למה השמאל לא רוצה מדינה יהודית? זו האמת

מנהיגות השמאל בישראל מתנכרת לייסודות המונחים בבסיסה של מדינת ישראל. ערכי הדת היהודית הם יסודות אלו, והם מונחים בבסיס ההצדקה לקיומנו כאן בישראל. מנהיגות השמאל כאן דוחפת את הציבור להתחבר לערכים הליברלים, אוניברסליים, חילוניים וגלובליים הזרים לנו היהודים. השמאל מתחבר לדת הליברלית הסוציאליסטית הכופרת בקיומו של אלוקים. השמאל רוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה, מדינה ללא ייחוד יהודי מסורתי דתי. מדינה שחלילה תתנכר לעברה הדתי יהודי בגבולות הגיאוגרפים של ישראל התנ"כית. השמאל בהדרגה וללא לאות חותר למסמס, לטשטש ולמחוק את צביונה היהודי של ישראל. הם בשמאל, חותרים לשנות את הנוהג היהודי בחוקי הגיור, בנוהלי הנישואין והגירושין, במנהגי הקבורה ועוד.... ככלל, השמאל משקר, מטעה ומסובב אותנו בכחש כאשר הוא אומר שהוא מעוניין במדינה "יהודית ודמוקרטית". כו נכון, מדינה דמוקרטית הוא רוצה, אך במדינה יהודית השמאל לא מעוניין.

כשהשמאל מדבר על מדינה דמוקרטית כולנו פחות או יותר מבינים על מה מדובר. אך כאשר השמאל מדבר על מדינה יהודית, למה הוא מתכוון? מה יהודי מבחינתו אמור להיות במדינה יהודית? מה יאפיין את המדינה היהודית בהשוואה למדינה אירופאית חילונית? מה תאכלס השמאל חושב , שצריך להיות יהודי במדינה יהודית? אני מעורר נושא זה לדיון, ומזמין את השמאלנים להגיב, לפרט, לנמק, להסביר לי (אולי אני מפספס משהו?). מה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית" צריך להיות לפי דעתם של השמאלנים? הם רוצים מדינה עם צביון חילוני בינלאומי שחלילה תתבולל ותתמזג אל תוך היישות הזרה שחייה בתוכינו ומסביבנו.

את הכיוון הכללי לשמד הרוחני חלילה של העם היהודי, מובילים הזרם הרפורמי. בישראל עיתון "הארץ" הוא זה המוביל כבר עשרות שנים את הקמפיין למדינת כל אזרחיהה, המנותקת מהדת והמסורת היהודית. אלו הם בעיקר הייקים (יהודי גרמניה) צאצאי תנועת ההשכלה, אותם אלו שהאמינו שהפתרון לבעיית היהודים ולשנאה האנטישמית היא להערבב ולהתבולל בגויים, ולמחוק חלילה את הצביון היהודי לאומי דתי של עמנו. בהדרגה, בשקט ובהתמדה הם פועלים בקרב מובילי התרבות, ההשכלה התקשורת והמנהיגות הפוליטית מדינית. ניתן לראות זאת בבירור בקרב מפלגת מר"צ, חלקים ממפלגת העבודה ויש עתיד. כמו בכל ריפוי של מחלה, יש ללמוד את הבעיה, להציף את האמת העובדתית לגביהה, ולגבש אסטרטגיה למיגורה.

השמאל המהפכני המנוכר לערכי היהודות, רוצה בתהליך אבולוציוני לעורר רבולוציה ביהדות

אסור שמזימתם תצא לפועל

יש להלחם בהם בכל האמצעים האינטלקטואליים והכלים החוקיים האפשריים 

שקר  מכוער

למה אתה מתכוון כשאתה אומר מדינה יהודית?

לדעתי עדיף לשאול ראשית את בלפור... ואת מנסחי החלטת האו"ם מנובמבר 1947  הם הטביעו כידוע את המושג 

"מדינה יהודית" בחוק הבינלאומי

ובן גוריון ייסד את מדינת ישראל על פי ההגדרה הזו גם "מדינה יהודית בארץ ישראל היא מדינת ישראל" (מגילת העצמאות)

זו האמת בתפארתה

והבוז לשקרנים המנסים לסלף את האמת הזו בצורה מכוערת גם

אני מרגיש כמו אותו ילד באגדה המצביע ואומר "המלך הוא עירום"

לדעתי השמאל רוצה מדינת יהודים ולא מדינה יהודית

אני בעיני רוחי הייתי רוצה מדינה יהודית בתהליך הדרגתי של הדתה של כל תושביהה היהודים

כלומר לימוד הדת, המסורת, המנהגים, ההיסטוריה והשורשים היהודים שלנו בכל הגנים ובתי הספר מכל הזרמים

הייתי רוצה שבצבא ילמדו ויחזקו את התודעה היהודית בקרב החיילים בסדרות חינוך המלמדות על זכותנו על הארץ ועל הדת שלנו

הייתי רוצה שבמרחב הציבורי כל העסקים יהיו סגורים בשבת ובחגים, וכמובן ללא תחבורה ציבורית בשבת ובחגים

הייתי רוצה שלא ימכרו טרף (חזיר למיניו וסוגיו) בכל מדינת ישראל 

הייתי רוצה שכל הסופרים, המכולות והשווקים ימכרו מזון כשר בלבד

הייתי רוצה שנישואין, גירושין, קבורה יהיו לנו היהודים על פי חוקי היהדות

הייתי רוצה שהרדיו והטלוויזיה ישדרו תוכניות המחזקות את הזהות היהודית שלנו, ומחזקות את הזיקה לישראל

הייתי רוצה מועצת רבנים מוכרים ובעלי סמכות דתית, שייגיירו לקולה את כל אלו שכיום לא מוכרים כיהודים עלפי ההלכה

הייתי רוצה תהליכי גיור המאחדים ומלכדים את העם היהודי, ולא מובילים לפילוג

הייתי רוצה לצמצם באופן מוחלט את הפעילות הרפורמית היהודית בישראל, זאת המחבלת בחוסנו ועתידו של העם היהודי

הייתי רוצה שכל המקומות הקדושים ליהדות, ינוהלו ביידי יהודים דתיים אורטודוכסיים, על פי ההלכה היהודית

כל זאת ועוד.... הייתי רוצה לראות במדינתנו היהודית ישראל. 

אתה צנוע לדעתי בהגדרתך המיוחסת לשמאל

מה שהשמאל מצהיר למעשה שהוא מעוניין, בשורה תחתונה, במדינת "כל אזרחיה" שמיועדת במקור אולי  גם לאזרחים יהודיים

אך גם למיעוטים אחרים (בעקר מוסלמים) - ולמעשה הדמוקרטיה היא שתקבע מי שולט בה או ישלוט בה בעתיד

כדי ליישם את השיטה הזו חייבים כמובן לצמצם את גבולות המדינה עד למינימום האפשרי בתחומים בהם יש רוב יהודי

וכך בשיטת הסלמי נגיע ליעד הניכסף של השמאל הנאור

- גטו יהודי סגור ומסוגר וסביבו חומות בלב העולם האיסלמי

לתפארת הגלות בלב ארץ ישראל ההיסטורית

מ.ש.ל

אתה לעומת זאת רוצה להקים פה מדינת הלכה  קיצוניתבנוסח מה שהיה פה ערב הגלות והחורבן 

והמציאות כהרגלה מוצאת פשרות בין הקיצון מימין והקיצון מהשמאל גם

כדי שנוכל לחיות פה בעתיד בדו קיום בשלום בכל השטח שבין הירדן לים

כי אין דרך אחרת לשרוד

נקודה

שקרים רבותי שקרים.

ההגדרה יהודית ודמוקרטית היא הקו המנחה את השמאל.

ההבנה של השמאל שהסיפוח יהפוך את היהודים מיעוט,היא הסיבה לבחירה בשתי מדינות כאסטרטגיה.

מדינה שלא תהיה דמוקרטית תאבד את הסיבה לקיומה.

לדעתי עדיף לשאול ראשית את בלפור... ואת מנסחי החלטת האו"ם מנובמבר 1947  הם הטביעו כידוע את המושג 

"מדינה יהודית" בחוק הבינלאומי

ובן גוריון ייסד את מדינת ישראל על פי ההגדרה הזו גם "מדינה יהודית בארץ ישראל היא מדינת ישראל" (מגילת העצמאות)

זו האמת בתפארתה

והבוז לשקרנים המנסים לסלף את האמת הזו בצורה מכוערת גם

בלפור דיבר על "בית לאומי לעם היהודי"

אין ויכוח אמיתי על עניין היהודית .כל המפלגות בישראל חוץ מהערביות שזה די מובן,מקבלות את ההגדרה הזאת.

יש ויכוח על התוכן ועל הדמוקרטיה.

אני רואה שאליהו זה רוצה להחזיר אותנו אלפי שנים אחורנית, לתקופות אפלות בהיסטוריה ולהפוך את ישראל למדינה דתית חשוכה נוסח אירן שאין לה מקום במשפחת עמים מודרנית. מאיפה הוא צץ ובאיזה חור קיבל חינוך מפגר כזה? זה זר מאוד לנו, יהודי רוסיה, ומהמדינה המפגרת שהוא חולם עליה אנחנו נברח בהקדם. גם עכשיו רבים מעולי רוסיה משתדלים להסתלק מכאן לכל הרוחות. אז מי יעבוד כאן ומי ישרת בצבא - החרדים הטפילים שלו, שומרי מצוות מטומטמות?

אני מרגיש כמו אותו ילד באגדה המצביע ואומר "המלך הוא עירום"

לדעתי השמאל רוצה מדינת יהודים ולא מדינה יהודית

אני בעיני רוחי הייתי רוצה מדינה יהודית בתהליך הדרגתי של הדתה של כל תושביהה היהודים

כלומר לימוד הדת, המסורת, המנהגים, ההיסטוריה והשורשים היהודים שלנו בכל הגנים ובתי הספר מכל הזרמים

הייתי רוצה שבצבא ילמדו ויחזקו את התודעה היהודית בקרב החיילים בסדרות חינוך המלמדות על זכותנו על הארץ ועל הדת שלנו

הייתי רוצה שבמרחב הציבורי כל העסקים יהיו סגורים בשבת ובחגים, וכמובן ללא תחבורה ציבורית בשבת ובחגים

הייתי רוצה שלא ימכרו טרף (חזיר למיניו וסוגיו) בכל מדינת ישראל 

הייתי רוצה שכל הסופרים, המכולות והשווקים ימכרו מזון כשר בלבד

הייתי רוצה שנישואין, גירושין, קבורה יהיו לנו היהודים על פי חוקי היהדות

הייתי רוצה שהרדיו והטלוויזיה ישדרו תוכניות המחזקות את הזהות היהודית שלנו, ומחזקות את הזיקה לישראל

הייתי רוצה מועצת רבנים מוכרים ובעלי סמכות דתית, שייגיירו לקולה את כל אלו שכיום לא מוכרים כיהודים עלפי ההלכה

הייתי רוצה תהליכי גיור המאחדים ומלכדים את העם היהודי, ולא מובילים לפילוג

הייתי רוצה לצמצם באופן מוחלט את הפעילות הרפורמית היהודית בישראל, זאת המחבלת בחוסנו ועתידו של העם היהודי

הייתי רוצה שכל המקומות הקדושים ליהדות, ינוהלו ביידי יהודים דתיים אורטודוכסיים, על פי ההלכה היהודית

כל זאת ועוד.... הייתי רוצה לראות במדינתנו היהודית ישראל. 

מה שאתה רוצה זה מדינת הלכה דאעשית יהודית

רוב השמאלנים אינם יהודים לפי ההלכה ולא רוצים ישראל כמדינה יהודית. חלק אפילו יהיו מוכנים להפוך את ישראל למדינה

פלסטינית רב-לאומית.

רוב השמאלנים אינם יהודים לפי ההלכה ולא רוצים ישראל כמדינה יהודית. חלק אפילו יהיו מוכנים להפוך את ישראל למדינה

פלסטינית רב-לאומית.

הדמוקרטיה הישראלית מאפשרת לכל אדיוט לכתוב שטויות .

שיהיה לך לבריאות ואל תאכל מסטיק בזמן הנהיגה.

פלסטינית רב-לאומית.

זו בשורה טובה עבורי שקיימים עוד יהודים שאינם רוצים מדינת ההלכה הגזענית והחשוכה, אבל לפחות בפורום זה לא מרגישים אותם. כותבים כאן בעיקר ימנים לאומנים שמוגבלים בשכלם.

מנהיגות השמאל בישראל מתנכרת לייסודות המונחים בבסיסה של מדינת ישראל. ערכי הדת היהודית הם יסודות אלו, והם מונחים בבסיס ההצדקה לקיומנו כאן בישראל. מנהיגות השמאל כאן דוחפת את הציבור להתחבר לערכים הליברלים, אוניברסליים, חילוניים וגלובליים הזרים לנו היהודים. השמאל מתחבר לדת הליברלית הסוציאליסטית הכופרת בקיומו של אלוקים. השמאל רוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה, מדינה ללא ייחוד יהודי מסורתי דתי. מדינה שחלילה תתנכר לעברה הדתי יהודי בגבולות הגיאוגרפים של ישראל התנ"כית. השמאל בהדרגה וללא לאות חותר למסמס, לטשטש ולמחוק את צביונה היהודי של ישראל. הם בשמאל, חותרים לשנות את הנוהג היהודי בחוקי הגיור, בנוהלי הנישואין והגירושין, במנהגי הקבורה ועוד.... ככלל, השמאל משקר, מטעה ומסובב אותנו בכחש כאשר הוא אומר שהוא מעוניין במדינה "יהודית ודמוקרטית". כו נכון, מדינה דמוקרטית הוא רוצה, אך במדינה יהודית השמאל לא מעוניין.

כשהשמאל מדבר על מדינה דמוקרטית כולנו פחות או יותר מבינים על מה מדובר. אך כאשר השמאל מדבר על מדינה יהודית, למה הוא מתכוון? מה יהודי מבחינתו אמור להיות במדינה יהודית? מה יאפיין את המדינה היהודית בהשוואה למדינה אירופאית חילונית? מה תאכלס השמאל חושב , שצריך להיות יהודי במדינה יהודית? אני מעורר נושא זה לדיון, ומזמין את השמאלנים להגיב, לפרט, לנמק, להסביר לי (אולי אני מפספס משהו?). מה יהודי "במדינה יהודית ודמוקרטית" צריך להיות לפי דעתם של השמאלנים? הם רוצים מדינה עם צביון חילוני בינלאומי שחלילה תתבולל ותתמזג אל תוך היישות הזרה שחייה בתוכינו ומסביבנו.

את הכיוון הכללי לשמד הרוחני חלילה של העם היהודי, מובילים הזרם הרפורמי. בישראל עיתון "הארץ" הוא זה המוביל כבר עשרות שנים את הקמפיין למדינת כל אזרחיהה, המנותקת מהדת והמסורת היהודית. אלו הם בעיקר הייקים (יהודי גרמניה) צאצאי תנועת ההשכלה, אותם אלו שהאמינו שהפתרון לבעיית היהודים ולשנאה האנטישמית היא להערבב ולהתבולל בגויים, ולמחוק חלילה את הצביון היהודי לאומי דתי של עמנו. בהדרגה, בשקט ובהתמדה הם פועלים בקרב מובילי התרבות, ההשכלה התקשורת והמנהיגות הפוליטית מדינית. ניתן לראות זאת בבירור בקרב מפלגת מר"צ, חלקים ממפלגת העבודה ויש עתיד. כמו בכל ריפוי של מחלה, יש ללמוד את הבעיה, להציף את האמת העובדתית לגביהה, ולגבש אסטרטגיה למיגורה.

השמאל המהפכני המנוכר לערכי היהודות, רוצה בתהליך אבולוציוני לעורר רבולוציה ביהדות

אסור שמזימתם תצא לפועל

יש להלחם בהם בכל האמצעים האינטלקטואליים והכלים החוקיים האפשריים 

למי אכפת מה רוצה קומץ לוזרים הזויים,שמאל שדם נרדך לקבוצה מתכווצת הזויה

והנה אדון אליהו ממחזר את כמיהתו לישראל איראנית,טאליבאנית,דתית הלכתית....ובשניה משמיט את כל התגובות שנכתבו בעבר על "תובנותיו" המסיתות/קיצוניות/משיחיות.

מה לידידך החרדים וליהדות בכלל? הרי כל ההיסטוריה שלנו/מנהיגנו....היו לוחמים ,חיילים,עובדי אדמה שבונים את הארץ !! 

צ י ו נ י ם !! המקבילה דהיום. 

יהדות מתקדמת,קונסרבטיבית,רפורמית,אורתודוקסית(בסגנון ליברלי כבארה"ב) היא הרבה יותר יהודית בעיני מחרדים קיצוניים שמנסים לחבל בפלא הציוני,וביופי והקידמה ביהדות !!

החרדים הרבים כאן,משתוללים,חמקנים,אלימים, ומסוכנים לחיי הקידמה ושגשוג של העם היהודי בציון. די להביט בעזובה והזוהמה בשכונותיהם....מדרכות נפרדות לנשים,בגדי אצילים פולנים שבינהם ליהדות כלום ושום דבר. וחמקנות פחדנית מכל מחוייבות למדינת היהודים היחידה. 

השקר הגדול מכולם......"לומדי תורה"....כאילו שלימוד תורה מנוגד לסיוע בבתי חולים,שרות בצבא ההגנה לישראל, עבודה ופרנסה....

לימודי מדעים וקידמה.....

ולראיה...ישנם דתיים ציונים רבים,עובדים,מלומדים,חיילים, כך הציונות הדתית וחלק מהאורתודוכסים. 

[בינהם ליהדות מעט מאוד. חוגגים בצביעות חגים שלהם אין כל קשר אליהם.....

חנוכה-מכבים-לוחמים-ציונים. 

דוד המלך...לוחם,נועז, מבית עובדי אדמה (בועז) ציוני !! כך גם שאול המלך,יהושוע בן נון,משה....כולם.

חגי ישראל הם ברובם חגים שקשורים בעונות השנה ובחקלאות,עיבוד האדמה ויבולה. 

מה לחרדים ולכל זאת? הם מעבדים אדמות? מגינים עליהן? מה ??? כלום ושום דבר.

יורקים לבאר ממנה שותים.

אליהו מסית ביודעין, כנגד הרוב המוחלט בישראל,החרוץ,לומד ועובד,מגן על מולדתו,לא מתחמק מחובתו ולא פחדן.

השמאל-מרכז-ימין.....יהודי פי כמה מחבריך החרדים אליהו. 

מי שמנוכרים ומסוכנים ליהדות ולמולדת היהודית היחידה,הם חרדים משיחיים,קדמונים כמוך !! הבנת אליהו?

תעבור לאחר כבוד לגטו בני ברק....תמליך עליך את המסית /רב...שטיינמן....שם תוכל לנבל פיך יחד עם חבריך בכינויים בזויים (נאצים?) בהם אתם מכנים את הציונים הנערצים....

תתבייש ! שונא ישראל. מפיץ לשון הרע , שינאת חינם!

מנהל הפורום
10,000+

אתה מוזמן לאחר כבוד, אליהו, להצטרף אל דומיך....בברוקלין....שלהם ולמדינה יהודית כלום ושום דבר. פרט להפצת שינאת חינם.

מי שחי בישראל,מחוייב להגן ולפתח אותה, ולא לחמוק מכל מחוייבות בתירוצים מטופשים, בורות, והפצת הבל ולשון הרע.  

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר