08.04.17 | 10:03
בוזגלו ימיר את שם משפחתו לנתניהו?

אי אפשר שלא להרים גבה ולשאול איך זה שפעם אחר פעם ושוב חוזר חלילה האשמות כבדות ביותר נגד נתניהו ושוב ושוב הוא חומק? באם אין כאן קומבינה סיבובית שמקורה בהון שלטון? האם בעלי התפקידים שאמורים להוביל את נתניהו כמו חתן לחופתו נבחרים לא לפני שהתחיבו שהבוס בשמשמרתם לא יאונה לו כל רע? האם אין כאן קנוניה גדולה מהחשות של נתניהו עצמו? האם אין כאן הבטחה למשל של נתניהו למנדלבליט שבסיום תפקידו יקודם לבית המשפט העליון? שהרי לא יתכן שיש חשדות כל כך כבדים שנעשו עליהם תחקירים ואני יודע שחוץ ממה שפורם החסוי שטרם פורסם גדול בהרבה יותר.

הרשויות קרסו ונתפלים רק "לבוזגלו"? היתכן שבוזגלו מתחיל לחשוב שאולי כדי להחליף את שמו לנתניהו?

מי יכול להסביר את מה שמתרחש כאן כבר כמעט עשור? אני מתקשה להבין ועוד יותר מתקשה להאמין שהסירחון וגועל הנפש חדרו באמצעות נתניהו עצמו כחלק ממכלול של שחיתות מסודר ומתוכנן מראש..ואיך אומרים כתבים ועיתונאים...הכל לכאורה...

08.04.17 | 11:24

שמתי לב שאתה כואב שנתניהו מתחמק מעונש

הרי זה מה שעושים הפשע המאורגן לדורותיו

ויסלחו לי כולם על ההשוואה

15.04.17 | 21:26

למנ כולכם נדבקתם לביבי.תחזרו להיסטוריה בפוליטיקהֹ-בן גוריון היה אישיאות,אותו דבר מנחם בגין,אריק שרון.ויש אנשים שהתקדמו בחיים ביגלל תמיכת של אבא,כמו יאיר לפיד,כמו הרצוג ודומים לו.אז תתחילו לכבד בן אדם שהוא מגיע לתפקיד ביגלל כישרונות ולא עזרת הורים.

20.04.17 | 22:53

נניח ואתה צודק נו אז? זה אומר להכשיר את השרץ המשוקץ נתניהו?

21.04.17 | 09:59

מתברר שמני נפתלי סוכן של נתניהו

ראיתיו בבוקר בטלביזה,טען שיודע הרבה

אבל כשנשאל ע"י עוד של ערץ 10 אמר שלא מוכן לספר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר