21.04.17 | 13:58
ח"כ מרגלית הביע תמיכה בשביתת הרעב של המחבלים בבתי הכלא

ח"כ מרגלית נפגש עם בכיר פת"ח ג'יבריל רג'וב

מרגלית הביע תמיכה בשביתת הרעב של המחבלים בבתי הכלא ותלה את האשמה בשביתה בנתניהו וארדן. "הציבור הישראלי חייב להבין - אין הסדר אזורי ללא הסכם בין ישראל והפלסטינים  "כ אראל מרגלית מהעבודה שהודיע השבוע כי יתמודד על ראשות המפלגה, הביע תמיכה בשביתת בערב של המחבלים בבתי הכלא בישראל.כך דווח באתר NRG.  מרגלית נפגש אמש ברמאללה עם בכיר הפתח' ג'יבריל רג'וב, מאדריכלי האינתיפאדה הראשונה ואמר: "ממשלת הימין מבשלת לנו אינתיפאדה בגלל טלפון הציבורי". והוסיף: "נתניהו וארדן מתעלמים מהמלצות שב"ס ומדליקים את השטח על שטות כמו התקנת  טלפון ציבורי לאסירים. אלה לא מנהיגים. אלה פירומנים חסרי אחריות

מפלגת האבודה זה כנראה סופה והיא קוראת עצמה המחנה '' הציוני''

21.04.17 | 17:48

פעם גם אני הייתי ציוני ושללתי מפלגות לא ציוניות - כיום עברתי מהפך ואינני חושב שהציונות היא פתרון לבעיה היהודית שורש הבעיה היא ביחס מזלזל של היהודים כלפי כל מי שנחשב לא יהודי - במיקרה הזה כלפי ערבים או אפילו כלפי יהודים יוצאי ברה"מ שלא עברו בזמנם את שטיפת מוח דתית.

21.04.17 | 19:57

יש לי רושם שאדון מרגלית צריך להתעסק בביזנס-זה יותר ברי בישבילו ובישביל עמנו.

22.04.17 | 09:13

ח"כ מרגלית נפגש עם בכיר פת"ח ג'יבריל רג'וב

מרגלית הביע תמיכה בשביתת הרעב של המחבלים בבתי הכלא ותלה את האשמה בשביתה בנתניהו וארדן. "הציבור הישראלי חייב להבין - אין הסדר אזורי ללא הסכם בין ישראל והפלסטינים  "כ אראל מרגלית מהעבודה שהודיע השבוע כי יתמודד על ראשות המפלגה, הביע תמיכה בשביתת בערב של המחבלים בבתי הכלא בישראל.כך דווח באתר NRG.  מרגלית נפגש אמש ברמאללה עם בכיר הפתח' ג'יבריל רג'וב, מאדריכלי האינתיפאדה הראשונה ואמר: "ממשלת הימין מבשלת לנו אינתיפאדה בגלל טלפון הציבורי". והוסיף: "נתניהו וארדן מתעלמים מהמלצות שב"ס ומדליקים את השטח על שטות כמו התקנת  טלפון ציבורי לאסירים. אלה לא מנהיגים. אלה פירומנים חסרי אחריות

מפלגת האבודה זה כנראה סופה והיא קוראת עצמה המחנה '' הציוני''

ומי אתה שתדרג "ציוני"?

22.04.17 | 11:43

מה השטויות האלו? כל מי שמתנגד לדעת ארדן ונתניהו,הופך אוטומטית ללא ציוני? 

אם השב"ס המליץ שיהיה טלפון ציבורי, כנראה יש להם סיבה. 

ארדן כבר טעה מספיק פעמים לאחרונה.

אני בהחלט בעד מפגשים בין ישראלים לפלשתינים, בהחלט בעד חיפוש פשרות ללא הפוגה ! 

אי עשיה,וכלום....לא יביאו כלום טוב !

אראל מרגלית , מלח הארץ, דוגמא ומופת לציונות, הגשמה, הקמה, וישראליות, הוא ומשפחתו. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%9E%D7%A8%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%AA

ההשמצות הטעונות שאני קורא כאן מזעזעות, ניצנים של פאשיזם ! כל מי שאינו ממפלגת השלטון ,מואשם באנטי ישראליות/ציונות...

"אוהב ערבים" "משחרר מחבלים" ושלל "מחמאות" כעוכר ישראל.

תתעוררו כולם, ההבל הזה,ההסתה,ההשמצות .....הם סימן רע מאוד לכולנו,ולדמוקרטיה שלנו, ומי שמוביל זאת ראוי להחקר על הסתה חמורה !! לא פחות !

מנהל הפורום
10,000+
23.04.17 | 11:27

גם אני בעד מפגשים עם פלסטינים אלה שמתו

יש לי תוכנה בה אני מחפש בתולות בשמים אז בטוח כל החברה שם

23.04.17 | 13:21

אני מניח פניני, שאם תחבור לרעים ולמסיתים,שונאי החינם , אתה תפגש עם המחבלים הללו, בגיהנום !

מנהל הפורום
10,000+
23.04.17 | 14:55

עד עכשו אנני יודע עם אגיע לגן העדן או לגהינום

אני מעריך שאם כעת אני בגן עדן אף ישות לא תרצה לשנות זאת

הית ולא דרסתי אף אחד בזמנו כשזכיתי להיות מנהל כל יכול עם סמכויות נרחבות

נכון שלצורך גמר עבודה נאלצתי לפטר כמה עשרות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה