שר או מטרת דמות?

מי יודע היכן שר התקשורת? כל היודע דבר מתבקש להודיע לתחנת המשטרה הקרובה ביותר..

מזה כחודשיים ימים מונה לתפקיד איוב קרא, מישהוא שמע עליו מאז? מישהוא יכול להצביע על החלטה אחת שקיבל או שהוא עדיין חוגג את המינוי המפתיע שקיבל.

מה שכן יתכן מאוד שבגלל עיסוקיו הרבים של נתניהו בחקירות טרם חוברו החוטים המחברים בין השר לנתניהו מאחור...כמו שזה נראה נכון לעכשיו זה יותר מטרת דמות.

אולי בכלל קרא הוא זה שסידר לנתנו בערוץ 20? כי אם זה השר אז כל הכבוד לו, ראיון "כמו במשחק בית" מראינים מ"שלנו" תומכים מתחשבים ההפיך מלנשוך...כל שנותר זה רק מס'ז תוך כדי הראיון...בושה וחרפה זאת תקשורת שהייתם רוצים לראות? ממש לא זה נראה כמו תוכנית חדשה תחת הכותרת "שעת לשון".

לסיכום, כם כל הליקויים בתקשורת שביבי ממש לא אוהב אני עדיין מעדיף אותה כתקשורת ביקורתית,נושכת ולא מלטפת או עושה מס'ז תוך כדי ראיון..

אני מתיחס לתקשורת כמשדרי שקרים ודומיהם

התקשורת כאן חושבת שהיא מבינה יותר משרים מראש הממשלה וכו

ולכן לא אמינה וחיה מסקופים שלא נבדקו כראוי

מזה כחודשיים ימים מונה לתפקיד איוב קרא, מישהוא שמע עליו מאז? מישהוא יכול להצביע על החלטה אחת שקיבל או שהוא עדיין חוגג את המינוי המפתיע שקיבל.

מה שכן יתכן מאוד שבגלל עיסוקיו הרבים של נתניהו בחקירות טרם חוברו החוטים המחברים בין השר לנתניהו מאחור...כמו שזה נראה נכון לעכשיו זה יותר מטרת דמות.

אולי בכלל קרא הוא זה שסידר לנתנו בערוץ 20? כי אם זה השר אז כל הכבוד לו, ראיון "כמו במשחק בית" מראינים מ"שלנו" תומכים מתחשבים ההפיך מלנשוך...כל שנותר זה רק מס'ז תוך כדי הראיון...בושה וחרפה זאת תקשורת שהייתם רוצים לראות? ממש לא זה נראה כמו תוכנית חדשה תחת הכותרת "שעת לשון".

לסיכום, כם כל הליקויים בתקשורת שביבי ממש לא אוהב אני עדיין מעדיף אותה כתקשורת ביקורתית,נושכת ולא מלטפת או עושה מס'ז תוך כדי ראיון..

קרא הוא ערבי נוצרי, לא? אצל הערבים המקובל הוא להתחנף וללקק לאנשים בשלטון.

קרא הוא ערבי נוצרי, לא? אצל הערבים המקובל הוא להתחנף וללקק לאנשים בשלטון.

הדבר ניכר גם אצל רבים מהיהודים יוצאי ארצות האיסלם אצלנו. שכבות שלמות אצלם מריעות ל"מלך" נתניהו. גם אצל העניים שנדפקים עוד יותר בגלל השיטה הקפיטליסטית שלו. אצלם בכלל מקובל הענין של "מלך". כל ערס בן 9 עשוי לקרוא לעצמו מלך, ולמרוח זאת על קירות בצ'כונה. זמרים מפורסמים הם אצלם "מלך". יש אפילו מלך הפלאפל.....

נתניהו יודע יפה איפה מרוחה אצלו החמאה. לא לשווא יש לו ביטון ואמסלם.... אין לי ספק שהוא מרוצה מכך מאד (אף אם בלבו אולי מזלזל בהם חחחחחח). זוכרים את ההצגה שעשה כשהלך לשוק מחנה יהודה ו"ניגב" שם חומוס, לעיני סוללת צלמים ועיתונאים?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר