אני לא אסכים שבניי /בנותיי יתחתנו עם גויים,מה איתכם/ן?

מה גרוע יותר,שבנך הומו,או, שיתחתן עם ערביה

בנו לא יתחתן עם ערביה, כי לצערינו לבנות ערביות יש יותר כבוד עצמי מלבנות יהודיות מסויימות, מתי שמעתם על ערביה שהתחתנה עם יהודי?

על מנת לשמר את הצביון היהודי והשושלת היהודית אני לא אסכים שמי מילדיי יתחתנו עם גויים

אני מקווה שילדיך לא ישאלו אותך. ילכו לפי בחירתם, לפי אהבתם והשכלתם, ויבחרו את הטוב שלא לפי דת ולאום. 

מנהל הפורום
10,000+

בנו לא יתחתן עם ערביה, כי לצערינו לבנות ערביות יש יותר כבוד עצמי מלבנות יהודיות מסויימות, מתי שמעתם על ערביה שהתחתנה עם יהודי?

אין כאן ענין של כבוד. אולי בראשך. 

יש רבות שנישאו ליהודים, בעיקר בשכבות המשכילות. אני מכיר כמה, נהדרות,פלורליסטיות,מכבדות ומשכילות מאוד. 

ושוב, אשוב לדוגמא ששודרה בערוץ 2 ומפורסמת,אפילו ייצגה אותנו באירוויזיון. מירה עווד, נישאה ליהודי (רחמנא ליצלן....) אומנית /זמרת/שחקנית נהדרת, לא פחות. אדם נהדר. ערביה. 

אבל לשכמותך האמת והעובדות ממילא לא משנות. תקליט הגזענות והשינאה ישוב....עוד ועוד פעם, להמאיס את החיים על שאינם דתיים ומכבדים את זולתם ללא טיפת גזענות. 

פשוט בושה לנו שיש כאלו דעות חשוכות. 

מנהל הפורום
10,000+

לא ממש.

לא הכבוד ימנע מערביה להינשא ליהודי אלא הידיעה הברורה שמהרגע שהיא תקבל את ההחלטה ותספר עליה - היא תחיה על זמן שאול.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

להתחתן עם ערבי זה שינוי אורח חיים לעלובים יותר ואיבוד ערכים ויסורי אין קץ לה ולהוריה

מי שתרצה להקריב חייה לפיגור ורמיסת נשים, הינתקות מעמה שייבושם לה

אישית לא הייתי חוגג אם חלילה אם אחת ממשפחתי היית עושה כך ולדעתי אנו רחוקים מיכך מרחק השמש מכדור הארץ, אבל רצוי כי משפחתה תחרימה ותשב עליה שיבעה

להנות היום מה שתפסידו למחר

להתחתן עם ערבי זה שינוי אורח חיים לעלובים יותר ואיבוד ערכים ויסורי אין קץ לה ולהוריה

אישית לא הייתי חוגג אם חלילה אם אחת ממשפחתי היית עושה כך ולדעתי אנו רחוקים מיכך מרחק השמש מכדור הארץ, אבל רצוי כי משפחתה תחרימה ותשב עליה שיבעה

מה שהכי חשוב - כיוון שהבחורה התאסלמה וקשרה את גורלה עם האויב - בבוא היום היא תעלה על האוטובוס הממוזג שיקח אותה מכאן לחצי האי ערב יחד עם שאר הפולשים הערבים החיים בין הים ירדן.

מה גרוע יותר,שבנך הומו,או, שיתחתן עם ערביה

לא זה ולא זה.

הגרוע הוא שבנך חלילה וחס וחלילה ייפגע בשל שנאה חולנית וגזענות מרושעת ובשל מלחמות שנובעות מטפשות מתלהמת והזיות שוא של כאלה שמוכנים להילחם עבור ההזיה עד טיפת הדם האחרונה של אחרון האזרחים שנקלעים למהומה על לא עוול בכפם.

מה שהכי חשוב - כיוון שהבחורה התאסלמה וקשרה את גורלה עם האויב - בבוא היום היא תעלה על האוטובוס הממוזג שיקח אותה מכאן לחצי האי ערב יחד עם שאר הפולשים הערבים החיים בין הים ירדן.

מה שהכי מעניין זו האיוולת המוחלטת של אנשים שיש להם ילדים/נכדים ושאינם יודעים מה צופן להם העתיד והם ממהרים לדון ולחרוץ משפט על משפחות אחרים מבלי לחשוב שזה יכול לקרות גם בביתם פנימה.

קצת צניעות וקצת פחות התלהמות לא יזיקו, בטח לא כאן.

ואגב, אתה קורא אז בודאי אתה מכיר את סיפורי שלום עליכם/בשביס זינגר ואחרים, אולי כדאי שתרענן את זכרונך, תראה שזה לא משהו שנולד היום. זה מה שקורה במקום בו יש אנשים ורגשות. לא בודקים קודם את הלאום.....

מה שהכי מעניין זו האיוולת המוחלטת של אנשים שיש להם ילדים/נכדים ושאינם יודעים מה צופן להם העתיד והם ממהרים לדון ולחרוץ משפט על משפחות אחרים מבלי לחשוב שזה יכול לקרות גם בביתם פנימה.

קצת צניעות וקצת פחות התלהמות לא יזיקו, בטח לא כאן.

ואגב, אתה קורא אז בודאי אתה מכיר את סיפורי שלום עליכם/בשביס זינגר ואחרים, אולי כדאי שתרענן את זכרונך, תראה שזה לא משהו שנולד היום. זה מה שקורה במקום בו יש אנשים ורגשות. לא בודקים קודם את הלאום.....

ואת אלה - יודעת מה צופן לך/לנו העתיד?

מי שחשב שהוא יודע - אדריכלי אוסלו ומושחתי ההתנתקות - ניצב היום אל מול המציאות ונוכח לדעת שהידיעות/תחזיות שלו היו מוגבלות.

שלא לאמר שגויות !

הנשק שנימסרע"י ממשלת רבין/אלוני  לאש"ף מתוך כוונה שישמש אותו כנגד החמאס (חלק מהם קיוו גם שישמש אותם כנגד המתנחלים - גם אם לא יודו בזה), שימש את אש"ף כנגד חיילים ואזרחים משני צידי הקו הירוק.

גם ההבטחות שאם אחרי ההתנקות יירה לעבר ישראל קאסם או פצמ"ר - הלך עליהם - התבררו כהבטחות של פולחיטיקאים סוג ג.

זה באשר לידע על מה שצופן לנו העתיד.

התבוללות תמיד הייתה ותמיד תהיה - אין לי איתך על זה ויכוח. חבל שזה ככה - אבל זה ככה.

בספרו "העבד" מתאר בשביס זינגר (הגדול !!!) מערכת יחסים בין פולניה "גויה" ליהודי. בוודאי זכור לך שגיבור הספר נאלץ למלט את נפשו ברגע שהתגלתה האמת - כי אחרת היה נעשה בו לינץ'.

תודה לאל שאצלנו זה לא קורה !

אבל כאשר אני כותב אצלנו - הכוונה היא ליהודים. כי כבר כתבתי כאן יותר מפעם מה יקרה במצב הפוך - ערביה /מוסלמית שתלך בעיקבות האהבה ליהודי...

לא אמוץ, איני יודעת מה צופן לנו העתיד ולכן איני ממהרת להתלהם ולהתיימר לומר כמו הגאון שלו הגבת שהמשפחה צריכה להחרים את בתה ולשבת עליה שבעה, דעה מטופשת וחסרת בינה בגרוש שלא לומר מתועבת ומקוממת.

אבל אני יודעת שזה שאינו עושה אינו טועה.

ולדעתי תמיד עדיף לנסות שכן בצד 50% הכשלון יש גם אפשרות ל-50% הצלחה.

וכן, תמיד קיימת האפשרות של כשלון מוחלט לצד האפשרות של הצלחה מוחצת.

ובעוד אתה מעדיף את הקיפאון אני מעדיפה את הנסיון.

ואחרי שסיימת (או אולי לא סיימת עדיין) להכפיש את יושבי שכונות הרצליה/כפר שמריהו/תל אביב ויושבי בתי הקפה בשינקין עברת להכפיש את רבין/אלוני במסירת נשק שישמש לפגיעה ביושבי ההתנחלויות? כאילו, הגבול אצלך לא קיים בהוצאת דברי דיבה מרושעים?

ואם אתה נסמך על כך שפוליטיקאים לא עומדים מאחורי דבריהם כהוכחה למשהו הרי שזה מוכיח בעיקר דבר אחד - שאתה מאד מאד מאד תמים, כי גם אם פוליטיקאי יישבע שעכשיו זורחת השמש אני אישית אצא לבדוק אם הוא אכן צודק.......

ולעניין ההיפך - ידוע לך למי ניתנה הנבואה לאחר חורבן הבית, נכון? אוהבים מאד אצלנו ובכלל לקדש סטיגמות וסטריאוטיפים בין אם הם נכונים ובין אם לאו, ובכן, כתבת יותר מפעם אחת מה לדעתך יקרה במצב הפוך אבל עדיין, הרשה לי לפקפק בכך... המציאות משתנה לא רק אצלנו גם אם נוח לך להאמין אחרת.

אוי לבושתך אלה

זה מה שכתבת " זה מה שקורה במקום בו יש אנשים ורגשות. לא בודקים קודם את הלאום"

מה לערביות אין רגשות? (אלא אם מלו אותן והן מאבדות את החשק המיני), חסרים יהודים יפים וחכמים, למה הן נישאות להם

התשובה ידועה, תוחלת חייהן הינה כשבוע מיום הזיווג

כאשר יהודיה החליטה להתאסלם ולהתנתק מעמה ואולי מארצה, לבחור דת בה "דין מוחמד בסיף" ולאחרונה ראינו מה הדת הזו יודעת לאנשים כרותי ראש, ברור כי אנשים נורמטיבים ילגלגו עליה יוקיעו ויגנו אותה

להיום כמדומני משפחת מלכה יושבת עליה שיבעה

להנות היום מה שתפסידו למחר

לא אמוץ, איני יודעת מה צופן לנו העתיד ולכן איני ממהרת להתלהם ולהתיימר לומר כמו הגאון שלו הגבת שהמשפחה צריכה להחרים את בתה ולשבת עליה שבעה, דעה מטופשת וחסרת בינה בגרוש שלא לומר מתועבת ומקוממת.

ואחרי שסיימת (או אולי לא סיימת עדיין) להכפיש את יושבי שכונות הרצליה/כפר שמריהו/תל אביב ויושבי בתי הקפה בשינקין עברת להכפיש את רבין/אלוני במסירת נשק שישמש לפגיעה ביושבי ההתנחלויות? כאילו, הגבול אצלך לא קיים בהוצאת דברי דיבה מרושעים?

ואם אתה נסמך על כך שפוליטיקאים לא עומדים מאחורי דבריהם כהוכחה למשהו הרי שזה מוכיח בעיקר דבר אחד - שאתה מאד מאד מאד תמים, כי גם אם פוליטיקאי יישבע שעכשיו זורחת השמש אני אישית אצא לבדוק אם הוא אכן צודק.......

ולעניין ההיפך - ידוע לך למי ניתנה הנבואה לאחר חורבן הבית, נכון? אוהבים מאד אצלנו ובכלל לקדש סטיגמות וסטריאוטיפים בין אם הם נכונים ובין אם לאו, ובכן, כתבת יותר מפעם אחת מה לדעתך יקרה במצב הפוך אבל עדיין, הרשה לי לפקפק בכך... המציאות משתנה לא רק אצלנו גם אם נוח לך להאמין אחרת.

בימי האופוריה של הסכם אוסלו - עדיין לא היינו במצב של טלפון נייד לכל ילד והטלפונים של אז עוד לא שימשו כמכשירי הקלטה ומצלמות - כך שלאף אחד לא יצא להקליט את שולה אלוני אומרת בחוג בית שלא יפריע לה אם הנשק שממשלתה מספקת למחבלים (סליחה - שוטרי הרש"פ) יפגע מפעם לפעם באיזה מתנחל.

את יכולה לא להאמין - אבל לי יש סיבות טובות כן להאמין.

ועל כך שכשרת התיקשורת היא סירבה לאשר לחברות הסלולר למקם אנטנות מעבר לקו הירוק - אי אפשר להתווכח. כאילו היא לא ידעה שחיי אדם יכולים להיות תלויים בדבר.

סטיגמות? סטריאוטיפים ? זכותך לפקפק - אבל גלי לי משהו שאולי אינני ודע - אל מקרה אחד (אחד!) של ערביה מוסלמית (הדגש הוא על המוסלמית) הנשואה ליהודי או סתם חיה איתו כידועה בציבור.

עכשיו אני ניזכר- הייתה כתבה על מקרה כזה באחד מערוצי הטלויזיה לפני איזה זמן, וזה אומר שאם כבר יש מקרה כזה - זה מהווה סיבה טובה לכתבה...

אוי לבושתך אלה

זה מה שכתבת " זה מה שקורה במקום בו יש אנשים ורגשות. לא בודקים קודם את הלאום"

מה לערביות אין רגשות? (אלא אם מלו אותן והן מאבדות את החשק המיני), חסרים יהודים יפים וחכמים, למה הן נישאות להם

התשובה ידועה, תוחלת חייהן הינה כשבוע מיום הזיווג

כאשר יהודיה החליטה להתאסלם ולהתנתק מעמה ואולי מארצה, לבחור דת בה "דין מוחמד בסיף" ולאחרונה ראינו מה הדת הזו יודעת לאנשים כרותי ראש, ברור כי אנשים נורמטיבים ילגלגו עליה יוקיעו ויגנו אותה

להיום כמדומני משפחת מלכה יושבת עליה שיבעה

בושתי היא במענה לך.

ראשית, שים לב כמה אתה מטומטם ועוד לא התחלתי להתייחס לגופו.

מה הקשר בין החשק המיני לרגש?

כמו רובן המוחלט של הודעותיך - אין קשר.

שנית, אם תשקיע קצת מהזמן שאתה משקיע בלהג חסר פשר בבדיקת העובדות תראה שתוחלת חייהן של יהודיות שנישאות ליהודים קצר פי כמה מתוחלת חייהן של יהודיות שנישאו לערבים.

וזה רק מהשנה האחרונה.

לעניין משפחת מלכה - זה עניינה ואין לי עניין להכנס לענייניהם.

אבל ביחס אליך - כדאי שתלהג פחות ותתלהם פחות כי אינך יודע מה מחכה לך במשפחתך.

בימי האופוריה של הסכם אוסלו - עדיין לא היינו במצב של טלפון נייד לכל ילד והטלפונים של אז עוד לא שימשו כמכשירי הקלטה ומצלמות - כך שלאף אחד לא יצא להקליט את שולה אלוני אומרת בחוג בית שלא יפריע לה אם הנשק שממשלתה מספקת למחבלים (סליחה - שוטרי הרש"פ) יפגע מפעם לפעם באיזה מתנחל.

את יכולה לא להאמין - אבל לי יש סיבות טובות כן להאמין.

אלא אם היית נוכח במקום ושמעת במו אוזניך אין לי סיבה להאמין ואיני מאמינה. זו כמובן זכותי להחליט כך כשם שזכותך להחליט אחרת ולתת לשנאתך לשולה ז"ל להוליך את מחשבותיך.

ועל כך שכשרת התיקשורת היא סירבה לאשר לחברות הסלולר למקם אנטנות מעבר לקו הירוק - אי אפשר להתווכח. כאילו היא לא ידעה שחיי אדם יכולים להיות תלויים בדבר.

אמת. שולה אלוני לא הסתירה מעולם את דעתה על ההתנחלויות. הערכה עצומה יש לי לפועלה וגם אני לא הסכמתי לכל דבר שהיא אמרה ועשתה.

סטיגמות? סטריאוטיפים ? זכותך לפקפק - אבל גלי לי משהו שאולי אינני ודע - אל מקרה אחד (אחד!) של ערביה מוסלמית (הדגש הוא על המוסלמית) הנשואה ליהודי או סתם חיה איתו כידועה בציבור.

רק היום נודע לי שבת דודתי האשכנזיה המוחלטת מתעבת גברים אשכנזים כי הם לטעמה הכי גרועים. אז אם את זה לא ידעתי למה שאדע מה קורה בחדרי חדרים של אחרים? ואם יש - סבבה. שיחיו בכיף. אני בניגוד לכמה כאן לא מחבבת יותר מידי בילוי בתחתוניהם של אחרים.

עכשיו אני ניזכר- הייתה כתבה על מקרה כזה באחד מערוצי הטלויזיה לפני איזה זמן, וזה אומר שאם כבר יש מקרה כזה - זה מהווה סיבה טובה לכתבה...

אתה רואה? יגעת ומצאת - תאמין שיש עוד רק שהם פשוט צנועים יותר ולא רצים לספר לחבר'ה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר