10.03.17 | 16:42

יש בין החרדים סוחרי קברים ויש מסחר בקמעות

הרבנים חושבים שהם נציגי אלוהים ומשלשלים מהפה אמירות מקוממות,לפחות אותי

ואני מתבייש שאני יהודי

emo_45.png

10.03.17 | 19:12

בקיצור: התבוללות יהודים זה דבר טוב, במיוחד בארה"ב שמהווה כור היתוך עבור כל הלאומים ויצירת עם חדש אמריקאי. לא צריך להתבדל ולהסתגר בתוך עצמך ואפילו להיקבר בבתי עלמין מיוחדים, כמו שעשו היהודים בגולה עד עכשיו אז גם לא יהיה חילול קברים. מספיק להתבדל - כולנו בני אדם, אין דבר כזה- נבחרים, עליונים או נחותים! ואז גם לא ישנאו אותנו!

17.03.17 | 04:47

בקיצור: התבוללות יהודים זה דבר טוב, במיוחד בארה"ב שמהווה כור היתוך עבור כל הלאומים ויצירת עם חדש אמריקאי. לא צריך להתבדל ולהסתגר בתוך עצמך ואפילו להיקבר בבתי עלמין מיוחדים, כמו שעשו היהודים בגולה עד עכשיו אז גם לא יהיה חילול קברים. מספיק להתבדל - כולנו בני אדם, אין דבר כזה- נבחרים, עליונים או נחותים! ואז גם לא ישנאו אותנו!

מספיק עם הרעל האנטישמי שלך. החינוך הקומוניסטי שקיבלת ברוסיה השניא עליך את הדת, והעביר אותך על דעתך. אתה אינך אדם חושב. אתה תוכי המדקלם סיסמאות של שנאה. עברת שטיפת מוח. כניראה שאתה עדיין צעיר. קשה להאמין שאדם בוגר, חושב וכותב כמוך. פתאום התחלת להעריץ את החברה האמריקאית, את כור ההיתוך שם. מה קרה? שכחת שאתה מעריץ עיוור של ממה רוסיה?

19.03.17 | 21:38

אליהו היקר הרוסי דווקא די צודק

רק שכל מתבולל צריך לזכור   שצריך שיעברו כמה דורות מאז התבולל,ושנים רבות יזכירו לו שהוא יהודי,בכנסיה

בה מתפלל

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: natanboy
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר