מעניין אם בפורומים של הערבים יש אנשים כמו עודד.

מעניין אם יש שם מי שמאשים את מנהיג הרש"פ בהגברת הלהבות כאשר הוא טוען שהיהודים מטמאים את הר הבית.

מעניין אם יש שם מישהו המכחיש את הטיעון שנהג האוטובוס האומלל נירצח בידי מתנחלים (לא פחות!!!) והוא בעצם התאבד בתליה.

מעניין אם יש שם מישהו הקורא לצעירי ג'בל מוכבר להפסיק להתפרע - כי בסופו של יום כל תושבי הכפר ישלמו את מחיר ההתפרעות.

מעניין אם יש שם מישהו הקורא להפסיק את הבניה הלא חוקית במיגזר הערבי על כל גיבעה רמה, כמו שעודד שלנו קורא להפסיק את ההתישבות העיברית במיזרח ירושלים ותולה בה את כל הרע שבעולם.

ויש עוד כמה נושאים שבהם מעניין אם יש בצד שלהם גופים כמו "שלום עכשיו" , "יש גבול", או "שוברים שתיקה" - שמאשימים את המשפחות של שני המרצחים מהפיגוע מאמש בכך שלא עשו דבר כדי למנוע את המעשה המרושע בבית הכנסת.

יש הרבה סיבות שבגללן אני מצטער שאני לא יודע ערבית - אז הנה לכם עוד כמה...

יום טוב ושקט לכל עמישראל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אין.

איך זה משנה את האחריות שלך?

או שזה פשוט חומר תבערה נוסף כנגד החלק בעם שאינו חושב כמוך - שצריך להוריד ומייד את הלהבות ולעשות זאת בדרך חכמה גם אם לשיטתך לא ממש צודקת.......

כולנו יודעים את התשובה לא! חוץ מאנשים בודדים חריגים, אין אצל הערבים שום קבוצה שמתחילה להתדמות לשלום עכשיו ודומיהם, אצלם בניגוד אלינו יש לערבים הזדהות ונאמנות מוחלטת ללאום הערבי. מה שגרוע אצל השמאל הישראלי, נניח שהם סבורים שיש להם טענות צודקות, אילו היו משאירים זאת כויכוח פנימי בתוך המשפחה, בזה היו מראים שכוונתם לטובה, אבל ברגע שהם משתפים פעולה עם גורמים אנטישמיים וצווחים ומלשינים על ישראל בכל העולם, זו כבר בוגדנות. בקשר לפורומים ערביים שאינך יודע ערבית, קבל עצה ממני שאני משתמש בה, כיום קיימים כלים נפלאים לתרגום, למשל אתר של גוגל translate.google.com באמצעותו ניתן לתרגם שפות, גם מערבית לעברית וההפך, התרגום באיכות די סבירה ניתן להבין את הנכתב בפורומים הללו, על ידי שימוש בהעתק הדבק, ממעקב שאני עורך אחרי פורומים ומדיה ערביים, מעולם לא ראיתי ערבי שיכתוב משהו על הטרור הערבי בישראל כפי שהשמאל הישראלי מתבטא נגד יהודים, למשל אותו ערבי מכפר כנא שהשתולל ואיים על שוטרים ובסוף נהרג, למרות ההתנהגות האלימה הכל כך בוטה שנראתה בווידאו, כל הטקבקיסטים הערבים ללא יוצא מהכלל מכל המרחב הערבי הגיבו בקללות גסות מלאות שיטנה כלפי היהודים, לא מצאתי בתגובות אפילו ערבי "שמאלני" אחד שילמד זכות על היהודים.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

וזה ההבדל הקטן אבל משמעותי בין משטר דמוקרטי למשטר שאינו דמוקרטי.

נכון שנוח ונעים וחמים להתעטף בשמיכת ה"העולם כולו נגדנו" ולהראות כמה הערבים כגוש אחד שונאים אותנו ורוצים לראות אותנו בים ורצוי אתמול, ונכון שנוח ונעים וחמים ללבוש את גלביית "השמאל האנטיציוני/אנטי-יהודי/פרו ערבי" ולהיות צודקים וצדקנים ומלאי אויר חם כתוצאה מצדקנות עצמית מופרזת אבל מה לעשות והחיים קצת יותר מורכבים מהפשטנות שאתה עגבניה וחבריך לוקים בה.

תלמד אתה וילמדו חבריך ללמד זכות על היהודים ואז תלכו לבקש אותה בשדות זרים.

להראות שהעולם כולו נגדנו,זה בזכות הדמוקרטיה

זה אפשר לשמאל היהודי לשכנע את כל העולם המערבי שאנו יהודונאצים

רק בגלל זה צריך כאן דיקטטורה היודעת לחסל בוגדים

אין.

איך זה משנה את האחריות שלך?

או שזה פשוט חומר תבערה נוסף כנגד החלק בעם שאינו חושב כמוך - שצריך להוריד ומייד את הלהבות ולעשות זאת בדרך חכמה גם אם לשיטתך לא ממש צודקת.......

נו בוודאי שיש.

וכמובן שחשוב מה הצבור חושב. גם הצבור הפלסטיני וגם הצבור הישראלי.

וכמובן שאילו רוב הציבור הפלסטיני היה בעד טרור, בעד השמדת כל מדינת ישראל ונגד שלום, אז אפשר היה להגיד שאין פרטנר. רק שהדבר פשוט לא נכון. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

בגדה בבתי ספר המנוהלים בחסות חמאס, מחנכים כל ילד להעריץ ולשאוף להיות שהיד

יש הרבה כאלה בתי ספר,החנוך הזה מתנהל עשרות שנים

ברור לכל שיש כמעט רוב לפלסטינים הרוצים שלום שלוה בטחון פרנסה

אבל ,מחונכי החמאס ומושפעי הדרשות במסגדים,הם נותני הטון

מעניין אם יש שם מי שמאשים את מנהיג הרש"פ בהגברת הלהבות כאשר הוא טוען שהיהודים מטמאים את הר הבית.

מעניין אם יש שם מישהו המכחיש את הטיעון שנהג האוטובוס האומלל נירצח בידי מתנחלים (לא פחות!!!) והוא בעצם התאבד בתליה.

מעניין אם יש שם מישהו הקורא לצעירי ג'בל מוכבר להפסיק להתפרע - כי בסופו של יום כל תושבי הכפר ישלמו את מחיר ההתפרעות.

מעניין אם יש שם מישהו הקורא להפסיק את הבניה הלא חוקית במיגזר הערבי על כל גיבעה רמה, כמו שעודד שלנו קורא להפסיק את ההתישבות העיברית במיזרח ירושלים ותולה בה את כל הרע שבעולם.

ויש עוד כמה נושאים שבהם מעניין אם יש בצד שלהם גופים כמו "שלום עכשיו" , "יש גבול", או "שוברים שתיקה" - שמאשימים את המשפחות של שני המרצחים מהפיגוע מאמש בכך שלא עשו דבר כדי למנוע את המעשה המרושע בבית הכנסת.

הבט בתשובה לפניני בפוסט הרמזור.

מנהל הפורום
10,000+

הבט בתשובה לפניני בפוסט הרמזור.

קראתי וממש לא הבנתי מה הקשר לנושא.

כאילו מה - אתה מצדיק את ההרג והרצח בגלל שהיהודים מתעקשים לגור במיזרח העיר בדיוק כמו שערבים גרים במערבה ?

ואתה יודע מה?

גם אם אתה צודק ואני טועה - בסופו של יום הניפגעים העיקריים מהרצח ומההתפרעויות הם דווקא הערבים.

הם יפגעו מזה כלכלית, חברתית, השכלתית ולמעשה גם פיסית.

מה כל כך מפריע להם שחבר כנסת יהודי עולה להר הבית - בשביל זה שווה להם ליטול חיים של חפים מפשע?

שלא לדבר על המחסומים המוקמים עכשיו בגללם בכניסות לשכונותיהם - דבר שיקשה על חיי היום יום שלהם וממש לא משנה כמה גינויים נחטוף בשביל זה באו"ם - מי שיאבדו מקומות עבודה, לא יוכלו להגיע ללמוד במיכללות ויתעכבו בדרך לטיפול בביה"ח - יהיו הערבים !

אם תפיסה כמו שלך עודד - חלוצי העליה הראשונה היו צריכים להשאר באירופה - כי כאשר הם הקימו את המושבות הראשונות הארץ הייתה תפוסה כולה בידי הפולשים הערבים שמצד אחד רצו לעבוד ולהתפרנס אצל היהודים - אבל מצד שני ממש לא רצו אותם כאן. בדיוק כמו האויבים/פולשים הקרויים פלשטינאים - שרוצים לעבוד בהתנחלויות (ע"ע איזור התעשיה ברקן), אבל לא רוצים את המתנחלים בשכנותם.

מי שבאמת מעוניין בשלום ובדו קיום - אין שום סיבה שעליית יהודים להר הבית, או בניה יהודית בסביבתו - תפריע לו !!!

תגיד לי אמוץ, מה כל כך חשוב לך לעלות להר הבית?

האם באמת בגלל האמונה או סתם לדחוף אצבע לעין האחר?

הרי אם זה באמת ממניעים דתיים ולא לצורך התלהמות/הצהרה כזו או אחרת למה לא לעשות זאת בהשקט? למה עם שוטרים ותקשורת ומה לא?

הרי אתה ואני יודעים היטב את התשובה אז למה לגלגל עיניים בצדקנות לשמיים?

אתה מתנחם בזה שעכשיו יהיה לערבים קשה יותר והם יסבלו יותר? באמת זה מה שעושה לך נעים? הרי מלכתחילה אפשר היה למנוע זאת אם רק ההתנהלות מקורה היתה במחשבה כלשהי ולא מתוך הפגנת שרירים מיותרת ומזיקה.

מי שבאמת מעוניין בשלום ובדו קיום - אין סיבה שיתעקש לבנות על כל גבעה צחיחה כדי לקבע עובדות בשטח וכדי להפגין כוח מיותר כנגד אוכלוסיה שלתוכה הוא מתעקש להכנס עם שוטרים וצבא ותקשורת להראות שהוא השליט - שיכבד כדי להיות מכובד.

הרי אם זה באמת ממניעים דתיים ולא לצורך התלהמות/הצהרה כזו או אחרת למה לא לעשות זאת בהשקט? למה עם שוטרים ותקשורת ומה לא?

אתה מתנחם בזה שעכשיו יהיה לערבים קשה יותר והם יסבלו יותר? באמת זה מה שעושה לך נעים? הרי מלכתחילה אפשר היה למנוע זאת אם רק ההתנהלות מקורה היתה במחשבה כלשהי ולא מתוך הפגנת שרירים מיותרת ומזיקה.

מי שבאמת מעוניין בשלום ובדו קיום - אין סיבה שיתעקש לבנות על כל גבעה צחיחה כדי לקבע עובדות בשטח וכדי להפגין כוח מיותר כנגד אוכלוסיה שלתוכה הוא מתעקש להכנס עם שוטרים וצבא ותקשורת להראות שהוא השליט - שיכבד כדי להיות מכובד.

ככל הידוע לי אלה - התקשורת הזמינה את עצמה ללוות את חברי הכנסת כאשר עלו להר הבית והמישטרה מילאה את תפקידה לאבטח את חברי הכנסת והעיתונאים גם יחד.

וצר לי שאני נאלץ לחזור על עצמי - מה שלא היה קורה אם לא היית מתעלמת ממה שנוח לך להתעלם - האם העליה הראשונה לא הייתה מבחינת האויבים/פולשים הערבים "תקיעת אצבע בעין"?

והרי כל בית שניבנה על ידי יהודים בארץ הזו - וממש לא משנה אם זה באיתמר או בשינקין - הוא מבחינת "תקיעת אצבע בעין" לערבים.

זה שהם מתפרנסים מזה בכלל לא רע - זה סיפור אחר (אולי בגלל שלמדו לדעת שסינים ורומנים יכולים למלא את מקומם כבוני הארץ בכלל לא רע).

אמוץ אמש עד 2 לפנות בוקר הייתי המאבק בפייסבוק עם קבוצת ערבים כולל מאמאן הם רקדו ושמחו על הטבח והבטיחו לנו להגביר את המינון כי מצאו את הנוסחה המתאימה לשבור אותנו.

הייתי צריך להתמודד עם ערבית אנגלית ומעט עברית.

‏גם ‏‎Ahmad Kilani‎‏ הגיב על ה‏פרסום‏ שלו‏.

Ahmad Kilani
יום ‏19 נובמבר‏ בשעה ‏00:42‏

إسرائيل تحاصر غزة وتمنع الصيادين من صيد السمك وتمنع الدواء والغذاء والبناء

‏גם ‏‎Ahmad Kilani‎‏ הגיב על ה‏פרסום‏ שלו‏.

Ahmad Kilani
יום ‏19 נובמבר‏ בשעה ‏00:31‏

سلام فقط عندما ترحلوا من ارضنا والقدس خصوصاً ،،، عودة اللاجئين والحكم للإسلام .

אהבתי
    הגב

ככל הידוע לי אלה - התקשורת הזמינה את עצמה ללוות את חברי הכנסת כאשר עלו להר הבית והמישטרה מילאה את תפקידה לאבטח את חברי הכנסת והעיתונאים גם יחד.

וצר לי שאני נאלץ לחזור על עצמי - מה שלא היה קורה אם לא היית מתעלמת ממה שנוח לך להתעלם - האם העליה הראשונה לא הייתה מבחינת האויבים/פולשים הערבים "תקיעת אצבע בעין"?

והרי כל בית שניבנה על ידי יהודים בארץ הזו - וממש לא משנה אם זה באיתמר או בשינקין - הוא מבחינת "תקיעת אצבע בעין" לערבים.

זה שהם מתפרנסים מזה בכלל לא רע - זה סיפור אחר (אולי בגלל שלמדו לדעת שסינים ורומנים יכולים למלא את מקומם כבוני הארץ בכלל לא רע).

צר לי באמת שהתעלמתי מהדמגוגיה שלך, אז הרי לך תיקון.

קיום מדינת ישראל היא בבחינת אצבע בעין.

הסכמנו.

הלאה - מה הלאה?

אנחנו תקענו להם אצבע לעין והם תוקעים לנו אצבע לעין, נו, מה יהיה? ניוותר עיוורים?

אתה אולי מוכן להתעוור ולהמשיך מתוך עיוורון להתמקם על כל גבעה ועל כל תל ולא חשוב אם זה יהיה במרכזו של כפר ערבי שכן הרי זכותנו היא על כל הארץ הזו.

אני - לא.

הם אכן מתפרנסים מזה לא רע אבל גם אנחנו לא ממש סובלים אלא מקנאות קיצונית משני הצדדים.

אז עכשיו רווח לך שהסכמנו? מה הלאה? אתה רוצה לגרשם מכאן והם רוצים לגרשנו מכאן. לאן נמשיך מכאן?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר