על מנת לשמר את הצביון היהודי והשושלת היהודית אני לא אסכים שמי מילדיי יתחתנו עם גויים

כל המצדדים/ות בקשר כלשהו בין יהודיה מתייוונת למוסלמי מביאים לקיצו את חלום ארץ ישראל היהודית

על מנת לשמר את הצביון היהודי והשושלת היהודית אני לא אסכים שמי מילדיי יתחתנו עם גויים

הגועל מהמחשבה שלהם לטמא יהודיות משלו לילד הומו שיוצא מהארון כי זו אידאולוגיה אנטי יהודית

אמוץ, סיימו לחנך אותי מזמן.

אם אינך רוצה להיקלע לויכוח לא ענייני פשוט הימנע ממנו.

התלהמות אינה מוסיפה כבוד, אין ספק, ולכן אני מציעה לך פשוט להדיר עצמך ממנה.

והכינויים שאני בוחרת להשתמש בהם, גם אם אינם מועילים לשיטתך הם כנראה נחוצים מאד לשיטתי.

ובזה נסיים.

ומי מנסה לחנך אותך ? הפלאח הטפש שכותב כך

השרלטן והחסיד השוטה המכנה עצמו קולמוס היה כותב לך כאן ש-"לא תישא שם אלוהיך לשווא..."

כמה טפש אתה יכול להיות ? אין גבול לטמטום, הא ?

בפירסומות מדוחים על מיבצע של תמי 4 .

תשתה מים קרים, תרגע  ואם לא יעזור - חסידי לייבוביץ' (השוטים סתם וגם השוטים בחסד), טוענים שאין כמו ג'וינט לסייע לסדר ת'ראש. emo_07.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

כמה חוצפה ויהירות. החרדים שורשיים? אין לרובם ולא כלום עם ישראל. ותודה לגקו החצוף שכבר דואג להעלים אותי. 

העבר המסורת והשורשיות הם אני. ולא שום חרדי. כל מה שקשור בשורשים מייצגת הציונות על גווניה. מקבילה וממשיכה את ההיסטוריה שלנו כאן. כל המוטציות שאותן אתה מכנה ׳שורשיים׳ הן לא היהדות האמיתית. לא קשורות ולא מחוברות לארץ. הם משגשגים בעיקר בארה׳ב, רובם כאן בגלל כסף וסיבסוד מטורף ומוטעה שלנו. 

ותפנים אחת ולתמיד....היהדות מתקיימת בזכות ציונים כמוני. ישראל מתקיימת והמשכיות יהודית אוטנטית מתקיימת בזכות הציונות, שבסיסה ללא ספק הוא מסורת ודת ישראל. לא בזכות החרדים מוויליאמסבורג. 

לא רק שרובם מגיעים הנה להינות מקיצבאות אמריקאיות וישראליות, הם לא משרתים בצבא, מתחמקים מכל מחויבות אזרחית. 

ובנוסף עוד יש להם /לכם אומץ להשתלח במי שהקים ומקיים את ארצנו היחידה. זה פרצופכם החרד !

צביעות ובושה וחרפה ! 

תגיד לי עודד, מה הפרשנות הזאת לדברי, מי דיבר בכלל על חרדים? 

יהודי שורשי זה כל יהודי שיש לו הערכה וכבוד למסורת עם ישראל גם אם הוא חילוני, אבל יש לו לב יהודי, וקוים אדומים שלא יעבור אותם דבר שחסר לך עודד, תעשה פה סקר בין חברי הפורום תמצא שרוב חברי הפורום הם נגד התבוללות, אפילו יאיר לפיד אמר שהוא לא היה רוצה שילדיו ינשאו לגויים, אז אתה עודד בעמדת מיעוט שבמיעוט, וכל היתר לדעתך הן "גזענים".

עודד עד היום אני השתדלתי עד היום לכתוב בצורה תרבותית ומנומסת כי אני איש שלום בטבעי, אבל אם אתה בחרת בדרך המלחמה להסיר את הכפפות ולתקוף בשנאה קיצונית מישהו בגלל שדיעותיו לא תואמות לשלך, וזה כבר יותר מפעם אחת התחלת להגזים, אז גם אנוכי לא אהיה הסמרטוט שלך ואסיר את הכפפות הפעם.

מר עודד הלא נכבד, אתה מייצג את דת השמאל הקיצונית, אנשים מסוגך הם קיצוניים ופנאטיים מטורפים, עבורך השמאל זו דת פנאטית, אני יכול פה לצטט אין ספור דברים שכתבת בשם אידאולוגיית "השלום" השמאלנית שיצאת עם כל חבריך נביאי השקר של "השלום" בדאי וכזבן בגדול, זו אחת מתכונות של הפנאט, שאינו מסוגל לראות את האמת, בינתיים אתה וחבריך בני דת השמאל, גרמתם לכולנו לנזק בלתי הפיך ולהרג ולרצח של אלפי אזרחים אלפי אלמנות יתומים אלפי נכים קורבנות טרור וסבל אין ספור, אלפי הרוגי טרור "קורבנות השלום חחחח" שהוקרבו למולך על מזבח דת השמאל הפנאטית שלך, בחסות נביאי השקר של דת אוסלו, הנזק שגרמתם אלפי מונים יותר "מהנזק" הסריאוטיפים וההכללות הגזעניות ואנטישמיות שאתה מאשים בהן את החרדים.

עודד תשב בשקט ותתבייש ותשתוק, אני במקומך לא הייתי מסוגל להרים היום את הראש בפומבי, אנו רואים היום בעזה את תוצאות הפנאטיות שלך ושל חבריך, אנשי דת השמאל דת אוסלו הארורה, לפחות תשתוק ותתבייש, אתם אחראים ישירים לאסון הזה, אבל כבר על זה אמרו חז"ל רשעים גם על פתחה של גהינום אינם עושים תשובה, אתם רואים במו עיניכם כיצד פתחתם את שערי הגהינום לכל תושבי מדינת ישראל, אבל אין לכם את היושר והאומץ להודות בטעות,

ותפנים אחת ולתמיד, אתם המחריבים של עם ישראל, מדינת ישראל ועם ישראל ימשיכו להתקיים, אבל זה יהיה למרות אתם ולא בזכותכם.

מצידי תמשיך להשתולל ולהתפרע בכתיבתך, רק שתדע שרוב עם ישראל מסתכלים על אנשים כמוך בבוז. 

צביעות ובושה וחרפה! 

יהודי שורשי זה כל יהודי שיש לו הערכה וכבוד למסורת עם ישראל גם אם הוא חילוני, אבל יש לו לב יהודי, וקוים אדומים שלא יעבור אותם דבר שחסר לך עודד, תעשה פה סקר בין חברי הפורום תמצא שרוב חברי הפורום הם נגד התבוללות, אפילו יאיר לפיד אמר שהוא לא היה רוצה שילדיו ינשאו לגויים, אז אתה עודד בעמדת מיעוט שבמיעוט, וכל היתר לדעתך הן "גזענים".

יפה אמרת על כך שיהודי הוא מי שיש לו הערכה וכבוד למסורת גם אם הוא חילוני, אני אישית מתרגשת מהכללתי כיהודיה בשל חילוניותי, אבל איני מבינה מה זה "לב יהודי".

אני מניחה שאיש לא היה שמח שבנו/בתו יינשאו לבן/בת דת אחרת וכך גם הפוך ולו בשל הפרקטיות ויאיר לפיד שאתה מצטט אותו אמר שהוא לא היה רוצה שילדיו יינשאו ללא יהודים אבל הוא לא אמר שהוא ינשל אותם בשל כך מהמשפחה/יקרע עליהם קריעה ויישב עליהם שבעה אם ייבחרו בכך, ואת ההבדל הזה הקטן אך המשמעותי מאד יש להבין ולחדד.

עודד עד היום אני השתדלתי עד היום לכתוב בצורה תרבותית ומנומסת כי אני איש שלום בטבעי, אבל אם אתה בחרת בדרך המלחמה להסיר את הכפפות ולתקוף בשנאה קיצונית מישהו בגלל שדיעותיו לא תואמות לשלך, וזה כבר יותר מפעם אחת התחלת להגזים, אז גם אנוכי לא אהיה הסמרטוט שלך ואסיר את הכפפות הפעם.

מר עודד הלא נכבד, אתה מייצג את דת השמאל הקיצונית, אנשים מסוגך הם קיצוניים ופנאטיים מטורפים, עבורך השמאל זו דת פנאטית, אני יכול פה לצטט אין ספור דברים שכתבת בשם אידאולוגיית "השלום" השמאלנית שיצאת עם כל חבריך נביאי השקר של "השלום" בדאי וכזבן בגדול, זו אחת מתכונות של הפנאט, שאינו מסוגל לראות את האמת, בינתיים אתה וחבריך בני דת השמאל, גרמתם לכולנו לנזק בלתי הפיך ולהרג ולרצח של אלפי אזרחים אלפי אלמנות יתומים אלפי נכים קורבנות טרור וסבל אין ספור, אלפי הרוגי טרור "קורבנות השלום חחחח" שהוקרבו למולך על מזבח דת השמאל הפנאטית שלך, בחסות נביאי השקר של דת אוסלו, הנזק שגרמתם אלפי מונים יותר "מהנזק" הסריאוטיפים וההכללות הגזעניות ואנטישמיות שאתה מאשים בהן את החרדים.

אל לך לבלבל בשם השנאה לשמאל ולאידיאולוגיית השמאל את היוצרות.

מי שגרם וגורם לקורבנות, להרג ורצח של אלפי אזרחים, אלפי אלמנות ויתומים, אלפי נכים קורבנות טרור וסבל אין ספור זה החמאס, האוייב שלוחם בך ולא אחר מלבדו. ומה שאתה בדבריך עושה זה בדיוק מה שאתה טוען כנגד אחר - דמגוגיה ושנאה קיצונית. ואמרו כבר לפני טובים ממני שזה שראוי שתילחם מולו ובו ראוי שתשב להידבר עמו שכן מהמקום בו מגיע הירי תגיע גם ההידברות והסיכוי לאיזשהו פתרון, זה בהנחה ששואף שלום אתה ולא מכוון את עצמך לחיות על החרב לאורך כל הדורות. והרי איש אינו מבטיח לך שגם אם לא תעשה דבר יהיה זה עדיף על נסיון אמת להגיע למשהו ולשבור את הקפאון. אז לפני כל ההצהרות הבומבסטיות והאשמות השטנה והשנאה את השמאל מה דעתך לברר היטב מי האוייב האמיתי כאן בכל העסק?

עודד תשב בשקט ותתבייש ותשתוק, אני במקומך לא הייתי מסוגל להרים היום את הראש בפומבי, אנו רואים היום בעזה את תוצאות הפנאטיות שלך ושל חבריך, אנשי דת השמאל דת אוסלו הארורה, לפחות תשתוק ותתבייש, אתם אחראים ישירים לאסון הזה, אבל כבר על זה אמרו חז"ל רשעים גם על פתחה של גהינום אינם עושים תשובה, אתם רואים במו עיניכם כיצד פתחתם את שערי הגהינום לכל תושבי מדינת ישראל, אבל אין לכם את היושר והאומץ להודות בטעות,

שוב אתה ממשיך בשנאת החינם שלך שמובילה למחוזות רעים מאד.

הציבור אינו מחולק דיכוטומית לשמאל וימין, ונתניהו שהתנגד להסכמי אוסלו והוא איש ימין ככל הזכור לי התחייב במסע הבחירות שלו ב-96' לכבד את ההסכמים. מדוע הוא התחייב לכך? טול קורה מבין עיניך ונסה להבין שמה שרואים משם לא רואים מכאן הגם שיש כאלה שמסוגלים לראות גם מכאן...... האם אתה יודע מה היה אלמלא הסכמי אוסלו? האם המצב היה שונה? טוב יותר? רע יותר? האם רבין כיוון לאינתיפאדה שתגיע? אין גבול לרשעות?

ותפנים אחת ולתמיד, אתם המחריבים של עם ישראל, מדינת ישראל ועם ישראל ימשיכו להתקיים, אבל זה יהיה למרות אתם ולא בזכותכם.

ויש לי על משפטך זה שאלה אחת - מי אלה "אתם" שאתה מתייחס אליהם כמחריבי מדינת ישראל? המשרתים בצבא גם אם הם שייכים לשמאל בתפישותיהם? אלה שישבו בזמנו בלבנון ואחר כך בעזה הגם שהם סברו וסוברים שאין לנו מה לחפש שם ועשו ועושים לילות כימים בהגנה על המדינה? אתה המטיף נגד לא מהסס בהכללה הפוכה.......

איך אמרת ואני מצטטת: צביעות, בושה וחרפה!

מצידי תמשיך להשתולל ולהתפרע בכתיבתך, רק שתדע שרוב עם ישראל מסתכלים על אנשים כמוך בבוז. 

צביעות ובושה וחרפה! 

למה צריך לשמור על צביון יהודי בכלל? לא מספיק לך שנאה בעולם כלפינו? נישואי התערובת הם הפיתרון היחיד לבעיה היהודית.

צריך לשלול ליהודיות הללו את האזרחות שלהן

צריך לשלול ליהודיות הללו את האזרחות שלהן

למה? הרי חלק מהן חוזרות ליהדות

לשלול אזרחות צריך מזועבי וזחלקא

למה? הרי חלק מהן חוזרות ליהדות

לשלול אזרחות צריך מזועבי וזחלקא

מה גרוע יותר,שבנך הומו,או, שיתחתן עם ערביה

אולי תענה על שאלתך ברנש מצוי???????

להנות היום מה שתפסידו למחר

צריך גם לבטל את בתי הספר המעורבים שגורמים להתבןללות

אני אענה במקומו ובשבילו 

בן הומו זה אסון ולהתחתן עם ערבייה זה נסבל

בן הומו לא פחות גרוע מהתבוללות של יהודיות 

אני אענה במקומו ובשבילו 

בן הומו זה אסון ולהתחתן עם ערבייה זה נסבל

בן הומו לא פחות גרוע מהתבוללות של יהודיות 

וגזענות מרושעת וסטריאוטיפים אויליים גרועים מהכל גם יחד.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר