22.07.17 | 15:47

מספיקים לנו החרדים מוצצי הקופה הציבורית והמרוקים אותה שכל 10 חודשים כמו חתול מביאים עוד ועוד ילדים בלי כל שליטה ויכולת לפרנס ולגדל אותם ואני משלם המיסים צריך לפרנס ותוסיפו לכך שהם לא מתגיסים ויוצאים נגד המדינה,אילו היה הדבר בידי הייתי מעקר אותם אחרי 2 ילדים, יש גבול לאיולת ולחוצפה.

מוזר שחכת אוכלוסיה אחרת מענין למה לערבי יש יותר מאישה אחת למשל בקרב הבדואים המנהג נפוץ מאוד גבר עם ארבעה נשים ויתר חי על חשבון המדינה הביטוח הלאומי  הוא לא עובד הנשים מקבלות קיצבאת אבטלה ועל הילדים מקבל קיצבאות  תעשה חשבון ארבעה נשים יוצא שמובר בארבעים ילדים........   אז שחכת את המוצצים  הקופה הציבורית

מספיקים לנו הערבים מוצצי הקופה הציבורית והמרוקים אותה שכל 10 חודשים כמו חתול מביאים עוד ועוד ילדים בלי כל שליטה ויכולת לפרנס ולגדל אותם ואני משלם המיסים צריך לפרנס ותוסיפו לכך שהם לא מתגיסים ויוצאים נגד המדינה,אילו היה הדבר בידי הייתי מעקר אותם אחרי 2 ילדים, יש גבול לאיולת ולחוצפה.

אתה צודק כמובן.

צריך לעקר כל אשה שמביאה יותר משני ילדים במידה ובעלה לא מצליח לממן את הילדים.

או סביר יותר, ה"בעל" צריך לעבור וזקטומיה. (חיתוך צינור הזרע).

22.07.17 | 15:49

מספיקים לנו החרדים מוצצי הקופה הציבורית והמרוקים אותה שכל 10 חודשים כמו חתול מביאים עוד ועוד ילדים בלי כל שליטה ויכולת לפרנס ולגדל אותם ואני משלם המיסים צריך לפרנס ותוסיפו לכך שהם לא מתגיסים ויוצאים נגד המדינה,אילו היה הדבר בידי הייתי מעקר אותם אחרי 2 ילדים, יש גבול לאיולת ולחוצפה.

מוזר שחכת אוכלוסיה אחרת מענין למה לערבי יש יותר מאישה אחת למשל בקרב הבדואים המנהג נפוץ מאוד גבר עם ארבעה נשים ויתר חי על חשבון המדינה הביטוח הלאומי  הוא לא עובד הנשים מקבלות קיצבאת אבטלה ועל הילדים מקבל קיצבאות  תעשה חשבון ארבעה נשים יוצא שמובר בארבעים ילדים........   אז שחכת את המוצצים  הקופה הציבורית

מספיקים לנו הערבים מוצצי הקופה הציבורית והמרוקים אותה שכל 10 חודשים כמו חתול מביאים עוד ועוד ילדים בלי כל שליטה ויכולת לפרנס ולגדל אותם ואני משלם המיסים צריך לפרנס ותוסיפו לכך שהם לא מתגיסים ויוצאים נגד המדינה,אילו היה הדבר בידי הייתי מעקר אותם אחרי 2 ילדים, יש גבול לאיולת ולחוצפה.

למען שיוויון האשה הבדואית ורווחתה, צריך להפעיל מודיעין חריף בקרב הבדואים, ולהשליך לכלא כל זכר המתכוון להנשא לאשה נוספת. ורצוי מאד לבצע בו בכלא וזקטומיה.

23.07.17 | 06:32

אין מקום בכלא לאלפי הבדואים להם יותר מאשה אחת

23.07.17 | 15:58

אתה צודק כמובן.

צריך לעקר כל אשה שמביאה יותר משני ילדים במידה ובעלה לא מצליח לממן את הילדים.

או סביר יותר, ה"בעל" צריך לעבור וזקטומיה. (חיתוך צינור הזרע).

הלביאה תתעוררי.....

יוסף כתב בציניות, אין צורך כמובן לקחת את דבריו ברצינות.

30.07.17 | 05:19

מצד אחד, השמאל הליברלי בצדק נלחם למען רווחת ילדים, בריאותם וטובתם

מצד אחר הוא מעודד גירושין הגורמים לסבל וצלקות נפשיות לילדי הגרושים

ומזווית אחרת מעודד רצח תינוקות בהפלות חוקיות קלות ונרחבות

השמאל אינו עקבי. אצלו, אין עמוד שידרה עקרוני מחייב, הכל לפי נוחיות הרגע

בוז לשמאל! 

30.07.17 | 05:48

לשמאל הרבה מחלות ראש,אבל,הם לא מעודדים גירושין

כלמ הרעיון מאז ומתמיד זה נשואין ומשפחה מאושרת

06.08.17 | 05:08

פניני...

אני חושב כי אתה טועה בנקודה הזו

השמאל אכן מעודד נשים להתגרש, כפתרון לבעיות בנישואים

הם מציעים את הפתרון הקל, הנובע מהשקפתם האנטי גברית והפמניסטית

הם יזמו ובנו מערכת מורכבת של עזרה כלכלית כספית סוציאלית לנשים גרושות

המקלה עליהן לקבל את החלטת הגירושין, ולהחליף את הגבר המפרנס באופן מסורתי.  

11.08.17 | 23:00

פניני...

אני חושב כי אתה טועה בנקודה הזו

השמאל אכן מעודד נשים להתגרש, כפתרון לבעיות בנישואים

הם מציעים את הפתרון הקל, הנובע מהשקפתם האנטי גברית והפמניסטית

הם יזמו ובנו מערכת מורכבת של עזרה כלכלית כספית סוציאלית לנשים גרושות

המקלה עליהן לקבל את החלטת הגירושין, ולהחליף את הגבר המפרנס באופן מסורתי.  

מה רע בגירושין כאשר האשה תזכה בחיי רווחה כלכלית ונפשית? (ותוכל לחפש בן זוג טוב ומתאים יותר?)

יותר טוב להיות כלואים בקשר מר, מוגלתי והרסני נפשית?  האם אתה גם מאמין כמו חרדים מסוימים ש"אשה טובה עושה רצון בעלה", ואם אני מבינה נכון הכוונה היא שנותנת לו לנצל אותה מינית כל פעם שלוחץ לו למטה, כשהיא עצמה אין בה חשק?

מה זה "הגבר המפרנס באופן מסורתי"? הלו, היום כבר 2017. נשים משכילות , בעלות מקצועות טובים, וזכותן האזרחית המלאה לעבוד במקצוע טוב ולהתפרנס , שהלא הן אדם בוגר. אגב, בחברה החרדית הלא הגבר בכלל טפיל כלכלי על אשתו.....

11.08.17 | 23:06

עכשיו התפרסם שלזוג דתי הורה הרב לא לגדל את התינוקת עם תסמונת דאון שנולדה. השאירו אותה בבית החולים.

מתנגדים להפלה של צרור תאים, אבל נוטשים תינוקת שנולדה....

ויוּתָר לי לשער שלו היה מדובר בתינוק זכר עם תסמונת דאון, הרב לא היה גוזר עליהם לנטוש אותו......

רב-טפשות, רברבן, רב- בוּרוּת.

עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר