. 

רבים מאוד מאנשי הקבע ,הם מלח הארץ, חיים בחלקם בסיכון מתמיד,אין יום ואין לילה, מקומות מגורים רבים,ניתוק מהמשפחה ! 

אנשי המדע, בחוץ יכולים להרויח כפול ופי ארבע, אבל נשארים מחשיבות הענין ופטריוטיות נהדרת. 

די להשמצות אנשי הצבא !

יש מושחתים בכל המערכות,ובראש הרשימה,מי שאמורים להיות דוגמא ומופת לכולם,ומועלים בתפקידם,מנהיגי המדינה ! 

נבחרנו !

הייצוא הבטחוני הוא אחד מהחשובים של מדינת ישראל. טוב שקיים. לרוב,פיסגת הטכנולוגיות,בסיס למרבית ההייטק בארץ !!!

ישנן אכן,דילמות מורכבות למי לייצא,כמה ומתי ואיך......אבל מכאן ועד השמצת תעשיה מפוארת של ישראל ,המרחק עצום.

ובנוסף, צר לי, אך איני מאמין שאתה לא חרדי ולא שומר מצוות. וזה ממילותיך לאורך השנים. 

(לא שיש רע בלשמור מצוות ואפילו להיות חרדי....מסוג מסויים,מלומד ומשרת...וכזה שמכבד את זולתו,גם אם אינו הולך בדרכו, כזה שתורם לקידמה ושותף ליצירה המופלאה סביבינו)

אני בדעתך

די להשמצות אנשי הצבא !

נבחרנו !

אני דווקא תומך בעיקרון של פרישה מוקדמת ללוחמים ולתומכי הלחימה בצבא

אך לא למקצועות אזרחיים רבים הקיימים בצבא

הבעיה אינה בפרישה המוקדמת. הבעייה נעוצה בפנסיות השמנות והמנופחות של הפורשים

הם מקבלים 19,000 שקל בחודש פנסייה ללא עבודה, זוהי הגזמה פראית ומושחתת. זוהי רדיפת בצע

אני מזכיר לך כי כמחצית מהאזרחים בישראל עובדים במשכורת של פחות מ-6,500 שקל בחודש

המשכורת הממוצעת בישראל עומדת על 10,000 שקל בחודש

אין כל סיבה כי פורשי הצבא יקבלו פי 4 פנסיות מהמשכורת של מרבית האוכלוסיה בישראל

זוהי רדיפת בצע. יש בישראל זקנים עניים החיים במחסור של אוכל ותרופות

יש ניצולי שואה הזקוקים לטיפולי שיניים ועזרה באוכל

יש נכים החיים על הכנסה חודשית של 2,500 שקל בחודש

יש צורך גדול בהרחבת שירותי הרווחה והסעד בישראל, אך מחוסר תקציב לא נעשה הדבר

כמובן, כאשר כמדומני כ-9.5 מיליארד שקל בשנה הולכים לפורשי הצבא בפנסיות שחיתות, אין מספיק לנזקקים השונים

אתה צריך לקחת בחשבון כי רק כ-16% ממקבלי הפנסיות המושחתות הם לוחמים, שלהם באמת מגיעים תנאי פרישה מצויינים

שאר מקבלי פנסיות השחיתות הם רודפי בצע המנצלים את היותם קרובים לצמרת מקבלי ההחלטות, וכך דואגים לתחת שלהם. 

נראה לי שאתה רובוט נגד נתניהו

שזה בעברית ,לדעתך בכל שחיתות נתניהו מעורב

למה לא תלחץ pause  נחכה שנינו לפחות לכתב האשום

פניני.....

התקשורת השמולנית החולנית מלבה את אש ההסתה והשנאה לימין ולנתהיהו

צריך להבהיר לכולם כי את הממשלה מחליפים בקלפי, ולא התקשורת השמאלנית מפילה שלטון

העם הוא הבוחר ממשלה בבחירות חופשיות ודמוקרטיות, ולא התקשורת השמאלנית השקרנית שרוצה להפיל את הימין

השמאל ההזוי והחולני רוצה לחזור למוקדי הכוח באמצעות ההסתה פרועה של התקשורת השמאלנית שלו

כנס הליכוד הוכיח כי הימין מאוחד מאחורי מנהיגו נתניהו, ומבין את מזימת השמאל, הממנף את השחיתות, כדי להפיל שלטון.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר