08.05.17 | 14:43
מקרון,ליברל,לא גזען,מקצוען,רציונלי,ולא מסכן את אחדות אירופה!

לטעמי זו ברכה גדולה לכולנו. כי האלטרנטיבה הגזענית,קיצונית,חד ערכית,מסוכנת לכל. 

שיהיה לו בהצלחה רבה, זכה ברוב עצום. 

(למרות שהיו מי שניסו לעורר אלמנטים אנטישמיים כנגדו, כמו העובדה שעבד עבור הבנק של רוטשילד....

למרבה המזל,אף אחד לא "אכל" את תאוריית הגזע/דת/שינאה הזו....ומקרון רק התחזק ! )

מנהל הפורום
10,000+
08.05.17 | 23:11

בעיניי מקרון הוא תואם-בוז'י. במילים אחרות, נעבעך. אני חושבת שהצל של ז'אן מארי (זה שמו?) לה פן רבץ על מארין לה פן בתו, וסיכל את היבחרותה.

בואו נקווה כולנו שהבוז'י הצרפתי יוכיח עצמו, לפחות חלקית, כמנהיג טוב (או לפחות סביר). הנה, מנהיגי אירופה, כמו אנגלה מרקל ותרזה מיי, הביעו שמחה על היבחרו, ועל כך שצרפת לא נפלה לסכנה של מארין לה פן. אז הן בטח יודעות מה שהן אומרות.

09.05.17 | 13:12

אני לעומת זאת, כמו רוסיה כולה, לא מתלהב ממקרון והייתי רוצה שתיבחר מרין שמכנים אותה כאן נציגת הימין הקיצוני. ומי שולט במדינה אם לא הימין הקיצוני? תמיד היה כך: מה שמותר ליהודים - אסור על הגויים!

10.05.17 | 14:47

אני לעומת זאת, כמו רוסיה כולה, לא מתלהב ממקרון והייתי רוצה שתיבחר מרין שמכנים אותה כאן נציגת הימין הקיצוני. ומי שולט במדינה אם לא הימין הקיצוני? תמיד היה כך: מה שמותר ליהודים - אסור על הגויים!

אם הימין הקיצוני היה שולט כאן מזמן היו מעמסים אותך אנטישמי קטן על מטוס והיתה חוזר הבייתה יש לך מזל גדול שהימין הזה דמוקרטי ונתן לאלפים נוצרים לחיות כאן ולהתקדם בחיים  ולא כמוך שיורק לבאר ממנה הוא שותה

10.05.17 | 14:51

אם הימין הקיצוני היה שולט כאן מזמן היו מעמסים אותך אנטישמי קטן על מטוס והיתה חוזר הבייתה יש לך מזל גדול שהימין הזה דמוקרטי ונתן לאלפים נוצרים לחיות כאן ולהתקדם בחיים  ולא כמוך שיורק לבאר ממנה הוא שותה

הבעיה היא של הרשות לבריאות הנפש בישראל. עד שלא מודיעים להם, הם לא יודעים. בעצם אין זו בעיה: זהו סממן מובהק של מדינה דמוקרטית השומרת על זכויות הפרט. אבל במקרה של הלה, מזמן היו צריכים להודיע ל"בריאות הנפש". וגם בעצם למשטרה (אם כי הוא סה"כ חולה שאינו יכול להזיק. מי שם לב אליו? אלא אם כן הוא חלק מקבוצה, למשל "כת השטן", שנתגלתה בשנים עברו בישראל, ובאמת עלו עליהם).

10.05.17 | 15:50

הבחירות זה ענינם של הצרפתים. למדינת ישראל, אולי לא היהודים הצרפתים, היה יותר טוב אם לה פן הייתה נבחרת. היא לא הייתה מתערבת לנו ביחסים שלנו עם הערבים. היא כבר מבינה טוב מאוד מי הם הערבים.emo_40.png

10.05.17 | 16:18

הבחירות זה ענינם של הצרפתים. למדינת ישראל, אולי לא היהודים הצרפתים, היה יותר טוב אם לה פן הייתה נבחרת. היא לא הייתה מתערבת לנו ביחסים שלנו עם הערבים. היא כבר מבינה טוב מאוד מי הם הערבים.emo_40.png

מבחינת הטיפול במוסלמים, היה טוב מאד לצרפת אם מארין לה פן היתה נבחרת. היא התחייבה לזרוק מהמדינה את המוסלמים הקיצוניים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר