הרב ניר בן ארצי חזה לפני חצי שנה - צרפת תבער

המקובל בן ארצי טען לפני כחצי שנה בשיעורו השבועי שצרפת תבער בעקבות שהיא בעד מדינה פלסטינית 

לדברי בן ארצי יהיו מכות למדינות שמפריעות לישראל ובעד שלום עם העם 

הפלסטני

הרב בן ארצי, המתגורר במושב תלמים שבחבל לכיש, משמש כמנהיגה הרוחני של הקהילה המקומית וכראש מוסדות "יתאיר נרי", אך נודע בעיקר כבעל כוחות על טבעיים. הרב בן ארצי התפרסם לראשונה כששימש כנהג טרקטור בגוש קטיף, ונטען כי הוא יכול לצפות היכן מונחים צינורות של מים מתחת לאדמה, ולמנוע בכך היתקלות של דחפורי הטרקטורים בהם. מאז, נוהרים אליו אלפי אנשים מכל רחבי ישראל בכדי להתברך מפיו ולקבל את עצתו. בין מקורביו גם אנשים בעלי השפעה דוגמת רעיה שטראוס, גליה אלבין ופרופסור יעקב נאמן.

הרב ניר בן ארצי חזה לפני חצי שנה - צרפת תבער

הקבליסטים והרבנים נספו בשואה

אז בטעות אחד ראה מה שראו מאות אלפים,כי ברור כשמש לפני כמה שנים

שדעש יגיע לכל מה שבא לו

זה ידוע שהעולם מנוהל ע"י הקבליסטים והם עמורים לדעת מה עומד להתרחש לפני כולם:

http://smoloko.com/wp-content/uploads/ParisAttacksJewCommunityMeme.jpg

מה זה הקשקוש האנטישמי חולני הזה? יהודים בעולם מוזהרים ומודעים לרשע שתוקף אותם לעיתים, מדינת ישראל כשמזהירה שיש מידע/חשש לטרור , מזהירה את כולם, כולל היהודים. למזלנו לרוב היהודים נוקטים מיידית בצעדים המתבקשים. מדינות לא תמיד ולא מספיק.

דוגמא- משחק כדורגל בוטל בגרמניה אחרי התראה של ישראל, מנע פיגוע ענק של מכונית תופת,בשעה שמרקל הייתה אמורה להיות שם.

יתר על כן, במינימרקט כשר נרצחו יהודים כמו בעוד מקומות בצרפת,למרבה הזוועה והצער. איך אפשר לכתוב שטויות כאלו. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד

מה הקשר... החברים החילוניים שלך לא הולכים לאסטרולוגים. לא משמיעים זאת ברדיו בעיתונות.

אין לך חברים שהולכים לקוראי קפה ומגידי עתידות.. אז גם הקבליסטים הם סוג של חוזים.

אנחנו רואים את התחזית של הנביאים שלנו מתגשמת אחת לאחת.

אז מה זה קשור לכך שהמוסד מעביר מידע  לאירופאיים...

מה בן ארצי יושב בחדרי הבטחון שלנו ומקבל דווח שוטף..

אז אם הוא מנבא משהו ללא ששיתפו אותו במידע של השבכ..

מספרים שבזמנו גם העובדים הישראלים במגדלי מרכז לסחר עולמי בניו יורק קיבלו אזהרה לא לבוא לעבודה ב-11 ל-9

זה ידוע שהעולם מנוהל ע"י הקבליסטים והם עמורים לדעת מה עומד להתרחש לפני כולם:

http://smoloko.com/wp-content/uploads/ParisAttacksJewCommunityMeme.jpg

מה זה הקשקוש האנטישמי חולני הזה? יהודים בעולם מוזהרים ומודעים לרשע שתוקף אותם לעיתים, מדינת ישראל כשמזהירה שיש מידע/חשש לטרור , מזהירה את כולם, כולל היהודים. למזלנו לרוב היהודים נוקטים מיידית בצעדים המתבקשים. מדינות לא תמיד ולא מספיק.

דוגמא- משחק כדורגל בוטל בגרמניה אחרי התראה של ישראל, מנע פיגוע ענק של מכונית תופת,בשעה שמרקל הייתה אמורה להיות שם.

יתר על כן, במינימרקט כשר נרצחו יהודים כמו בעוד מקומות בצרפת,למרבה הזוועה והצער. איך אפשר לכתוב שטויות כאלו. 

הנרי מקוב, יהודי מקנדה, עונה לך באנגלית משובחת:

http://henrymakow.com/the_destuctive_principle_of_th.html

מספרים שבזמנו גם העובדים הישראלים במגדלי מרכז לסחר עולמי בניו יורק קיבלו אזהרה לא לבוא לעבודה ב-11 ל-9

מעניין למה ידידה שלי הי"ד - לא קיבלה את האזהרה ונירצחה  בפיגוע....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

איפה בדיוק עבדה חברתך? אני יודע שעובדי חברת הספנות הישראלית במגדלי התאומים כן קיבלו אזהרה.

אנטולי תשתחרר מההבל. אנחנו עם קטן,נרדף,סובל מזה דורות רבים. הלואי והיתה לנו אלפית מהיכולות שאתה מתאר. 

אולי היינו סובלים פחות. אנטישמיות היא מחלה קשה,מנותקת מהמציאות הלא פשוטה שאנו חווים. 

בינתיים אנחנו לא מצליחים להסתדר עם כמה מיליוני פלשתינים שכנים,ובקושי מסתדרים עם עצמינו בתוכנו,  אז לשלוט על העולם? עד היכן מגיעה הדמיון ההזוי ?

מנהל הפורום
10,000+

זה סרט ערוך,בגסות,מעוות. אני בטוח שאתה מבחין בעצמך. 

את הזוועות האלו יש מוחות חולניים שמקומם במחלקה סגורה, מפיצים,מרעילים,ולא רק כנגד יהודים. 

לדעתי,עם כל החופש שחובה לאפשר, יש גבולות שחובה לשמור עליהם,אם העולם רוצה לשרוד . כזה סרטון הוא דוגמא למה שאסור לאפשר. 

תפרו אותו כל כך גס, כאילו קהל עצום מוחא כפיים....אולי איצטדיון ממופע רוק של מאות אלפים היה מתאים יותר לחולני שעשה זאת? 

אני לא מבין איך אתה ,אנטולי , לא לוקח אחריות אישית, ולא מפרסם את הצואה הזו. 

מנהל הפורום
10,000+

מה שאכתוב עכשיו זו בדיחה עצובה, אבל יש בה אמת.

מספרים שיהודי אחד בתקופת טרום השואה היה נוהג לקרוא בקביעות את העיתון הגרמני האנטישמי שטרימר, שאלו אותו אין לך מה לקרוא רק עיתון אנטישמי? 

אז הוא השיב, כאשר אני קורא עתון יהודי אני רק רואה צרות, רודפים את היהודים פה, מציקים ליהודים שם, ואני מקבל דיכאון, אבל בעתון השטרימר, היהודים תמיד מצליחים, שולטים על כל העולם, כל הכסף אצלם, אז אני מקבל מצב רוח, זה בדיוק הסיפור עם הוידאו של מוחמד מהתיר שהביא אנטוניו, וישנם עוד מסיתים אנטישמים נוספים שהרשת מלאה מהם.

אז אלה המאמינים לאותם מסיתים אנטישמים, גם כשזה לא אמת, אז לפחות שיחשבו שאנחנו כל כך חזקים, שיפחדו מאתנו היהודים.

יפה דיברת ג'קו.

emo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר