13.03.17 | 13:12

עכשן אני אסביר לך לאט אדון הנכבד :ברגע שאתה קונה עיתון של מוזס אתה משלם עבור בלופים שלו.וחוץ מי זה אנחנו רואים שסיימתם עם שרה והתחלתם עם יאיר נתניהו .

רק יוצאי ארצות ערב? אולי תסביר לי מה עם ילדי הרצוג,רבין,ליבני וכו'.אולי גם תסביר לי איך קיבל האמפריה העיתונאית נוני מוזס?

13.03.17 | 14:14

עכשן אני אסביר לך לאט אדון הנכבד :ברגע שאתה קונה עיתון של מוזס אתה משלם עבור בלופים שלו.וחוץ מי זה אנחנו רואים שסיימתם עם שרה והתחלתם עם יאיר נתניהו .

רק יוצאי ארצות ערב? אולי תסביר לי מה עם ילדי הרצוג,רבין,ליבני וכו'.אולי גם תסביר לי איך קיבל האמפריה העיתונאית נוני מוזס?

מה עם ילדי רבין וליבני?  והרצוג נבחר בגלל כישוריו (שבעיניי הם מעטים מאד......). דליה רבין היא עו"ד. ומה נטפלת לילדי לבני? מה כבר עשו לך ילדי ציפי לבני?

לעומת זאת, יאיר נתניהו היהיר והזחוח כבר מפרסם שהוא היורש של אביו..... טפוווווו.

13.03.17 | 14:20

עוד פעם מוזס. אתה קיבלת בירושה את הרכוש של הוריך ומוזס קיבל את הרכוש של הוריו.

אף אחד מהשמות שהזכרת לא קידם את ילדיו בפוליטקה כמו שעושה נתניהו.

זכותי לבחור איזה בלופים אני קונה ועדיין,מוזס לא חייב לי כלום. נתניהו כן.

מי שמכניס את הבן שלו לפוליטיקה שלא יבכה על הביקורת.

13.03.17 | 14:20

13.03.17 | 18:17

emo_45.pngemo_06.png

13.03.17 | 22:26

איני מצליח להבין על מה הויכוח,וכי יש למישהוא ספק שנתניהו מושחת עד היסוד ובמחלה זאת הדביק את אשתו ובניו?

אני לא צריך את מוזס,ולא אף אחד אחר בכדי לקבוע באופן חד משמעי נתניהו מושחת,לא רק שהוא מושחת הוא גם משחית הוא בוחר בעלי תפקידים לעמדות רגישות כמו היועץ המשפטי לממשלה לא לפני שבחדרי חדרים מקבל התחיבות מהם אומנם בע"ה שיעגלו פינות יעצמו עיניים וגם אם המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום הוא ימרח זמן וגם ידאג להתנגד לכתה אישום,נתניהו עבריין מועד וזה שבעבר לא הוגשו נגדו כתבי אישום זה בגלל השחיתות המקדימה שלו עם אותם אלה שהוא ממנה.

אני רוצה להאמין שגם בהקשר זה מי מהעיתונאים הבכירים יושב חוקר מתחקר ואוסף מידע ועדיין מילה אחת לא נאמרה על הצוללות ..

14.03.17 | 21:48

עוד שכחתה לדבר על כלב של נתניהו.תפסיק לזבל את המוח.

15.03.17 | 07:03

להערכתי נתניהו הנהנתן לא יתבע בבית משפט ,כי מה שעשה חוצפה

אבל,לא פשע

15.03.17 | 10:05

נתניהו דאג תמיד למנות ליועץ משפטי כאלה שישמרו עליו ולכן גם אם כל הראיות יהיו נגדו,יש סיכוי טוב שזה לא יגיע לאישום.

15.03.17 | 10:38

אם אצל נוני מוזס עיתונאים בכירים כמו איגאל סרנה,אז עיתון ''ידיות אחרונות'' אפשר ליקרוא ''שקרים אחרונים' 

15.03.17 | 11:11

אם אצל נוני מוזס עיתונאים בכירים כמו איגאל סרנה,אז עיתון ''ידיות אחרונות'' אפשר ליקרוא ''שקרים אחרונים' 

מה הבעיה שלך. יש לך את "ישראל היום" 

15.03.17 | 12:54

הבעיה באיפורמציה שיקרית שאנו מקבלים מעיתון.אולי כדאי לסגור אותו?או להחליף בעלי עיתון  הנ''ל והעיתונאים  הבכירים (לדוגמה יגאל סרנה,נחום ברנע ודומה)?

15.03.17 | 15:28

הבעיה באיפורמציה שיקרית שאנו מקבלים מעיתון.אולי כדאי לסגור אותו?או להחליף בעלי עיתון  הנ''ל והעיתונאים  הבכירים (לדוגמה יגאל סרנה,נחום ברנע ודומה)?

אנחנו נדאג לאינפורמציה השיקרית שאנחנו מקבלים מהעיתונים שאנחנו בוחרים לקרוא ואתם תקבלו את האינפורמציה השיקרית מהעיתונים שאתם בוחרים לקרוא.

בכל מקרה,נתניהו מקבל את המשכורת מהציבור והוא חייב לי יושר והגינות.

15.03.17 | 19:37

כאן המקום להזכיר שעיתונאית מהתקשורת הדשה הללה מחבל רוצח שחוסל

והושעתה לכמה ימים כי בתאגיד עוד שמאלנים ולכן לא פוטרה

ומה אנו רואים השמאל מצדיק את המחבלים

15.03.17 | 19:41

לדעתי לבסוף נתניהו יעוף. אמנם יש ציבור מסוים שדבק באיש הזה באופן עיוור, חלקם היותר ירוד קורא לו "מלך", כמו בארצות הדיקטטורה המלכותית הערבית. מצד שני, אין לי ספק שאנשי השמאל, אם פוליטיקאים ואם אנשי תקשורת, הגיעו למסקנה שהפופולריות שלו בעם (שנקנתה לדעתי בגלל מראהו הנאה ויכולת הנאום שלו, ובגלל הנימה הלאומית מלאת הדבקות עליה הוא פורט בכל הזדמנות) היא המכשול הגדול שלהם בדרך להורדת הליכוד מהשלטון. והם עושים הכל כדי להשחיר את דמותו , ליצור סביבו אוירה של "נמאסת".

ואנשי תקשורת "מחפשים" אותו בכל דרך, גם  במיני קשקושים, הכל כדי ליצור אוירה בלתי נסבלת סביבו. כמו יגאל סרנה לאחרונה, עם  ההאשמה על החלפת מכונית ע"י נתניהו,איזה קשקוש. והנה, יגאל סרנה הפסיד במשפט. לא כך יועף נתניהו.

עבור לעמוד
1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר