תת תרבות ולכלוך, זבל, עדיין מתרחשים סביבנו.מחמיצים חיינו !

רק כרגע ראיתי זוג ספורט אלגנטי, מתוקתק, עם כלב מפונפן....מטיילים ברחוב מגורי, הכלב כמובן משוחרר, בניגוד לחוק,

הבחור חובק את אהובתו....מטיילים....

ברגע אחד, הבחור, מביט לצדדים, וכשחשב שאיש לא רואה,  ביד שחובקת את אהובתו....השליך חופן ממחטות וכוס קפה על המדרכה !!!

זאת כשפח אשפה ניצב 20 מטר לפניו, אחד לצידו ממש, ועוד שני פחים מאחוריו בטווח עשרות מטרים. 

לא רציתי לבזות אותו מול הבחורה. אבל כל הפיוזים קפצו....

לאחרונה אני מבחין בתופעה שכמעט נעלמה ....שוב זבל,שוב לא איכפת, שוב מצפצפים על הכל,חוק,נקיון,דרך ארץ....

תחושה של ברבריזם סביב....מותר הכל, מה שלא היה שנים . 

אז ....שנשמור על נקיון ארצנו,סביבתנו,לא נזלזל ברכוש הרבים, נשמור על ערכי אנוש בסיסיים.

זאת למרות המסרים הרעים שיוצאים מההנהגה, מסרים שמרוממים אספסוף לרמת "פרופסורים" כשווים !

כל אספסוף מצוי, חש,שכעת הוא נותן את הטון/בעל הבית ואין דוגמא ומופת עוד....הכל פרוץ !!!

בחג הפסח הזה ,כשהסתובבתי קצת, ראיתי שהרוב שומר ומקפיד על נקיון וסדר....

אבל ראיתי גם את הצד השני....מתריס,מצפצף,מזלזל, מי אתה שתגיד לי איך להתנהג???

זו הגינה/פארק/יער/שמורת טבע/רחוב...שלך????

אין דין ואין דיין.

וזה לגבי דברים, שמזמן חשבתי שמובנים מאליהם ! 

מנהל הפורום
10,000+

רק כרגע ראיתי זוג ספורט אלגנטי, מתוקתק, עם כלב מפונפן....מטיילים ברחוב מגורי, הכלב כמובן משוחרר, בניגוד לחוק,

הבחור חובק את אהובתו....מטיילים....

ברגע אחד, הבחור, מביט לצדדים, וכשחשב שאיש לא רואה,  ביד שחובקת את אהובתו....השליך חופן ממחטות וכוס קפה על המדרכה !!!

זאת כשפח אשפה ניצב 20 מטר לפניו, אחד לצידו ממש, ועוד שני פחים מאחוריו בטווח עשרות מטרים. 

לא רציתי לבזות אותו מול הבחורה. אבל כל הפיוזים קפצו....

לאחרונה אני מבחין בתופעה שכמעט נעלמה ....שוב זבל,שוב לא איכפת, שוב מצפצפים על הכל,חוק,נקיון,דרך ארץ....

תחושה של ברבריזם סביב....מותר הכל, מה שלא היה שנים . 

אז ....שנשמור על נקיון ארצנו,סביבתנו,לא נזלזל ברכוש הרבים, נשמור על ערכי אנוש בסיסיים.

זאת למרות המסרים הרעים שיוצאים מההנהגה, מסרים שמרוממים אספסוף לרמת "פרופסורים" כשווים !

כל אספסוף מצוי, חש,שכעת הוא נותן את הטון/בעל הבית ואין דוגמא ומופת עוד....הכל פרוץ !!!

בחג הפסח הזה ,כשהסתובבתי קצת, ראיתי שהרוב שומר ומקפיד על נקיון וסדר....

אבל ראיתי גם את הצד השני....מתריס,מצפצף,מזלזל, מי אתה שתגיד לי איך להתנהג???

זו הגינה/פארק/יער/שמורת טבע/רחוב...שלך????

אין דין ואין דיין.

וזה לגבי דברים, שמזמן חשבתי שמובנים מאליהם ! 

כמה שאתה צודק לצערי גם לא כדאי להעיר היום למי שהוא אתה יכול לגמור את החיים שלך במקרה הטוב בבית חולים במקרה הגרוע בחברת קדישא

זה פחות מדאיג אותי, לא חושש לבטחוני האישי בקטע הזה. יודע להסתדר איתם. ומוכן גם אם יהיו "תקלות" !

אבל , זה מייאש לראות. 

וכן, זאת הגינה של אבא שלי,אבא שלך,אבא שלכם....שטרחו ובנו כאן מדינה לתפארת !!! וכך נשמור עליה.

מנהל הפורום
10,000+

התופעות האלה שיכות לאחוז קטן בעם ,בלתי מרוצים פורקי עול

הבעיה שהתנהגות מגעילה עדין לא עבירה,כמו שפעילות השמאל בחו"ל נגד המדינה

לפחות לדעתי אין זבל גדול מזה

פנינוש....תדגיש שמאל קיצוני, ו/או ארגונים מסויימים. כי בשמאל כמו גם במרכז ובימין הישראלי ,יש אנשים שהם מלח הארץ,דוגמא ומופת לכולנו !!! 

וזה נכון לגבי המונים בשמאל,מרכז וימין.....

אל תיפול למקום הנורא הזה,שמכליל ומבזה את כולנו. ממש כמו מי שהשווה את הציונות הדתית לחיזבאללה ! אותו דבר !

מנהל הפורום
10,000+

אני מודע למה כתבת אבל גם נגעל ממלח הארץ המשמיץ את ישראל בחו"ל

ועוד מתגאה שם שלחם עבור המדינה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר