מרגיש מושפל ומתבייש במנהיגי המדינה.

ארגון שמונה 20 אלף טינופות מסריחים מבית מדרשו של החנזיר מוחמד מורידים מדינה שלמה על 4.

והממשלה שלנו בראשות ביבי השפן הגדול בוגי שיכולת הביצוע שלו רדודה בדיוק כמו שהיה כרמטכ"ל, רמטכ"ל שלא רוצה שבמשמרת שלו ירשם אירוע ביטחוני משמעותי אם נפגעים והמכנה המשותף לשלושתם לצערי ואני אומר וחוזר נעוץ בכך שהם אשכנזים חסרי טיפת כבוד עצמי לאומי ואישי שפוגעים במדינה שלמה מורידים אותנו על ארבע ומשפילים אותנו ואח"כ במצח נחושה יעמדו מול המצלמות וללא כל בושה יצהירו שהכנו והשגנו הרתעה.

ואני שוב חוזר ואומר רק מנהיג מיזרחי יכול לגאול אותנו קודם מהאשכנזים חסרי הכבוד העצמי ואח"כ לחמס יראה מזה מנהיג מיזרחי.

והשאשכנזים לא יפגעו,יש לכם בעייה קשה בהבנת מנטליות מוסלמית וערבים מה היא ואך צריכים לנהוג בהם.

סבלנות, חוזרים לתקוף שם. כבר נגמרה הפסקת האש :)

לי זה נראה היה שביבי ידע שאין סיכום שחמאס יקבל את הפסקת האש, ונתן להם לסרב לה. עכשיו יש לגיטימציה, המבצע יורחב ויהיו הצלחות מרשימות. ככה לפחות אני מאמינה.

אורית מלול, ביבי אדם שפל פחדן ומתועב שפגע קשות בביטחון המדינה השפיל אותה עד עפר וביזה את הכבוד הלאומי שלנו.

חזר לתקוף? את יודעת למה? לא בגלל שהחמס המשיך לתקוף אלה משום שהוא חשש שליברמן בעוד שעה יעקוף אותו מימין ויצא נגדו אז הוא רצה להפחית מחשיבות מסיבת העיתוניאים של ליברמן, ככה מתנהל ראש ממשלה בזמן מלחמה? הנזק שהוא גרן בשש שעות יקח שנים לתקן.

ואני חוזר על עצמי לא יעזור כלום רק מיזרחי יטחן את החמס לעיני כל העולם ויעשה סיבוב ניצחון בעזה.

אשכנזים מגישים את הלחי השניה.

חמוד,אתה לא מפחיד אותי ולא זאת הכוונה שלי ולא של אף אחד אחר, מה שאני טוען שכשאתה לא מכיר מנטליות ערבית מוסלמית אתה פשוט לא יודע להתמודד איתה, גם אם ניכנס ונחסל את כל המחבלים החמסניקים ואנשי הגי'הד אנחנו לא נגיע לדברים ברבריים שכאלה,אז אל תנסה להלך עלינו אימים גם אם תמשיך לנבור ולמצוא כמה גופות פרוסות כמו פסטרמה, אני צריכים ניצחון מוחץ זה ברור לך? ומי שיכול לעשות כאן זה רק מיזרחי כי מה לעשות רק  מיזרחי יודע מה ואיך לנהוד בערבים...וזה לא בכדי לפגוע באשכנזים אלה להכיר בחסרונות ולנהוג ע"פ מה שטוב יותר למדינה.

אסור לפחד מהפחד,ואם לא נפורר ונמיס אותם היום הסבב הבא הוא עניין של זמן כשבבוקר אחד תתעורר ותשמע שחוליה הופיע במרכז ישוב יהודי והשתלטה על משפחות לצורכי מיקוח ועוד הפתעות שהם מכינים.

ארגון שמונה 20 אלף טינופות מסריחים מבית מדרשו של החנזיר מוחמד מורידים מדינה שלמה על 4.

והממשלה שלנו בראשות ביבי השפן הגדול בוגי שיכולת הביצוע שלו רדודה בדיוק כמו שהיה כרמטכ"ל, רמטכ"ל שלא רוצה שבמשמרת שלו ירשם אירוע ביטחוני משמעותי אם נפגעים והמכנה המשותף לשלושתם לצערי ואני אומר וחוזר נעוץ בכך שהם אשכנזים חסרי טיפת כבוד עצמי לאומי ואישי שפוגעים במדינה שלמה מורידים אותנו על ארבע ומשפילים אותנו ואח"כ במצח נחושה יעמדו מול המצלמות וללא כל בושה יצהירו שהכנו והשגנו הרתעה.

ואני שוב חוזר ואומר רק מנהיג מיזרחי יכול לגאול אותנו קודם מהאשכנזים חסרי הכבוד העצמי ואח"כ לחמס יראה מזה מנהיג מיזרחי.

והשאשכנזים לא יפגעו,יש לכם בעייה קשה בהבנת מנטליות מוסלמית וערבים מה היא ואך צריכים לנהוג vuuzuuzho ekyu t, vnzrjhho

הווזוזים קלטו את המזרחיים,

רוב  מכריע של תושבי בתי הסוהר,מזרחיים,

רוב מכריע של נתמכי הסעד מזרחיים,

אם אינך נשוי ללבנבנה אתה מקרה אבוד

המלחמה הזאת אמנם יכולה לקחת המון זמן, אבל סבלנות- גם זה לטובה! דבר האחרון שהם יצליחו זה להוריד אותנו אל הברכיים. יש שתי שיטות של ניהול המלחמה, מן הבטן ומן הראש, מן הבטן מפציצים את עזה, הורגים מדי יום מאה, או אלף ערבים, אנחנו יכולים כמובן הרבה יותר, מן הצד השני זה מיד נרשם שיהודים השתגעו ואז החמאס מיד קופץ עם הפסקת אש ואיך לא? אמריקאים אונסים אותנו חס וחלילה לא לפתור את הבעיה עד הסוף.

ניהול מלחמה מן הראש- זה להרוג את האויב בתשלומים, לכתוש אותו טיפין טיפין, שלא ירגיש בהתחלה, מה זה 30 איש עבור הערבים ביום? זה כלום! הם יכולים לעמוד בזה, אבל אחרי חודש בקצב כזה יהיו להם אלף, בעוד שנה 10 אלפים. אבל בסופו של דבר כשהם יעמדו מול חמאס ועזה הרוסים, ויבינו שלנו נגרם נזק קטן ביותר והם כולם דם, אז הם יבינו שכל עוד הם לא מעצמה- אין להם מה לקפוץ עלינו.

ועוד דבר אחד, כל עוד התותחים רועמים לא יבוא אף אמריקאי ולא יגיד לנו- תדברו עם הערבים, קודם חייבים לכבות את השריפה, אבל ידידינו מוושינגטון כל פעם מתבלבלים ובמקום מים זורקים על האש את הנפט. בקיצור, נעשה חיים, בין אזעקה לאזעקה, נשמור על כללי הבטחון, נהנה מעבודה מצוינת של כיפת ברזל ונהנה מן המראות של עזה נכתשת בתשלומים עוד זמן רב, עד שמישהו מן הצד השני יבין משהו, אבל אז כולי תקוה יהיה מאוחר מדי מבחינתו.

אני פשוט לא מבין את שאתה כותב, בליל של שינאת חינם . מהיכן מצאת את הרשעות בעת מלחמה, כשישראל כולה מגויסת, חיילינו מכל העדות מסכנים נפשם, להציף אלמנט עדתי/גזעי, מיותר, שמזמן נס ליחו ! 

לצאת נגד אנשים מטובי לוחמנו שעמדו בקרבות רבים, וביחידות עילית. 

בושה וחרפה ! 

כידוע לך עובדתית , שהמדינות החזקות בעולם אינן מדינות ערב. כמו גם המנטליות. הצבאות החזקים אינם משתמשים בנשק שיצרו, כי אם בנשק אמריקאי, רוסי, ומיטב המוחות בישראל. 

ישראלי הוא תערובת עדות, מכל טוב, שיתרונותיה בצידה. 

לצאת כנגד אחים בשעה זו זה מתועב בעיני. ובטח מבייש את מי שאתה מתיימר לייצג, עדות המזרח. היו לנו רמטכלים 

ומצביאים מעדות המזרח. כמו מכל עדה אחרת. אין כאן כלל עניין מנטלי. 

מה שאמור להוביל זו הציונות, חזקה, מאוחדת, שמתקיימת כאן שנים רבות בהצלחה פנומנלית, ובזכותה אנו מדינה מתקדמת , נאורה, טכנולוגית. וזה הכח העיקרי שלנו. אחדות ! 

לפי גישתך, לו חס ושלום הייתה מתקיימת היינו מפסידים מזמן, שהרי היינו נוהגים כשכנינו שעולים עלינו במספרם עשרות מונים. 

מנטליות מזרח תיכונית מוכרת לכולנו שנולדנו/גדלנו כאן. אינך מגלה את אמריקה, ולא ממציא גלגל מחדש. 

אנחנו מהוים דוגמא ומופת לחופש וקידמה, שוני שנחוץ למדינות סביבנו כחמצן. שנתמיד לנהוג בדרכנו, שהינה היחידה שמאפשרת שגשוג וקיום בכבוד. 

לפי שיטתך המתלהמת קצרת הרואי, נמהרת, ומבוהלות, כמדינות סביב היינו, גיהנום, ולהבנתי לא היינו כאן כלל. 

אישית אני מתבייש בשכמותך, שמפיצים שינאת חינם בשלל כינויים עולבים כנגד אחיך. 

ופאן אישי- מתבייש בך, שמתיימר לעלוב בעדות, גזען, שונא חינם ופוגע בנכס היקר לנו מכל- אחדותינו !

וזאת אני אומר כיחיד אולי כאן שבאמת נולד במדינה ערבית שכנה. 

ומכיר היטב את התרבות והמנטליות של שכנינו. 

אגב הבט והפנם את הלינק מאל גזירה. מסתבר ששם מביטים אלינו מעלה בהערכה על הדרך בה לוחמים. בשעה שכאן אתה משום מה מלא ביקורת ושואף להפכינו לקצבים כדוחים/רעים באויבינו . שואף שנתבהם כמותם. 

http://www.mako.co.il/pzm-magazine/Article-05867e65e4ab341006.htm&Partner=facebook_share

מנהל הפורום
10,000+

אני פשוט לא מבין את שאתה כותב, בליל של שינאת חינם . מהיכן מצאת את הרשעות בעת מלחמה, כשישראל כולה מגויסת, חיילינו מכל העדות מסכנים נפשם, להציף אלמנט עדתי/גזעי, מיותר, שמזמן נס ליחו ! 

לצאת נגד אנשים מטובי לוחמנו שעמדו בקרבות רבים, וביחידות עילית. 

בושה וחרפה ! 

כידוע לך עובדתית , שהמדינות החזקות בעולם אינן מדינות ערב. כמו גם המנטליות. הצבאות החזקים אינם משתמשים בנשק שיצרו, כי אם בנשק אמריקאי, רוסי, ומיטב המוחות בישראל. 

ישראלי הוא תערובת עדות, מכל טוב, שיתרונותיה בצידה. 

לצאת כנגד אחים בשעה זו זה מתועב בעיני. ובטח מבייש את מי שאתה מתיימר לייצג, עדות המזרח. היו לנו רמטכלים 

ומצביאים מעדות המזרח. כמו מכל עדה אחרת. אין כאן כלל עניין מנטלי. 

מה שאמור להוביל זו הציונות, חזקה, מאוחדת, שמתקיימת כאן שנים רבות בהצלחה פנומנלית, ובזכותה אנו מדינה מתקדמת , נאורה, טכנולוגית. וזה הכח העיקרי שלנו. אחדות ! 

לפי גישתך, לו חס ושלום הייתה מתקיימת היינו מפסידים מזמן, שהרי היינו נוהגים כשכנינו שעולים עלינו במספרם עשרות מונים. 

מנטליות מזרח תיכונית מוכרת לכולנו שנולדנו/גדלנו כאן. אינך מגלה את אמריקה, ולא ממציא גלגל מחדש. 

אנחנו מהוים דוגמא ומופת לחופש וקידמה, שוני שנחוץ למדינות סביבנו כחמצן. שנתמיד לנהוג בדרכנו, שהינה היחידה שמאפשרת שגשוג וקיום בכבוד. 

לפי שיטתך המתלהמת קצרת הרואי, נמהרת, ומבוהלות, כמדינות סביב היינו, גיהנום, ולהבנתי לא היינו כאן כלל. 

אישית אני מתבייש בשכמותך, שמפיצים שינאת חינם בשלל כינויים עולבים כנגד אחיך. 

ופאן אישי- מתבייש בך, שמתיימר לעלוב בעדות, גזען, שונא חינם ופוגע בנכס היקר לנו מכל- אחדותינו !

וזאת אני אומר כיחיד אולי כאן שבאמת נולד במדינה ערבית שכנה. 

ומכיר היטב את התרבות והמנטליות של שכנינו. 

אגב הבט והפנם את הלינק מאל גזירה. מסתבר ששם מביטים אלינו מעלה בהערכה על הדרך בה לוחמים. בשעה שכאן אתה משום מה מלא ביקורת ושואף להפכינו לקצבים כדוחים/רעים באויבינו . שואף שנתבהם כמותם. 

http://www.mako.co.il/pzm-magazine/Article-05867e65e4ab341006.htm&Partner=facebook_share

או שיש לך בעייה בהבנת הנקרא או שיש לך בעייה קשה יותר כשאתה מבין דברים שלא נאמרו, כל הטענה שאני טוען שמכיוון שאשכנזי לעולם לא הבין ולא מבין מנטליות ערבית מוסלמית מהיא כך הוא לא ידע להגיב נכון.

אתה מדבר על שינאת חינם? אני מזמין אותך לשמוע מנכ"ל באחת מיצרנית התרופות מהגדולות אשכנזי מובהק בעל תורא דוקטור לכימיה שתומך נלהב ואף מודה שיש בעייה אמיתית בקרב מקבלי ההחלטות .

אז תרד מעץ אין כאן שינאת חינם יש כאן ניסיון לעלות לדיון אופציה שאולי תטיב עם המדינה,לא צריך לקחת את הרעיון כעלבון או פגיעה,לא זאת הכוונה.

על דבר אחד אני חולק עליך אחדות, זאת אחדות מדומה לצורכי השעה  ולא יותר אז אל תנסה אפילו לדבר על אחדות שכידוע כל חמישה יהודים מחזיקים ב-8 דעות שונות ומנוגדות, תראה מה קורה בממשלה על איזה אחדות אתה מדבר וכל זה כשטילים עפים לכל מקום.

אני אמשיך לטעון שרק מיזרחי שמכיר מנטליות ערבית מוסלמית יודע מה טוב ואיך חובה לנהוג בהם.ומה לעשות לאשכנזים אין את זה ונמשיך לדשדש בעזה מסבב לסבב כשהזמן בין הסבבים מתקצר...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר