שינאת חינם,לשון הרע, עתיד מדינת ישראל בסכנה.

ולאדון הוט הימני המשוחד/פניני,ושלל הקיצוניים שמבזים חלק גדול ונהדר מתושבי המדינה, ....אני טוען שאתם כלי שרת בידי המחבלים וארגוני הטרור,מצטטים אותם ומייצגים אותם בקיצוניות שלכם שנבנית על שלהם.  גישתכם כמו גם גישת דומים לכם, מביאים לנצחון הטרור. הם משיגים את מטרתם.....שהיא כל ארץ ישראל, שתהיה שלהם, ואתם מספחים אותם בחמדנות שלא רואה מציאות ועתיד, אילו הקשיבו מנהיגנו לשכמותכם, הערבים בישראל היו רוב, הגדה ועזה היו חלק מאיתנו, וחסל סדר ישראל דהיום.

רוב המשכילים שאתם ודומיכם כאן בזים להם,היו בורחים מכאן, וישראל המדהימה שלנו הייתה הופכת מדינת עולם שלישי !!!!

עם רוב ערבי. וזו מטרת הטרור, שאתם מקדמים בלהט !

תפנימו. תחשבו על זה. תשבו עם עצמכם ועשו חשבון נפש ,מהיכן השינאה הזו למשכילים ואנשי תרבות....

היתכן שזה תסכול אישי ? שאת ילדיכם תחנכו להיות משכילים ככל האפשר??? בדיוק כהללו שאתם כל כך מתעבים? 

אפשר לבעוט בכל שמקיים את המדינה שלנו, בעיוורון ושינאת חינם, אבל זה גול עצמי, נורא ואיום. מזעזע.לא פחות. 

לדעתי האישית, שינאת החינם ולשון הרע שמציפה את הרשת....היא סכנה נוראה לקיומינו. 

האחדות נשברת. כוחנו אוזל,וזה מה שאתם מקדמים בהתלהבות, ללא הבנה שיש לזה תוצאות,שעלולות להיות סופנו. 

אגב, אני מאשים את נתניהו שיושב עם אדם כבנט, שלא משבית את שינאת החינם כי אם משתמש בה. ולטעמי, מביא לייאוש ותחושת אין אונים בציבור ענק ונהדר בישראל. 

הארץ הנהדרת שלנו בסכנה, ואתם כלל לא חשים/מבינים את המציאות. לא רואים איך נהרס והולך פלא ענקי שבנינו כאן יחד. 

עוד מעט קצת....הפלא הזה יהפוך נחלת פלשתינים, בגלל היהירות ותעתוע מטורף לסיפוח שלהם אלינו. 

הדתיים והחרדים יגורו בלי בעיה במדינה החדשה הפלשתינית, כאזרחים סוג ב. 

שהרי ממילא לא רצו לתרום כלום להגנתה, השתמטו, ביזו את הצבא, את מדינת ישראל וחוקיה. 

והם הופכים לציבור עצום,שנוהר לכאן מהעולם ומסובסד כמו שבאף מקום בעולם. 

אתם/אנחנו תמצאו/נמצא עצמנו , נלחמים בקרב מאסף, ברוב מוחלט ערבי/חרדי/משיחי...ונכנעים. ולא בגלל נשק/צבא/אסטרטגיה, כי אם חיי היום יום שיכריעו רבים מאוד כאן, שפשוט יעזבו. 

כמו שכיום,אני יותר ויותר שומע על צעירים, ומשפחות שבוחרים שלא לחיות כאן. ודווקא מהמצטיינים שבנינו. גם באקדמיה וגם בצבא.

הסיפוח הזוחל/טס של שטחים הוא סכנה עצומה. הנוכחות שם גורמת לשבר עצום בישראל. כך מעמונה, ועד אלאור אזריה שכלל לא היה צריך להיות שם, כמו שלל ההזויים/קיצוניים שיושבים שם מוגנים על ידי ילדינו. שלל הזויים שחלקם בשלטון כיום, ולטעמי מדרדרים את ישראל לתהום שלא הייתה מעולם. 

אני מקווה שנתניהו יחזיק מעמד מולם, לא יתפשר,יפנה את שצריך,ויביא להפרדות שלנו הסופית מהפלשתינים. 

לצערי אני לא בטוח שנתניהו מצליח לעמוד מול הקיצוניים הללו בממשלתו. מוטב לו פרק את ממשלת הסכסכנות הזו, ולהקים קואליציה איכותית יותר מול ציונים ישראלים כמותו, ולא חרדים ששיכים לעולם אחר, ו/או קיצוניים כאריאל ובנט שדוחפים לסיפוח/חיסול מדינת ישראל. 

לדעתי, אחווה וכבוד הדדי, אחדות ועצירת הפילוג בנינו ,הם בנפשנו ! כולנו. 

הפתרון מול שכנינו, היחיד, הוא ביחד ולחוד. שתי מדינות לשני עמים,בחופש, אבל גם תחת מטריה כקונפדרציה שתדאג לאינטרסים משותפים לשני העמים, לשגשוג ורווחה.

לא היינו צריכים לשלוט ולהתיישב בעזה, על שליש משטחה,כמה עשרות אלפי ישראלים ,מול מיליונים שנחנקים בצפיפות.

לא צריכים את מרבית ההתנחלויות בגדה, רק חלק קטן שחשוב .

כל הזיות השוא הללו ,הביאו לפילוגים הגדולים בעם,שינאת חינם,פילוג מסוכן,

הן מיותרות, לא מחוברות למציאות סביב. מ ס ו כ נ ו ת !! 

מנהל הפורום
10,000+

עתיד מדיננו הקדושה נתון לצבאנו הקדוש,

כמובן שמה שכתבת נכון

צבאנו הקדוש, מחפש מתגייסים,אבל יותר ויותר מתחמקים. יותר ויותר חשים שמה שנעשה בגדה אינו תפקיד הצבא. 

אתמול ראיתי בגאולה ירושלים,כרזות ענקיות....לא נתגייס לצבא השמד !!! לא פחות. ושלל קללות כנגד מדינת ישראל. 

אלו כמו גם אחרים שמבזים את סמלי המדינה, או כרזה עם דמות נתניהו ולפניה חבל תליה....מזעזעים,ומעידים על אבדן דרך ואנרכיה. 

אין גשרים ותקשורת ,רק הקצנה. מבוי סתום. 

http://news.walla.co.il/item/3021795

תפקיד הנהגת המדינה,לייצג את כולם,לאפשר וליצור דו שיח, ולא להפחיד ולעורר פלגנות. כי זה בנפשנו. 

הצבא צריך להשאר צבא העם. ומה שאני רואה כיום,זו תנועה שלמה שמעודדת ומריצה קמפיין של סרוב פקודות. 

בהקשר לפינוי עמונה. 

זה משחק באש,שתשרוף אותנו אם יתאפשר חוסר אחריות שכזה למי שמעודדים זאת. 

מעבר לזאת, אני רואה משכורות של קצינים וחיילי קבע. רבי סרנים שעובדים קשה מעלות החמה עד צאת הנשמה, אחריות בלי סוף, 

מסיימים את היום ב22-23 בלילה....ומרויחים פחות מ 9000 שח נטו. ואני כותב על קצינים אקדמאים שבחוץ יקבלו פי שלוש. 

או שבחוץ אין מקבילה לעיסוקם ,ואז הם בבעיה. ועם ישראל מקטר...על שכרם....שקטן משכר פקיד בנק זוטר/מתחיל. 

הזוי. מנוכר,ומסוכן. נזכור שרב סרן לרוב לקראת שנות השלושים. ותק וסיכון,והמון השקעה. 

פקיד/ת בנק בן 20-21 , עובדים חלק קטן מהשעות,מרויחים כך ויותר. כמו שלל פקידים אחרים, ובעלי מקצועות שונים.

המצב ממש אינו פשוט. מורל ירוד,תסכול מיחס החברה, ובכלל. חלקם הגדול יפרוש, וזו תהיה מכה הגונה לצבא. 

מנהל הפורום
10,000+

ולי יש חבר שהיה בקבע הרוויח היטב ובנו היה תאל בצנחנים

והשתחרר מליונכר,טוב יותר מאשר כל האקדמאים שאני מכיר

היום זה לא ממש כך בהשואה לשוק. תאל בצנחנים ובכלל אכן מרויח טוב. יש קפיצה גדולה מדרגת סאל ומעלה. 

בנוסף, דרגות קצונה גבוהות מחייבות השכלה אקדמית כיום. 

דוגמא-קורס הטיס הוארך,ובמסגרתו מסיימים גם תואר ראשון. 

מנהל הפורום
10,000+

ולאדון הוט הימני המשוחד/פניני,ושלל הקיצוניים שמבזים חלק גדול ונהדר מתושבי המדינה, ....אני טוען שאתם כלי שרת בידי המחבלים וארגוני הטרור,מצטטים אותם ומייצגים אותם בקיצוניות שלכם שנבנית על שלהם.  גישתכם כמו גם גישת דומים לכם, מביאים לנצחון הטרור. הם משיגים את מטרתם.....שהיא כל ארץ ישראל, שתהיה שלהם, ואתם מספחים אותם בחמדנות שלא רואה מציאות ועתיד, אילו הקשיבו מנהיגנו לשכמותכם, הערבים בישראל היו רוב, הגדה ועזה היו חלק מאיתנו, וחסל סדר ישראל דהיום.

רוב המשכילים שאתם ודומיכם כאן בזים להם,היו בורחים מכאן, וישראל המדהימה שלנו הייתה הופכת מדינת עולם שלישי !!!!

עם רוב ערבי. וזו מטרת הטרור, שאתם מקדמים בלהט !

תפנימו. תחשבו על זה. תשבו עם עצמכם ועשו חשבון נפש ,מהיכן השינאה הזו למשכילים ואנשי תרבות....

היתכן שזה תסכול אישי ? שאת ילדיכם תחנכו להיות משכילים ככל האפשר??? בדיוק כהללו שאתם כל כך מתעבים? 

אפשר לבעוט בכל שמקיים את המדינה שלנו, בעיוורון ושינאת חינם, אבל זה גול עצמי, נורא ואיום. מזעזע.לא פחות. 

לדעתי האישית, שינאת החינם ולשון הרע שמציפה את הרשת....היא סכנה נוראה לקיומינו. 

האחדות נשברת. כוחנו אוזל,וזה מה שאתם מקדמים בהתלהבות, ללא הבנה שיש לזה תוצאות,שעלולות להיות סופנו. 

אגב, אני מאשים את נתניהו שיושב עם אדם כבנט, שלא משבית את שינאת החינם כי אם משתמש בה. ולטעמי, מביא לייאוש ותחושת אין אונים בציבור ענק ונהדר בישראל. 

הארץ הנהדרת שלנו בסכנה, ואתם כלל לא חשים/מבינים את המציאות. לא רואים איך נהרס והולך פלא ענקי שבנינו כאן יחד. 

עוד מעט קצת....הפלא הזה יהפוך נחלת פלשתינים, בגלל היהירות ותעתוע מטורף לסיפוח שלהם אלינו. 

הדתיים והחרדים יגורו בלי בעיה במדינה החדשה הפלשתינית, כאזרחים סוג ב. 

שהרי ממילא לא רצו לתרום כלום להגנתה, השתמטו, ביזו את הצבא, את מדינת ישראל וחוקיה. 

והם הופכים לציבור עצום,שנוהר לכאן מהעולם ומסובסד כמו שבאף מקום בעולם. 

אתם/אנחנו תמצאו/נמצא עצמנו , נלחמים בקרב מאסף, ברוב מוחלט ערבי/חרדי/משיחי...ונכנעים. ולא בגלל נשק/צבא/אסטרטגיה, כי אם חיי היום יום שיכריעו רבים מאוד כאן, שפשוט יעזבו. 

כמו שכיום,אני יותר ויותר שומע על צעירים, ומשפחות שבוחרים שלא לחיות כאן. ודווקא מהמצטיינים שבנינו. גם באקדמיה וגם בצבא.

הסיפוח הזוחל/טס של שטחים הוא סכנה עצומה. הנוכחות שם גורמת לשבר עצום בישראל. כך מעמונה, ועד אלאור אזריה שכלל לא היה צריך להיות שם, כמו שלל ההזויים/קיצוניים שיושבים שם מוגנים על ידי ילדינו. שלל הזויים שחלקם בשלטון כיום, ולטעמי מדרדרים את ישראל לתהום שלא הייתה מעולם. 

אני מקווה שנתניהו יחזיק מעמד מולם, לא יתפשר,יפנה את שצריך,ויביא להפרדות שלנו הסופית מהפלשתינים. 

לצערי אני לא בטוח שנתניהו מצליח לעמוד מול הקיצוניים הללו בממשלתו. מוטב לו פרק את ממשלת הסכסכנות הזו, ולהקים קואליציה איכותית יותר מול ציונים ישראלים כמותו, ולא חרדים ששיכים לעולם אחר, ו/או קיצוניים כאריאל ובנט שדוחפים לסיפוח/חיסול מדינת ישראל. 

לדעתי, אחווה וכבוד הדדי, אחדות ועצירת הפילוג בנינו ,הם בנפשנו ! כולנו. 

הפתרון מול שכנינו, היחיד, הוא ביחד ולחוד. שתי מדינות לשני עמים,בחופש, אבל גם תחת מטריה כקונפדרציה שתדאג לאינטרסים משותפים לשני העמים, לשגשוג ורווחה.

לא היינו צריכים לשלוט ולהתיישב בעזה, על שליש משטחה,כמה עשרות אלפי ישראלים ,מול מיליונים שנחנקים בצפיפות.

לא צריכים את מרבית ההתנחלויות בגדה, רק חלק קטן שחשוב .

כל הזיות השוא הללו ,הביאו לפילוגים הגדולים בעם,שינאת חינם,פילוג מסוכן,

הן מיותרות, לא מחוברות למציאות סביב. מ ס ו כ נ ו ת !! 

היות ואני מכבד אותך מר עודד אני לא אתיחס  לדברך לא שאין לי מה לענות לך

תודה. תחשוב על כך. לאן אנו הולכים......ואולי גם על פתרון הגיוני. 

שלטעמי הוא אחד,  ביחד ולחוד,קונפדרציה, שתי מדינות לשני עמים,עם גוף עליון שדואג לאינטרסים של שני הצדדים.. לטובת כולנו, פלשתינים וישראלים. ערבים ויהודים. כפי שיש את ערביי ישראל,יהיו יהודי פלשתין.....מי שיחליט להשאר ביישוב בו גר בגדה. 

ופיצויים עבור כל שהתרחש, בהתאם לחוק הבינלאומי, ינתנו ליהודים שבתיהם נלקחו/נבזזו/נשדדו, כמו גם לפלשתינים שאיבדו את רכושם. 

מנהל הפורום
10,000+

אני סומך על ראש הממשלה עבורו הצבעתי,

הוא יודע הכי טוב מה לעשות,מתי ולמה

כל השאר ביקורת שמאלנית שלא רק שלא יודעת מה שראש הממשלה יודע,

גם לא מעין אותה,חשוב לשמאל רק להפיל את נתניהו ,לא שלום,

לא שתי מדינות ,המטרה ,לתפוס השלטון בעזרת התקשורת ומצגות מגעילות של אמנים ליגה ג

הגזמת ! זה לא ענין לשמאל ימין, יש ביקורת רבה כלפי ראש הממשלה מימין כמו גם מהמרכז, ושמאל (למרות ששמאל כמעט לא קיים).

התקשורת ברובה יותר ממאוזנת. 

לגבי העובדה שאתה סומך על מי שבחרת, ישר כח. למרות שביקורת היא ענין חיובי,לתקן את שצריך. 

מנהל הפורום
10,000+

למזלנו דווד בן גוריון הבין המצב ובנה כור בדימונה

נתניהו מבין המצב,קנה צוללות ומטוסים

במדינה דמוקרטית מותרת ורצויה בקורת,

אבל מנהיג כמו נתניהו תפקידו לדעוג לקיום העם,

הבעיה שהביקורת כביכול מקצועית ויש לה במה 

השמאל לא מבין שככל שיבקר את נתניהו ואת שרה כך יגדל מספר המצביעים לימימן

כי הביקורת יש לה שתי פנים והעם מבין היטב מי המנהיג הראוי

שלטעמי הוא אחד,  ביחד ולחוד,קונפדרציה, שתי מדינות לשני עמים,עם גוף עליון שדואג לאינטרסים של שני הצדדים.. לטובת כולנו, פלשתינים וישראלים. ערבים ויהודים. כפי שיש את ערביי ישראל,יהיו יהודי פלשתין.....מי שיחליט להשאר ביישוב בו גר בגדה. 

ופיצויים עבור כל שהתרחש, בהתאם לחוק הבינלאומי, ינתנו ליהודים שבתיהם נלקחו/נבזזו/נשדדו, כמו גם לפלשתינים שאיבדו את רכושם. 

הקונפדרציה שאתה מתאר היא חלום, שהסיכוי שיתגשם דומה לסיכוי להתגשמות החלום שלי - שבו כל הערבים/מוסלמים החיים בין הים לירדן עוברים לחיות בחצי האי ערב, לא כפליטים אלא כאזרחים שווי זכויות.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

המוסלמים במזרח התיכון שונאים את השונה ורוצחים בו בלי אבחנה

ועוד קצת אחרי הכניעה

אנו חייבים צבא גדול חזק מצוייד ,צבא העם שתפקידו למנוע

שלא יקרה כאן מה שהודגם בחאלב

הקונפדרציה שאתה מתאר היא חלום, שהסיכוי שיתגשם דומה לסיכוי להתגשמות החלום שלי - שבו כל הערבים/מוסלמים החיים בין הים לירדן עוברים לחיות בחצי האי ערב, לא כפליטים אלא כאזרחים שווי זכויות.

אולי, היינו כחולמים. 

אבל החלום שלי ממש כאן מעבר לדלת, הרי קיימית כבר יישות פלשתינית,ממשלות ישראל חתמו על מדינה שתהיה להם....

וכעת כדי להציל את עצמינו ממדינה דו לאומית של עולם שלישי, חובה לבנות שיתופי פעולה בין המדינות הנפרדות. קונפדרציה !

מנהל הפורום
10,000+

יפה לחלום, כל הגדה חמאס רוצים בהשמדתנו,אנו מדינה במלחמה ומשחקים

מדינה של צבועים רוצים שלום עם מי ??? אפילו אבו מאזן מתלקק לחמאס

אף אחד לא מתלקק. כולם אוכלים קש מקיצוניות. חמאס רוצה שנעלם...אתה רוצה שהם יעלמו....

אבל מציאות לחוד וחלומות לחוד. הבעיה, כשאנשים מתחילים לערבב חלומות ומציאות. ולא להבדיל בינהם. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: motipil007
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר