נשיא ארה"ב מוכיח כי נחוש לחסל הרשע בעולם

הפצצת שדה תעופה סורי כי השתמשו בגז סרין

מלווה בהפצצהת בונקר דעש בפקיסטן בפצצה הכי גדולה שיש לארה"ב

יש המצפים שארהב תפציץ גם באמפרית הרשע צפון קוריאה

הפצצת שדה תעופה סורי כי השתמשו בגז סרין

מלווה בהפצצהת בונקר דעש בפקיסטן בפצצה הכי גדולה שיש לארה"ב

יש המצפים שארהב תפציץ גם באמפרית הרשע צפון קוריאה

הצחקת את טראמפ.

צפון קוריאה מפתחת טיל שישא פצצה גרעית ,לארהב

זו מטרתם ולכן יבוא יות שארה"ב תשמיד את כל השטח ואנשי מדינת רשע זו

טראמפ לא צפוי וזה מה שכל אוייב של ארה"ב צריך לזכור. טראמפ יפתיעה ויעשה ככל העולה על רצונו ואני מקוה שזה יחסל את דעאש.

אתה מושפע מהעתונות,טראמפ יודע בדיוק מה צריך ומה לעשות,

לכן ניתן לצפות מה יעשה

איך טראמפ אמור לחסל רשע בעולם בזמן שארה"ב היא אימפריית הרשע? היא חותרת תחת ממשלות יציבות בעולם ומעודדת אי יציבות ואירגוני טרור שקמו כתוצאה ממדיניות בוגדנית אמריקנית. דוגמאות? הפלת משטר סדאם חוסיין בעירק, משטר קדאפי בלוב ועכשיו התעקשות בלתי מובנת להפיל את אסד בסוריה שכבר גורמת לאסון הומניטרי כבד במזה"ת ובעולם. נמאס לנו מהבריון הבינלאומי הזה שאחוריו עומדת כנופייה של בנקאים בינלאומיים שנעזרת בבונים חופשיים. כל ארה"ב הוקמה מלכתחילה ע"י הבונים האלה בסוף המאה ה-18.

לא מובנת? מנהיג שאחראי לרצח מאות אלפי בני עמו, מיליוני פצועים ועקורים, אספקת נשק לחיזבאללה, הרס לבנון החופשית, 

ומה לא? איש תמים, הא????

דיקטטור אכזר ! 

הכוונה להפסיק את ההרג המטורף שלו. אילו רצו לחסלו,היו עושים זאת בקלות מזמן !!!

מנהל הפורום
10,000+

טראמפ עושה רושם ומנסה להפחיד את האויבים של ארה"ב. הפצצה הגדולה ביותר נועדה להפחיד את רוסיה מאשר להשמיד בונקר. בשדה תעופה בסוריה לא היה אף אחד (הודיעו לרוסים כי לא רצו להרוג חיילים רוסים ולפתוח מלחמת עולם שלישית). נכון טראמפ לא צפוי וזה מפחיד לאוייב של ארה"ב ואולי גם לאזרחי ארה"ב.  הוא כל כך לא צפןי שזה אולי לא שפוי.

לא מובנת? מנהיג שאחראי לרצח מאות אלפי בני עמו, מיליוני פצועים ועקורים, אספקת נשק לחיזבאללה, הרס לבנון החופשית, 

ומה לא? איש תמים, הא????

דיקטטור אכזר ! 

אני עדיין בדעה שאסד, בדומה לסדאם וקדאפי, הוא קורבן תעמולה מערבית שממומנת ע"י בנקאים בינלאומיים. ותענה לי: מי שלח מחבלים מוסלמים בחשאי לתוך שטח סוריה על מנת להפיל את משטרו ולמה אין לו זכות להתגונן? למה הוא נחשב אצלך כרוצח ולא אלה ששלחו נגדו את המחבלים מג'בהד אל נוסרא ודאעש?

קשקושים. בנקאים? מה להם ולאסד. שטויות והבל.

ושוב, אילו רצו לחסלו,זה היה קל מאוד. 

אבל אנטוליו חי בעולם דימיוני,מומצא. שום רציונל והגיון לא ישנה את עולמו הוירטואלי/מומצא. 

זו משפחה רצחנית,דיקטטורה, אכזרית. אחראים לרצח עם בסוריה, אחראים להרס לבנון ורציחת מנהיגיה . 

אחראים עוד לאינספור נזקים למזרח התיכון. נתמכים על ידי ארגון טרור לבנוני/איראני,חיזבאללה....מספקים לו נשק ותמיכה,ונתמכים על ידו בלחימה/טבח בסונים שנרמסו לאורך עשרות שנים. 

מנהל הפורום
10,000+

לגבי צפון קוריאה כל מה שצריך זה לחסל את הפרחח הילדון המגודל שנקרא קים ג'ונג-און

ברגע שהרודן הזה יחוסל, צפון קוריאה תשתחרר משלטון העריצות.

אין לי ספק שארה"ב מתכננת צעד כזה.

Kim-Jong-un-North-Korea-705137.jpg

לגבי צפון קוריאה כל מה שצריך זה לחסל את הפרחח הילדון המגודל שנקרא קים ג'ונג-און

ברגע שהרודן הזה יחוסל, צפון קוריאה תשתחרר משלטון העריצות.

אין לי ספק שארה"ב מתכננת צעד כזה.

בעיה.

היום אי אפשר לחסל שליטים שלא באים לך טוב.

קשקושים. בנקאים? מה להם ולאסד. שטויות והבל.

ושוב, אילו רצו לחסלו,זה היה קל מאוד. 

אבל אנטוליו חי בעולם דימיוני,מומצא. שום רציונל והגיון לא ישנה את עולמו הוירטואלי/מומצא. 

זו משפחה רצחנית,דיקטטורה, אכזרית. אחראים לרצח עם בסוריה, אחראים להרס לבנון ורציחת מנהיגיה . 

אחראים עוד לאינספור נזקים למזרח התיכון. נתמכים על ידי ארגון טרור לבנוני/איראני,חיזבאללה....מספקים לו נשק ותמיכה,ונתמכים על ידו בלחימה/טבח בסונים שנרמסו לאורך עשרות שנים. 

לצערי, עודד אינו מאפשר דיון הוגן ומוחק חופשי כל הודעה שלי שלא מוצאת חן בעיניו. כך, למשל, הוא לועג לי - >קשקושים. בנקאים? מה להם ולאסד. שטויות והבל.< וכשאני עונה לו בקישור הבא - Proof that "World Government" is Banker Tyranny  - הוא פשוט מוחק את הקישור. חכם גדול עודד!

תמשיך להעלות בשלל תרוצים את האתרים האנטישמיים שלך ותחסם סופית. 

אין מקום לכאלו אתרים בעולם הרציונלי והחופשי. אתרי שינאה בזויים/נאצים למינהם .

אינני מבין למה אתה כל כך מתעקש עם האגנדה שלך שהיהודים הם כל הרוע בעולם. 

לטובת מי אתה כותב,כבר הפנמתי. 

כאן לא אאפשר לך את תעמולת השינאה הזו !

מנהל הפורום
10,000+

ומה לא? איש תמים, הא????

דיקטטור אכזר ! 

עודד,אתה בהכרה, לבנון החופשית? לבנון שבויה ומתנהלת ע"פ מה שהחיזבללה מורא ומכתיב...אז הרחקת לכת...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר