17.02.17 | 13:41
אולי טראמפ יעורר ויקדם כאן את כולם?פלשתינים?

הפלשתינים שעסקו עד כה במשחקים ותגרנות על כל פסיק,לא זזו מילימטר, חשבו שהמשחק הזה והזמן עובדים לטובתם......

כעת פתאום ,הם מפנימים שלא כך. ומבינים שזה הפוך. שיש התרחשויות אחרות,גם בעולם הערבי וגם בעולם הנאור, פתאום הם מבינים שעלולים להפסיד הכל. לקפל את הדגל, ולהיות סוג של אוטונומיה מאחור.

יתכן, ואולי זו משאלת לב שלי, שהתהליך להפרד מהם באופן הגיוני,ללא לחימה,תוך פיתוח הדדי של האזור, 

יתכן מאוד שכולם יקבלו בעיטה קדימה, ויאלצו סוף סוף להגיע להסכמים מתבקשים. 

מה שבטוח לפי מה שנראה, שמה שהיה אינו מה שיהיה. 

אני תקווה שלא נובל לשפיכות דמים מיותרת, כי זה הדם של כולנו,טראמפ יחיה את חייו בבית הזהב....

אנחנו והם כבר משלמים את המחירים של חוסר יכולת להניע את ההגיון, כבר שנים רבות מידי. 

עם טראמפ לא ישחקו משחקים....זה אינו אובמה הגנטלמן . 

לא ביבי ולא הפלשתינים,ישחקו....!

מטראמפ ,מי שישחק ,יקבל בעיטה /סטירה במקום ! 

נגמר השוק המיזרחי...טראמפ רגיל לעשות "ביזנס" באופן חד וישיר !

בהצלחה לכולנו,ולמזרח התיכון. מגיע לנו !

מנהל הפורום
10,000+
18.02.17 | 14:02

אבל....כשאני רואה את שקורה,שלל אמירות הזויות, אני נבהל.

נתניהו שופע חיוכים שם בארהב....מה שמתאים למנטליות שלו. אבל מי שיצטרך לחיות כאן בין הערבים ולהתמודד עם תוצאות ,הם אנחנו ! כל אחד מעימנו,שחי במזרח התיכון ולא בארהב /אירופה.....

הייתי רוצה לראות את נתניהו המדושן,נפגש עם אישים פלשתינים, מתונים,מקדם ומעודד יוזמות, ומחייך כאן במזרח התיכון.

את זה עוד לא ראיתי. רק שם בארהב... ראש ממשלתנו חוגג ושמח.....

האם הוא תלוש? לא מכיר במזרח? לא מבין מזרח? 

או אולי שוכח לעיתים היכן אנו חיים?

מנהל הפורום
10,000+
19.02.17 | 16:09

לגבי העיתונאי החרדי שהושתק.....בגסות וזעם.

הוא לא האשים את טראמפ באנטישמיות, הוא שאל מה נעשה למנוע אנטישמיות שהתגברה באופן נורא בארה"ב. 

וטראמפ משום מה....לא יצא בגינוי והרחקת הללו מסביבתו. 

וזה מדאיג ! כי שתיקה בענין זה, מתפרשת אחרת אצל האנטישמיים ושאר מטורפים. 

אני משוכנע שטראמפ אינו אנטישמי, וכן ידיד ישראל. אבל על טעויות עלולים לשלם ביוקר בעתיד. 

מנהל הפורום
10,000+
19.02.17 | 20:13

קראת מה המשוגע הזה אמר לאחרונה? "התקשורת אינה רק נגדי, הם אויב העם!" לדעתי, אמירה היטלריסטית. היטלר הסית בצורה מטורפת כזו נגד חלקים באוכלוסיה, ודיבר כל הזמן בשם "העם". מה צופן לארה"ב ולעולם העתיד תחת שלטונו של האדון טראמפ? אני חרדה.

אגב, הוא לא שוקל את מה שפיו מוציא, בכלל. הנה המציא איזה "פיגוע בשבדיה". לא בדק, לא שקל, לא השתהה.

וכמובן, ההבטחה הנמהרת שלו להעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים..... מקשקש, וחוזר בו כשהתנאים מתגלים כמנוגדים לקשקושיו.

זה מנהיג?

19.02.17 | 20:17

קראת מה המשוגע הזה אמר לאחרונה? "התקשורת אינה רק נגדי, הם אויב העם!" לדעתי, אמירה היטלריסטית. היטלר הסית בצורה מטורפת כזו נגד חלקים באוכלוסיה, ודיבר כל הזמן בשם "העם". מה צופן לארה"ב ולעולם העתיד תחת שלטונו של האדון טראמפ? אני חרדה.

אגב, הוא לא שוקל את מה שפיו מוציא, בכלל. הנה המציא איזה "פיגוע בשבדיה". לא בדק, לא שקל, לא השתהה.

וכמובן, ההבטחה הנמהרת שלו להעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים..... מקשקש, וחוזר בו כשהתנאים מתגלים כמנוגדים לקשקושיו.

זה מנהיג?

מתקבל אצלי הרושם שמדובר באינפנטיל החושב שהמציאות היא משחק ילדים. זה האופי שמקבלת עכשיו הנהגת ארה"ב..................אפשר רק לתאר לעצמי מה היה קורה לו נשיאה היתה מדברת ומתנהגת כך..... איזו התנפלות - איך כל העכברושים השוביניסטיים היו יוצאים מחוריהם ופיהם שותת ארס מגדרי.

19.02.17 | 22:01

אבל....כשאני רואה את שקורה,שלל אמירות הזויות, אני נבהל.

נתניהו שופע חיוכים שם בארהב....מה שמתאים למנטליות שלו. אבל מי שיצטרך לחיות כאן בין הערבים ולהתמודד עם תוצאות ,הם אנחנו ! כל אחד מעימנו,שחי במזרח התיכון ולא בארהב /אירופה.....

הייתי רוצה לראות את נתניהו המדושן,נפגש עם אישים פלשתינים, מתונים,מקדם ומעודד יוזמות, ומחייך כאן במזרח התיכון.

את זה עוד לא ראיתי. רק שם בארהב... ראש ממשלתנו חוגג ושמח.....

האם הוא תלוש? לא מכיר במזרח? לא מבין מזרח? 

או אולי שוכח לעיתים היכן אנו חיים?

רוצה לראות את נתניהו נפגש עם אישים פלשטינים מתונים?

האם הוא תלוש? לא מכיא מזרח? נתניהו מבין טוב מאד מה זה מזרח, ובגלל זה הוא מתנהג ביחס לערבים כפי שמתנהג, השמאל שתלוש עד היום לא מבין ולא הבין מה זה מזרח. (זוכרים את "המזרח התיכון החדש" של פרס המנוח?)

בקשר לאישים מתונים, בוקר טוב אליהו, אני לא אומר שאין אצלם אישים מתונים, אבל מה שעשתה ישראל מאז אוסלו, במקום שהיתה צריכה בזמנו לאתר את האישים המתונים ולעודדם ולסייע להם להפוך למנהיגי ערביי הגדה, לקחו את הקיצוניים שבקיצוניים מחבלים טרוריסטים שאפילו לא התגוררו בשטחים הביאו אותם לכאן, נתנו נשק בידם והפכו אותם למנהיגים הבלתי מעורערים של ערביי הגדה, כאילו שהזאבים ישנו את עורם ויהפכו לכבשות תמימות, זו היתה האיוולת הגדולה של אוסלו, אז מה אפשר לצפות אחרי זה.

היום זה מאוחר, גם אם יש אישים מתונים, הם חוששים לחייהם בלתי אפשרי לעשות אתם כלום, צריך לפני הכל לעשות עכשיו ניתוח קשה וכואב, לעקור את כל הגורמים הטרוריסטים ששולטים על ערביי הגדה, ולהביא הנהגה חדשה ושונה, זו משימה כמעט בלתי אפשרית, נתניהו וטראמפ דנים בדרך אחרת חדשה ושונה בקשר לנושא, איננו יודעים מהן התכניות שלהם, יתכן שהחלפת ההנהגה בגורמים מתונים זו באמת חלק מהתכנית.  

19.02.17 | 22:10

זה מנהיג?

הסיפור הזה רק מראה עד כמה התקשורת השמאלנית בארה"ב אבודה ונואשת, תופסים את טראמפ באיזו טעות לשונית ועושים מזה עסק, כמו ילדים קטנים, מחטטים בזבל לחפש כל מיני זוטות להתעסק בהן נגדו, אם כך נראים מתנגדי טראמפ אז הוא נמצא במצב טוב מאד, וממילא הוא שם פס אחד גדול על התקשורת ולא מתרגש מהם, אין דבר, יקח להם קצת זמן להתרגל למצב החדש, עד שהם יבינו מי פה הבוס.

19.02.17 | 22:26

זה מנהיג?

הסיפור הזה רק מראה עד כמה התקשורת השמאלנית בארה"ב אבודה ונואשת, תופסים את טראמפ באיזו טעות לשונית ועושים מזה עסק, כמו ילדים קטנים, מחטטים בזבל לחפש כל מיני זוטות להתעסק בהן נגדו, אם כך נראים מתנגדי טראמפ אז הוא נמצא במצב טוב מאד, וממילא הוא שם פס אחד גדול על התקשורת ולא מתרגש מהם, אין דבר, יקח להם קצת זמן להתרגל למצב החדש, עד שהם יבינו מי פה הבוס.

שקר גס ומכוון לא נחשב לטעות לשונית.

בכל מקרה, בינתיים נאלץ נתניהו להרגיע את האורגזמות של הימין.

19.02.17 | 22:42

זה מנהיג?

אין דבר כזה באמריקה, "הבוס". זו לא ארץ מזרחית, לא ערבית, לא רוסיה. ארה"ב היא מדינה שהדמוקרטיה בה עדיין חזקה מאד. והתקשורת היא אבן יסוד חזקה בדמוקרטיה הזו.

20.02.17 | 13:40

גם בארצנו יש מגמה זהה.....פייק ניוז....והסתה כמו גם נסיונות להשתיק ולשלוט בתקשורת. 

מטרת התקשורת היא לבקר את השלטון בין השאר. לגלות עוולות ושחיתויות. 

עד כה לא ראיתי תביעת דיבה כנגד העיתונאים. מה שאומר שהכל נכון.

טראמפ כשזיהה הסתה....תבע מיד,וקיבל התנצלות. כאן זה לא קרה. מה זה אומר לכם?

קראתי דבר שהדהים אותי, ששני בניו של נתניהו מאובטחים 24/7....עם רכב ממשלתי ונהג צמוד לכל אחד. 

גם בתוך בסיסי הצבא. יתר על כן....בחופשה של כמה שבועות של בנו של נתניהו,בדירה בתא של פקר המיליארדר קזינו מאוסטרליה....,נשכר חדר למאבטחים ליד...

על חשבון הברון.

לא היה דבר כזה מעולם. לשום מנהיג בישראל ! 

והאם ראוי שבניו של נתניהו יקבלו "טובות" או מתנות מגורמים שקשורים בראש הממשלה? 

לטעמי ,לא ולא ! כי זה סוג של טובות הנאה. מחר יממנו להם לימודים ודירות....זה לגיטימי? או שוחד?

ראש ממשלה בישראל,אסור לו שיקרו דברים כאלו,כל עוד בתפקיד. זה פתח לשלל אלמנטים אסורים.

יסיים תפקידו,שיעשה מה שרוצה. 

או שאולי אם לא יהיה בתפקיד,לא יקבל את כל הללו מ"ידידיו" שמשום מה תמיד מיליארדרים. 

מוזרים הסיפורים הללו. 

מנהל הפורום
10,000+
20.02.17 | 21:25

זה מנהיג?

"טעות  לשונית"? חחחחחחחח. התפלקה לו איזו שגיאת דיבור..... כמו שגיאת כתיב..... emo_06.png

20.02.17 | 21:26

זה מנהיג?

"טעות  לשונית"? חחחחחחחח. התפלקה לו איזו שגיאת דיבור..... כמו שגיאת כתיב..... emo_06.png

איך אמרה היועצת שלו? "עובדות אלטרנטיויות".  חחחח.emo_06.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר