11.05.17 | 15:03
לאנטולי כומר קתולי שהתגייר ויהודים מסיונריים שחזרו בתשובה -

כומר קתולי שהתגייר ויהודים מסיונריים שחזרו בתשובה - מרתק  אולי זה  ירפא אותך מהאנטישמיות

https://www.youtube.com/watch?v=8t3LfzltoL8

11.05.17 | 18:31

נעשה לי רע מהצפייה בתמהונים שהבאת. הם תמיד היו קריפטו יהודים ופתאום הפכו ליהודים גלויים!

12.05.17 | 07:52

hot010 זאת נאיביות לחשוב שתצליח לשכנע גוי אנטישמי, אצל אנטוליו ורבים כמוהו זה טבוע בגנים זו אנטישמיות של דורות מאבות אבותיו, גם אם הוא חי אתנו בארץ שנים רבות ודובר עברית על בוריה, האנטישמיות השורשית הזאת נשארה ללא שינוי, ואתה רואה זאת כמעט בכל הודעותיו, זו מחלה חשוכת מרפא, היחס לאנטישמי כל זמן שהוא יושב בשקט וזה מתבטא אצלו רק בדיבורים, תניח לו ותן לו לקשקש, אבל אם האנטישמיות מתבטאת במעשים, התרופה היעילה היחידה היא לגרום להם לפחד מיהודים פחד מות, לשבור להם את העצמות, זה גרם להרבה אנטישמים להתחיל להתייחס בכבוד ליהודים. 

12.05.17 | 07:54

hot010 זאת נאיביות לחשוב שתצליח לשכנע גוי אנטישמי, אצל אנטוליו ורבים כמוהו זה טבוע בגנים זו אנטישמיות של דורות מאבות אבותיו, גם אם הוא חי אתנו בארץ שנים רבות ודובר עברית על בוריה, האנטישמיות השורשית הזאת נשארה ללא שינוי, ואתה רואה זאת כמעט בכל הודעותיו, זו מחלה חשוכת מרפא, היחס לאנטישמי כל זמן שהוא יושב בשקט וזה מתבטא אצלו רק בדיבורים, תניח לו ותן לו לקשקש, אבל אם האנטישמיות מתבטאת במעשים, התרופה היעילה היחידה היא לגרום להם לפחד מיהודים פחד מות, לשבור להם את העצמות, זה גרם להרבה אנטישמים להתחיל להתייחס בכבוד ליהודים. 

emo_45.png

12.05.17 | 11:09

ג'קו .הלביאה  ולשאר החברים כאן אם נחליט ביחד לא להתיחס לרעל שהוא משפריץ מפי הטבעת העליון שלו  אז הוא ידבר אל הקיר אבל עלינו להחליט ביחד מה דעתכם חבל שעודד לא מנטר את התגובות שלו ולא חסם אותו מזמן

12.05.17 | 11:11

ג'קו .הלביאה  ולשאר החברים כאן אם נחליט ביחד לא להתיחס לרעל שהוא משפריץ מפי הטבעת העליון שלו  אז הוא ידבר אל הקיר אבל עלינו להחליט ביחד מה דעתכם חבל שעודד לא מנטר את התגובות שלו ולא חסם אותו מזמן

אולי תתחיל בזה שאתה לא תגיב לו.

זה מה שאני עושה.

12.05.17 | 11:13

זה מה שאני עושה.

אני שמח שגם אתה נגעל מהארס שהוא משפריץ כאן החלטתי  לא להגיב יותר לשרץ אני מקווה שתצטרף לשאר החברים לפחות בזה נהיה תמימי דעים   מה דעתך

12.05.17 | 11:15

זה מה שאני עושה.

אני שמח שגם אתה נגעל מהארס שהוא משפריץ כאן החלטתי  לא להגיב יותר לשרץ אני מקווה שתצטרף לשאר החברים לפחות בזה נהיה תמימי דעים   מה דעתך

אני לא נגעל .פשוט אין שום אפשרות בסיסית לדיון על הזיות ולכן אני מושך ידי.

סמוטריץ מגעיל אותי.

12.05.17 | 11:27

אני גם התחלתי להאמין שזאת נאיביות גם מצדי לנסות לשכנע את היהודים בטעותם ביחס כלפי הלא יהודים שכידוע נחשבים לתתי אדם ואף לבהמות בדת היהודית - מכאן מקור הסכסוך התמידי בין היהודים והלא יהודים שהתבטא בפרעות ופוגרומים לאורך כל היסטוריה. ניסיתי לשכנע אותם שישנו את היחס המתנשא והגזעני הזה, אבל נחלתי תבוסה כי זה נמצא אצלם בדם ושום דברי הגיון לא ישכנעו אותם - הם רק ייכנסו לפרנויה ויתחילו לכנות את מותחי הביקורת עליהם אנטישמים, כמו שעושה נאמנה ג'אקו הדתי והפרנואיד הזה. ואז הוא קורא פשוט לשבור ל"גויים אנטישמים" עצמות, כלומר הוא קורא לאלימות ולפוגרומים בלי לדעת שרבים ממותחי הביקורת הם יהודים עצמם ולא הגויים ומי שסבל לאורך היסטוריה מהאלימות היו היהודים עצמם. הוא עד כדי כך מטומטם שהוא קורא להנצחת היחס העוין, האנטישמיות, כלפי היהודים. בגלל יהודים כמוהו קיימת האנטישמיות בעולם! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר