האם לדעתכם זו מדיניות נכונה לא להערך לאבטלת הרובוטים?

האם לדעתכם זו מדיניות נכונה לא להערך לאבטלת הרובוטים?

אבטלת הרובוטים זה משבר שיהיה פי עשרים קשה יותר.

כבר כתבתי כאן מזמן, לא כדאי לחכות שהממשלה תעשה משהו, אלא פשוט להצטרף לתחום, למי שיש חוש טכני באחד מהתחומים הללו, במיחשוב, אלקטרוניקה, ומכניקה, מומלץ להתחיל ללמוד את נושא הרובוטים, כי ברגע שיכנסו לשוק, יהיה לו שפע של עבודה ופרנסה תחזוקה תיקונים וכדומה.

כל מקןם עבודה חדש שיביאו הרובוטים שלשה מקומות עבודה ילכו לאיבוד ובסוף גם רובוט יתקן רובוט או אפילו את עצמו.

שלום שלום למקומות העבודה שנת 2020 תהיה התשובה לכל מי שחשב אחרת, זה ממש קרוב

רובוט ייצר רובוט שיתקן רובוט וימציא רובוט חדש וזו רק ההתחלה

כל מקןם עבודה חדש שיביאו הרובוטים שלשה מקומות עבודה ילכו לאיבוד ובסוף גם רובוט יתקן רובוט או אפילו את עצמו.

שלום שלום למקומות העבודה שנת 2020 תהיה התשובה לכל מי שחשב אחרת, זה ממש קרוב

מה הפניקה כבר יותר מעשר שנים קיימים רובוטים ומצב האבטלה כאן הכי טוב בין ארצות המערב

הרי לפי כן אערו שהמחשבים יגרמו חוסר תעסוקה ולא קרה כלום

הפעם זה שונה הרובוטים יבואו לעבוד איתנו וזמן קצר להחליף אותנו אבל אם אתה לא מודאג נראה מה יקרה עד סוף שנת 2020.

אגב אני כבר יודע, לדעתי בארץ יהיו מאה אלף מובטלים חדשים שרובם לא ימצא עבודה נוספת לעולם וגם מי שימצא עבודה יאבד אותה תוך זמן קצר.

אבל זו רק דעתי, מי שלא מודאג זה עניין שלו.

המחיר של הרובוטים הולך ויורד בצורה דרמטית, הם מסוגלים לעשותה רבה יותר מבעבר, יותר קלים, סוללות טובות יותר, מחוברים לאינטרנט , כל אחד יכול לכתוב אפליקציה לרובוט לכן בשנת 2022 תראה שומרים, טבחים, שליחים רחפנים , אנשי מכירות, מוכרים בקניונים, נהגים, ועוד ועוד מקצועות, צבמה הם יעבדו?

מי שלו דואג עניין שלו

לדעתי האישית כולנו בבעיה לגבי עתיד העבודה

בזה אתה צודק ולכן צריך לחפש פרוטקציה ,קשרים,הזדמנויות

והכי חשוב להיות טוב במה שאתה בוחר לעבוד

דעתי שונה משלך:

1.לבנות מחשב על ברמה בינלאומית

2.לתכנן כבר את המחשב על הבא

3.לשנות את חוק הפטנטים ולתת אחוזים ניכרים לממציא

ללמד בינה מלאכותית ורובוטיקה כבר מהגן כמקצועות חובה, ואני ממש לא מסכים שרק גאונים צריכים ללמוד בינה מלאכותית, גם אדם ממוצע יכול להמציא משהו שישנה את העולם.

4.לדאוג שנשים ירשמו 50 אחוז מהפטנטים לא כמו היום שהן אחוזים בודדים בתחום הפטנטים

5.לתת הקלות מס עצומות לחברות שעוסקות בבינה מלאכותיתי ורובוטיקה

6.ללמד מקצוע חובה בבית ספר המצאת פטנטים ולהקים בהשקעות עצומות סטארטאפים בבתי הספר מהרעיונות של הילדים

בנוסף לדברים שהצעתי בסעיף הקודם רק תזכורת למה שהצעתי(חבל לי שאין עוד אנשים רבים שחושבים כמוני):

1.לבנות מחשב על ברמה בינלאומית

2.לתכנן כבר את המחשב על הבא

3.לשנות את חוק הפטנטים ולתת אחוזים ניכרים לממציא

ללמד בינה מלאכותית ורובוטיקה כבר מהגן כמקצועות חובה, ואני ממש לא מסכים שרק גאונים צריכים ללמוד בינה מלאכותית, גם אדם ממוצע יכול להמציא משהו שישנה את העולם.

4.לדאוג שנשים ירשמו 50 אחוז מהפטנטים לא כמו היום שהן אחוזים בודדים בתחום הפטנטים

5.לתת הקלות מס עצומות לחברות שעוסקות בבינה מלאכותיתי ורובוטיקה

6.ללמד מקצוע חובה בבית ספר המצאת פטנטים ולהקים בהשקעות עצומות סטארטאפים בבתי הספר מהרעיונות של הילדים

הדבר הנוסף שאני מציע:

7.לפתח במיידית רובוטים לטיפול בקשישים וחולים סיעודיים כי האכלוסיה מתבגרת ואנשים לא יכולים לעמוד בהוצאות

אם יישמו את כל מה שהצעתי יהיה יותר קל לכל אחד לדאוג להצלחתו לכן לאחר מחשבה שניה אני מסכים עם מה שאמרת שכל אחד צריך לדברים שלו ולחפש אפשרויות להתקדם בחיים ולהצליח.

כפי שכתבתי קודם אני לא מסכים עם מערכת החינוך שצריך ללמד בעיקר את החכמים ביותר בינה מלאכותיתי ורובוטיקה, ציינתי את זה כי אני בדעה שונה ממערכת החינוך אני חושב שכולם צריכים ללמוד בינה מלאכותיתי ורובוטיקה

שהייתי בבית ספר רק לתלמידים הטובים ביותר נתנו ללמוד במגמת מחשבים, לדעתי זו טעות חבל שלא לימדו את כולם תכנות מחשבים כמקצוע חובה

שהייתי בבית ספר רק לתלמידים הטובים ביותר נתנו ללמוד במגמת מחשבים, לדעתי זו טעות חבל שלא לימדו את כולם תכנות מחשבים כמקצוע חובה

טובים ביותר במה? בתפיסה טכנית? ובחישובים?

אני מעדיפה בהרבה נשים ואנשים שיש להן (ולהם) תפיסה מהירה בשפה, בכלל בשפות, ויצירתיות משובחת ספרותית ושירית.

כמוכן אני מעריכה מאד נשים וגברים בעלי רגישות פסיכולוגית גבוהה (הבנה באשר להתנהגות ולעולם הרגשי של אנשים).

ואם כבר חשיבה ריאלית - בעלי היכולת ללמוד מתמטיקה טהורה, ופיסיקה וביולוגיה וכימיה, הם לדעתי בעלי התבונה הגבוהה ביותר בתחום הריאלי.

לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר