ראש הממשלה יודע איך לדבר עם מנהיגת שמאל הזוייה

בהשוואה לנערות הליכוד זהבה גלאון תמיד עשתה עלי רושם חיובי, כמו גם חנין זועבי. הנה קבלת פנים שלה מצד בריוני הימין:

https://www.youtube.com/watch?v=ixA7dmoQJZI

http://d02.798.myftpupload.com/%d7%a8%d7%90%d7%a9-%d7%94%d7%9e%d7%9e%d7%a9%d7%9c%d7%94-%d7%a0%d7%95%d7%aa%d7%9f-%d7%91%d7%a8%d7%90%d7%a9-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%aa%d7%99%d7%a7-%d7%90%d7%aa-%d7%96%d7%94%d7%91%d7%94-%d7%92%d7%9c%d7%90/

הנוכחות של זהבה גלאון, טון דיבורה, לא נעימים. אני מושפעת מכך ישר,  וקשה לי להתייחס לעמדותיה. ייתכן מאד שלו הייתי קוראת דפים עם המישנה הפוליטית חברתית של מרצ, הייתי מסכימה איתם. אני חושבת שאכנס לפייסבוק שלה, בטח יש לה, ולמרצ בכלל.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

בכנסת נקבע מי בגועליציה ומי באופוזיציה

זהבה גלאון מהיגה גדולה של המפלגה הכי קטנה

כל פעם שהיא פותחת את הפה עוזבים הרבה את מפלגתה

ייטב לה אם תלמד לסתום

בכנסת נקבע מי בגועליציה ומי באופוזיציה

זהבה גלאון מהיגה גדולה של המפלגה הכי קטנה

כל פעם שהיא פותחת את הפה עוזבים הרבה את מפלגתה

ייטב לה אם תלמד לסתום

ומה בקשר אליך? שתלמד גם אתה לסתום?

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

בבחירות האחרונות כששמעתי את זהבה גלאון מציגה את משנת מרצ, בנחת בנעימות בבהירות ובצורה משכנעת, הטלתי לקלפי פתק מרצ, לראשונה בחיי.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

בבחירות האחרונות כששמעתי את זהבה גלאון מציגה את משנת מרצ, בנחת בנעימות בבהירות ובצורה משכנעת, הטלתי לקלפי פתק מרצ, לראשונה בחיי.

איך זה מסתדר אם תמיכת מר''צ לשחרור פלסטין

איך זה מסתדר אם תמיכת מר''צ לשחרור פלסטין

כל המפלגות הציוניות תומכות בשתי מדינות. גם נתניהו וגם ליברמן דיברו על מדינה נוספת.

מדינה נוספת(פלסטין) היא חיונית לשמירת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

מי שמתנגד למדינה כזאת פועל נגד האינטרסים של מדינת ישראל.

אם נבדוק למי אכפת בכלל מפוליטיקה.קל להבין לאיזה קומץ הזוי מתיחסים למרץ לגלאון ליוזמה לבטיח

חלק מהזויים הלה הבין שבישראל הם חררה מגרדת

לכן פנו לחו"ל ושם התחברו לשמאל הארופי ,משמצים המדינה ואת צהל,אלה אויבים מסוכנים של הדמוקרטיה

וראויים לכל גינוי רחובותי וספרותי

אם נבדוק למי אכפת בכלל מפוליטיקה.קל להבין לאיזה קומץ הזוי מתיחסים למרץ לגלאון ליוזמה לבטיח

חלק מהזויים הלה הבין שבישראל הם חררה מגרדת

לכן פנו לחו"ל ושם התחברו לשמאל הארופי ,משמצים המדינה ואת צהל,אלה אויבים מסוכנים של הדמוקרטיה

וראויים לכל גינוי רחובותי וספרותי

תגנה חופשי. 

המציאות לא תשתנה.

מדוע לחשוב כך??? הרי העבר של המדינה מוכיח שלפחות סיסמא אחת עבדה "די די לשלטון מפאי"

וני מחזיקבסיסמה "השמאל מוביל לשאול"

ונעזוב סיסמאות,השמאל מצטמק והולך, אולי אני בסה"כ חסר סבלנות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר