אני לא מעוניין כאן במדינה דתית מפגרת וגזענית, אלא במדינה מערבית נורמלית כמו ארצות הסקנדינביה, משם אני בא. מאיפה אתה בא, באבא, ואיפה חינכו אותך?

יש לי התלבטות אם להתייחס לדבריך אנטוליו

אתה אוטו אנטישמי, המפיץ רעל של שנאה כלפי היהודים

נראה לי כי כאן אתה אפילו משקר לגבי מוצאך

במקומות אחרים טענת כי אתה מברית המועצות, ופה אתה טוען כי אתה בא מארצות הסקנדינביה

יש מספיק עדויות לחשד מבוסס, כי אתה סוכן זר של האויב העוסק בתעמולה אנטי יהודית, אנטי שמית ואנטי ישראלית

לכן זאת כניראה הפעם האחרונה שבה אני אענה ואתייחס להודעות שלך.

אליהו אני מציע לך לשתות כוס מים קרים ולהרגע

כדאי גם שמעבר לתחושות העלבון שחטפת בשם הקהל החרדי הגדול

תתחיל להפנים שיש להיתיחס ענינית  לשאלות הנוקבות שהעלה עודד ולדעת להתמודד איתם

ככל שהקהילה החרדית גדלה - והיא ברוך השם גדלה מידי שנה בסדרי גודל כידוע

כדאי שתתחיל להפנים שהיא לא יכולה להמשיך להיות כאבו ריחיים על צואר המדינה כולה

כפי שהיה עד כה

עליהם להפנים שיש להם אחריות הדדית ככל אזרח על מה שקורה כאן

להתגייס לצבא או לשרות הלאומי

לצאת לעבודה ולהתפרנס בכבוד גם

ולהפסיק עם התרוצים הלא ראויים 

כי זה פשוט כבר הופך להיות ממש בלתי נסבל 

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

עודד לא מעלה שאלות נוקבות

הוא עסוק בהסתה הגובלת באנטישמיות

הוא אינו מעוניין בדיון פתוח, חכם ומאיר עיניים

הביקורת של עודד את החרדים היא ביקורת נקמנית והורסת

אין לו ביקורת עניינית, אין לו ביקורת בונה

הוא שונא את החרדים, והשנאה מעבירה אותו על דעתו, ומעוורת אותו

בטירופו, הוא רוצה להוציא אל מחוץ למחנה קהילה חרדית יקרה וחשובה של כמיליון אזרחים בישראל. 

אליהו היקר.

אתה מעוניין בדיון פתוח בתנאי שמקבלים את הנחות המוצא שלך ומסכימים איתן.

החברה החופשית לא מוכנה שהחרדים האורטודוקסים יכתיבו להם את אורחות חייהם.

העם היהודי בישראל יקבע את אופי החיים בישראל, ולא הרפורמים מארה"ב

אני מעוניין לשמוע דעות, בדיון פתוח כאן ועכשיו, לגבי האופי שאמורה ללבוש לבסוף המדינה היהודית

אני חוזר ושואל כמו תוכי אותכם השמאלנים, ואתם לא עונים רק מתחמקים. תוקפים אותי על בסיס אישי ולא ענייני

ובנוסף תוקפים את החרדים. ממה אתם מתחמקים? תענו בצורה ברורה. מה יהודי אתם רוצים במדינה יהודית ודמוקרטית

לפי הבנתכם, מה אתם רוצים במדינה יהודית? מה תכלאס יהיה יהודי במדינה היהודית בה אתם מעוניינים?

ה"יהודית" מתבטאת בבחירה של אזרחי ישראל בשבת כיום מנוחה ובחגים היהודים כחלק מלוח השנה.

אני לא מעוניין ברב שבודק את מה שאני אוכל ואומר לי עם מי להתחתן.

הכת האורטודוקסית כאן יכולה להתקיים כמו שהיא קיימת בארה"ב או בבלגיה כשהיא לא כופה את דרך חייה על כלל האוכלוסיה.

השמאל ברובו אינם יהודים לפי הלכה. רובם צאצאי גוים אנטי-שמים ושונאי ישראל. הם תמכו בהקמת המדינה בשטח המצומצם של פלשתינה כדי להקל על הערבים להשמיד את העם היהודי.

השמאל ברובו אינם יהודים לפי הלכה. רובם צאצאי גוים אנטי-שמים ושונאי ישראל. הם תמכו בהקמת המדינה בשטח המצומצם של פלשתינה כדי להקל על הערבים להשמיד את העם היהודי.

אין הרבה דברים יותר מטומטמים שהיית יכול להמציא.

אתה הולך ומשתפר.

אני לא מעוניין כאן במדינה דתית מפגרת וגזענית, אלא במדינה מערבית נורמלית כמו ארצות הסקנדינביה, משם אני בא. מאיפה אתה בא, באבא, ואיפה חינכו אותך?

יש לי התלבטות אם להתייחס לדבריך אנטוליו

אתה אוטו אנטישמי, המפיץ רעל של שנאה כלפי היהודים

נראה לי כי כאן אתה אפילו משקר לגבי מוצאך

במקומות אחרים טענת כי אתה מברית המועצות, ופה אתה טוען כי אתה בא מארצות הסקנדינביה

יש מספיק עדויות לחשד מבוסס, כי אתה סוכן זר של האויב העוסק בתעמולה אנטי יהודית, אנטי שמית ואנטי ישראלית

לכן זאת כניראה הפעם האחרונה שבה אני אענה ואתייחס להודעות שלך.

תלמד קצת גיאוגרפיה, חבוב - כנראה בישיבה שלך לא לימדו אותך לימודי ליבה - אני מצפון מערב רוסיה, משטחים שגובלים בארצות סקנדינביות ודרכם אני  באתי לישראל. את השערות הדמיוניות שלך שאני מרגל כביכול אתה חייב לפרנויה שמפותחת אצל כל יהודי שטוף מוח כמוך שממשיך לחיות בתקופת האבן.

https://www.youtube.com/watch?v=9MHKTF8NFsc

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

בטירופו, הוא רוצה להוציא אל מחוץ למחנה קהילה חרדית יקרה וחשובה של כמיליון אזרחים בישראל. 

אליהו היקר.

אני מעוניין לשמוע דעות, בדיון פתוח כאן ועכשיו, לגבי האופי שאמורה ללבוש לבסוף המדינה היהודית

אני חוזר ושואל כמו תוכי אותכם השמאלנים, ואתם לא עונים רק מתחמקים. תוקפים אותי על בסיס אישי ולא ענייני

ובנוסף תוקפים את החרדים. ממה אתם מתחמקים? תענו בצורה ברורה. מה יהודי אתם רוצים במדינה יהודית ודמוקרטית

לפי הבנתכם, מה אתם רוצים במדינה יהודית? מה תכלאס יהיה יהודי במדינה היהודית בה אתם מעוניינים?

ה"יהודית" מתבטאת בבחירה של אזרחי ישראל בשבת כיום מנוחה ובחגים היהודים כחלק מלוח השנה.

הכת האורטודוקסית כאן יכולה להתקיים כמו שהיא קיימת בארה"ב או בבלגיה כשהיא לא כופה את דרך חייה על כלל האוכלוסיה.

אתה משקר ביודעין

השבת שלך מאלצת עשרות אלפי יהודים לעבוד במרכזים מסחריים הפתוחים בשבת

בסופרמרקטים הפתוחים בשבת עובדים יהודים, בתחבורה ציבורית בשבת שבה אתה מעוניין אמורים לעבוד יהודים

בים עובדים יהודים. בקיוסקים, בקולנוע, בחניות, ובחנויות בשבת עובדים יהודים. איפה השבת כיום מנוחה בשבילם?

כלומר המדינה היהודית לפי החלום שלך לא שומרת על השבת בפן הציבורי כללי אפילו

לגבי החגים, מה התוכן שאתה רוצה שהמדינה היהודית תיצוק לתוכם? אתה בטח לא מתכוון לתוכן דתי מסורתי

אתה כנראה רוצה רק ימי חופשה בחגים היהודים, ומעבר לכך מתנגד ללימודי היהדות ומשמעות החגים מבחינה דתית.

לדעתי, אתה סתם מחרטט. אתה מנסה לערבב אותי. אינך יודע בעצמך לאשורו של דבר, מה יהודי אתה מעונין במדינה יהודית

אתה רגיל לדקלם מדינה יהודית ודמוקרטית, אך מעולם לא הקדשת מחשבה, מה אמור להיות יהודי, במדינה יהודית ודמוקרטית.

אינך לבד. מרבית השמאלנים ומנהיגותם, צבועים, מתחסדים ומשקרים בנקודה הזאת. לעצמם הם משקרים ולאחרים.  

רק מרוקאים מהכי דפוקים יכולים לחשוב ולכתוב כך.

כנראה לא סתם אתה שם תמונה של שחור מהרלם.

לתופף על פח - תענוג.

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

אליהו היקר.

אתה משקר ביודעין

בסופרמרקטים הפתוחים בשבת עובדים יהודים, בתחבורה ציבורית בשבת שבה אתה מעוניין אמורים לעבוד יהודים

בים עובדים יהודים. בקיוסקים, בקולנוע, בחניות, ובחנויות בשבת עובדים יהודים. איפה השבת כיום מנוחה בשבילם?

לגבי החגים, מה התוכן שאתה רוצה שהמדינה היהודית תיצוק לתוכם? אתה בטח לא מתכוון לתוכן דתי מסורתי

אתה כנראה רוצה רק ימי חופשה בחגים היהודים, ומעבר לכך מתנגד ללימודי היהדות ומשמעות החגים מבחינה דתית.

לדעתי, אתה סתם מחרטט. אתה מנסה לערבב אותי. אינך יודע בעצמך לאשורו של דבר, מה יהודי אתה מעונין במדינה יהודית

אתה רגיל לדקלם מדינה יהודית ודמוקרטית, אך מעולם לא הקדשת מחשבה, מה אמור להיות יהודי, במדינה יהודית ודמוקרטית.

אינך לבד. מרבית השמאלנים ומנהיגותם, צבועים, מתחסדים ומשקרים בנקודה הזאת. לעצמם הם משקרים ולאחרים.  

ואם היהודים האלה, היום השביעי דווקא לא נראה להם מחייב, הכל נראה להם טירוף דתי, והם נחים ביום אחר בשבוע? מה רע בכך?

הנח לאנשים לקנות ולבלות כל השבוע, ולעובדים  לנוח בימים אחרים. למה שכולם-כולם ישבו בבית על התחת? מה הטירוף הזה?

אנשים הם חילוניים, תפנים. הטירוף הדתי רק ממרר את חייהם.

לתופף על פח - תענוג.

אליהו, בלשון המעטה אתה חרטטן, אנחנו במדינה דמוקרטית ואיש הישר בעיניו יעשה,יתרה מכך,אתה מאשים את השמאל שאינו חפץ במדינה יהודית? שקר גס מאוד חסר כל בסיס עובדתי, מי שמוביל לאובדן המדינה היהודי עם רוב יהודי דמוקרטי זה הדיביל נתניהו והימין הסערורי,להזכיר לך הימין שולט ברוב מוחלט של השנים מאז קום המדינה אז אם יש טענות תפנה אותם לכתובת הנכונה,מי שבנה והקים את המדינה וכעבור פחות מ- 20 שנה שישל את גודלה עם כל האתרים והסמלים היהודים אלה היו "השמאל" ועכשיו מה יש לנו עם הימין? בדרך לחורבן בית..אז צא לשיעורי עזר לפני שאתה כותב דברים שיקריים ולא מבוססים.

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

אליהו היקר.

אתה משקר ביודעין

הצביעות החרדית מאפשרת לעשות שימוש בעבודה של אחרים בשבת. 

רק תיתן להם תו כשרות.

תמשיכו לחתוך נייר טואלט לפני כניסת השבת ותנו למדינה להתנהל על פי רצון תושביה.

נהניתי מאוד מהשבת,קיבלתי תוספת כפולה למשכורת בגין עבודה בשבת

מנהיגות השמאל בישראל מתנכרת לייסודות המונחים בבסיסה של מדינת ישראל. ערכי הדת היהודית הם יסודות אלו, והם מונחים בבסיס ההצדקה לקיומנו כאן בישראל. מנהיגות השמאל כאן דוחפת את הציבור להתחבר לערכים הליברלים, אוניברסליים, חילוניים וגלובליים הזרים לנו היהודים. השמאל מתחבר לדת הליברלית הסוציאליסטית הכופרת בקיומו של אלוקים. השמאל רוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה, מדינה ללא ייחוד יהודי מסורתי דתי. מדינה שחלילה תתנכר לעברה הדתי יהודי בגבולות הגיאוגרפים של ישראל התנ"כית. השמאל בהדרגה וללא לאות חותר למסמס, לטשטש ולמחוק את צביונה היהודי של ישראל. הם בשמאל, חותרים לשנות את הנוהג היהודי בחוקי הגיור, בנוהלי הנישואין והגירושין, במנהגי הקבורה ועוד.... ככלל, השמאל משקר, מטעה ומסובב אותנו בכחש כאשר הוא אומר שהוא מעוניין במדינה "יהודית ודמוקרטית". כו נכון, מדינה דמוקרטית הוא רוצה, אך במדינה יהודית השמאל לא מעוניין.

כשהשמאל מדבר על מדינה דמוקרטית כולנו פחות או יותר מבינים על מה מדובר. אך כאשר השמאל מדבר על מדינה יהודית, למה הוא מתכוון? מה יהודי מבחינתו אמור להיות במדינה יהודית? מה יאפיין את המדינה היהודית בהשוואה למדינה אירופאית חילונית? מה תאכלס השמאל חושב , שצריך להיות יהודי במדינה יהודית? אני מעורר נושא זה לדיון, ומזמין את השמאלנים להגיב, לפרט, לנמק, להסביר לי (אולי אני מפספס משהו?). מה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית" צריך להיות לפי דעתם של השמאלנים? הם רוצים מדינה עם צביון חילוני בינלאומי שחלילה תתבולל ותתמזג אל תוך היישות הזרה שחייה בתוכינו ומסביבנו.

את הכיוון הכללי לשמד הרוחני חלילה של העם היהודי, מובילים הזרם הרפורמי. בישראל עיתון "הארץ" הוא זה המוביל כבר עשרות שנים את הקמפיין למדינת כל אזרחיהה, המנותקת מהדת והמסורת היהודית. אלו הם בעיקר הייקים (יהודי גרמניה) צאצאי תנועת ההשכלה, אותם אלו שהאמינו שהפתרון לבעיית היהודים ולשנאה האנטישמית היא להערבב ולהתבולל בגויים, ולמחוק חלילה את הצביון היהודי לאומי דתי של עמנו. בהדרגה, בשקט ובהתמדה הם פועלים בקרב מובילי התרבות, ההשכלה התקשורת והמנהיגות הפוליטית מדינית. ניתן לראות זאת בבירור בקרב מפלגת מר"צ, חלקים ממפלגת העבודה ויש עתיד. כמו בכל ריפוי של מחלה, יש ללמוד את הבעיה, להציף את האמת העובדתית לגביהה, ולגבש אסטרטגיה למיגורה.

השמאל המהפכני המנוכר לערכי היהודות, רוצה בתהליך אבולוציוני לעורר רבולוציה ביהדות

אסור שמזימתם תצא לפועל

יש להלחם בהם בכל האמצעים האינטלקטואליים והכלים החוקיים האפשריים 

אתמול, התבטא אבי גבאי מנהיג מפלגת העבודה באופן מפתיע באמירת אמת ידועה

הוא אמר פחות או יותר שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים. זוהי אמירה נכונה ואמיצה

האמת תמיד כואבת, ולא אוהבים לשמוע אותה

לכן, אמירתו זו עוררה עליו את כעסם וזעמם של חברי מפלגת העבודה השמאלנים

מה דעתכם אתם? האם יש אמת רבה באמירה זו לגבי השמאל? תהיו כנים!

מר אליהו מבלבל בין יהודית ואורתודוקסית. למה ? כי, היהודים בישראל שומרים על יהדותם החופשית ולא ממהרים להסכים להפיכתה של ישראל היהודית והדמוקרטית ( סליחה, לפי הימין הלאומני בהנהגת האדונים ביטן ואמסאלם והגב' רקב, ישראל כבר לא תהיה דמוקרטית, היא תהיה בעלת "משטר דמוקרטי" ). אולי מר אליהו יסביר לנו מה בדיוק ההבדל בין 'דמוקרטית' ל'בעלת משטר דמוקרטי'.

אם אין הבדל, למה לשנות ? אם יש הבדל, אנא, מר אליהו, תסביר לנו מהו. 

עבורנו, היהודים שאינם חרדים ( אורתודוקסים ), מדינה יהודית הנה במילא דמוקרטית. לימנמנים יש בעיה, או יותר נכון המ מתעקשים ליצור בעייה, בגלל רתיעתם מהמהות הדמוקרטית של היהדית. בגלל ערך השוויון שבלעדיו אין יהדות ואין דמוקרטיה. אחד הכללים הבסיסיים של היהדות הנו המשפט 'חוק אחד יהיה לך, לגר, ליתום ולעלמנה'. הימנמנים הלאומנים מתים להיפתר מערך השוויון, ולא מצליחים כי, ללא השוויון אין יהדות ואין מדינה דמוקרטית. זה מתסכל, אבל זו האמת. 

אין כל צורך "לעורר רבולוציה" ביהדות או במדינת ישראל כדי שהן ( היהדות והמדינה היהודית ) תהינה יהודיות ודמוקרטיות.

האמת הפוכה - הימין הלאומני נכנע לאורתודוקסים כי, רק בזכותם הוא בשלטון, ומוכן לבצע קונטרהרבולוציה ביהדות, למחוק מתורתה את ערך 'שוויון'. בדומה למצב בישראל, 90% מיהודי התפוצות חופשיים, לא אורתודוקסים. 90% אלה של היהודים בעולם לא מוכנים לוותר על ערך השוויון כי, בעינינו השוויון בין בני האדם הנו תמצית היהדות. 

מנהיגות השמאל בישראל מתנכרת לייסודות המונחים בבסיסה של מדינת ישראל. ערכי הדת היהודית הם יסודות אלו, והם מונחים בבסיס ההצדקה לקיומנו כאן בישראל. מנהיגות השמאל כאן דוחפת את הציבור להתחבר לערכים הליברלים, אוניברסליים, חילוניים וגלובליים הזרים לנו היהודים. השמאל מתחבר לדת הליברלית הסוציאליסטית הכופרת בקיומו של אלוקים. השמאל רוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה, מדינה ללא ייחוד יהודי מסורתי דתי. מדינה שחלילה תתנכר לעברה הדתי יהודי בגבולות הגיאוגרפים של ישראל התנ"כית. השמאל בהדרגה וללא לאות חותר למסמס, לטשטש ולמחוק את צביונה היהודי של ישראל. הם בשמאל, חותרים לשנות את הנוהג היהודי בחוקי הגיור, בנוהלי הנישואין והגירושין, במנהגי הקבורה ועוד.... ככלל, השמאל משקר, מטעה ומסובב אותנו בכחש כאשר הוא אומר שהוא מעוניין במדינה "יהודית ודמוקרטית". כו נכון, מדינה דמוקרטית הוא רוצה, אך במדינה יהודית השמאל לא מעוניין.

כשהשמאל מדבר על מדינה דמוקרטית כולנו פחות או יותר מבינים על מה מדובר. אך כאשר השמאל מדבר על מדינה יהודית, למה הוא מתכוון? מה יהודי מבחינתו אמור להיות במדינה יהודית? מה יאפיין את המדינה היהודית בהשוואה למדינה אירופאית חילונית? מה תאכלס השמאל חושב , שצריך להיות יהודי במדינה יהודית? אני מעורר נושא זה לדיון, ומזמין את השמאלנים להגיב, לפרט, לנמק, להסביר לי (אולי אני מפספס משהו?). מה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית" צריך להיות לפי דעתם של השמאלנים? הם רוצים מדינה עם צביון חילוני בינלאומי שחלילה תתבולל ותתמזג אל תוך היישות הזרה שחייה בתוכינו ומסביבנו.

את הכיוון הכללי לשמד הרוחני חלילה של העם היהודי, מובילים הזרם הרפורמי. בישראל עיתון "הארץ" הוא זה המוביל כבר עשרות שנים את הקמפיין למדינת כל אזרחיהה, המנותקת מהדת והמסורת היהודית. אלו הם בעיקר הייקים (יהודי גרמניה) צאצאי תנועת ההשכלה, אותם אלו שהאמינו שהפתרון לבעיית היהודים ולשנאה האנטישמית היא להערבב ולהתבולל בגויים, ולמחוק חלילה את הצביון היהודי לאומי דתי של עמנו. בהדרגה, בשקט ובהתמדה הם פועלים בקרב מובילי התרבות, ההשכלה התקשורת והמנהיגות הפוליטית מדינית. ניתן לראות זאת בבירור בקרב מפלגת מר"צ, חלקים ממפלגת העבודה ויש עתיד. כמו בכל ריפוי של מחלה, יש ללמוד את הבעיה, להציף את האמת העובדתית לגביהה, ולגבש אסטרטגיה למיגורה.

השמאל המהפכני המנוכר לערכי היהודות, רוצה בתהליך אבולוציוני לעורר רבולוציה ביהדות

אסור שמזימתם תצא לפועל

יש להלחם בהם בכל האמצעים האינטלקטואליים והכלים החוקיים האפשריים 

אתמול, התבטא אבי גבאי מנהיג מפלגת העבודה באופן מפתיע באמירת אמת ידועה

הוא אמר פחות או יותר שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים. זוהי אמירה נכונה ואמיצה

האמת תמיד כואבת, ולא אוהבים לשמוע אותה

לכן, אמירתו זו עוררה עליו את כעסם וזעמם של חברי מפלגת העבודה השמאלנים

מה דעתכם אתם? האם יש אמת רבה באמירה זו לגבי השמאל? תהיו כנים!

הוא אמר באופן מסורבל בדיוק ההיפך ממה שאתה חושב.

הוא אמר שכל התנועות החברתיות הן תוצר של היהדות ואיש שמאל הוא חלק מהיהדות גם אם הוא שכח את הקשר.

מי שמאמין באלוהים לא יכול להתחבר לאמת.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר