21.01.17 | 12:29
אם יש דבר אחד שמנחם את נתניהו, כנסו.

ללא ספק החבל מתחיל להתהדק סביב צווארו של נתניהו וככל שחולפים הימים מסתבר עוד ועוד שמעל לכל ספק הוא שפוט של אשתו והוא עוד ישלם על כך ביותקר, נתניהו פשוט במצוקה הולכת וגוברת כשאשתו דוחפת מאחור לעוד בור ועוד אחד עד כדי כך שהוא צריך מדי פעם סיגר משובח כמו כדור הרגעה.

אין לי ספק שאם יש משהוא שממנו נתניהו יכול להתנחם בימים אלה זה שמובטח לו גן עדן היות ואת הגיהנום הוא עבר עם אשתו וכן צריך האיש רחמנות זה ממש לא פשוט לחיות עם מכשפה שכזו.

21.01.17 | 13:45

החבל לא מתהדק ןלא נעלים,לחיות כמו חליף בבגדאד זה לא פשע

אבל נהנתן צריך להסתלק מכאן

21.01.17 | 14:01

לו שרה נהנתניהו היתה מכשפה בחיי המשפחה כפי  שאויביו הפוליטיים של ביבי רוצים לצייר אותה, מה מונע ממנו להתגרש? הלא כבר הראה בעבר שהוא יודע להתגרש מבנות זוג.....

ומה אתם מציירים אותו כסמרטוט חסר דעה שכל דיעותיו מושתלות במוחו ע"י אשתו, ולכל מעשיו היא הדוחפת?

כדאי לקרוא, כפי שקראתי אני, ספרים שכתב ביבי. אני קראתי את "מקום תחת השמש". שם אנחנו מכירות ומכירים לדעת את הציונות ואת ההיסטוריה היהודית בא"י כפי שהיא ידועה לבנימין נתניהו,מתוודעות ומתוודעים לתפיסתו הפוליטית.

21.01.17 | 14:20

לו שרה נהנתניהו היתה מכשפה בחיי המשפחה כפי  שאויביו הפוליטיים של ביבי רוצים לצייר אותה, מה מונע ממנו להתגרש? הלא כבר הראה בעבר שהוא יודע להתגרש מבנות זוג.....

ומה אתם מציירים אותו כסמרטוט חסר דעה שכל דיעותיו מושתלות במוחו ע"י אשתו, ולכל מעשיו היא הדוחפת?

כדאי לקרוא, כפי שקראתי אני, ספרים שכתב ביבי. אני קראתי את "מקום תחת השמש". שם אנחנו מכירות ומכירים לדעת את הציונות ואת ההיסטוריה היהודית בא"י כפי שהיא ידועה לבנימין נתניהו,מתוודעות ומתוודעים לתפיסתו הפוליטית.

הספרים שהוא כתב היו אוסף מאמרים שכתבו אחרים.

הוא עצמו לא נהג על פי הספרים האלה.

21.01.17 | 14:51

אין שום קשר לרעייתו, זה הכל נתניהו. הוא יכול לנווט ולשנות כוונים. בחר לא לעשות כך,להתמיד בכוון מסויים, שנראה ומצטייר רע מאוד. 

כל האחריות עליו. האיש מנווט מדינה, אינספור "עיניינים".....יתמודד בקלילות עם בעיה בביתו. הענין שהוא לא רואה בעיה, כי זה רק הוא שמאפשר הכל. 

מנהל הפורום
10,000+
21.01.17 | 16:46

הוא כנראה זקוק לסיגרים ולשמפניה שהיא מקבלת כדי להרגיע אותה ולהרגיע זה עדין נראה כמו שחיתות.

21.01.17 | 17:33

הספרים שהוא כתב היו אוסף מאמרים שכתבו אחרים.

הוא עצמו לא נהג על פי הספרים האלה.

רואים שלא  טרחת לקרוא. לי יש הספר "מקום תחת השמש". לא אוסף מאמרים של אחרים ולא נעליים. הספר נכתב על ידיו.

21.01.17 | 17:35

הוא כנראה זקוק לסיגרים ולשמפניה שהיא מקבלת כדי להרגיע אותה ולהרגיה זה עדין נראה כמו שחיתות.

אילו דיבורי זבל......

שוב: לו היתה בעיה אישית קשה בבית, מה מונע אותו מלהתגרש? הלא כבר התגרש בחייו.

22.01.17 | 09:58

להערכתי נתניהו אוהב אשתו נקודה

22.01.17 | 11:50

להערכתי נתניהו אוהב אשתו נקודה

והיא אוהבת אותו עוד יותר.

23.01.17 | 12:45

להערכתי נתניהו אוהב אשתו נקודהנראה לי שאתם פשוט מאוד לא מבינים,אין צעד אחד שנתניהו עושה מבלי לקבל אישור מאשתו,מעיניני חוץ,דרך מקורים וגו'בים ועד מינוי שרים סיגרים וויסי....את אתם ממם מנותקים מהמציאות ועל כן לנתניהו מובטח גן עדן כי את הגהינום עובר היום.

23.01.17 | 14:20

להערכתי נתניהו אוהב אשתו נקודהנראה לי שאתם פשוט מאוד לא מבינים,אין צעד אחד שנתניהו עושה מבלי לקבל אישור מאשתו,מעיניני חוץ,דרך מקורים וגו'בים ועד מינוי שרים סיגרים וויסי....את אתם ממם מנותקים מהמציאות ועל כן לנתניהו מובטח גן עדן כי את הגהינום עובר היום.

ממש גיהינום..... עם אשה אוהבת ומעריצה. (ובעלת אופי נמרץ וקשה, נכון).

25.01.17 | 05:12

שונא מתנות יחיה. דורש מתנות יחיה גם כן, אבל לרוב בכלא.

1000 ו-2000 הן פינטס ( בוטנים ). 3000, הצוללות מאיימות להטביע.

25.01.17 | 06:43

לא חבל ולא נעליים, משאלות לב שמאלניות, הפרשיות מתמוססות להן אחת אחרי רעותה מתברר שאין שם בשר, הכל רדיפה פוליטית של אופוזיציה מתוסכלת שלא מסוגלת לנצח בבחירות בגיבוי תקשורת מושחתת, בתוספת הרבה קנאה וחוסר פירגון, מנסים ביחד לבנות "פרשיות", איני המעריץ הגדול של נתניהו, ולא תמיד מסכים אתו, גם הוא לא אדם מושלם, ויש לו חסרונות כאחרים, אבל החוק עדיין לא אסר סיגרים ונהתנתות לראשי ממשלה, והנסיונות להמציא פרשיות אחת אחרי השניה מסיבות פוליטיות הן השחיתות האמיתית, בפרט שהאדם המוכשר הזה באמת הועיל למדינה והצעיד את ישראל קדימה מכל הבחינות. 

25.01.17 | 08:38

לא חבל ולא נעליים, משאלות לב שמאלניות, הפרשיות מתמוססות להן אחת אחרי רעותה מתברר שאין שם בשר, הכל רדיפה פוליטית של אופוזיציה מתוסכלת שלא מסוגלת לנצח בבחירות בגיבוי תקשורת מושחתת, בתוספת הרבה קנאה וחוסר פירגון, מנסים ביחד לבנות "פרשיות", איני המעריץ הגדול של נתניהו, ולא תמיד מסכים אתו, גם הוא לא אדם מושלם, ויש לו חסרונות כאחרים, אבל החוק עדיין לא אסר סיגרים ונהתנתות לראשי ממשלה, והנסיונות להמציא פרשיות אחת אחרי השניה מסיבות פוליטיות הן השחיתות האמיתית, בפרט שהאדם המוכשר הזה באמת הועיל למדינה והצעיד את ישראל קדימה מכל הבחינות. 

כמובן שאתה לא צודק.

החוק אוסר מתנות במאות אלפי שקלים בלי דיווח.

נתניהו לא יכול להגיד שזאת חברות ולהמשיך לטפל בענינים שלו.

נתניהו אחראי על הרבה כישלונות ועכשיו גם מתבררת בעית הניהול שלו בצוק איתן.

כמה קורבנות מיותרים נצטרך לקבל עד שתבינו שהוא אסון.

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5 ... 12
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הלביאה
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר