היחס המתנשא והגזעני כלפי יוצאי רוסיה

שמזכיר לי את דברי הוטו הגזען של הפורום אפשר לראות כאן - https://www.facebook.com/channel10israel/videos/10155291236957520/

1. אין כל רע בלהיות גוי. (זה אולי נחשב עלבון בעיני הפרימיטיבים/טיפשים ביותר בחברה)

2. חוצפה וטמטום יש בכל מקום.

3. כל מי שעובד בשרות לקהל,מכל גזע ,מין,לאום,מכיר את המופרעים שיש. 

4. כשאחד כמוך אנטולי שמפיץ תעמולה גזענית,נאצית, מזעזעת ושיקרית, מציג את עצמו כדובר/נציג ....אתה האחרון שצריך להתפלא.

במישפחתי רבים העולים מרוסיה ,בריה"מ לשעבר ועוד.....אבל אמירות כשלך ,מקוממות כל אדם בר דעת והומני. 

לטעמי מה שאתה כותב ומפרסם כאן לא פחות רע ,מהטיפשה בסופר פארם שעבורה "גוי" זה קללה או טיפשה אחרת שעבורה "ערבי" זו קללה. כל התמהונים הללו, ממש כמוך....מייצגים צד עלוב מאוד בחברה האנושית. 

מנהל הפורום
10,000+

1. אין כל רע בלהיות גוי. (זה אולי נחשב עלבון בעיני הפרימיטיבים/טיפשים ביותר בחברה)

2. חוצפה וטמטום יש בכל מקום.

3. כל מי שעובד בשרות לקהל,מכל גזע ,מין,לאום,מכיר את המופרעים שיש. 

4. כשאחד כמוך אנטולי שמפיץ תעמולה גזענית,נאצית, מזעזעת ושיקרית, מציג את עצמו כדובר/נציג ....אתה האחרון שצריך להתפלא.

במישפחתי רבים העולים מרוסיה ,בריה"מ לשעבר ועוד.....אבל אמירות כשלך ,מקוממות כל אדם בר דעת והומני. 

לטעמי מה שאתה כותב ומפרסם כאן לא פחות רע ,מהטיפשה בסופר פארם שעבורה "גוי" זה קללה או טיפשה אחרת שעבורה "ערבי" זו קללה. כל התמהונים הללו, ממש כמוך....מייצגים צד עלוב מאוד בחברה האנושית. 

עודד, מדובר באדם חולה מאד, אין לי ספק שכבר ברוסיה הוא היה מאושפז. כל מי שעיניו בראשו יכול להבין בקלות שהאיש חולה נפש קשה. "מזלו" (באמת מזל?) שאין עדיין אנשים המדווחים עליו לרשויות.

למרבה הצער, ישנם רבים כמותו, ורובם אינם חולי נפש בהגדרה. פשוט נתפסו לתפיסה שגויה ,קונספירטיבית,וחלקם מביאים לידי ביטוי את הכשלים האישיים שלהם,בהאשמת אחרים. וזה נפוץ למדי ועצוב מאוד. 

אנו מוקפים בתופעות דומות, שטיפות מוח, ואתן דוגמא אחת- ביהדות ממש כאן, ישנם לא מעטים שנסחפו לשטיפת מוח קיצונית דתית, עד כדי שאינם מבקרים את הוריהם,מנתקים קשר עם משפחתם, ורואים בהם "חוטאים" שמהם צריך להתרחק. כך רבים לא מקיימים את אחד מכללי הבסיס,כבד את אביך ואת אימך.....ולא נוגעים באוכל בבית בו גדלו,כי אינו כשר לטעמם....וכל בית משפחתם "טומאה" לטעמם וטעם שוטפי המוח שלהם שקוראים לעצמם רבנים. ישנן המון משפחות שעוברות את הטרגדיה הנוראה הזו של ילדים שמנתקים מגע עם משפחתם.

https://www.hofesh.org.il/religion_merchants/family.html

מנהל הפורום
10,000+

לאנטולי  חברי היהודים יוצאי ברית המועצות סיפרו לי שבברית המועצות גם הם חטפו מאותם גוים קללות של יהודי

לאנטולי  חברי היהודים יוצאי ברית המועצות סיפרו לי שבברית המועצות גם הם חטפו מאותם גוים קללות של יהודי

הם חטפו קללות בגלל הזיכרון המר שיש בעם הרוסי על היהודים, אבותינו אכלו בוסר - שיני בנים תקהנה. אם אתה מעוניין, אני אחפש בקישורים שלי חומר מפליל על אבותנו ברוסיה.

הם חטפו קללות בגלל הזיכרון המר שיש בעם הרוסי על היהודים, אבותינו אכלו בוסר - שיני בנים תקהנה. אם אתה מעוניין, אני אחפש בקישורים שלי חומר מפליל על אבותנו ברוסיה.

אתה אנטישמי אני יכול לרשום בדיוק מה שרשמת על היהודים אבות אכלו בוסר שיני  בנים תקהנה על אותה רוסיה [ או אוקראינית] נוצריה  שאבותיה שיתפו פעולה עם הגרמנים ועזרו לרצוח יהודים

שמזכיר לי את דברי הוטו הגזען של הפורום אפשר לראות כאן - https://www.facebook.com/channel10israel/videos/10155291236957520/

יוצאי רוסיה, כמו יוצאי כל התפוצות האחרות, הם אחינו בני עמנו, בשר מבשרנו.

ואתה - תחזור ל"גן העדן הרוסי". וככל שתקדים, כך ייטב.

הקמנו את מדינת ישראל והקרבנו את מיטב בנינו עבורו להיות מדינה יהודית. אין לי משהו נגד גוים אבל יש לנו כבר מספיק בלי להביא יותר ממדינות אחרות. 

אתה מבסוד? שתישאר עם הפרזיטים הדתיים שלך!

http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.4074241

אנטולי יש טיסות יום יומיות לרוסיה  סע לשלום ולא להתראות  אתה מזוכיסט איך אתה מסוגל לחיות במדינה של יהודים שאתה סובל כל כך מאותם יהודים

אחד מכל שישה ילדים שעלו מברית המועצות בתחילת שנות ה–90 עזב את ישראל:

ישראל לא מחזיקה אף אחד כאן בכוח אלה שעזבו רק שחכו כאשר נפלה ברית המועצות הדרך היחידה שלהם לברוח מגן העדן הרוסי היתה  הגירה [ לא עליה]לישראל ועכשיו לאחר שלמדו כאן במוסדות להשכלה  נהנו מסלי הקליטה שקיבלו ההורים שישראלים ותקים או כאלה שנולדו כאן לא זכו מעולם הם עכשיו משתנים לבאר שנתנה להם מים והצילה אותם הם משארים כאן את ההורים הזקנים     שכמובן לא יחזרו לגן העדן כי שם ממה יחיו פנסיה רוסית?  כאן אפילו שלא עבדו יום אחד מקבלים הם פנסיה ביטוח רפאוי  הנחות בעירה וכמובן כאן עבורם הכול זול יותר מאשר בגן העדן הרוסי אז הם כאן משארים את ההורים הזקנים שהם חולים  הטיפול הרפאוי כאן עבורם בחינם בתי אבות  ועכשיו הם חוזרים מענין כאשר המצב הכלכלי ברוסיה יחמיר הם כמובן יחזרו הבייתה אבל אז התקשורת לא תציין זאת  אני מקווה שהם ויתרו על הדרכון הישראלי  אבל כמו שאני מכיר אותם הם לא פריאירים הם כמו תמיד רוקדים על שניי חתונות כמובן כאשר נוח להם בקיצור ....... אנטולי מתי אתה נוסע בחזרה שלום ולא להתראות מעולם זו לא היתה עליה ציונית זו היתה הגירה  של אין ברירה רק ישראל קיבלה אותם  עליה צינוית יהודית היתה בשנות השבעים .........

ישראל לא מחזיקה אף אחד כאן בכוח אלה שעזבו רק שחכו כאשר נפלה ברית המועצות הדרך היחידה שלהם לברוח מגן העדן הרוסי היתה  הגירה [ לא עליה]לישראל ועכשיו לאחר שלמדו כאן במוסדות להשכלה  נהנו מסלי הקליטה שקיבלו ההורים שישראלים ותקים או כאלה שנולדו כאן לא זכו מעולם הם עכשיו משתנים לבאר שנתנה להם מים והצילה אותם הם משארים כאן את ההורים הזקנים     שכמובן לא יחזרו לגן העדן כי שם ממה יחיו פנסיה רוסית?  כאן אפילו שלא עבדו יום אחד מקבלים הם פנסיה ביטוח רפאוי  הנחות בעירה וכמובן כאן עבורם הכול זול יותר מאשר בגן העדן הרוסי אז הם כאן משארים את ההורים הזקנים שהם חולים  הטיפול הרפאוי כאן עבורם בחינם בתי אבות  ועכשיו הם חוזרים מענין כאשר המצב הכלכלי ברוסיה יחמיר הם כמובן יחזרו הבייתה אבל אז התקשורת לא תציין זאת  אני מקווה שהם ויתרו על הדרכון הישראלי  אבל כמו שאני מכיר אותם הם לא פריאירים הם כמו תמיד רוקדים על שניי חתונות כמובן כאשר נוח להם בקיצור ....... אנטולי מתי אתה נוסע בחזרה שלום ולא להתראות מעולם זו לא היתה עליה ציונית זו היתה הגירה  של אין ברירה רק ישראל קיבלה אותם  עליה צינוית יהודית היתה בשנות השבעים .........

לא מדויק.

ישראל עשתה הכל כדי שלא יעזבו למקומות אחרים. 

אני כמובן כבר זקן ואין לי הכוח לקחת שוב מקל נדודים, אבל רציתי להזכיר להוטו שבני מהגרים מרוסיה עברו כאן גיהינום שלא היה כדוגמתו בארץ מוצאם - תופעות שנאה והתנכלויות על רקע גזעני. קראתי על כך מפי סופר רוסי שאולץ בזמנו במרמה ובכוח להגר לישראל נגד רצונו. מה הוא מספר על מה שעבר על הילדים בבתי ספר השפלות, עלבונות וסתם מכות - דבר שמעולם לא העזו לעשות אנטישמים רוסים ליהודים. עכשיו הסופר הכישרוני הזה חי בקנדה בסטטוס של פליט. הזכרת את בתי אבות במדינה - לא שמעת לאיזה יחס זוכים שם הזקנים ברוסיה - מכות והשפלות?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר