מי הבעייה בישראל, הציבור או נתניהו?

לא מעט אנשים חשים תיסכול ממשי בכל הפרשיות בהם יש חשד ממשי כלפי נתנמיהו, התיסכול נובע בראש ובראשונה שברור לכולם כאור השמש שנתניהו ובני ביתו מושחתים ובשנה האחרונה מסתבר כי גם עשה לא למעט לחבריו מתוך מטרה ברורה שאת הדיבידנט שלו יעשה דרכו לחשבון הבנק שלו, עד כאן בנושא חטאיו של נתניהו מתוך מה שפורסם,אני באופן אישי חושב שבכל הקשור לנתניהו רב הניסתר על הגלוי ואני בדעה שאם יחפרו נגיע גם גם לנושא הגז, ימים יגידו.

הציבור לדעתי לא מעניין אותו מהפרשיות הוא מחזיק בתפיסה שנתניהו ומשפחתו נירדפים ע"י השמאל והתקשורת,לא משנה מה לא משנה מי נתניהו נירדף, גם אם נתניהו מודה על העובדות בתיק 1000 וכל שנותר זה האם זה תקין או לא ואת זה נותיר ליועץ המשפטי לממשלה להחליט.

הגנה הטובה ביותר זה התקפה אז למה לא לתקוף את התקשורת? 

נתניהו נציג ציבור כבר שלוש מערכות בחירות

השמאל והתקשורת משמשים עבור הימין הקיצוני שלנו לאותה מטרה בדיוק ששימשה היהדות עבור הנאצים. אבל, פרשיות 1000 + 2000 + 3000 ( הצוללות ) הנם נושאים כבדים מדי בכדי שהציבור, ולו הימני, יתעלם מהם בגלל שהגנבים מסיתים נגד היהודים.

( "היהודים שלנו" - התקשורת והשמאל ). 

ככל שישמיצו יפיצו ישפכו זבל תקשורתי על נתניהו

כך יוסיף להתחזק,

מה שלא מובן איך משכילי השמאל לא תפסו זאת????

אולי כולם דבילים מושלמים!!!

שום זבל תקשורתי. אלו חקירות אמיתיות,עברות אמיתיות שביבי נחשד בהן, כמו גם רעייתו. 

הבעיה היא לא פרסום כל הללו, הבעיה היא אספסוף מתלהם שחוטא לאמת ומתנכר לה....

אוכל את ההבלים שמנסים להסיט את תשומת הלב מהעיקר. 

מנהל הפורום
10,000+

אם התקשורת הודיעה אתמול בטלביזיה,שהיועץ המשפטי

הגיש כתב אשום נגד שרה נתניהו ,ובצהרים התברר ששיקרו ,

אז זו ההוכחה שהתקשורת שמאלנית שקרנית

האספסוף שבסה"כ אני ואתה ,אזרחי ישראל ששרתו בצבא

הרי זה היופי והצדק בדמוקרטיה נאורה כשלנו

העיקר יקירי זה שיחקרו כמה שרוצים ללא הדלפות ופרשנויות

לא מעט אנשים חשים תיסכול ממשי בכל הפרשיות בהם יש חשד ממשי כלפי נתנמיהו, התיסכול נובע בראש ובראשונה שברור לכולם כאור השמש שנתניהו ובני ביתו מושחתים ובשנה האחרונה מסתבר כי גם עשה לא למעט לחבריו מתוך מטרה ברורה שאת הדיבידנט שלו יעשה דרכו לחשבון הבנק שלו, עד כאן בנושא חטאיו של נתניהו מתוך מה שפורסם,אני באופן אישי חושב שבכל הקשור לנתניהו רב הניסתר על הגלוי ואני בדעה שאם יחפרו נגיע גם גם לנושא הגז, ימים יגידו.

הציבור לדעתי לא מעניין אותו מהפרשיות הוא מחזיק בתפיסה שנתניהו ומשפחתו נירדפים ע"י השמאל והתקשורת,לא משנה מה לא משנה מי נתניהו נירדף, גם אם נתניהו מודה על העובדות בתיק 1000 וכל שנותר זה האם זה תקין או לא ואת זה נותיר ליועץ המשפטי לממשלה להחליט.

לא הציבור ולא נתניהו. יש מיעוט של שמאלנים שונאי ישראל מקבלים כסף מאויבי המדינה להשמיד את מדינת ישראל ואת העם היהודי.

תשובה למי ששאל אם הציבור שותף לאשמה.

ברור מי אשם, אבל לציבור שבוחרבו חלק גדול באשמה על השחיטות אותה הוא מנהיג

לא הודעה שלי - זו חפירה של משתפי הפעולה. אבל עובדה אחת מזדקרת מההתחזות: הליכודניקים הישנים בפניקה.

גם אני הרגשתי שלפעמים כותבים בשמי

ערב ראש השנה ויום הכיפורים נועדו לאנשים הזויים כמוך וספק אם הם יספיקו לכפר על לשון הרע והרעל שאת מפיץ ומאשים סתם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר