19.04.17 | 07:39

הסיכו הגדול ביותר להשיג רוב אחרי הבחירות יש ליאיר לפיד

אם לפיד ירכיב ממשלה אז יש סיכו  תאורטי שירכיב בלי כל הדתיים,

הוא אגב השלים עם חלק מהם

השלים עם חלק מהם? 

הסיכוי שלפיד ישמש כראש ממשלה אינו גדול ובל נשכח שהסקרים של היום לא בהכרח משקפים את המציאות וכבר הוכח ולא פעם אחת שביום הבוחר התוצאות לא משקפים את הסקרים....אני מאמין למשל שהמחנה הציוני עוד יפתיע..אם יעמוד בראשו גבאי.

20.04.17 | 19:32

מה עשה יאיר לפיד שמגיע לו שאני אצביע עבורו?

הוא בקושי היה חצי קדנציה שר אוצר, ויודעי דבר אומרים שלא היה טוב(בעדינות).

מה הניסיון שלו?

עם מי ירכיב ממשלה?

האים הייתם רוצים לתת את מפתחות המדינה הבעייתית ביותר בכול העולם, לאדם חסר ניסיון (תרתי משמעות) יאיר לפיד?

20.04.17 | 22:40

מה הניסיון שלו?

עם מי ירכיב ממשלה?

האים הייתם רוצים לתת את מפתחות המדינה הבעייתית ביותר בכול העולם, לאדם חסר ניסיון (תרתי משמעות) יאיר לפיד?

אני לא רוצה לראות את המתנשא והפחדן לפיד כשר לעיניני כלום ושום דבר אפילו אבל אם נתניהו ראש ממשלה גם אני יכול בהבדל אחד,אני לא אהיה מושחת כמו ביבי ואישתי גם לא תדמה לשרה הנהנתנית...

21.04.17 | 10:06

אתה רוצה שלטון השמאל במדינהנ,

או שאתה חולם או שאתה פסיכופתתתתתתתתתתתתתתתת

בעצם למי אכפת מה השמאל רוצה????

21.04.17 | 20:00

הרבה ממומחים הגדולים רואים סוף קדנציה של ביבי :אחד שלא רוא טוב במשקפת רוא טוב מה יהיה בבחירות.יש הרבה דומים לו.

21.04.17 | 22:36

יאיר לפיד שלך בחור בלי בגרות לא היה שווה כלום בלי אבא שלו טומי לפיד.תבחר באנשים שהם כישרוניים בעצמם בלי אבא שדוחף אותם קדימה.זה רק בארצנו אפשר בגלל קשרים ללכת לדוקטורט בלי בגרות.איתכן ויש לו כישרונות להופעות,אבל זה עוד לא כישרון להיות ראש הממשלה.

22.04.17 | 04:01

תראה אם לכחלון שהיה בעל חנות צמיגים יש כשרון

ולנתניהו שהיה מנהל חנות רהיטים יש כשרון

אז לפי אלה יאיר לפיד נולד לתפקיד ראש ממשלה ויעשה טוב למדינת ידראל

22.04.17 | 11:43

מה הניסיון שלו?

עם מי ירכיב ממשלה?

אני לא רוצה לראות את המתנשא והפחדן לפיד כשר לעיניני כלום ושום דבר אפילו אבל אם נתניהו ראש ממשלה גם אני יכול בהבדל אחד,אני לא אהיה מושחת כמו ביבי ואישתי גם לא תדמה לשרה הנהנתנית...

נכון אישתו של ביבי מושחתת, אין לו מזל עם נשים. אבל מה הקשר לביבי? האם הוא מושחת? (טוב כמה סיגרים קיבל).

אבל כל מה שהוא עושה במדינה זה(הרפורמה בנמלים, הרפורמה בפנסיות, בלי סוף רפורמות שהבן אדם הזה עשה... זה משתווה למיליונית האלפית שקיבל מסיגרים).

דבר נוסף משכורת ראש ממשלה 49 אלף שח, שמיתוכם יש לו ניקויים בסך31 אלף, בקיצור יש לו משכורת נטו של18אלף שח.

קיצור למשכורת ראש הממשלה:

http://news.walla.co.il/item/2943881

אני חושב שראש ממשלה בתפקיד הכי קשה בעולם מגיע שכר ברוטו של 100,000שח ,וכך לא יצתרך לשנורר סיגרים, טיסות לבן וכדומה.

22.04.17 | 11:47

הרבה ממומחים הגדולים רואים סוף קדנציה של ביבי :אחד שלא רוא טוב במשקפת רוא טוב מה יהיה בבחירות.יש הרבה דומים לו.

עזוב מומחים תחשוב לבד, תן לי דוגמה של מי שיכול להחליף את ביבי, ומה הרזומה שלו.

22.04.17 | 11:55

נתניהו איש עמיד ביותר. מה שקיבל רק ממילצן = 4 מכוניות וולוו חדשות...(כל אחת 160,000 ש"ח) וזו חרפה. וזה רק ממילצן.

לגבי נסיון....גם לנתניהו היה מעט מאוד נסיון....לכל ראש ממשלה ,לא היה נסיון,עד שמונה. לפיד כאחרים,כבר זמן מספיק בפוליטיקה. 

נסיון יש להם. 

כל ראשי המדינות בעולם,נבחרו ומונו ללא נסיון בתחילת דרכם. כך נשיאי ארה"ב, קנדי,קלינטון,בוש,רייגן,אובמה,טראמפ.....

ככה זה. וטוב שכך. שאחרת נהיה עם אותו אדם לטוב ולרע...."כי יש לו נסיון/כשלון/הצלחה" !

אשתו של נתניהו אינה שייכת כלל לענין. כל ההתקפות עליה מיותרות. זה הכל באחריות בנימין נתניהו. הוא נבחר,לא היא. 

יצחק רבין התפטר בגלל חשבון קטנטן של דולרים שאשתו פתחה בארה"ב. (כמה אלפי $).

האחריות רק על נתניהו. כמו גם האחריות על הפילוג בעם,שינאת החינם, הסתה חמורה (שמאל/ימין,אשכנזים/מזרחיים/,ערבים /יהודים, דתיים/חילוניים,  ועוד.....

אלמנטים שמסכנים קיומינו, שהערבות ההדדית היא יסוד לכוחנו !! 

מנהל הפורום
10,000+
22.04.17 | 12:02

כל אחד יכול להחליף את ביבי. כל אדם חכם,הגיוני, משכיל,מוסרי וישר דרך !! 

יועצים ומומחים יש בשפע, אלו אמורים לעדכן את מי שבראש, וכשהכישורים הנ"ל קיימים,ברור שיקבל החלטות נבונות ונכונות. 

יש שלל אנשים שבקלות יכולים להחליף את ביבי....חלקם מחוץ לפוליטיקה, מגנץ, דיסקין, פרי, אראל מרגלית, ליבני, יחימוביץ, 

לפיד, כחלון, ריבלין(הלואי), אנשי אקדמיה ומערכת המשפט, עד אנשים כחולדאי ....אישים מהקשת הדמוקרטית המיזרחית, סופרים, 

אשכנזי, אבי גבאי(שהתפטר בגלל שחש שבוגד בתפקידו,כשר לאיכות סביבה וכיו"ב.), ואני יכול לציין עוד עשרות מועמדים מעולים. 

ישראל התברכה בשלל אישים מצויינים,שנדחקו לפינות בגלל דורסנות השלטון דהיום ! 

מנהל הפורום
10,000+
22.04.17 | 12:27

כל האנשים שמניתה או שאין להם ניסיון בפוליטיקה ביכלל, או שיש להם קדנציה/חצי קדנציה של שר.

כל האנשים הללו אין להם רבע ממה שיש לנתניהו.

לידיעתך ליהודים יש מדינה אחת בילבד בכל העולם, ואין צורך להגיד לך שמילירד הערבים נגדנו גם  ושאר העולם נגדנו.

וכולם מחקים שיהיה מנהיג חלש שיוכלו לשחוט אותנו כמו בסוריה,עירק לוב....(ואז אולי לחזור להקים מדינה ליהודים בשנת 3017).

אין לנו זמן ואפשרות לקחת מנהיג בייבי, וללמד אותו מההתחלה איך להנהיג מדינה, ואולי יפול ואנחנו איתו ויגיד סליחה טעיתי.

עדיף למדינה בכלל, להמשיך עם המנהיג הנוכחי שהוא הטוב היחסי, עד שימצה מנהיג קנון חדש.

22.04.17 | 13:34

לפי דבריך, לא ימצא כזה לעולם.ביבי לנצח, וגם ביבי לא היה...כי החל כחסר נסיון. 

זה מצחיק. וזכור היטב, ביבי כשל בהרבה אספקטים,לא ממש מנהיג את ישראל.

התחושה היא של הפרד ומשול,השינאה והקיטוב שלא היו מעולם. 

זו לא הנהגה. ראש הממשלה אמור להיות המנהיג של כולנו, ולא של זוהר/חזן/ביטן....

מנהיג של השמאל/מרכז/ימין/ערבים ויהודים....דתיים וחילונים. 

לא ללחוש באזני הרב כדורי על אחרים שאינם באמת יהודים.....לא להשניא את ערביי ישראל, לא לתדלק הסתה כנגד כל מי שאינו בדעתו. 

ראש ממשלה של כולנו. איך אמר בגין....."יהודים, אחים !" 

כל האנשים שמניתי ראויים לטעמי לא פחות מביבי. איך אתה מעז לומר שאין להם נסיון בפוליטיקה? 

חלקם חברי כנסת/שרים....שנים רבות. יותר מביבי לפני שהפך ראש ממשלה. 

מיחימוביץ,דרך לפיד וליבני....פרי....רמטכ"לים לשעבר....ראשי שב"כ, ואזרחים דמוקרטים שמייצגים את כולנו בכנסת. 

כולם מאוד מנוסים,מאוד מעורבים,ורובם אף ויתר על קריירות משגשגות כדי לתקן ולשנות את חיינו הציבוריים שהתמלאו בשינאת חינם,שינאת אחים,פלגנות ואלימות. 

הצליחו להפחיד אותך כל כך.....שאתה חושש מכל שינוי. תחשוב על זה ! 

זה קרה להרבה, וצריך להתפכח מהפחד הזה המתוזמן. 

שיבחר מי שיבחר, על סמך כישורים, ויכולות. לא על בסיס פחד והשנאת האחר ! 

מנהל הפורום
10,000+
22.04.17 | 14:57

נכון זה לא פשוט למצוא מנהיג, מה שטוב בדמוקרטיה(כמו זירעונים לביצית) מנהיגים יש תחרות ומרוץ בבחירות ,הבחירות ארוכות ומפרכות, המנהיג הטוב והחזק הוא שמגיע להיות ראש ממשלה.

לפעמים יש מנהיגים כמו ציפי לבני שהגיעה לגמר ולא יכלה להקים ממשלה. גם ברק שהגיע לגמר הקים ממשלה גדולה מאוד, ובסוף אחרי שנה נפלה הממשלה.

אל תקל ראש בבחירת מנהיג, ומנהיג שנבחר וחוזר ונבחר מספר פעמים זה הסג גדול.

מה לעשות זה דמוקרטיה.

22.04.17 | 15:51

ליבני יכלה בקלות לשלם שוחד לחרדים ולהיות ראשת ממשלה. היא סרבה ! 

נתניהו מכר אותנו וזכה. וזה לא לטובתו כלל. 

אין ספק שגם לחרדים מגיע, אבל זה מזמן עבר כל גבול. תתרום תקבל !!

לא תתרום ותתקוף חיילי צה"ל.....מקומך בכלא ! ותקבל מעט מאוד !

גם ממשלות נתניהו נפלו. ריסק את הליכוד. והתרומם שוב. 

אכן, זו דמוקרטיה, אבל כשמנצלים לרעה את נפלאותיה, הגיע הזמן להחליף. 

נתניהו עצמו, בראיונות עבר, אמר שצריך להגביל כהונת ראש ממשלה !! ונפל עמוק לבור שעליו דיבר.

היבריס ושכרון הכח,שמוביל רק לרע !

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר