01.04.17 | 10:09
סוף עידן נתניהו? האור בקצה המנהרה כבר יותר ממבצבץ.

האם אנחנו לקראת סוף עידן נתניהו? סביר להניח שכן, המסך החל לרדת וסביר להניח שבעוד חודשים אולי קצת יותר נברך כולנו "ברוך שפטרנו מעונשו של זה"...ואם זה יקרה נוכל לנשום לרווחה ולהודות שזה הדבר הטוב ביותר שקרה לישראל בשני העשורים האחרונים.

שלא נתבלבל לרגע אחד,נתניהו עצמו הוא זה שלחץ על המתג שהפעיל את המסך,הוא במו ידיו ביחד עם משפחתו,ואני רוצה לומר לכם כאן ועכשיו מה שאיש עד היום לא העז לומר לכם,השחיתות של נתניהו גדולה בהרבה ממה שאנחנו יודעים והתפרסם עד היום,לא הפודל ביטן שמזמן חסין מהדוקרנים כשהוא שוכב על הגדר פעם אחר פעם ועוד פעם בשביל נתניהו,לא הוא לא יושיע אותו ההיפך הוא הנכון גם הוא יהפוך חיש מהר ללא רלוונטי רק משום שהוא יודע את האמת וממשיך בחירוק שיניים להגן על הבוס.

אפילו לא היפיפיה הנרדמת מירי רגב שאיש אינו יודע עד היום מה לה ולתרבות ולא מעט שואלים ולא מבינים איך אישה קטנה כזאת שרה בישראל,אבל בעידן נתניהו כנראה שהכל אפשרי אבל גם היא תחלוף מהעולם הפוליטי.

ישראל חייבת לשנות כיוון,אנחנו חייבים להיא אנשים טובים ישרים והגונים לפוליטיקה ויש כאלה שהורחקו ממנה ע"י נתניהו עצמו.

אנחנו נענשנו מספיק מספיק שני עשורים.

האור בקצה המנהרה כבר יותר ממבצבץ...נתניהו נכנס או יותר נכון הכניס את עצמו לישורת האחרונה הדרכו הפוליטית.

ואני חוזר ואומר,בעתיד הקרוב מאוד יתברר לכולם שבכל מה שקשור לשחיתות של נתניהו אנחנו רק בקצה הקרחון והחמור מכל טרם יצא...

01.04.17 | 10:14

כל פעם אתה מתריע בשמחה שנתניהו חוסל

עוד יעברו הרבה מי ביוב בירדן עד שנתניהו יודח

01.04.17 | 11:41

כל פעם אתה מתריע בשמחה שנתניהו חוסל

עוד יעברו הרבה מי ביוב בירדן עד שנתניהו יודח

בשיח שלנו אסור שתאמר המילה חוסל...תתקן סוף דרכו הפוליטית, תתפלא, לא הרבה,הרבה פחות מכפי שאתה חושב.

01.04.17 | 18:20

אגב אני לא אצביע עבורו יותר

02.04.17 | 00:01

אגב אני לא אצביע עבורו יותר

רק לא נתניהו....

02.04.17 | 05:03

אז יש כבר שנים נגדו אבל הרוב עדין אתו וגדל

02.04.17 | 19:30

יש אנשים בקרב ההמון שצווחים ונובחים "רק נתניהו!" ו"נתניהו המלך!" וכאלה נהמות של טיפוסים שבאו מארצות ששולטים בהן מלכים ודיקטטורים, ו-70 שנה בישראל חיו בבועה שלהם, ולא שמעו שישראל היא דמוקרטיה מערבית.....

03.04.17 | 08:05

שלטון מחליפים בבחירות, לא בקיטורים בפורום.

אני מבין אמנם את התיסכול שלכם, אבל זה לא יעזור, רק בחירות, ובינתיים תמשיכו להזות, חלומות פז.

03.04.17 | 08:13

יש אנשים בקרב ההמון שצווחים ונובחים "רק נתניהו!" ו"נתניהו המלך!" וכאלה נהמות של טיפוסים שבאו מארצות ששולטים בהן מלכים ודיקטטורים, ו-70 שנה בישראל חיו בבועה שלהם, ולא שמעו שישראל היא דמוקרטיה מערבית.....

נראה לי שאת חיה בבועה, לידיעתך נתניהו נבחר בבחירות דמוקרטיות "בדמוקרטיה מערבית" 

ודמוקרטיה לידיעתך נקבעת על ידי רצון הרוב בעם, גם אם זה לא מוצא חן בעיני "הלביאה"

03.04.17 | 11:21

ודמוקרטיה לידיעתך נקבעת על ידי רצון הרוב בעם, גם אם זה לא מוצא חן בעיני "הלביאה"

דמוקרטיה מערבית היא הרבה יותר מאשר "רצון רוב העם" גם אם זה לא מוצא חן בעינייך.

דמוקרטיה היא קודם כל זכויות שוות לדעה ולביטוי לכל.

אין דמוקרטיה בה הרוב מחליט להקטין זכויות של מישהו על בסיס דעה או מוצא.

03.04.17 | 11:27

בישראל יש מבנה של דמוקרטיה מערבית, אך הוא "מולבש" על המון שלא מכיר במיוחד מושגים אלו, ונובח "נתניהו מלך!", עפ"י מיטב ה"מסורת" של דיקטטורות ומלוכות מסוימות.....

03.04.17 | 12:51

אם בדמוקרטיה עסקינן.....אז לליכוד כיום רק 30 מנדטים. מתוך 120....

למפלגות המרכז יחד יש הרבה יותר מצביעם מלליכוד ! אז למה משמיצים אותם ומסיתים נגדם באופן קיצוני? 

מנסים להדירם? הבוטות והחד ערכיות הזו מסוכנת לכולנו ! בפרט כשהדמוקרטיה מנוצלת לקיצוניות וחד ערכיות, ללא שום עכבות וכבוד לרוב. זאת בעזרת כל מניפולציה אפשרית. 

ונכון להיום, הרוב המוחלט אינו ממצביאי נתניהו, אבל נתניהו מוביל באופן שרבים חושבים כמשחית. 

נכון להיום הממשלה עומדת על כרעי תרנגולת, כאשר גם אלו ממפלגות השלטון מתנדנדים ....נכנעים...לשררה...וכח ! 

מפלגות מיעוט שאינם ממש ציוניות ,מכתיבות ומתמרנות את הממשלה....ועוד כמה קיצוניים שממש אינם מייצגים את רוב עם ישראל. 

והכל בזכות הדמוקרטיה, קואליציות, שבעיני....הן השחתת הדמוקרטיה וביזויה ! 

דוגמא- נתניהו, אח שכול, לוחם, יושב בקואליציה עם מפלגות שעושות ככל האפשר כנגד צבא הגנה לישראל, מאלימות בוטה כנגד חיילים, ועד הסתה חמורה....כדמויות חיילים תלויים ברחובות, חסימת דרכים,אלימות בלי גבול....ומה עושה נתניהו???

כלום, העיקר לשמור על קואליציה שמבזה את כל שהערך דמוקרטיה מייצג. 

שלא נזכיר את ההסתה כנגד ה"שמאל" וכיו"ב...."אליטות" ....שנתניהו לכאורה חלק מהן, משכיל ,שאוכל הכל....

השמאל שחלק ממנהיגיו הם אחיו לנשק לשעבר....מפקדיו....

זה מזכיר התנהגות שהינה הפוכה לערך דמוקרטיה. לגמרי. ניצול לרעה. 

מנהל הפורום
10,000+
03.04.17 | 18:55

כחלון זה ליכוד,ליברמו גם

במרכז רק יאיר לפיד,הערבים לא

השאר שמאל ודתיים אוהבי נתניהו

04.04.17 | 08:06

האם מישהו מפריע במדינת ישראל למישהו להתבטא באופן חופשי?

נכון דמוקרטיה חייבת לשמור על זכויות המיעוט, אך אם לפלסטינים כוונתך, זכות המיעוט להתבטא ולהתקיים, כל זמן שאותו מיעוט לא שואף ולא עושה פעולות כדי להשמיד אותך, שאם לא כן אז אולי נאמר שבמסגרת דמוקרטית צריך לשמוך על זכויות מיעוט עבריינים ולאפשר להם להמשיך בפעילותם העבריינית.  

04.04.17 | 10:18

האם מישהו מפריע במדינת ישראל למישהו להתבטא באופן חופשי?

נכון דמוקרטיה חייבת לשמור על זכויות המיעוט, אך אם לפלסטינים כוונתך, זכות המיעוט להתבטא ולהתקיים, כל זמן שאותו מיעוט לא שואף ולא עושה פעולות כדי להשמיד אותך, שאם לא כן אז אולי נאמר שבמסגרת דמוקרטית צריך לשמוך על זכויות מיעוט עבריינים ולאפשר להם להמשיך בפעילותם העבריינית.  

אסביר לך.

מי שעבריין צריך לעמוד לדין.

מי שהופך דעה לעבירה על החוק,לא מבין מהי דמוקרטיה .

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר