dryngbldo שכמדומני בעבר כתב בפורום תחת הכינוי klonmote כותב שוב ושוב שהוא כשמאלני בעד מדינה יהודית

זאת הסיבה שאני מקפיץ פוסט זה, ומעלה אותו שוב לדיון

ואני חוזר ושואל אותו וכל שמאלני אחר שטוען באופן שיקרי כי הוא רוצה מדינה יהודית

כשמאלנים, מה יהודי הייתם רוצים לראות במדינה יהודית ודמוקרטית? 

דברו אמת בלבד, לאחר שהבהרתם לעצמכם את כוונתכם. אם אינכם יודעים בדיוק, לא תוכלו לטעון ולכתוב דברים ברורים.

הזמן בו היהדות נחשבה כדת בלבד עבר ללא שוב.                                                                                              עם הולדת הציונות, שנוא האורתודוקסיה, היהדות חילונית, ציונית, לאומית. נוודאי שגם האורתודוקסיה יהודית, אבל מזה עשרות שנים הם כבר לא המרכז, הלוז, של היהדות. את האמונה החליפה התנועה הציונית, שנואת האורתודוקסים, והיא כיום לב היהדות.

רוב גדול של היהודים כבר לא מאמינים, יהדותם לאומית, לא דתית. כמובן שאין זה אומר שהדתיים יהודים פגומים. גם הם יהודים טובים, אבל כבר אינם המרכז.  

לחרדים ולדתיים פונדמנטליסטים,אין בעלות על היהדות.הם רק משחיתים אותה,מדרדרים את היהדות לקדמוניות שאינה רלוונטית,והופכים תורת חיים מרתקת, לנלעגת. כך בכל מעשיהם,מהדרת נשים,תלבושות מגוחכות, אמונות טפלות,אינספור מעשים שהזויים לגמרי,לא פחות. בורות מזעזעת, אלימות בזויה, גזענות,בקיצור....די לבקר בשכונותיהם ,להביט,לשוחח,ומהר מאוד להבין עם מה יש לנו עסק !!

ודוגמא קלאסית להסתה,אליהו.....שהחליט על דעתו,ששמאל אינו רוצה מדינה יהודית. זה גרוע משקר, שהרי שמאל הקים את המדינה בגישהסוציאליסטית, נלחם להגן עליה,ניצח,פיתח,למד ועבד קשה.....

כשהחרדים מבית היוצר של אליהו,רק ירקו לבאר ממנה שותים, לא תרמו כלום,נהנים מעבודת הזולת, משקרים ביודעין ובכוונה כדי להסית כנגד בני עמם ומגיניו. בושה וחרפה !! משקרים ומתחמקים לכאורה בשם הבורא.

אין גרוע מכך !!!! שקר שקר שקר. לשון הרע ! 

כל גיבורי ישראל היו לוחמים,אמיצים, כך דוד,שלמה,שאול,ושאר מלכי ישראל, כך המכבים, כך משה רבינו, הנביאים, והחרדים???

חוגגים את חגי ישראל, ללא קשר כלל לגיבורי ישראל,ועם ישראל, שהרי אינם לוחמים/מגינים/חקלאים/יצרנים/מלומדים....

אינם תורמים מאום. ורק מבזים את הנס שנקרא מדינת ישראל !!! ומביישים את היהדות ! 

מה היינו רוצים לראות? לפני הכל שיעלמו השקרנים כמוכם. הבורים.הגזענים.החמקנים. 

ליהדות אינספור תובנות נהדרות,ביחסים בין אדם לחברו,למשפחתו,לעסקיו/עמלו,לשכניו,לטבע סביבנו, ערכי יסוד.....שהחרדים לא מקיימים כלל ! 

די להביט בשכונות שלהם.....חקלאים? לא תמצאו! פרח ונקיון? חן? אין !!! לוחמים/שוטרים? אין!! מדענים/משכילים /אנשי הייטק?

אין!!! יצרני....הכל בעצם....ממכוניות,מוסכים,טכנולוגיה,רפואה,משתלות,נהגי אוטובוס? יצרני בטחון? שוטרים/חיילים?

בנאים? נגרים? חשמלאים? עורכי דין? מהנדסים? פסיכולוגים? רופאים? אדריכלים?אגרונומים? כלכלנים? מטפלים בחבורות רחוב? 

ספורטאים??? בקיצור....אין....כלום ולא כלום. הזנחה ובורות מבוהלת?? יש ויש ויש ! בשפע. קללות ואלימות כנגד מי ששומרים עליהם...יש. חמקנות שיקרית מחובות? יש ויש!! לכלוך...בשפע. לכו לגאולה. עשו טיול. תראו במו עינכם. עולם אחר. הזוי,תלוש,מנותק מבוהל,מפוחד,ושונא את כל שאחר. זו אינה היהדות המפוארת,אמיצה,חכמה....זו מוטציה מדורדרת ושיקרית. 

מנהל הפורום
10,000+

לחרדים ולדתיים פונדמנטליסטים,אין בעלות על היהדות.הם רק משחיתים אותה,מדרדרים את היהדות לקדמוניות שאינה רלוונטית,והופכים תורת חיים מרתקת, לנלעגת. כך בכל מעשיהם,מהדרת נשים,תלבושות מגוחכות, אמונות טפלות,אינספור מעשים שהזויים לגמרי,לא פחות. בורות מזעזעת, אלימות בזויה, גזענות,בקיצור....די לבקר בשכונותיהם ,להביט,לשוחח,ומהר מאוד להבין עם מה יש לנו עסק !!

ודוגמא קלאסית להסתה,אליהו.....שהחליט על דעתו,ששמאל אינו רוצה מדינה יהודית. זה גרוע משקר, שהרי שמאל הקים את המדינה בגישהסוציאליסטית, נלחם להגן עליה,ניצח,פיתח,למד ועבד קשה.....

כשהחרדים מבית היותר של אליהו,רק ירקו לבאר ממנה שותים, לא תרמו כלום,נהנים מעבודת הזולת, משקרים ביודעין ובכוונה כדי להסית כנגד בני עמם ומגיניו. בושה וחרפה !! משקרים ומתחמקים לכאורה בשם הבורא.

אין גרוע מכך !!!! שקר שקר שקר. לשון הרע ! 

כל גיבורי ישראל היו לוחמים,אמיצים, כך דוד,שלמה,שאול,ושאר מלכי ישראל, כך המכבים, כך משה רבינו, הנביאים, והחרדים???

חוגגים את חגי ישראל, ללא קשר כלל לגיבורי ישראל,ועם ישראל, שהרי אינם לוחמים/מגינים/חקלאים/יצרנים/מלומדים....

אינם תורמים מאום. ורק מבזים את הנס שנקרא מדינת ישראל !!! ומביישים את היהדות ! 

מה היינו רוצים לראות? לפני הכל שיעלמו השקרנים כמוכם. הבורים.הגזענים.החמקנים. 

ליהדות אינספור תובנות נהדרות,ביחסים בין אדם לחברו,למשפחתו,לעסקיו/עמלו,לשכניו,לטבע סביבנו, ערכי יסוד.....שהחרדים לא מקיימים כלל ! 

די להביט בשכונות שלהם.....חקלאים? לא תמצאו! פרח ונקיון? חן? אין !!! לוחמים/שוטרים? אין!! מדענים/משכילים /אנשי הייטק?

אין!!! יצרני....הכל בעצם....ממכוניות,מוסכים,טכנולוגיה,רפואה,משתלות,נהגי אוטובוס? יצרני בטחון? שוטרים/חיילים?

בנאים? נגרים? חשמלאים? עורכי דין? מהנדסים? פסיכולוגים? רופאים? אדריכלים?אגרונומים? כלכלנים? מטפלים בחבורות רחוב? 

ספורטאים??? בקיצור....אין....כלום ולא כלום. הזנחה ובורות מבוהלת?? יש ויש ויש ! בשפע. קללות ואלימות כנגד מי ששומרים עליהם...יש. חמקנות שיקרית מחובות? יש ויש!! לכלוך...בשפע. לכו לגאולה. עשו טיול. תראו במו עינכם. עולם אחר. הזוי,תלוש,מנותק מבוהל,מפוחד,ושונא את כל שאחר. זו אינה היהדות המפוארת,אמיצה,חכמה....זו מוטציה מדורדרת ושיקרית. 

emo_45.png

לתופף על פח - תענוג.

מדינה שלא תהיה דמוקרטית לא תהיה גם יהודית. השמאל רוצה את הבלתי-נמנע, שתי מדינות לאומיות, אחת יהודית והשניה פלשתינית, מפורזת מנשק התקפי.

הימין הלאומני רוצה הכל כי, מסרב ללמוד מההיסטוריה. הכל פירושו מדינה דו-לאומית של אפרטהייד, או מדינה דמוקרטית בה נשאר מיעוט. ההתנחלות בגדה תנציח את הסכסוך. הימין הקיצוני דוחף גם לפילוג בעם.

כמו בשני החורבנות הקודמים, הימין הקיצוני דוחף לחורבן שלישי.

ההיסטוריה מוכיחה שהכוח הוא החוק בזמן הזה במזרח התיכון

לפיכך יש לדכא כל רצון ערבי לשינוי ממצבו הנכון

מצבו הנכון? במדינה/יישות נפרדת מאיתנו. לא בתוך ביתך/ביתנו....מה שיביא לקץ המדינה היהודית. 

כוח בהחלט חשוב,אבל גם הגינות וכבוד הדדי, קשר למציאות. 

נאבד את כל יתרוננו וכוחנו, אם כל אדם שני ברחוב יהיה בן לעם אחר,עוין,שרוצה בהעלמותנו. וזו התוצאה של סיפוח מטורף זוחל. 

מנהל הפורום
10,000+

מדינה שלא תהיה דמוקרטית לא תהיה גם יהודית. השמאל רוצה את הבלתי-נמנע, שתי מדינות לאומיות, אחת יהודית והשניה פלשתינית, מפורזת מנשק התקפי.

הימין הלאומני רוצה הכל כי, מסרב ללמוד מההיסטוריה. הכל פירושו מדינה דו-לאומית של אפרטהייד, או מדינה דמוקרטית בה נשאר מיעוט. ההתנחלות בגדה תנציח את הסכסוך. הימין הקיצוני דוחף גם לפילוג בעם.

כמו בשני החורבנות הקודמים, הימין הקיצוני דוחף לחורבן שלישי.

השמאל רוצה במחיקת העם היהודי..מה שלא הצליחו לאורך היהסטוריה.

מה הבדיחה של מדינה פלסתינית מפורזת.

הרי אין עם פלסתיני מעולם לא היה ולעולם לא יהיה.

אם היה אז בירדן...שהעיפו אותם בספטמבר השחור כאשר ניסו להרים ראש.

באו לישראל..פגשו חכמי חלם שמאלנים שדוחפים אותם להקים מדינה..למה ?  כדי להיפרד מהם כי השמאל לא יכול לסבול אותם..

אז הנה הקמנו מדינה פלסתינית מפורזת מנשק בעזה עפ הסכמי אוסלו האומללים.

למה צריך עוד מדינה..

יש מדינת ערביי ישראל

יש עוד מדינת תל אביב

יש עוד מדינת הבדואים בנגב

אני הייתי שמח שמדינתינו תהיה ישראלית ולא יהודית. אף אחד לא נולד דתי. אין כזה דבר ילד מוסלמי - יש ילד להורים מוסלמים או ילד נוצרי - יש ילד להורים נוצרים או ילד יהודי - אופס... איכשהו הצליחו לאחד את הדת והלאום פה - הזוי לחלוטין!

גילוי נאות - אני לא שמאלן ואני לא ימיני. בהגדרה אני לא משויך לשום זרם כי ההשקפה שלי לא מקובעת לשום זרם. אני מאמין שפוליטיקה צריכה לפתור בעיות ברוח הזמן ואי לכך צריכה להשתנות. כי הכל משתנה כל הזמן.

לדעתי, מי שחושב שכל הזמן צריך רק להיות שמאלני, לתת ולוותר ולהיות סוציאליסט מושבע חי באשליות ומי שחושב להיות כל הזמן ימני, לכבוש, לקחת בכוח גם הוא חי באשליות. יש זמן לכל דבר.

לצאת בהצהרה שהשמאל רוצה במחיקת העם היהודי היא הצהרה פאשיסטית - לא פחות מזה! ואתה digger צריך להתבייש לך שאתה מייצר שנאה כלפי אנשים שלא שותפים להשקפת עולמך. אתה בטח דתי ומשם אתה שואב את אמות המוסר שלך. לשנוא, להרחיק, לבדל, לא לכבד את רעיך.

אנחנו יצרנו את התסבוכת עם הפלסטינים במו ידינו הנחשלות. וזה מה יש!!! תסבוכת שחבל על הזמן. אבל זה לא אומר שצריך לבחור בדרך הקלה ולמחוק ככה סתם ערכים ואנשים על הדרך.

למשל הערבים: שונאים אותנו. נו מה... הם כבושים + אכולים ע״י פונדמנטליזם דתי הכי קיצוני שי כיום בעולם. צריך להכיר בזה ולנסות לתקן את זה. חבל שלא זרקו אותם מגבולותינו כשהיו מלחמות. זו הייתה טעות שהיינו כנראה משתקמים ממנה כיום. חוצים את מכשול הביקורות הבינלאומיות והסנקציות וחיים את חיינו כמו שעושים האמריקאים (שכבשו ורצחו את האינדיאנים והמקסיקנים ללא הכרה) או הבריטים, ההולנדים, הצרפתים, הטורקים וכל מיני אימפריות למיניהן שכבשו ולקחו הכל בלי לדפוק חשבון. אבל לא עשינו את מה שצריך אז והיום כבר מאוחר מדי. זה לא אומר שצריך להמשיך לחיות באשליה שאפשר לזרוק אותם מגבולותינו - צריך להיות יצירתיים ולשנות גישה.

למשל ״מדינת תל אביב״: אני מבין שהחצים מופנים לצד השמאלי של המפה הפוליטית. אבל בוא נהיה רציניים. בלי שמאל לשנה אחת במדינה שלנו כיום, אנחנו נותרים עם ימין קיצוני נבער, דת טוטאליטרית קיצונית, כלכלה קורסת ועל הדרך נהפוך להיות פאשיסטים לא פחות מאלה שרדפו אותנו בעבר. שמאל וימין פוליטי הם בסה״כ צלחות על מאזניים שתמיד צריך לאזן ביניהם, לפשר, לפצות הם צריכים אחד את השני כדי שהחיים שלנו יהיו שפויים.

למשל ״מדינת הבדואים״: אני לא יודע איפה שירתת בצבא או אם בכלל שירתת. אבל אתה בטח לא פגשת או נזקקת אי פעם לשירותיו של לוחם\גשש בידואי בפעילות מבצעית. כמה חבל, כי מילים בהחלט יכולות לפגוע. כמה בדואים משרתים בצה״ל ומסכנים את חייהם? גם הם שופכים דם בדיוק כמונו היהודים ה״נבחרים״. תתבייש לך שאתה מרשה לבורות שלך להרים את הראש!

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

שמע חבר.

רק כעת פרסמנו על השופטת ההזויה ששחררה רוצח נצולת שואה..

רק כעת פרסמנו שופטת ששחררה אנס יולדת כאשר התחזה לרופא הסיבה לעונש זה נמשך רק כמה דקות.

לפני שנה שמענו על שופט הזוי שקנס אריתריאי מזוהם שחטף בת 5 לאונסה ב 1000 שח והגליה לשדרות.

אם תבדוק תמצא שיש מכנה משותף לכל אלה האקדמיה השמאלנית המצמיחה יתושים כאלה.

הבדואים..הם אסון למדינה פוליגמיה מספר הלידות הכי גבוה בעולם..הם לא מכירים בחוקים של ישראל..

תקרא את הנתונים...לא ניתן להיכנס לשם ללא יסמ.

הייתי עם גשש בדואי בשירות המילואים.. נו אז מה זו עבודה בשבילם..האם הערבים מיוש וערביי ישראל לא עובדים בכל המגזרים....האם הם ציונים.

לגבי מדינת תל אביב דווקא התכוונתי למליון עובדים זרים והרוב שם אינו יהודי.

לא ציינת מה עם עזה המפורזת מנשק.. שטות של השמאלניים.

לגבי המוסלמים אם אתה לא רואה את מגמת ההשתלטות שלהם על העולם...

אפילו מבצעי המשקפיים של הלפרין לא יתנו לך לראות מה קורה.

מהרסייך ומחריבייך

גדעון לוי כ"כ מוטרד מזכויות מיעוטים עד שהוא מוכן להתעלם מרצחנותם של בני חסותו. והם? קופצים על המציאה המפוקפקת ומשתמשים בו כדי לאושש את תעמולתם השקרית נגד מדינת ישראל.
לוי והצהובון "הארץ" נועדו זה לזה כמו חומוסיה ותמונה של זאב רווח מחכם חנוכה והצירוף המתבקש עושה חייל, בעיקר בשדות זרים.
בספרו המאלף "תעשיית השקרים" מפרט בן דרור ימיני כיצד משתמשת תנועת החרם על ישראל (ה BDS) בפרסומי הצהובון כדי לפגוע במדינה.
הפעם נזעק לוי לרטון על בחירתה של הגב' מרים פרץ לכלת פרס ישראל:
..."סגן אוריאל פרץ ורס"ן אלירז פרץ נהרגו על תחזוקת הכיבוש. האם פרס ישראל הוא פרס ניחומים?... פרץ היא רוח התקופה הלאומנית ועל כך היא זוכה בפרס ישראל".
הצהובון "הארץ" נמצא על סף פשיטת רגל. נותרו לו כ 70,000 מנויים. אם נגרע את כל המנויים המוסדיים (בעיה כשלעצמה) נגיע, פחות או יותר, למשקלו הסגולי של השמאל הרדיקלי בארץ. בעבר איבד הצהובון קרוב ל 25,000 מינויים בעקבות התבטאויות מקוממות של לוי בעיתות מלחמה ("הרעים לטייס" ועוד נאצות). גם השותף הנאצי שרכש 25% ממניות הצהובון, דומון שאוברג, לא יוכל כנראה להעביר את רוע הגזירה. אני סבור שעלינו להביא לידי ביטוי את כוח הקניה של הצרכן הישראלי ולהעדיף לרכוש וחברות ועסקים שאינן מפרסמים בצהובון. מה דעתכם?

הנה השמאל שלך.

אני הייתי שמח שמדינתינו תהיה ישראלית ולא יהודית. אף אחד לא נולד דתי. אין כזה דבר ילד מוסלמי - יש ילד להורים מוסלמים או ילד נוצרי - יש ילד להורים נוצרים או ילד יהודי - אופס... איכשהו הצליחו לאחד את הדת והלאום פה - הזוי לחלוטין!

גילוי נאות - אני לא שמאלן ואני לא ימיני. בהגדרה אני לא משויך לשום זרם כי ההשקפה שלי לא מקובעת לשום זרם. אני מאמין שפוליטיקה צריכה לפתור בעיות ברוח הזמן ואי לכך צריכה להשתנות. כי הכל משתנה כל הזמן.

לדעתי, מי שחושב שכל הזמן צריך רק להיות שמאלני, לתת ולוותר ולהיות סוציאליסט מושבע חי באשליות ומי שחושב להיות כל הזמן ימני, לכבוש, לקחת בכוח גם הוא חי באשליות. יש זמן לכל דבר.

לצאת בהצהרה שהשמאל רוצה במחיקת העם היהודי היא הצהרה פאשיסטית - לא פחות מזה! ואתה digger צריך להתבייש לך שאתה מייצר שנאה כלפי אנשים שלא שותפים להשקפת עולמך. אתה בטח דתי ומשם אתה שואב את אמות המוסר שלך. לשנוא, להרחיק, לבדל, לא לכבד את רעיך.

אנחנו יצרנו את התסבוכת עם הפלסטינים במו ידינו הנחשלות. וזה מה יש!!! תסבוכת שחבל על הזמן. אבל זה לא אומר שצריך לבחור בדרך הקלה ולמחוק ככה סתם ערכים ואנשים על הדרך.

למשל הערבים: שונאים אותנו. נו מה... הם כבושים + אכולים ע״י פונדמנטליזם דתי הכי קיצוני שי כיום בעולם. צריך להכיר בזה ולנסות לתקן את זה. חבל שלא זרקו אותם מגבולותינו כשהיו מלחמות. זו הייתה טעות שהיינו כנראה משתקמים ממנה כיום. חוצים את מכשול הביקורות הבינלאומיות והסנקציות וחיים את חיינו כמו שעושים האמריקאים (שכבשו ורצחו את האינדיאנים והמקסיקנים ללא הכרה) או הבריטים, ההולנדים, הצרפתים, הטורקים וכל מיני אימפריות למיניהן שכבשו ולקחו הכל בלי לדפוק חשבון. אבל לא עשינו את מה שצריך אז והיום כבר מאוחר מדי. זה לא אומר שצריך להמשיך לחיות באשליה שאפשר לזרוק אותם מגבולותינו - צריך להיות יצירתיים ולשנות גישה.

למשל ״מדינת תל אביב״: אני מבין שהחצים מופנים לצד השמאלי של המפה הפוליטית. אבל בוא נהיה רציניים. בלי שמאל לשנה אחת במדינה שלנו כיום, אנחנו נותרים עם ימין קיצוני נבער, דת טוטאליטרית קיצונית, כלכלה קורסת ועל הדרך נהפוך להיות פאשיסטים לא פחות מאלה שרדפו אותנו בעבר. שמאל וימין פוליטי הם בסה״כ צלחות על מאזניים שתמיד צריך לאזן ביניהם, לפשר, לפצות הם צריכים אחד את השני כדי שהחיים שלנו יהיו שפויים.

למשל ״מדינת הבדואים״: אני לא יודע איפה שירתת בצבא או אם בכלל שירתת. אבל אתה בטח לא פגשת או נזקקת אי פעם לשירותיו של לוחם\גשש בידואי בפעילות מבצעית. כמה חבל, כי מילים בהחלט יכולות לפגוע. כמה בדואים משרתים בצה״ל ומסכנים את חייהם? גם הם שופכים דם בדיוק כמונו היהודים ה״נבחרים״. תתבייש לך שאתה מרשה לבורות שלך להרים את הראש!

אכן אתה מאותם ישראלים יהודים הרואה לטווח קצר, ובגישתך מסכן את עצם קיומנו כאן בישראל

אתה בורח מזהותך היהודית, ומעדיף זהות ישראלית שאין הבדל בינה לבין ערבי ישראלי מאום

עם גישה כשלך חלילה לא יהיה עתיד לעם היהודי בארץ ישראל

אני בז לאנשים כמוך

יש לקוות שאתה צעיר יחסית, ולכשתתבגר תשנה את דעתך.

מדינת היהודים קמה וקיימת בזכות האפיקורסים הציונים. האורתודוקסים שונאים את המדינה היהודית עד כדי כך שאינם מוכנים להגן עליה.                                                                                                                                                

רוב השמאלנים אינם יהודים לפי ההלכה ולא רוצים ישראל כמדינה יהודית. חלק אפילו יהיו מוכנים להפוך את ישראל למדינה

פלסטינית רב-לאומית.

תקשיב טוב, גחל שרוף שכמותך, מי שמך לקבוע ולשפוט מי יהודי ומי לא? חתיכת אדיוט מטונף מסריח, מה שאני עשיתי בשביל המדינה היהודית והדמוקרטית 30 כמוך לא יעשו..

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר