גן העדן הצ'צ'ניה מכות חשמל ועינויים

עיתונאים ברוסיה שדיווחו לראשונה על המתרחש בצ'צ'ניה בנוגע להומואים טוענים כי בידיהם מידע על לפחות שלושה גברים שנהרגו, וכי הם חוששים שמספר ההרוגים גבוה בהרבה. "אני לא יודע מה קרה לגברים אחרים שהיו במחנה", הודה אדם, "זה מסוכן מדי לנסות ליצור איתם קשר". אדם הוחזק במתקן כליאה בלתי פורמלי בצ'צ'ניה עם עשרות גברים נוספים. כולם היו קורבנות להתעללות חוזרת ונשנית מדי יום. איגור קוצ'טוב, פעיל למען קהילת הלהט"ב בסנט פטרסבורג, הקים מוקד חירום שבו מוענק סיוע לאותם הגברים שהוחזקו במחנות בצ'צ'ניה. לדבריו, עשרות כבר הגיעו למקום כדי לבקש עזרה. רבים מהם מתחבאים מבני משפחותיהם או מהרשויות. "אנחנו מדברים על רדיפה של הקהילה הגאה כאשר מאות אנשים נחטפו על ידי הרשויות", אמר קוצ'טוב. "זה חסר תקדים, לא רק ברוסיה אלא בהיסטוריה העולמית כולה. אין ספק שמדובר בפשע נגד האנושות".עדויות נוספות שנמסרו לעיתון "הגרדיאן", מגבה את הדיווחים הללו ומוכיחה כי יותר ממאה גברים עברו התעללות באותם המחנות. ככל הנראה, חלקם מתו כתוצאה מהמכות שספגו אחמד, שהתכחש לנטיותיו במשך שנים. הפגישה הראשונה שלו עם גבר הסתיימה באסון כאשר בן זוגו הסגיר אותו למשטרה. כך, הפך אחמד למודיע של המשטרה שפעל איתם כדי לאתר הומואים נוספים. זאת, לדבריו, לאחר שנסחט על ידי השוטרים שציוו עליו לעשות כן בתמורה לכך שלא יספרו למשפחתו על נטיותיו המיניות.

גם אחמד כבר נמצא מחוץ לצ'צ'ניה בימים אלו, הרחק מבני משפחתו והרשויות. לאחר שעזב את המדינה, יצרו עמו קשר מהמשטרה, שהגיעו לבית משפחתו, סיפרו להם שבנם הומו וציוו עליהם להתקשר אליו. לדבריו, השוטרים אמרו לו בטלפון שהם יחזיקו בבני משפחתו כבני ערובה עד שישוב לצ'צ'ניה. אחמד הבטיח שיחזור, אך יום למחרת נפטר מהטלפון שלו וברח למוסקבה. כעת הוא מחפש מקלט מדיני באירופה. מאז אותה שיחה, לא דיבר עם בני משפחתו.

"אני יודע שהרסתי לא רק את החיים שלי, אלא גם את חיי משפחתי", אומר אחמד, "תמיד רציתי לעשות את אמי גאה ומאושרת. הייתי מוכן להתחתן עם אישה, לקחת את הבעיות הללו איתי לקבר. בסיוטים שלי לא חלמתי שאשב מול עיתונאי ואגיד בקול רם – אני צ'צ'ני ואני הומו".לדבריו, הוא שמע לא מעט על גברים שהוחזקו במחנות המעצר ואף ראה צילומים של פציעות. ואולם, מצבם של רבים מהם לא ידוע. זאת, בעיקר בגלל הבושה שמונעת ממשפחות לעדכן על מצב קרוביהם. כך, ברוב המקרים קשה לדעת אם אותם אנשים עדיין מוחזקים בשבי או נמלטו. "אף אחד לא יודע כמה אנשים נהרגו", אמר אחמד, "פשוט כי אי אפשר ליצור איתם קשר. אהיה מאוד מופתע אם אכן מדובר רק בשלושה".הדובר של נשיא צ'צ'ניה רמזן קדירוב גינה את הדיווחים והכחיש כל פעילות אנטי-להט"בית במדינה. "אלו שקרים מוחלטים", אמר הדובר אלבי קרימוב והוסיף: "אין אנשים הומואים בצ'צ'ניה. אי אפשר לעצור ולרדוף אחר אנשים שלא קיימים". דוברו של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, אמר כי אין לו מידע על הטענות הללו, אך לא סביר שהרשויות פועלות נגד הקהילה הגאה.

  אנטוליו  לא הכול גן עדן בצצניה כמו שאתה אוהב להציג אז לפני שאתה מעביר ביקורת על אפרטהאיד ועל הפלסטנאים המסכנים ועל היהודים תסתכל על הגיבנת שלך קודם כרגיל תגיד שזו תעמולה של המערב ........

אכן, זוועות. קראתי על כך לאחרונה, מחנות עינויים להומוסקסואלים בצצניה. 

חטיפת נשים/ילדות לנישואין בכפיה ועוד....

מנהל הפורום
10,000+

אין כמו ישראל שוויון עם ערבים חופש לשמאלנים

ובמיוחד חופש לימנים, מתנחלים ודתיים-לאומנים, אדוני הארץ.

https://www.youtube.com/watch?v=JvooH1a9PGA

אגב, היום פורסמה בואלה ידיעה שמכחישה את הידיעה מאת הוטו שלנו על רדיפת הומואים בצ'צ'ניה:

14:02אי-פי

דובר הקרמלין דמיטרי פסקוב אמר היום (חמישי) כי לנשיא רוסיה ולדימיר פוטין אין כל סיבה לפקפק בדבריו של נשיא צ'צ'ניה רמזן קדירוב כי ארצו אינה עוצרת ומוציאה להורג גברים הומוסקסואלים. זאת, חרף דיווחים של כלי תקשורת רוסיים בשבועות האחרונים על מעצרם של כמאה גברים ועל הריגתם של שלושה, בשל נטייתם המינית. אמש נפגש פוטין עם קדירוב שאמר לו כי אין סיבה להאמין לדיווחים, אותם כינה "פרובוקציות".

למי תאמין? לכלי התקשורת ולעדויות או לדובר הקרמלין....שלא מכחיש את הידיעות ,רק אומר שאין לו סיבה לפקפק באמירות קדירוב,

כי פוטין אמר כך...?

מנהל הפורום
10,000+

מנסיוני אני יודע שהרוסים הם עם ישר ופתוח ולא ערמומי כמו אמצעי התקשורת במערב שממונים ע"י בנקאים בינלאומיים שמשחקים את משחקיהם המלוכלכים. הם שולטים בעולם וכל מה שמתרחש קורה בידיעתם המלאה, כולל מעשי טרור. אם זכור לך - מחקת לי קישור בו פוטין בעצמו טוען ש-95% ממעשי טרור מבוצע ביוזמת ה-CIA. הם היו אלה ששלחו מחבלים איסלמיים לתוך סוריה והם אחראים לטבח שמתבצע שם. למה להאשים את אסד דווקא שנלחם על חייו?

If Trump cares so much about Syrian babies, why is he not condemning the rebels who slaughtered children?

http://www.independent.co.uk/voices/syria-suicide-attack-refugee-buses-trump-only-cares-sunni-children-a7687066.html

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר