22.03.17 | 08:48

בשנים האחרונות נדמה כי כולם בארץ גנבים. כנופיות עברייניות וחוקיות של גופים גדולים כקטנים גונבים אותנו מכל הכיוונים. כולם רוצים להשיג את "ליטרת הבשר" שלהם. מגזרים רבים בכלכלה, בפוליטיקה ובחברה דואגים לעצמם להטבות כלכליות, בכוח הסחיטה שלהם. חונטות מאורגנות המשיגות תנאים כלכליים משופרים פועלות בקירבנו. כל דאלים גבר. בשקט בהחבא, או בגלוי לאור היום אירגונים שונים מנסים ומצליחים להיטיב עם עצמם על חשבון החלשים, שלהם לא נשאר, ואין מי שיזעק את זעקתם.

ובכן, על מי אני מדבר? ישנם כנופיות מסוגים שונים השודדות אותנו, שאותם אמנה בקצרה. כנופיות כמו עובדי חברת החשמל, חונטת עובדי רשות שדות התעופה, מיגזר עובדי הנמלים, חבורת עובדי התעשייה האווירית, הביריונים טייסי אל על, כנופיית נציגי המגזר החרדי, פושעי הרשויות המקומיות, חונטות תאגידי המים, חבורת הקצונה והפנסיות של כוחות הביטחון, מתווכי מכירות הנשק והציוד הביטחוני, קבוצת חברות הבנקים והביטוח, עורכי הדין הערפדים מוצצי הדם ועוד......

אירגוני פשע חוקיים אלו גונבים אותנו שנים לטובת העושר הפרטי שלהם ולשיפור מצבם הכלכלי של משפחתותיהם. אין להם כל בושה. הם משתינים על כולנו מעל המקפצה, בפומבי ולאור היום. הם מצליחים לגנוב אותנו בגדול, בחוצפה ולא רואים כל סימן לסוף דרכם. מכיוון שכך, הם חינכו אותנו הציבור הרחב, כי הפשע החוקי משתלם. הם ייצרו אווירת שחיתות בציבור, ותחושה כי כדי להסתדר בחיים חייבים לגנוב.

חונטות שודדות אלו הביאו רבים למסקנה כי גם הם חייבים לגנוב כדי להתקיים ברווחה כלכלית. וכך נוצר מצב בו רשעים אלו, הרחיבו את מעגלי הרשע לתחומי בתי המשפט, לחברי הכנסת, ללוקחי שוחד רבים בחברה. לא נותרה כמעט חלקה שיש בה יושר והגינות. כולם גונבים את כולם. האם יש עתיד לחברה של פושעים ועבריינים? האם באמת כל ישראל ערבים זה לזה.

יש לזכור כי חונטות פשע אלו, כשהם גונבים מקורות עושר וכספים לעצמם, הרי זה נעשה על גבם של האזרחים יישרי הדרך. על חשבון עמך, שעובד קשה, ובקושי מתפרנס מספיק לקיומו הבסיסי היום יומי. ועל הדרך בסוף, לא נשארים תקציבים בהיקפים מספקים כדי לדאוג לחלשים, לזקנים, לאלמנות, לייתומים, לניצולי השואה, לעניים, לחד הוריות ולעובד העני.

הגנבים הפושעים הללו צברו הון עתק בכסף, בתים, אדמות לאורך השנים. הם מורישים את העושר הגנוב שלהם לדור הבא, וזאת ללא כל מס ירושה, שלא קיים בארץ. עושר זה לא ממוסה מספיק, והם ביוזמתם לא מפרישים מספיק לצדקה. עשירי ישראל, בהשוואה לעשירי אמריקה קמצנים בני קמצנים כשהדבר נוגע לצדקה ולתרומות. המתעשרים הגדולים בארץ כתוצאה מקירבתם לשילטון קיבלו רישיונות בלעדיים לייבוא מוצרים שונים. כל מושחתי ההון, עיתון שילטון שהתעשרו כקורח דוגרים על עושרם, ולא מפרישים מספיק לצדקה ומעשים טובים. באופן סימלי הם זורקים פירורי צדקה ומייחצנים את המעשה.

יש להתעורר! להפריש לצדקה! לעזור לעניים ולחלשים, ולסור מרע. יש לעשות טוב

ולהגדיל בכך את האור הצדק. יש לזכור, צדקה תציל ממוות!   

הפרשיות האחרונות של שחיתות נוגעות לרכש הצוללות והספינות שהיו מעורבים בו מתווכי נשק, בכירי המערכת הביטחונית וקציני חיל הים הבכירים. כמו כן, השחיתות שכרגע התפוצצה הפרשה של בכירי התעשייה האווירית והוועדים. מסתמן כי כל מה שקשור לחברות הממשלתיות נודפים מהם ריחות של שחיתות וגנמיבות. כולם גונבים את כולם. משכורות המנופחות והסחטניות של חברת החשמל, כאשר מתברר כי 2,800 בכירים בחברה מקבלים משכורות עתק של יותר מ-35,000 שקל בחודש. ממש בושה, היכן שלא נוגעים יש שחיתות חוקית או עבריינית. הפכנו למדינה של גנבים.

עוד נתון שהתפרסם היום. 20,000 מקרב העובדים בתעשייה האווירית, שהיא חברה ממשלתית, משתכרים 42,000 שקל בחודש. ממש גניבה לאור היום. אין פלא שהתעשייה האווירית מוכרת בסדר גודל של מיליארדי שקלים בשנה, והשורה התחתונה היא, שהרווח הוא רק כחמישים מיליון שקל. כלומר רווח זעיר על מכירות בסכומים עצומים. הם "גונבים" את הכסף במשכורות מנופחות, וכמות עובדים גדולה מימה שנחוץ. ישנה אבטלה סמויה בקרבם. כ-20% מעובדי התעשייה האווירית הם מיותרים.

שים לב להכנסות של הבכירים ב"טבע" למרות שהם הצליחו לקצץ את ערך המניות בחצי.

לא העובדים גונבים אלא המנהלים שלהם שנותנים להם את המשכורות האלה.לעומת זאת חברי ההנהלה שמקבלים שכר מופרז ומצנח זהב מצ'פרים אחד את השני כשכולם נמצאים באותם דריקטריונים.

אתה צודק. הגניבות החוקיות וההפקרות קיימים גם בקרב ההנהלות הבכירות. ההבדל הוא שיש חברות ציבוריות שהם למעשה פרטיות, שייכות לבעלי המניות. ואילו בחברות הממשלתיות יש יותר שחיתות, אבטלה סמויה, נפוטיזם, שוחד ועוד מיני מירעין בישין... וזאת מכיוון שאין פיקוח הדוק, ובגלל חוזקם של הוועדים המונעים פיטורים של לא יוצלחים, וגנבים.

באותה הזדמנות אני רוצה לתקן טעות שלי. בתעשיה אווירית יש 2,000 עובדים שמקבלים 42,000 שקל בחודש, ולא 20,000 כפי שבטעות כתבתי. 

ובכל זאת אני מעדיף עובדים מאוגדים שמקבלים שכר גבוה על מערכת הקשרים המתגמלת של ראשי הבנקים והטייקונים שמצ'פרים אחד את השני .

עובדים מאוגדים נוטים לסחוט חברות ממשלתיות. מרבית עובדי המדינה המאוגדים בישראל, מושחתים ולא מצדיקים את המשכורות המנופחות שלהם. הם מנצלים את כוחם לרעה, ומאמללים את המדינה, בדרישות השכר המופלגות שלהם, ובתנאי השכר שלהם. חלק נכבד מהם מיותרים, ויושבים לנו על הווריד, וגונבים אותנו באופן חוקי. נמאס.... די לשחיתות הממוסדת! 

מה שאתה קורא "סחיטה" הם תנאי עבודה הוגנים שלעובדים מאורגנים יש אפשרות לקבל.

נסה לזכור מה קרה לפני שהעובדים התארגנו . ראה מה קורה בחברות כוח אדם.

22.03.17 | 10:09

חברות כוח אדם חיות מזה שיש עודף כוח אדם לא מאורגן או עובד

בגדול זה הצע וביקוש ולכן דו"ח התעסוקה שכביכול מלאב שקרי

26.03.17 | 03:47

בשנים האחרונות נדמה כי כולם בארץ גנבים. כנופיות עברייניות וחוקיות של גופים גדולים כקטנים גונבים אותנו מכל הכיוונים. כולם רוצים להשיג את "ליטרת הבשר" שלהם. מגזרים רבים בכלכלה, בפוליטיקה ובחברה דואגים לעצמם להטבות כלכליות, בכוח הסחיטה שלהם. חונטות מאורגנות המשיגות תנאים כלכליים משופרים פועלות בקירבנו. כל דאלים גבר. בשקט בהחבא, או בגלוי לאור היום אירגונים שונים מנסים ומצליחים להיטיב עם עצמם על חשבון החלשים, שלהם לא נשאר, ואין מי שיזעק את זעקתם.

ובכן, על מי אני מדבר? ישנם כנופיות מסוגים שונים השודדות אותנו, שאותם אמנה בקצרה. כנופיות כמו עובדי חברת החשמל, חונטת עובדי רשות שדות התעופה, מיגזר עובדי הנמלים, חבורת עובדי התעשייה האווירית, הביריונים טייסי אל על, כנופיית נציגי המגזר החרדי, פושעי הרשויות המקומיות, חונטות תאגידי המים, חבורת הקצונה והפנסיות של כוחות הביטחון, מתווכי מכירות הנשק והציוד הביטחוני, קבוצת חברות הבנקים והביטוח, עורכי הדין הערפדים מוצצי הדם ועוד......

אירגוני פשע חוקיים אלו גונבים אותנו שנים לטובת העושר הפרטי שלהם ולשיפור מצבם הכלכלי של משפחתותיהם. אין להם כל בושה. הם משתינים על כולנו מעל המקפצה, בפומבי ולאור היום. הם מצליחים לגנוב אותנו בגדול, בחוצפה ולא רואים כל סימן לסוף דרכם. מכיוון שכך, הם חינכו אותנו הציבור הרחב, כי הפשע החוקי משתלם. הם ייצרו אווירת שחיתות בציבור, ותחושה כי כדי להסתדר בחיים חייבים לגנוב.

חונטות שודדות אלו הביאו רבים למסקנה כי גם הם חייבים לגנוב כדי להתקיים ברווחה כלכלית. וכך נוצר מצב בו רשעים אלו, הרחיבו את מעגלי הרשע לתחומי בתי המשפט, לחברי הכנסת, ללוקחי שוחד רבים בחברה. לא נותרה כמעט חלקה שיש בה יושר והגינות. כולם גונבים את כולם. האם יש עתיד לחברה של פושעים ועבריינים? האם באמת כל ישראל ערבים זה לזה.

יש לזכור כי חונטות פשע אלו, כשהם גונבים מקורות עושר וכספים לעצמם, הרי זה נעשה על גבם של האזרחים יישרי הדרך. על חשבון עמך, שעובד קשה, ובקושי מתפרנס מספיק לקיומו הבסיסי היום יומי. ועל הדרך בסוף, לא נשארים תקציבים בהיקפים מספקים כדי לדאוג לחלשים, לזקנים, לאלמנות, לייתומים, לניצולי השואה, לעניים, לחד הוריות ולעובד העני.

הגנבים הפושעים הללו צברו הון עתק בכסף, בתים, אדמות לאורך השנים. הם מורישים את העושר הגנוב שלהם לדור הבא, וזאת ללא כל מס ירושה, שלא קיים בארץ. עושר זה לא ממוסה מספיק, והם ביוזמתם לא מפרישים מספיק לצדקה. עשירי ישראל, בהשוואה לעשירי אמריקה קמצנים בני קמצנים כשהדבר נוגע לצדקה ולתרומות. המתעשרים הגדולים בארץ כתוצאה מקירבתם לשילטון קיבלו רישיונות בלעדיים לייבוא מוצרים שונים. כל מושחתי ההון, עיתון שילטון שהתעשרו כקורח דוגרים על עושרם, ולא מפרישים מספיק לצדקה ומעשים טובים. באופן סימלי הם זורקים פירורי צדקה ומייחצנים את המעשה.

הפרשיות האחרונות של שחיתות נוגעות לרכש הצוללות והספינות שהיו מעורבים בו מתווכי נשק, בכירי המערכת הביטחונית וקציני חיל הים הבכירים. כמו כן, השחיתות שכרגע התפוצצה הפרשה של בכירי התעשייה האווירית והוועדים. מסתמן כי כל מה שקשור לחברות הממשלתיות נודפים מהם ריחות של שחיתות וגנמיבות. כולם גונבים את כולם. משכורות המנופחות והסחטניות של חברת החשמל, כאשר מתברר כי 2,800 בכירים בחברה מקבלים משכורות עתק של יותר מ-35,000 שקל בחודש. ממש בושה, היכן שלא נוגעים יש שחיתות חוקית או עבריינית. הפכנו למדינה של גנבים.

עוד נתון שהתפרסם היום. 20,000 מקרב העובדים בתעשייה האווירית, שהיא חברה ממשלתית, משתכרים 42,000 שקל בחודש. ממש גניבה לאור היום. אין פלא שהתעשייה האווירית מוכרת בסדר גודל של מיליארדי שקלים בשנה, והשורה התחתונה היא, שהרווח הוא רק כחמישים מיליון שקל. כלומר רווח זעיר על מכירות בסכומים עצומים. הם "גונבים" את הכסף במשכורות מנופחות, וכמות עובדים גדולה מימה שנחוץ. ישנה אבטלה סמויה בקרבם. כ-20% מעובדי התעשייה האווירית הם מיותרים.

שים לב להכנסות של הבכירים ב"טבע" למרות שהם הצליחו לקצץ את ערך המניות בחצי.

לא העובדים גונבים אלא המנהלים שלהם שנותנים להם את המשכורות האלה.לעומת זאת חברי ההנהלה שמקבלים שכר מופרז ומצנח זהב מצ'פרים אחד את השני כשכולם נמצאים באותם דריקטריונים.

אתה צודק. הגניבות החוקיות וההפקרות קיימים גם בקרב ההנהלות הבכירות. ההבדל הוא שיש חברות ציבוריות שהם למעשה פרטיות, שייכות לבעלי המניות. ואילו בחברות הממשלתיות יש יותר שחיתות, אבטלה סמויה, נפוטיזם, שוחד ועוד מיני מירעין בישין... וזאת מכיוון שאין פיקוח הדוק, ובגלל חוזקם של הוועדים המונעים פיטורים של לא יוצלחים, וגנבים.

באותה הזדמנות אני רוצה לתקן טעות שלי. בתעשיה אווירית יש 2,000 עובדים שמקבלים 42,000 שקל בחודש, ולא 20,000 כפי שבטעות כתבתי. 

ובכל זאת אני מעדיף עובדים מאוגדים שמקבלים שכר גבוה על מערכת הקשרים המתגמלת של ראשי הבנקים והטייקונים שמצ'פרים אחד את השני .

עובדים מאוגדים נוטים לסחוט חברות ממשלתיות. מרבית עובדי המדינה המאוגדים בישראל, מושחתים ולא מצדיקים את המשכורות המנופחות שלהם. הם מנצלים את כוחם לרעה, ומאמללים את המדינה, בדרישות השכר המופלגות שלהם, ובתנאי השכר שלהם. חלק נכבד מהם מיותרים, ויושבים לנו על הווריד, וגונבים אותנו באופן חוקי. נמאס.... די לשחיתות הממוסדת! 

מה שאתה קורא "סחיטה" הם תנאי עבודה הוגנים שלעובדים מאורגנים יש אפשרות לקבל.

נסה לזכור מה קרה לפני שהעובדים התארגנו . ראה מה קורה בחברות כוח אדם.

אני בעד תנאי עבודה הוגנים וטובים גם לעובדי מדינה, העובדים הממשלתיים

הבעייה היא שבגלל וועדי העובדים המושחתים, יש עודף בעובדים, חלק גדול מהם מיותרים

ובעיה נוספת היא בגלל כוחם הגדול, הם נוטים להתבטל, והפריון שלהם נמוך מאוד

הם עובדים מעט מידיי תמורת הרבה מידיי כסף. הכספים העודפים שהם סוחטים מהמדינה

בסוף חסרים בתקציבי הרווחה, הבריאות והחינוך אותם אתה רוצה לפתח, ולהשקיע בהם, ולהרחיב אותם.

26.03.17 | 17:34

מדוע לא תחשוב חיובי,לוועדים מותר הכל,

המעסיק פחדן .מהסס. סמרטוט .דואג שיבחרו בו,

שים לב שהוועדים חזקים מוצצים מהמדינה, המדינה זה המעסיק הכי גרוע

לכן צריך להפריט הכל כדי להתיעל כדי לתת אפשרות לנהל ע"י מנהלים מקצועים ,לא מטעם,לא חברים

לא מהמפלגה,מקצוענים

27.03.17 | 07:52

מדוע לא תחשוב חיובי,לוועדים מותר הכל,

המעסיק פחדן .מהסס. סמרטוט .דואג שיבחרו בו,

שים לב שהוועדים חזקים מוצצים מהמדינה, המדינה זה המעסיק הכי גרוע

לכן צריך להפריט הכל כדי להתיעל כדי לתת אפשרות לנהל ע"י מנהלים מקצועים ,לא מטעם,לא חברים

לא מהמפלגה,מקצוענים

הצחקת את תשובה.

אותם מנהלים מקצועים שירתו קודם את הרגולציה לטובת הטייקונים.

איזו עוד הפרטה חסרה לך אחרי שהחריבו את הבריאות ואת החינוך.

11.07.17 | 15:09

אני מקפיץ פוסט זה כי כיום רלבנטי יותר מתמיד

הפושעים והגנבים הגדולים לאחרונה,בפרשיות שצצו

מלמדים אותנו על היקפה המדהים של התופעה 

אני מדבר על החקירה של אלוביץ' מחברת בזק

אני מדבר על פושט הרגל הנוכל פישמן

אני מדבר על מתווכי הנשק, עורכי הדין והקצונה הבכירה המעורבות בשחיתות עסקת הצוללות והספינות

מדובר במיליארדי שקלים של הפסד לציבור. גנבים אלו פורחים ומשגשגים כי האווירה היא של אם אין אני לי מי לי

רדיפת בצע מכוערת ופושעת. כולם גונבים את כולם. האם לסדום ועמורה דמינו? 

כשרואים את המושחתים שנתפסו, אין להימנע מלחשוב ולתמוהה

כמה עשרות, מאות ואלפים מושחתים אחרים שלא נתפסו חיים בקרבנו?

11.07.17 | 19:47

לדעתי הסיססמא שתבע גבאי

להפסיק להשקיע בעמונה ולהשקיע בדימונה

מצביעה על מוח בריא  ונכון

14.07.17 | 10:57

לדעתי הסיססמא שתבע גבאי

להפסיק להשקיע בעמונה ולהשקיע בדימונה

מצביעה על מוח בריא  ונכון

אומנם אין קשר למה שכתבת לפוסט, אך בכל זאת אומר את הדברים הבאים:

צריכה להיות עדיפות לאומית בהשקעה ביישובי יהודה ושומרון

זוהי הזדמנות היסטורית לקבוע עובדות בשטח, ולנכס בפועל לעצמנו את חבלי המולדת ההיסטורית שלנו

צריך להשקיע גם בדימונה וגם בעמונה

אין האחד בא על חשבון השני.

14.07.17 | 11:23

אני מקפיץ פוסט זה כי כיום רלבנטי יותר מתמיד

הפושעים והגנבים הגדולים לאחרונה,בפרשיות שצצו

מלמדים אותנו על היקפה המדהים של התופעה 

אני מדבר על החקירה של אלוביץ' מחברת בזק

אני מדבר על פושט הרגל הנוכל פישמן

אני מדבר על מתווכי הנשק, עורכי הדין והקצונה הבכירה המעורבות בשחיתות עסקת הצוללות והספינות

מדובר במיליארדי שקלים של הפסד לציבור. גנבים אלו פורחים ומשגשגים כי האווירה היא של אם אין אני לי מי לי

רדיפת בצע מכוערת ופושעת. כולם גונבים את כולם. האם לסדום ועמורה דמינו? 

כשרואים את המושחתים שנתפסו, אין להימנע מלחשוב ולתמוהה

כמה עשרות, מאות ואלפים מושחתים אחרים שלא נתפסו חיים בקרבנו?

למרבה הצער , אני מסכים איתך אליהו, הלחימה בשחיתות חייבת להיות בעדיפות לאומית גבוהה ביותר. 

אבל כשההנהגה עצמה מושחתת בחלקה, אין דוגמא,אין מופת, זה התהליך שקורה, השחתת המידות. 

רוב עם ישראל,אינו מושחת, עובד ולומד ועושה כמיטב יכולתו לחיות בכבוד. יחד עם זאת יש את המיעוט המושחת שמרקיב את הארגז כולו. 

זה בנפשנו. חובה על כולם להתעורר מההזיות שהנוכלים מוכרים לנו, ולומר את האמת המרה! 

חובה להחליף הנהגה,בשלב ראשון. לבחור במנהיגים ישרי דרך, שמייצגים אמות מידה גבוהות פי כמה. 

לא זכורים לי ראשי מדינה כאולמרט ונתניהו.....כששערוריה רודפת שערוריה, מתנות,קומבינות, ושלל "דילים" 

שלא היה כדוגמתם. אני,אישית,איבדתי אמון בראש הממשלה. לא מאמין שכל כך הרבה פרשיות קורות תחת אפו מבלי שידע ויריח אותן,או יקדם אותן. בפרט נתניהו,שמודע לכל פסיק !!

ושלא יספרו סיפורים ויסיתו, ודאי יש רבים שרוצים בלכתו.....

אבל מכאן ועד השערוריות שמתפרסמות יום יום, חקירות המשטרה,בתי המשפט......והכל תחת ממשלת נתניהו ,ואיכשהו מעורבים "חברים" של נתניהו, או קרובים,שמשום מה רובם מעשירי עולם....

לא נראה לי כלל. 

עסקאות המיליארדים של צוללות וספינות, לא יתכן שנתניהו כראש ממשלה אינו בקיא בהן. 

משהו רע מתרחש , זה ברור לכולנו, וחייב להפסק. 

נמתין לתוצאות החקירות. ואני תקווה שנדע במהרה. זה חשוב לכולנו, כמו גם לכל מי שקשור ואין בו אשמה. 

אחת הסיבות המובהקות לחשש משלטון שלא מתחלף לאורך זמן.....זה מינויים של בכירים מ"אנשינו" 

שידאגו להעלים ראיות ועדויות כלשהן שלא נעימות לאוזן ההנהגה. להעלים שחיתות. 

הבכירים הללו יכולים להיות בראש מנגנוני הצדק, אכיפת חוק, שרותי בטחון, מודיעין, ולעשות שימוש "אחר" 

ביכולות שלהם, מבלי שהאזרח הקטן יוכל לפתוח פה ואפילו לא לצייץ !!! וזה מסוכן. 

וזו אחת הסיבות העיקריות שממשל נתניהו חייב להתחלף. (כפי שנתניהו עצמו הבטיח והכריז לפני שנים רבות, 

עד ששכרון הכח הכריע גם אותו)

http://www.mako.co.il/news-military/politics-q2_2016/Article-1b49d9e4eba9551004.htm

פעם, היה קסם בנתניהו......כעת הלך הקסם....ומה נשאר?

מנהל הפורום
10,000+
15.07.17 | 07:00

להערכתי הגדור משתנה ,והשחיתות אחד מהסימנים של הדבר הזה

הרי צריך לזכור שאין כון עלי באבא יחיד ,אלא מערכת מושחתת עוזרת

מתאמת משמידה ונהנית

21.07.17 | 03:25

להערכתי הגדור משתנה ,והשחיתות אחד מהסימנים של הדבר הזה

הרי צריך לזכור שאין כון עלי באבא יחיד ,אלא מערכת מושחתת עוזרת

מתאמת משמידה ונהנית

יתכן ואתה צודק

כמדוני, הדור שלנו בהווה הוא יותר חומרני, ופחות מוסרי

אני מאשים את ההתרחקות מהדת והמסורת בתהליך הסתאבות זה. 

21.07.17 | 06:35

לפי דבריך המוסר נכס דתי רבני

והרי שנינו יודעים שנציגי אלוהים שודדים כסף וחלקם אוהב תלמידים צעירים

אמר חכם חילוני "הכוח משחית"

אגב כסף=כוח

23.07.17 | 15:54

לפי דבריך המוסר נכס דתי רבני

והרי שנינו יודעים שנציגי אלוהים שודדים כסף וחלקם אוהב תלמידים צעירים

אמר חכם חילוני "הכוח משחית"

אגב כסף=כוח

המוסר היהודי הוא נכס של כולנו אנו היהודים

ההתרחקות מהמסורת והדת, ומערכי המשפחה משנה את כולנו לרעה

החומרנות ותאוות הבצע קיימת אצל רובנו, צריך לרסן אותה בחינוך לעשיית טוב

"עשרת הדברות" וחיים לפי המסר של "ואהבת לרעך כמוך" הם התחלה טובה, לחיים איכותיים והגונים

חברה יש לבנות בחינוך לעשיית הטוב, אנו נשרוד בהצלחה כעם בערבות הדדית, חמלה, יושר, צדקה ואכפתיות.  

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר