16.07.17 | 21:04
שני שרים בשם כץ...מי מהם המושחת?

היום התבשרנו שנגד שר הרווחה כץ יוגש כתב אישום בהמלצת רשות המיסים..מישהוא מופתע? ממש לא...ואתם יודעים מה להערכתי הוא חותם על כתב אישום אחד בלבד זה יהיה  ענק בשבילו.

ומה עם השר כץ השני שאמון על התשתיות בישראל? לי אין מידע על שחיתות מצידו שץ שר התשתיות אבל בכל מקום או משרד מתגלגלים כל כך הרבה מיליארדים הסיכוי לשחיתות גבוהה מאוד, כך שכל פרסום או חשדות במשרד התשתיות לא יתקבל בהפתעה.

אז מה יש לנו בממשלה, ראש ממשלה- מושחת

שר הרווחה מושחת

שר הפנים מושחת

שר הבטחון מושחת

שר החקלאות מושחת

שר החינוך מושחת

שר לעיניני מודעין מושחת

שר הדתות מושחת 

שר הבריאות מושחת

שאר השרים וחברי הכנסת מושחתים ערכית ומוסרית כמו חזן,ביטן והצרה צרורה רקב.

מישהוא אמר לי שתמיד תוסיף את המילה לכאורה זה לא עולה כסף אבל בהחלט יכול לעזור בבוא היום אז מה איכפת לי..

נכון יש גם צדיקים בים המושחתים,ארדן,אלקין,שקד..אולי שכחתי מישהוא אולי לא..

16.07.17 | 21:29

ח"כ ישראל כ"ץ, שר התחבורה, אכן חולש על תקציב ענק, אולם המשרד מתנהל בסדר גמור, במיוחד מאז החלה לכהן המנכ"ל טרנר.

בענין משבר עבודת הרכבת בשבת שהכניס את המדינה לכאוס - התברר כי השר פעל בדיוק על פי הנהלים וקבל אישור לעבודת מסילה בשבת ממי שהוסמך להעניקו, בעוד ראש הממשלה מאבד עשתונותיו עקב לחץ החרדים, מבטל את האישור שניתן כדין, וגורם כאוס ארצי בתחילת השבוע שלאחר השבת דנן, ומנסה בהיסטריה אך בלא הצלחה "להפיל" את האחריות לכאוס לשר התחבורה.

מה שכן - היו לשר התחבורה התבטאויות "לא הכרחיות" בענין תחבורה בשבת.

מבקשי פתרונות תחבורה בשבת כונו "שמאלנים", ומניעיהם כונו "פוליטיים".

זה היה מיותר ו"לא מועיל", במיוחד לאור העובדה כי השר, לרשותו עומד רכב ממשלתי, חשקה נפשו בגלידה בעצם שבת קודש סמוכה להתבטאות מיותרת זו, ולא התנזר מקפיצה בשבת דנן לתל אביב ברכבו, להיטיב לבו במעדן מרענן זה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר