לשונאי ערבים בפורום זה.

לפי ידיעה שפורסמה היום בעיתון בריטי נהרגו 4 נערים בעזה ששיחקו בשפת הים. אתם יכולים להזין את עיניכם בתמונות שמופיעות בתוך הקישור:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/10971306/Israeli-naval-ship-bombs-Palestinian-children-on-Gaza-beach-killing-four.html

מי אמר שזה בעזה??  כבר למדנו שבני הבלייעל לוקחים תמונות מעירק מסוריה ועוד ומלבישים את זה על עזה

העולם כבר למד את השקרים האלה!

ועל שקים שחורים מחוררים  עם גופות  שה"מתים" יוכלו לנשום גם את הבלופים האלה ראינו!ו

ואת זה ראיתם?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152193265665079&

set=a.447811680078.240936.178798000078&type=1&theater

ואת זה גם ראיתם?

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152974841922137&set=vb.591817136&type=2&theater

אז קודם שבני הבלייעל ילמדו לשמור על הידלים שלהם לפני שדורשים מאיתנו העם היהודי לשמור או לרחם!

בין אם צריך להגן על העם היהודי מאשר על הבני הבלייעל העדיפות תמיד צ"ל בצד היהודי אבל תמיד יש שמאלנים גם בצה"ל שיעדיפו שימשיכו לשלוח רקטות על תושבי מדינת ישראל והעיקר לא להפגיז את ילדי הפושעים הטרוריסטים!

לא אנחנו בחרנו במלחמה הזאת והיא מה הפלא- כמו כל מלחמות אכזרית ויש טעויות מצערות מצידנו ועלולות להיות הצלחות מרושעות של חמאס, אנחנו פוגעים בילדי האויב בטעות, והם חולמים על הפגיעה בילדינו. 

עכשיו זה לא הזמן למשחקים ורוב ילדי ישראל למדו זאת מצוין ואם משחקים, אז לרוב קרוב לבית, כדי להספיק להכנס פנימה תוך חצי דקה, או דקה, או קצת יותר, בהתאם לאזור ולמה הוריהם של ילדי עזה לא דורשים זאת מילדיהם? או שאולי להפך? הם דורשים שיאבטחו בנוכחותם את אנשי חמאס ומתקניהם? 

אם הורי הילדים לא כל כך דואגים לשלומם, אז למה שאנחנו נדאג? או שלא עפים טלים לעברנו ואין לנו סיבה לדאוג על ילדינו? לתושבי עזה היתי מציע רק דבר אחד- הפסקת אש ללא תנאים מוקדמים, שיעשו זאת אם באמת אכפת להם מילדיהם ומשאר האזרחים שעלולים ליפול כקורבנות של המלחמה הזאת, אבל נראה לי שאין שם עם מי לדבר ולאנשים שבאמת מנהלים שם עניינים לא אכפת מחיי האזרח הקטן, כל הקפיצות עם הילדים הללו זה רק לטובת המצלמות של התקשורת הזרה, אילו היה אכפת להם מילדי עזה- אף טיל לא היה נוחת בישראל, ואם מזה לא אכפת להם, אז למה זה צריך להיות אכפת לנו?

אנחנו עכשיו במלחמה ואני אישית לא מאחל לעזה ותושביה שום דבר טוב, אני חושב שזה יכול להמשך עוד זמן רב, האינדיקציה שלי על הסתבכות לסדר גודל של לפחות מספר חודשים, ואולי אפילו שנה, או יותר, אם לא נשבור כלים ולא נכנס לעזה קרקעית, זה הזמן לדאוג עלינו ועל ילדינו, על ארצנו ואתה מציע לנו לדאוג על שלום הילדים שאיש לא דואג עליהם ושאין לנו שום קשר איתם, את מי זה מעניין בכלל?

לפי ידיעה שפורסמה היום בעיתון בריטי נהרגו 4 נערים בעזה ששיחקו בשפת הים. אתם יכולים להזין את עיניכם בתמונות שמופיעות בתוך הקישור:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/10971306/Israeli-naval-ship-bombs-Palestinian-children-on-Gaza-beach-killing-four.html

הבעיה שלך ברורה לחלוטין, כדאי שתלך להסתכלות...

הם יורים טילים מכוונים לבתינו לידלדנו נשותינו, כאשר המטרה ברורה להרוג.

וזה שזה לא קרה זה לא אומר שזה טוב ממה שקורה שם.

חיילנו, הולכים עם עורך דין צמוד שמא תיפול שערה מראשו של ילד. מסכנים החיילים שבטעות פיספסו, עו יקרעו אותם משפטית.

אז אתה בחוצפתך ביא תמונות של ילדים שנפגעו??

קבלו הפסקת אש והם מסרבים לקבלה.

אז מה נמשיך לחכות עד שהתמונות פה יראו כמו שם ???

14 שנים טילים על ילדינו, ואין פוצה פה ומצפצף, נוח לכם שהמצב ימשך כך לעד.

הטפשות היא למה לא הפציצו בפעם אחת ומחכו את עזה העולם יצעק שבוע ויהיה שקט 40 שנה.

ככה הערבים מרביצים בוכים מייללים, מתחננים מסכנים.....

לא אנחנו בחרנו במלחמה הזאת והיא מה הפלא- כמו כל מלחמות אכזרית ויש טעויות מצערות מצידנו ועלולות להיות הצלחות מרושעות של חמאס, אנחנו פוגעים בילדי האויב בטעות, והם חולמים על הפגיעה בילדינו. 

עכשיו זה לא הזמן למשחקים ורוב ילדי ישראל למדו זאת מצוין ואם משחקים, אז לרוב קרוב לבית, כדי להספיק להכנס פנימה תוך חצי דקה, או דקה, או קצת יותר, בהתאם לאזור ולמה הוריהם של ילדי עזה לא דורשים זאת מילדיהם? או שאולי להפך? הם דורשים שיאבטחו בנוכחותם את אנשי חמאס ומתקניהם? 

אם הורי הילדים לא כל כך דואגים לשלומם, אז למה שאנחנו נדאג? או שלא עפים טלים לעברנו ואין לנו סיבה לדאוג על ילדינו? לתושבי עזה היתי מציע רק דבר אחד- הפסקת אש ללא תנאים מוקדמים, שיעשו זאת אם באמת אכפת להם מילדיהם ומשאר האזרחים שעלולים ליפול כקורבנות של המלחמה הזאת, אבל נראה לי שאין שם עם מי לדבר ולאנשים שבאמת מנהלים שם עניינים לא אכפת מחיי האזרח הקטן, כל הקפיצות עם הילדים הללו זה רק לטובת המצלמות של התקשורת הזרה, אילו היה אכפת להם מילדי עזה- אף טיל לא היה נוחת בישראל, ואם מזה לא אכפת להם, אז למה זה צריך להיות אכפת לנו?

אנחנו עכשיו במלחמה ואני אישית לא מאחל לעזה ותושביה שום דבר טוב, אני חושב שזה יכול להמשך עוד זמן רב, האינדיקציה שלי על הסתבכות לסדר גודל של לפחות מספר חודשים, ואולי אפילו שנה, או יותר, אם לא נשבור כלים ולא נכנס לעזה קרקעית, זה הזמן לדאוג עלינו ועל ילדינו, על ארצנו ואתה מציע לנו לדאוג על שלום הילדים שאיש לא דואג עליהם ושאין לנו שום קשר איתם, את מי זה מעניין בכלל?

יצחק שושן, אני זוכרת שלפעמים, כבר מזמן, חבל שלעיתים רחוקות, אתה כותב ומגיב בפורומים, ואני חייבת להחמיא לך שאתה מהכותבים ומהמגיבים החכמים ביותר שיצא לי לפגוש emo_45.png, אז כל הכבוד ותודה.

אשמח אם תכתוב יותר, בלי להסתבך בויכוחים עם כותבים אחרים, כי חבל על האנרגיה, רק מדי פעם תשמיע את הקול השקול והחכם שלך, בבקשה.

הבה נזכור כולנו ,לחמאס 40000 חברים מקבלי שכר

כולם מחבלים הם ומשפחותיהם,מכל ילד שגדל בסביבתם

כלומר בעזה גדל מחבל,שכל רצונו להשמיד את ישראל,

השמדתם מונעת בעיות ורצח יהודים בעתיד

הבעיה שלך ברורה לחלוטין, כדאי שתלך להסתכלות...

הם יורים טילים מכוונים לבתינו לידלדנו נשותינו, כאשר המטרה ברורה להרוג.

וזה שזה לא קרה זה לא אומר שזה טוב ממה שקורה שם.

חיילנו, הולכים עם עורך דין צמוד שמא תיפול שערה מראשו של ילד. מסכנים החיילים שבטעות פיספסו, עו יקרעו אותם משפטית.

אז אתה בחוצפתך ביא תמונות של ילדים שנפגעו??

קבלו הפסקת אש והם מסרבים לקבלה.

אז מה נמשיך לחכות עד שהתמונות פה יראו כמו שם ???

14 שנים טילים על ילדינו, ואין פוצה פה ומצפצף, נוח לכם שהמצב ימשך כך לעד.

הטפשות היא למה לא הפציצו בפעם אחת ומחכו את עזה העולם יצעק שבוע ויהיה שקט 40 שנה.

ככה הערבים מרביצים בוכים מייללים, מתחננים מסכנים.....

למה אתה מתנפל עלי, יהודה? בסה"כ רציתי לשמח אותך ואת שכמותך! הנה עוד, תמונות המשך: טקסי הלוויה. צפייה מהנה:

http://mignews.com/news/photo/world/160714_225000_32742.html

עצוב מאוד שנהרגים ילדים, שנהרגים אזרחים,כמו גם חיילים. אנו נלחמים בגוף שמסתתר ומנצל אזרחים להתחבא מאחוריהם. 

מגיע רגע, עצוב ונורא, שחמאס דוחף אליו, שאין ברירה אחרת,חובה להלחם בהם, גם אם מעמידים אזרחים כמגן אנושי. 

את הטענות חובה להפנות לחמאס שהפך חיי התושבים שם לגיהנום. 

כעת שמתגבש הסכם לפרוז עזה, חיים נורמליים, בניה, מה שיאפשר שינוי שם, ואי רצון להרס נוסף.......נקווה שראשי הארגון המתועב הזה ישלמו מחיר אישי בעבור הטרור שהשליטו על העזתים. שנים רבות שהרסו את חייהם. לשוא. בהזיות פונדמנטליסטיות נוראות. הזויות, מנותקות מהמציאות. הרגו מעל אלף בעזה. 

חושב שרוב מוחלט בישראל מצטער על הרג מיותר. שבטעות נעשה. 

הם...חמאס ,יורים ומפגיזים, שולחים רקטות, רק על אזרחים. למזלנו ,אנו יודעים להגן על אזרחינו, בכל מבנה כמעט יש ממד,מקלט, מערכות כנגד הנשק שלהם.....

אנחנו לא צריכים להתנצל על כך, מול האשמות מטורפות שעושות חשבון דמים. 

המחיר שמשלמים הארגונים בעזה, ולצערי גם אזרחים, הוא מאוד מאוד גבוה. וכך צריך . שידעו לא לחשוב להרים יד על ישראל, כי ההרס יהיה עצום. 

כן, צריך להשתדל ולמצוא את המנהרות,להשמיד רקטות, אבל העיקר הוא הרס כבד, שימנע מהם לחשוב בכלל על עימות. 

שהרי את כל הרקטות לא נמצא, יש להם ידע לייצר שוב....ולחפור מנהרות, כל אלו הן זוטות. 

עד כה נהגנו נכון, והמחיר שאנו משלמים יחסית נמוך מאוד לעומתם. כך צריך.

אם חס ושלום, דמגוגים כליברמן ידחפו אותנו לכיבוש 1.8 עזתים.....מספר הקורבנות שלנו יהיה מאות, בנוסף לאחריות על אוכלוסיה זו. ולטעמי, נפסיד את המטרה ובמלחמה. שהרי כל שאנו רוצים למנוע, הם יוכלו לבצע כשאנו שם וכשלא. כבר היינו שם שנים רבות. 

ושילמנו מחיר כבד. מצידם....הם רק ממתינים לכניסה כזו. אולי נמנע ירי רקטות, אבל נשלם בחיי חיילים פי מאות פעמים, בסמטאות הצרות ומבהילות של עזה. 

רק הסבל וההרס הכבד, ימנעו מהם להרים יד בעתיד. 

מנהל הפורום
10,000+

דעות כאלה משרתות את האויב

כלומר מסכנות אותנו

נראה לי שכמוני אינך שלם עם הפתרון,

אבל,זה לא תפקידנו,ובנוסף אין לנו תמונה אמיתית של המצב

התמונה של כולם זה ההבלים שמשדרים בטלביזיה בגבוי של

מי שהיו,שתכונתם להסביר ולנתח מנקודת עברם המפואר ,

לדעתי אם תחליט להבין מה קורה ,תחשוב כמוני הפוך מכל מיני השדרנים

אנו בחרנו שטפשוט קבינט וראש ממשלה ,שמעולים ,בלא להחליט

והתקשורת בטפשות מציגה הססנות כתכונה טובה, הבעיה,התכונה טובה לחמאס

הססנות מעצימה את רוצחנו

בינתיים הגיעו תמונות מטקסי הלוויה ואני מזמין את שונאי הערבים כאן בפורום לחגוג:

http://mignews.com/news/photo/world/160714_225000_32742.html

שמע חבר אין גבול לחוצפה.

מה אתה מנסה להראות לנו בתמונות של הלוויות ?

שזה נעים,  שזה קונצרט, הצגה?

רק טיפש לא יודע שמוות הוא דבר אכזרי, הוא נורא, מחריד.

אבל אתה מסה לבלבל אותנו, להסיט אותנו מהעיקר  הערבים ידועים כמרביצים ובוכים, ומציגים כמסכנים.

שב עם עצמך ותחשוב,

מי הביא את זה, היה שקט, פתחו במתקפה, גרמו לנו להרוג ופצועים,

הרגו לנו שלושה נערים שבינתיים ניסו להשכיח אותנו מאיתנו כדי שלא תבוא נקמה.

אנחנו לא שונאים ערבים, הם בני אדם, אנחנו שונאים את הצבועים.

פניני, אין שום הססנות. יש לנו מנהיגים אחראים ולא מתלהמים. שעושים חשבון לעתיד יום יום שעה שעה. יש כאן יותר מידי אנשים שפרט לזריקת רפש והאשמות ללא תכלית אינם יודעים מה זה להיות חכם/ריאליסטי/מחובר למציאות/שקול.....

מקורות האינפורמציה, לפחות שלי, מגוונים מאוד. התקשורת היא רק חלק קטן מהם.

לטעמי החלטות הממשלה מצויינות נבונות ו...חכמות. כל מי שמכיר קצת את השטח יודע את גודל הנזק. וזו המטרה שפי שכתבתי בפוסט.

לכל הרוקדים על הדם, שרוצים עוד דם....ועוד....בלי שום פתרון באופק, לא תהיה תקווה. כל המתלהמים שזועקים סיסמאות נטולות תכנים, שעלולות לסכן מאות מחיילינו....לא תהיה תקווה.

שהרי אדם שבין אוזניו יש שכל....מנתח את המצב בראיה לעתיד, מטרות לעתיד, והמטרה היא שקט מעזה....את זה אפשר להשיג רק במחיר שהם משלמים על הרמת יד מול ישראל.

המחיר צריך להיות כזה ,שלא ירצו לשלמו ולא יהיו יכולים לשלמו. ואת המחיר הזה גובים ממש בימים אלו. ההרס הוא עצום. חמאס מתנדנד, יש רק פתרון אחד עבורו שאיני יודע אם יציל חיי מנהיגיו . שקט בניה,פתיחת מעברים, נמל, ופרוז עזה מאמצעי לחימה. 

שינוי כוון טוטאלי. כי לעזתים כמו גם לנו, אין רצון ויכולת לנזק שמייצר הטרור החמאסי. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד תראה את הסרטון שהבאתי.

ד"ר תוואפיק חמיד, מציג את הדרך לפתרון.

תגיד לי, מה יהיה הסוף עם משטר הכיבוש בגדה? הרי המלחמה נגמרה ב-1967 ומאז האוכלוסיה האזרחית חיה כבר כמה דורות תחת משטר מדכא ומשפיל כמו שאפשר לראות מהסרטון הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=KqLZU4b_0dQ

אתה היית מסכים לחיות כך כל חייך? ואחר כך אתה מכנה אותם טרוריסטים. יש להם ברירה אחרת?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר