די לשקרים החרדיים, סכנה מובהקת לישראל !

הימין בשלטון כבר עשרות שנים, אין כמעט שמאל, ואליהו ממשיך להסית. כי עבורו כולם....כ ו ל ם ....

שאינם חרדים, שאינם משיחיים/טאליבאנים,שאינם אנטי ציונים....הם "שמאל "!

מנהל הפורום
10,000+

להשלמת התמונה אני מצרף כאן מאמר באנגלית על חבריו לדעה של אליהו פ:

Lost Little Girl: US is Hostage of Zionist Extremists https://www.henrymakow.com/2017/06/US-Held-Hostage-by-Zionist-Extremists.html

אני מרגיש כמו אותו ילד באגדה המצביע ואומר "המלך הוא עירום"

לדעתי השמאל רוצה מדינת יהודים ולא מדינה יהודית

אני בעיני רוחי הייתי רוצה מדינה יהודית בתהליך הדרגתי של הדתה של כל תושביהה היהודים

כלומר לימוד הדת, המסורת, המנהגים, ההיסטוריה והשורשים היהודים שלנו בכל הגנים ובתי הספר מכל הזרמים

הייתי רוצה שבצבא ילמדו ויחזקו את התודעה היהודית בקרב החיילים בסדרות חינוך המלמדות על זכותנו על הארץ ועל הדת שלנו

הייתי רוצה שבמרחב הציבורי כל העסקים יהיו סגורים בשבת ובחגים, וכמובן ללא תחבורה ציבורית בשבת ובחגים

הייתי רוצה שלא ימכרו טרף (חזיר למיניו וסוגיו) בכל מדינת ישראל 

הייתי רוצה שכל הסופרים, המכולות והשווקים ימכרו מזון כשר בלבד

הייתי רוצה שנישואין, גירושין, קבורה יהיו לנו היהודים על פי חוקי היהדות

הייתי רוצה שהרדיו והטלוויזיה ישדרו תוכניות המחזקות את הזהות היהודית שלנו, ומחזקות את הזיקה לישראל

הייתי רוצה מועצת רבנים מוכרים ובעלי סמכות דתית, שייגיירו לקולה את כל אלו שכיום לא מוכרים כיהודים עלפי ההלכה

הייתי רוצה תהליכי גיור המאחדים ומלכדים את העם היהודי, ולא מובילים לפילוג

הייתי רוצה לצמצם באופן מוחלט את הפעילות הרפורמית היהודית בישראל, זאת המחבלת בחוסנו ועתידו של העם היהודי

הייתי רוצה שכל המקומות הקדושים ליהדות, ינוהלו ביידי יהודים דתיים אורטודוכסיים, על פי ההלכה היהודית

כל זאת ועוד.... הייתי רוצה לראות במדינתנו היהודית ישראל. 

מה שאתה רוצה זה מדינת הלכה דאעשית יהודית

emo_45.png

לתופף על פח - תענוג.

אני כאשה מתנגדת לגמרי לשליטת הדת במדינתנו. הללו כופים על נשים להתעטף מכף רגל עד ראש, הללו מדירים נשים מקריירה ציבורית כלשהי - אצל הללו לנשים אסור להבחר לכנסת, והדרה זו היא בזיון וקצף! - הללו מאמינים שלזכר הזכות לגרש את האשה, אבל לאשה אין הזכות לגרש את הזכר - וכמה סבל וסחיטה מצד זכרים מנוולים כבר גרמה "הלכה" זו שהזכרים המציאו, ומייחסים אותה..... לאלוהות חחחחחחחחחחחחח. הללו זוללים בשר, לא אכפת להם עינוי בעלי החיים והרצח שלהם, ומלמדים שכך האלוהות רוצה.........

בכלל, כל אידיוטיזם שעלה ועולה בדעתם הללו תלו ותולים ב...... אלהים. ישמור אותנו אלהים מהאנשים האלה.

לתופף על פח - תענוג.

והנה אדון אליהו ממחזר את כמיהתו לישראל איראנית,טאליבאנית,דתית הלכתית....ובשניה משמיט את כל התגובות שנכתבו בעבר על "תובנותיו" המסיתות/קיצוניות/משיחיות.

מה לידידך החרדים וליהדות בכלל? הרי כל ההיסטוריה שלנו/מנהיגנו....היו לוחמים ,חיילים,עובדי אדמה שבונים את הארץ !! 

צ י ו נ י ם !! המקבילה דהיום. 

יהדות מתקדמת,קונסרבטיבית,רפורמית,אורתודוקסית(בסגנון ליברלי כבארה"ב) היא הרבה יותר יהודית בעיני מחרדים קיצוניים שמנסים לחבל בפלא הציוני,וביופי והקידמה ביהדות !!

החרדים הרבים כאן,משתוללים,חמקנים,אלימים, ומסוכנים לחיי הקידמה ושגשוג של העם היהודי בציון. די להביט בעזובה והזוהמה בשכונותיהם....מדרכות נפרדות לנשים,בגדי אצילים פולנים שבינהם ליהדות כלום ושום דבר. וחמקנות פחדנית מכל מחוייבות למדינת היהודים היחידה. 

השקר הגדול מכולם......"לומדי תורה"....כאילו שלימוד תורה מנוגד לסיוע בבתי חולים,שרות בצבא ההגנה לישראל, עבודה ופרנסה....

לימודי מדעים וקידמה.....

ולראיה...ישנם דתיים ציונים רבים,עובדים,מלומדים,חיילים, כך הציונות הדתית וחלק מהאורתודוכסים. 

[בינהם ליהדות מעט מאוד. חוגגים בצביעות חגים שלהם אין כל קשר אליהם.....

חנוכה-מכבים-לוחמים-ציונים. 

דוד המלך...לוחם,נועז, מבית עובדי אדמה (בועז) ציוני !! כך גם שאול המלך,יהושוע בן נון,משה....כולם.

חגי ישראל הם ברובם חגים שקשורים בעונות השנה ובחקלאות,עיבוד האדמה ויבולה. 

מה לחרדים ולכל זאת? הם מעבדים אדמות? מגינים עליהן? מה ??? כלום ושום דבר.

יורקים לבאר ממנה שותים.

אליהו מסית ביודעין, כנגד הרוב המוחלט בישראל,החרוץ,לומד ועובד,מגן על מולדתו,לא מתחמק מחובתו ולא פחדן.

השמאל-מרכז-ימין.....יהודי פי כמה מחבריך החרדים אליהו. 

מי שמנוכרים ומסוכנים ליהדות ולמולדת היהודית היחידה,הם חרדים משיחיים,קדמונים כמוך !! הבנת אליהו?

תעבור לאחר כבוד לגטו בני ברק....תמליך עליך את המסית /רב...שטיינמן....שם תוכל לנבל פיך יחד עם חבריך בכינויים בזויים (נאצים?) בהם אתם מכנים את הציונים הנערצים....

תתבייש ! שונא ישראל. מפיץ לשון הרע , שינאת חינם!

אתה כהרגלך הקבוע מתחמק מלהתייחס עניינית לנושא הנידון, ומסיט את הדיון

איך הגעת לנושא החרדים? שוב אתה מסית, משתלח, מתנגח ומשתולל ללא ריסון, באופן הגובל באנטישמיות

ובדבריך כנגדי אתה משמיץ, משקר, מעוות, מסלף ומתרעם. תתייחס לנושא העיקרי בפוסט

מה אתה כשמאלני רוצה שיהיה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית"?  

מכיוון שאתה משתלח בחרדים באופן מחפיר, אני מביא ציטוט כאן להלן, רלבנטי לעניין

זאת הייתה תגובתי מלפני כשלושה שבועות להשתלחות והשתוללות נוספת שהייתה לך כלפי החרדים:

"ג'קו תקשיב.....

מנסיוני בוויכוחים בנושא החרדים עם עודד, למדתי כי יש לו שנאה עיוורת כלפיהם, הגובלת באנטישמיות

לעניות דעתי נובע הדבר, מהיותו של עודד יהודי רפורמי (אינני יודע אם מבחירה או מחוסר ברירה)

מה משמעות הדבר היותו רפורמי? ובכן, הוא מנסה במודע כרפורמי, להציג אלטרנטיבה ליהדות 

הוא מתעלם מהמציאות העגומה, שהרפורמים משמידים רוחנית את היהודים והיהדות, בהתבוללות מוגברת

ובהיותו רפורמי, למרות כוונותיו הציוניות, הוא נותן יד לשונאי ואויבי ישראל הרוצים לראות בהיעלמות היהודים

מכיוון שהחרדים לא רואים בו יהודי כשר, ופוסלים אותו, הרי עודד פיתח שנאה תהומית כלפיהם

הוא מעדיף את אויבי ושונאי ישראל הערבים ישראלים, הסורים וערביי השטחים כחלק מהאנושות על פני החרדים

אדם זר גוי, ללא מטען רגשי יהודי, לא היה מתבטא בשנאה כלפי החרדים כפי שעודד מדבר עליהם

ולך עודד תקשיב.....

לא יעזור לך כלום, בעזרת השם, הציבור החרדי ישגשג ויפרח, וימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהעם היהודי

החרדים ימשיכו להשתלב בחיי מדינת ישראל, וישפיעו עליה מבחינה רוחנית יהודית לטובה. נצח ישראל לא ישקר

החרדים הם אחינו. הם שומרים על גחלת האמונה היהודית, והקשר הרוחני אל אלוקי ישראל. הם מקור ברכה לישראל ולעם היהודי

איך אומרים עודד? הכלבים נובחים והשיירה עוברת. ובכן, כלום לא יעזור לרפורמים מסוגך. הפוסל במומו פוסל

אתה היהודי הרפורמי, המתרחק מהיהדות האורטודוכסית, ומשתלח בשנאה כלפי החרדים, בך מצוי הפגם הרוחני

אתה הוא המאיים להרוס את הפלא של המדינה היהודית בארץ ישראל, בחתירתך תחת הבסיס הרוחני והדבק הדתי יהודי

שמאחד ומבסס אותנו כאן בישראל לעתיד הדורות הבאים, ואחראי אף הוא לשגשוגנו והצלחתנו."

ונחזור לעניינו. השמאל טוחן לנו את המוח עשרות בשנים שהוא מעוניין "במדינה יהודית ודמוקרטית"

אני שואל ישירות ותאכלס : מה יהודי רוצה השמאל לראות במדינה יהודית? איך השמאל רוצה שמדינה יהודית תראה?

מה יהודי יהיה במדינה היהודית לפי דעתו של השמאל? אתם השמאל שנים לועסים את המנטרה מדינה יהודית ודמוקרטית

הגיע הזמן לפרוע את הצ'ק

אני טוען שאתם לא רוצים מדינה יהודית. אתם רוצים מדינת כל אזרחיהה

איפה אני טועה? מה הוא האופי היהודי שהייתם רוצים במדינה יהודית? איך זה בה ליידי ביטוי בפועל

במקום להשמיץ אותי ואת החרדים, נמקו, הסבירו, הבהירו, פרטו וענו על התהיות שלי

יש לזכור, אנו מדינה בהתהוות. גורמים רבים רואים את העתיד שלנו בישראל באופן שונה, ומושכים לכיוונים שונים

לאן אתם השמאלנים רוצים להוביל אותנו?

אסור לעשות קואליציה עם דתיים,הם חיים בעולם אחר

לכן אסור להצביע לנתנהו כי הוא אפס בלי הדתיים,כולל בנט

המדינה זה יאיר לפיד .מפלגת העבודה ,כחלון וליברמן

כל השאר קיצונים ימניים דתיים וערבים

והנה אדון אליהו ממחזר את כמיהתו לישראל איראנית,טאליבאנית,דתית הלכתית....ובשניה משמיט את כל התגובות שנכתבו בעבר על "תובנותיו" המסיתות/קיצוניות/משיחיות.

מה לידידך החרדים וליהדות בכלל? הרי כל ההיסטוריה שלנו/מנהיגנו....היו לוחמים ,חיילים,עובדי אדמה שבונים את הארץ !! 

צ י ו נ י ם !! המקבילה דהיום. 

יהדות מתקדמת,קונסרבטיבית,רפורמית,אורתודוקסית(בסגנון ליברלי כבארה"ב) היא הרבה יותר יהודית בעיני מחרדים קיצוניים שמנסים לחבל בפלא הציוני,וביופי והקידמה ביהדות !!

החרדים הרבים כאן,משתוללים,חמקנים,אלימים, ומסוכנים לחיי הקידמה ושגשוג של העם היהודי בציון. די להביט בעזובה והזוהמה בשכונותיהם....מדרכות נפרדות לנשים,בגדי אצילים פולנים שבינהם ליהדות כלום ושום דבר. וחמקנות פחדנית מכל מחוייבות למדינת היהודים היחידה. 

השקר הגדול מכולם......"לומדי תורה"....כאילו שלימוד תורה מנוגד לסיוע בבתי חולים,שרות בצבא ההגנה לישראל, עבודה ופרנסה....

לימודי מדעים וקידמה.....

ולראיה...ישנם דתיים ציונים רבים,עובדים,מלומדים,חיילים, כך הציונות הדתית וחלק מהאורתודוכסים. 

[בינהם ליהדות מעט מאוד. חוגגים בצביעות חגים שלהם אין כל קשר אליהם.....

חנוכה-מכבים-לוחמים-ציונים. 

דוד המלך...לוחם,נועז, מבית עובדי אדמה (בועז) ציוני !! כך גם שאול המלך,יהושוע בן נון,משה....כולם.

חגי ישראל הם ברובם חגים שקשורים בעונות השנה ובחקלאות,עיבוד האדמה ויבולה. 

מה לחרדים ולכל זאת? הם מעבדים אדמות? מגינים עליהן? מה ??? כלום ושום דבר.

יורקים לבאר ממנה שותים.

אליהו מסית ביודעין, כנגד הרוב המוחלט בישראל,החרוץ,לומד ועובד,מגן על מולדתו,לא מתחמק מחובתו ולא פחדן.

השמאל-מרכז-ימין.....יהודי פי כמה מחבריך החרדים אליהו. 

מי שמנוכרים ומסוכנים ליהדות ולמולדת היהודית היחידה,הם חרדים משיחיים,קדמונים כמוך !! הבנת אליהו?

תעבור לאחר כבוד לגטו בני ברק....תמליך עליך את המסית /רב...שטיינמן....שם תוכל לנבל פיך יחד עם חבריך בכינויים בזויים (נאצים?) בהם אתם מכנים את הציונים הנערצים....

תתבייש ! שונא ישראל. מפיץ לשון הרע , שינאת חינם!

אתה כהרגלך הקבוע מתחמק מלהתייחס עניינית לנושא הנידון, ומסיט את הדיון

איך הגעת לנושא החרדים? שוב אתה מסית, משתלח, מתנגח ומשתולל ללא ריסון, באופן הגובל באנטישמיות

ובדבריך כנגדי אתה משמיץ, משקר, מעוות, מסלף ומתרעם. תתייחס לנושא העיקרי בפוסט

מה אתה כשמאלני רוצה שיהיה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית"?  

מכיוון שאתה משתלח בחרדים באופן מחפיר, אני מביא ציטוט כאן להלן, רלבנטי לעניין

זאת הייתה תגובתי מלפני כשלושה שבועות להשתלחות והשתוללות נוספת שהייתה לך כלפי החרדים:

"ג'קו תקשיב.....

מנסיוני בוויכוחים בנושא החרדים עם עודד, למדתי כי יש לו שנאה עיוורת כלפיהם, הגובלת באנטישמיות

לעניות דעתי נובע הדבר, מהיותו של עודד יהודי רפורמי (אינני יודע אם מבחירה או מחוסר ברירה)

מה משמעות הדבר היותו רפורמי? ובכן, הוא מנסה במודע כרפורמי, להציג אלטרנטיבה ליהדות 

הוא מתעלם מהמציאות העגומה, שהרפורמים משמידים רוחנית את היהודים והיהדות, בהתבוללות מוגברת

ובהיותו רפורמי, למרות כוונותיו הציוניות, הוא נותן יד לשונאי ואויבי ישראל הרוצים לראות בהיעלמות היהודים

מכיוון שהחרדים לא רואים בו יהודי כשר, ופוסלים אותו, הרי עודד פיתח שנאה תהומית כלפיהם

הוא מעדיף את אויבי ושונאי ישראל הערבים ישראלים, הסורים וערביי השטחים כחלק מהאנושות על פני החרדים

אדם זר גוי, ללא מטען רגשי יהודי, לא היה מתבטא בשנאה כלפי החרדים כפי שעודד מדבר עליהם

ולך עודד תקשיב.....

לא יעזור לך כלום, בעזרת השם, הציבור החרדי ישגשג ויפרח, וימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהעם היהודי

החרדים ימשיכו להשתלב בחיי מדינת ישראל, וישפיעו עליה מבחינה רוחנית יהודית לטובה. נצח ישראל לא ישקר

החרדים הם אחינו. הם שומרים על גחלת האמונה היהודית, והקשר הרוחני אל אלוקי ישראל. הם מקור ברכה לישראל ולעם היהודי

איך אומרים עודד? הכלבים נובחים והשיירה עוברת. ובכן, כלום לא יעזור לרפורמים מסוגך. הפוסל במומו פוסל

אתה היהודי הרפורמי, המתרחק מהיהדות האורטודוכסית, ומשתלח בשנאה כלפי החרדים, בך מצוי הפגם הרוחני

אתה הוא המאיים להרוס את הפלא של המדינה היהודית בארץ ישראל, בחתירתך תחת הבסיס הרוחני והדבק הדתי יהודי

שמאחד ומבסס אותנו כאן בישראל לעתיד הדורות הבאים, ואחראי אף הוא לשגשוגנו והצלחתנו."

ונחזור לעניינו. השמאל טוחן לנו את המוח עשרות בשנים שהוא מעוניין "במדינה יהודית ודמוקרטית"

אני שואל ישירות ותאכלס : מה יהודי רוצה השמאל לראות במדינה יהודית? איך השמאל רוצה שמדינה יהודית תראה?

מה יהודי יהיה במדינה היהודית לפי דעתו של השמאל? אתם השמאל שנים לועסים את המנטרה מדינה יהודית ודמוקרטית

הגיע הזמן לפרוע את הצ'ק

אני טוען שאתם לא רוצים מדינה יהודית. אתם רוצים מדינת כל אזרחיהה

איפה אני טועה? מה הוא האופי היהודי שהייתם רוצים במדינה יהודית? איך זה בה ליידי ביטוי בפועל

במקום להשמיץ אותי ואת החרדים, נמקו, הסבירו, הבהירו, פרטו וענו על התהיות שלי

יש לזכור, אנו מדינה בהתהוות. גורמים רבים רואים את העתיד שלנו בישראל באופן שונה, ומושכים לכיוונים שונים

לאן אתם השמאלנים רוצים להוביל אותנו?

ולאן אתם החרדים רוצים להוביל אותנו?

כשאתה לא רוצה לקיים דיון אתה מאשים את הצד השני בשנאה.

במדינה דמוקרטית לא יכולה להיות הדת חלק מספר החוקים של המדינה.

המדינה צריכה לאפשר לכל זרם דתי לקיים את אורח חייו כפי שזה מתאים לו כל עוד הוא לא פוגע במרחב הציבורי.

אדון אליהו....חמקן ומסית ללא גבול !

דבריך הבל וגבבה ! לא מתייחס לכלום, רק המילים שמאלנים ורפורמים שהדבקת לי ,ללא ידע כלל על דעותי....

מעולם לא הייתי שמאל. בטח לא בגישה בטחונית. רוב עם ישראל אינו שמאל. (לא שיש רע בשמאל)

רפורמי? קונסרבטיבי, אורתודוקסי מתון? ציונות דתית? כל אלו מקובלים עלי . 

בזכות מה מעיזים לכנות עצמם כמוך ימניים? מי ילחם עבור כך? מי יקדם את כלכלת ישראל? 

הייתי מכבד את הדעות הללו ,לו לקחתם אחריות ושותפות בשמירה על המולדת ! ולא שולחים בצביעות מנוולת,אחרים להסתכן עבורכם. בושה! (וישר כח לחרדים כמשי זהב ואחרים,שהבינו את גודל הרגע ולוקחים חלק כתף אל כתף עימנו ,הציונים. בניו כולם משרתים ביחידות קרביות!)

החרדים כמוך? תומכיהם? ממש לא !!! הכל כבר נכתב על הזוועות בקהילות הללו. הם אינם שמרי היהדות,הם מבזי העם היהודי תורתו ומדינתו. אין בינהם ליהדות הרבה. ולראיה כתבתי שוב ושוב את שאתה מתעלם ממנו....יהדות = ציונות לפני הכל. 

לימודים ,הגנה על המולדת, כל שעשו ונהגו אבותינו. שאין ולו אחד מהם,שחי ונהג כחרדים בימינו.חמקנים ופרזיטים, אלו שיורקים לבאר ממנה שותים.

החרדים הם השקר הגדול ביותר בתולדות העם היהודי ! חמקנות, נצלנות,אי יושר, כאילו אנו הפריץ........

קדמונים ופרימיטיבים ,זה מה שרובם. שהרי כל ילד יודע שאין כל ניגוד בין לימודי התורה,והגשמתה בפועל !!!! 

ממש כאבותינו, חקלאים ורועי צאן.....לוחמים ומגינים.....חכמים ולמדנים שמיישמים את לימודיהם במציאות.

מה שבין החרדים לא קיים כלל ! 

ואתה אליהו.....רק דוגמא מובהקת להסתה טאליבאנית קיצונית שאתה מנסה להלביש בבגדי צדקנות שיקרית !

אתה רוצה מדינת הלכה איראנית, בז לכל שמקיים אותך, ותומך במי ששותים דמינו,עולבים בנו,ותורמים כלום ושום דבר. 

תתעורר מקדמוניותך.....הבט בפאר מדינת ישראל, וחשוב היכן טעית !! כחבריך החרדים. 

תתגייסו להגנת המולדת,לשירות לאומי....ללימודים אקדמיים,לימודי מדע והגות, רכשו מקצועות קיומיים. 

היו חלק ממערך החיים במאה ה 21. והלואי,ואני מקווה שכך קורה....יצוצו חכמים חדשים ועדכניים ! ושכמותך לא יתבססו רק על חז"ל 

מלפני שנות דור ומאות שנים,שהיו חכמים לזמנם....אבל הוחלפו בחבורת פחדנים מסיתים לא רלוונטים,אפופי שינאה וגזענות. 

שמשום מה אדם כמוך אליהו שטוען לרציונליות....תומך בהם בעיוורון. 

מנהל הפורום
10,000+

כל מילה שלך נכונה

אדון אליהו....חמקן ומסית ללא גבול !

דבריך הבל וגבבה ! לא מתייחס לכלום, רק המילים שמאלנים ורפורמים שהדבקת לי ,ללא ידע כלל על דעותי....

מעולם לא הייתי שמאל. בטח לא בגישה בטחונית. רוב עם ישראל אינו שמאל. (לא שיש רע בשמאל)

רפורמי? קונסרבטיבי, אורתודוקסי מתון? ציונות דתית? כל אלו מקובלים עלי . 

בזכות מה מעיזים לכנות עצמם כמוך ימניים? מי ילחם עבור כך? מי יקדם את כלכלת ישראל? 

הייתי מכבד את הדעות הללו ,לו לקחתם אחריות ושותפות בשמירה על המולדת ! ולא שולחים בצביעות מנוולת,אחרים להסתכן עבורכם. בושה! (וישר כח לחרדים כמשי זהב ואחרים,שהבינו את גודל הרגע ולוקחים חלק כתף אל כתף עימנו ,הציונים. בניו כולם משרתים ביחידות קרביות!)

החרדים כמוך? תומכיהם? ממש לא !!! הכל כבר נכתב על הזוועות בקהילות הללו. הם אינם שמרי היהדות,הם מבזי העם היהודי תורתו ומדינתו. אין בינהם ליהדות הרבה. ולראיה כתבתי שוב ושוב את שאתה מתעלם ממנו....יהדות = ציונות לפני הכל. 

לימודים ,הגנה על המולדת, כל שעשו ונהגו אבותינו. שאין ולו אחד מהם,שחי ונהג כחרדים בימינו.חמקנים ופרזיטים, אלו שיורקים לבאר ממנה שותים.

החרדים הם השקר הגדול ביותר בתולדות העם היהודי ! חמקנות, נצלנות,אי יושר, כאילו אנו הפריץ........

קדמונים ופרימיטיבים ,זה מה שרובם. שהרי כל ילד יודע שאין כל ניגוד בין לימודי התורה,והגשמתה בפועל !!!! 

ממש כאבותינו, חקלאים ורועי צאן.....לוחמים ומגינים.....חכמים ולמדנים שמיישמים את לימודיהם במציאות.

מה שבין החרדים לא קיים כלל ! 

ואתה אליהו.....רק דוגמא מובהקת להסתה טאליבאנית קיצונית שאתה מנסה להלביש בבגדי צדקנות שיקרית !

אתה רוצה מדינת הלכה איראנית, בז לכל שמקיים אותך, ותומך במי ששותים דמינו,עולבים בנו,ותורמים כלום ושום דבר. 

תתעורר מקדמוניותך.....הבט בפאר מדינת ישראל, וחשוב היכן טעית !! כחבריך החרדים. 

תתגייסו להגנת המולדת,לשירות לאומי....ללימודים אקדמיים,לימודי מדע והגות, רכשו מקצועות קיומיים. 

היו חלק ממערך החיים במאה ה 21. והלואי,ואני מקווה שכך קורה....יצוצו חכמים חדשים ועדכניים ! ושכמותך לא יתבססו רק על חז"ל 

מלפני שנות דור ומאות שנים,שהיו חכמים לזמנם....אבל הוחלפו בחבורת פחדנים מסיתים לא רלוונטים,אפופי שינאה וגזענות. 

שמשום מה אדם כמוך אליהו שטוען לרציונליות....תומך בהם בעיוורון. 

שנאתך הגובלת באנטישמית את החרדים מבחילה

אתה עיוור, כשאתה לא שם לב כי אתה מפלג את העם היהודי, ופוגע באחדות

אתה פוגע ומפלג גם כרפורמי המחבל בבסיס האמונה היהודית המהווה את הדבק המעצב אותנו היהודים

ואתה פוגע ומפלג גם כשונא עיוור המוציא את החרדים בישראל המונים כמיליון איש אל מחוץ למחנה

למה שנקשיב לך? אתה רפורמי ציוני החי בישראל. כרופרמי אתה במיעוט בישראל, מיעוט שישאר חסר השפעה

תעמולת השנאה שלך לא תישא פרי. ההיסטוריה קוברת ומוחקת מסיתים שכמותך, ולא נודע כי בא אל קירבה

מציאות החיים בישראל חזקה משכמותך, החרדים הם מקור של ברכה לעם היהודי

ובעזרת השם הם ישפיעו וישתלבו בחיי מדינת ישראל, ויחזקו אותנו בכל המובנים.    

אליהו אני מציע לך לשתות כוס מים קרים ולהרגע

כדאי גם שמעבר לתחושות העלבון שחטפת בשם הקהל החרדי הגדול

תתחיל להפנים שיש להיתיחס ענינית  לשאלות הנוקבות שהעלה עודד ולדעת להתמודד איתם

ככל שהקהילה החרדית גדלה - והיא ברוך השם גדלה מידי שנה בסדרי גודל כידוע

כדאי שתתחיל להפנים שהיא לא יכולה להמשיך להיות כאבו ריחיים על צואר המדינה כולה

כפי שהיה עד כה

עליהם להפנים שיש להם אחריות הדדית ככל אזרח על מה שקורה כאן

להתגייס לצבא או לשרות הלאומי

לצאת לעבודה ולהתפרנס בכבוד גם

ולהפסיק עם התרוצים הלא ראויים 

כי זה פשוט כבר הופך להיות ממש בלתי נסבל 

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

עודד לא מעלה שאלות נוקבות

הוא עסוק בהסתה הגובלת באנטישמיות

הוא אינו מעוניין בדיון פתוח, חכם ומאיר עיניים

הביקורת של עודד את החרדים היא ביקורת נקמנית והורסת

אין לו ביקורת עניינית, אין לו ביקורת בונה

הוא שונא את החרדים, והשנאה מעבירה אותו על דעתו, ומעוורת אותו

בטירופו, הוא רוצה להוציא אל מחוץ למחנה קהילה חרדית יקרה וחשובה של כמיליון אזרחים בישראל. 

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

בטירופו, הוא רוצה להוציא אל מחוץ למחנה קהילה חרדית יקרה וחשובה של כמיליון אזרחים בישראל. 

אליהו היקר.

אתה מעוניין בדיון פתוח בתנאי שמקבלים את הנחות המוצא שלך ומסכימים איתן.

החברה החופשית לא מוכנה שהחרדים האורטודוקסים יכתיבו להם את אורחות חייהם.

כפי שהיה עד כה

וכי פשוט אין לכם ברירה

תפנימו

בהצלחה

אליהו היקר.

אתה מעוניין בדיון פתוח בתנאי שמקבלים את הנחות המוצא שלך ומסכימים איתן.

החברה החופשית לא מוכנה שהחרדים האורטודוקסים יכתיבו להם את אורחות חייהם.

העם היהודי בישראל יקבע את אופי החיים בישראל, ולא הרפורמים מארה"ב

אני מעוניין לשמוע דעות, בדיון פתוח כאן ועכשיו, לגבי האופי שאמורה ללבוש לבסוף המדינה היהודית

אני חוזר ושואל כמו תוכי אותכם השמאלנים, ואתם לא עונים רק מתחמקים. תוקפים אותי על בסיס אישי ולא ענייני

ובנוסף תוקפים את החרדים. ממה אתם מתחמקים? תענו בצורה ברורה. מה יהודי אתם רוצים במדינה יהודית ודמוקרטית

לפי הבנתכם, מה אתם רוצים במדינה יהודית? מה תכלאס יהיה יהודי במדינה היהודית בה אתם מעוניינים?

אני לא מעוניין כאן במדינה דתית מפגרת וגזענית, אלא במדינה מערבית נורמלית כמו ארצות הסקנדינביה, משם אני בא. מאיפה אתה בא, באבא, ואיפה חינכו אותך?

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר