החבל מתהדק סביב צווארו של טרמפ, בדיוק כמו נתניהו.

כבר הרחבתי כאן על שהחבל הולך ומתהדק סביב צווארו של נתניהו וזה אכן קורה אומנם באיטיות מרגיזה אבל בהחלט זה קורה, ביבי לא לבד וסביר להניח ששני מצפצפי חוק עומדים להיפגש כשכל אחד מהשנים הראש שלו לא במקומו אלה אחד בחדרי החקירות שכבר מכיר והשני בהליך הדחה שכנראה לא יהיה מנוס ממנו.

מי שיצא להגנתו באופן לא מפתיע היום הוא לא אחר מעבריין מועד שלא מעט הרימו גבה ועדיין מרימים ותמהים איך האיש הזה ליברמן חמק מסורג ובריח.

היום כשנשאל על דברי קודמו בתפקיד יעלון שאמר שאם לא יוגש נגד נתניהו כתב אישום הוא יצא לציבור ויפרסם את כל הידוע לו, תגובות ליברמן המושחת היתה "שמה שמניע ומתסכל את יעלון זה שהוא לא עובר את אחוז החסימה, מילא מי שידיו לא היו מגאולות  בשחיתות ביחד עם מפלגתו היה מגיב כך אבל ליברמן?

מסעו של טרמפ סביר להניח שלהערכתי יזכר כמסע פרידה מהבית הלבן, אני סמוך ובטוח שטרמפ בניגוד לנתניהו כשיחוש את החבל מתהדק לבד יסיק מסקנות ולא יאפשר טקס הדחה אלה ילך בעצמו,נתניהו כהרגלו בקודש ימשיך במפשט הנדוש וחסר האמינות"לא היה כלום ולכן לא יהיה כלום, ימים יגידו....אשרי המאמין.

אכן כדבריך ....אשרי המאמין

ביבי היה לכל הדעות צריך מזמן לארוז את הפקלאות ולצפור לביתו

בהעדר חוק פשוט וברור המגביל כהונת ראש ממשלה לשתי קדנציות בלבד - כפי שנהוג בכל משטר דמוקרטי תקין

הוא מנצל עד תום את הכאוס השלטוני המושחת אצלנו המדרדר משנה לשנה  מדחי אל דחי בשל השיטה הדפוקה והמאוסה אצלנו

וסופו יהיה ככל הנראה בסופו של דבר -כסופם של כל מי שדבק אובססיבית בשלטון שנים רבות

ברור שבסופו של דבר יימצאו ממצאים פליליים  ממשיים כנגד האיש הזה - שכן -כל שלטון משחית ובוודאי אם אתה דבק בו שנים וחש שהוא ממשחלק ממך ושייך רק לך...- שלא נדע

לגבי טראמפ - אני לא ממהר לחגוג - התקשורת בהחלט (כמו בסוגיית ביבי) ממש לא רצתה לעולם ביקרו ותעשה הכל למרר לו את החיים מידי יום

אך מכאן ועד הדחה מיידית - עוד ארוכה הדרך

לדעתי

אתם איכם יודעים דבר מלבד מה שעיתונאים שמאלנים מפרסמ ים,

אנני יודע אם יש ממש במסקנות על נתניהו ובטח לא על פשעי הניא טראמפ,וגם אתם לא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר