541, בפעם המי יודע כמה אתה בהחלט מותיר אותי ללא מילים.

כמות הקש והגבבה שאתה מייצר פשוט לא מפסיקה להתמיה אותי.

כמובן שלהתייחס ברצינות לגיבוב השטויות שקשקשת בלתי אפשרי לכן אשאיר אותך עם התמיהה.

תנסה אולי............ לא.......... רציתי לכתוב "לחשוב" אבל זה בלתי אפשרי במצבך.......

והשאלה היא האם הוא באמת כסיל, או רק מתחזה לכסיל ?

אם הוא מתחזה, אזי הוא מתחזה מצויין ...

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אין כאלה שחקנים טובים, פשוט אין, כנראה שהכל אמיתי ללא כל כחל......

אין כאלה שחקנים טובים, פשוט אין, כנראה שהכל אמיתי ללא כל כחל......

אבל הוא כתב שהוא מדען, מהנדס, ממציא, בעל תואר במתימטיקה וגם בעל תואר בתלמוד!

את מעלה על דעתך שאיש שומר מצוות וירא שמיים הוא גם שקרן ?

אני רוצה להגיד תודה לבנימין נתניהו על עבודתו הקשה והבלתי אפשרית כמעט. עבודתו המאפשרת לי לשכב על הספה לאכול שוקולדים ולצפות במונדיאל. אולי לכולם זה נראה טריוויאלי אבל 

החיים זה לא כזה טריוויאלי

תשאלו את אלו בקניה למשל....

קניה: עשרות הרוגים במתקפה בעיר תיירות במהלך צפייה במשחק במונדיאל

תודה בנימין המכונה ביבי

וכעת...שר האוצר לפיד, מתלהם לטעמי, ואומר שמי שחוטף ישראלים לא יצא מזה חי !! מה זה אומר לפיד? שאלו שחטפו דינם כבר נגזר? מכאן שאין משמעות לחי החטופים? או שאולי יבהלו וישחררו אותם מיד? 

אולי מוטב היה להצהיר שאם ישוחררו החטופים מיד,תשקל הקלה משמעותית בעונש לחוטפים? לעורר מוטיבציה. 

אני יודע דבר אחד, החוטפים כשברור להם שדינם מוות, יתיחסו אחרת לגמרי לכל הצעת פשרה / עיסקה....וכיו"ב. 

חיי הנערים יהיו בסכנה ממשית ביותר. גם דין מוות לחוטפים,גם אי שחרור אסירים.....

מנהל הפורום
10,000+

ועוד קצת מאבו מאזן......שלטעמי הנו פרטנר, ועוד איך. מדבריו בכנס איסלאמי בג'דה ערב הסעודית !

http://news.walla.co.il/?w=/2687/2756515&m=1

מנהל הפורום
10,000+

וכעת...שר האוצר לפיד, מתלהם לטעמי, ואומר שמי שחוטף ישראלים לא יצא מזה חי !! מה זה אומר לפיד? שאלו שחטפו דינם כבר נגזר? מכאן שאין משמעות לחי החטופים? או שאולי יבהלו וישחררו אותם מיד? 

אולי מוטב היה להצהיר שאם ישוחררו החטופים מיד,תשקל הקלה משמעותית בעונש לחוטפים? לעורר מוטיבציה. 

אני יודע דבר אחד, החוטפים כשברור להם שדינם מוות, יתיחסו אחרת לגמרי לכל הצעת פשרה / עיסקה....וכיו"ב. 

עודד, מספיק עם היד הרכה.

באמת שזה כבר מתחיל להיות מוגזם.

ביחס לחוטפי הנערים לא צריכה להישקל שום הקלה משמעותית בעונש ואין בכך משום עירור מוטיבציה אלא מוטיבציה להמשיך בדרך הזו.

צריכה להיות יד מרתיעה וחזקה.

הגיע הזמן לבדל ולהפריד בין הדברים.

החוטפים הם בני אדם וכשיהיה ברור להם שדינם מוות ולא מאסר לכמה שנים ואז שחרור במסגרת כזו או אחרת, כשלא יקבלו הקלות במאסרם וינותקו מבני משפחותיהם כפי שנעשה לגלעד שליט, כשלא יראו אור יום כפי שקורה להם בגוואנטנמו אזי הם יתייחסו אחרת לכל עיסקה/פשרה וכיו"ב...

ושלא תבין אותי לא נכון, צריך וחובה להגיע לפשרה כי אין מנוס ואין דרך אחרת והדרך בה הולכת הממשלה הנוכחית תוביל אותנו לאבדון אם לא נתעורר שניה קודם אבל אין לקשור זאת לחטיפה שאחרת מה ההבדל בינינו לבין תנין? (זועבי כמובן המבחילה אותי אישית עד כדי גועל)

עודד, מספיק עם היד הרכה.

באמת שזה כבר מתחיל להיות מוגזם.

ביחס לחוטפי הנערים לא צריכה להישקל שום הקלה משמעותית בעונש ואין בכך משום עירור מוטיבציה אלא מוטיבציה להמשיך בדרך הזו.

צריכה להיות יד מרתיעה וחזקה.

הגיע הזמן לבדל ולהפריד בין הדברים.

החוטפים הם בני אדם וכשיהיה ברור להם שדינם מוות ולא מאסר לכמה שנים ואז שחרור במסגרת כזו או אחרת, כשלא יקבלו הקלות במאסרם וינותקו מבני משפחותיהם כפי שנעשה לגלעד שליט, כשלא יראו אור יום כפי שקורה להם בגוואנטנמו אזי הם יתייחסו אחרת לכל עיסקה/פשרה וכיו"ב...

ושלא תבין אותי לא נכון, צריך וחובה להגיע לפשרה כי אין מנוס ואין דרך אחרת והדרך בה הולכת הממשלה הנוכחית תוביל אותנו לאבדון אם לא נתעורר שניה קודם אבל אין לקשור זאת לחטיפה שאחרת מה ההבדל בינינו לבין תנין? (זועבי כמובן המבחילה אותי אישית עד כדי גועל)

הממשלה היא של העם,למען העם

כל הידע של הכותבים כאן בא מאיזה עתון ומהטלביזיה,

כל אלה בדרך כלל מכפישים,מבקרים את ממשלתנו

אבל עובדתית ,לממשלה יש את כל הידע ,כבסיס להחלטה

לעיתוני הטוב והמקושר ביותר אין את כל הידע שיש לממשלה

אני וכל אחד עם קודקוד בין העינים,סומך על ממשלתי

לא סומך,לא מאמין לעיתוני או למקריא חדשות בטלביזיה,

וגם לו לפרשנים שהיו בתפקיד בכיר,במיוחד לא מאמין לערבים

הממשלה היא שלי שלנו עד שתבחר חדשה,זה המקור לידע,לאמת

כן כן... שמאלנים יקרים פניכם לתהום ואתם גוררים את כולנו איתכם.

"לא הייתי רוצה לדמיין מה אנשים כאמוץ,פניני,אריאל היו חושבים ועושים לו היו בצד השני"-----> מר עודד, אדבר בשם עצמי ואומר

שאנו כעם במדינה הזאת כבר נמצאים בצד השני, כדברך, כלומר אנו נלחמים על זכותינו על הארץ הזאת עד עצם היום הזה!

נכון, מהות המלחמה שלנו דומה למהות המלחמה של הפלסטינים, אבל, כל ישראלי יהודי צריך לשאול את עצמו, באיזה צד של

המיתרס הוא נמצא? לצד היהודים או לצד הפלסטינים? זה פשוט נגד הטבע לרצות להתקפל ולנוס מפני אוייבים! וותרנות והתרפסות

והבנת כאבו של עם אוייב כמו הפלסטינים יביא לחורבן ארץ ישראל במתכונתה הנוכחית. אולי במקום להזדהות עם אוייבים ולרצות בטובתם

שמאלנים יקרים, תזדהו עם הכאב והסבל שלנו, של כל תושבי ישראל היהודים ותפעלו למען טובת העם היהודי ומדינת ישראל?

"צריך הנהגה אמיצה ! שביושר תישא ותיתן. בהגינות וצדק."------> באמת? הנהגה שתוותר ותיתן? להגינות וצדק יש קו מנחה

עיקרי אחד שצריך לנהוג לפיו. למרות שהרבה שמאלנים לא מאמינים בדת משה וישראל, 'מחבר' הספר כותב 'ברוח הזמנים' ההם,

פסוק שרואים בפועל היום את השלכותיו, וזה הקו המנחה שיש לקחת בחשבון והוא:

נה וְאִם-לֹא תוֹרִישׁוּ אֶת-יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ, מִפְּנֵיכֶם--וְהָיָה אֲשֶׁר תּוֹתִירוּ מֵהֶם, לְשִׂכִּים בְּעֵינֵיכֶם וְלִצְנִינִם בְּצִדֵּיכֶם; וְצָרְרוּ אֶתְכֶם--עַל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתֶּם יֹשְׁבִים בָּהּ.  נו וְהָיָה, כַּאֲשֶׁר דִּמִּיתִי לַעֲשׂוֹת לָהֶם--אֶעֱשֶׂה לָכֶם."

(במידבר, לג, נה)

ועובדה, חוסר אמונה בתורה לא פותרת אף אחד מתכתיבים של 'מחבר' הספר...! הפסוק הנ"ל הוא בדיוק תמונת המצב בימינו.

עודד, אתה ועוד כמה אולי חושבים שאני קיצוני ופנאט, אבל, רק בעלי כוח סבל, כוח עמידה ולחימה שמבינים את עומק הפסוק

הזה יצליחו לשמר את הארץ. אנשים כדוגמתך ודוגמת ננס לא מבינים את מהות טבע האדם החיים ואלוהים... ולכן

אתם אבודים... מה חבל, השם ירחם...

כרם היה לנבות.......זכור ! 

צא ולמד אריאל את מורשת הרב עמיטל, את מורשת עדין שטיינזלץ, תחכים. 

ההקבלה של מלך ישראל ונבות והכרם לא תופסת פה לדעתי משום שאנו לא גונבים פה מהפלסטינים כלום!

נהפוכו, הפלסטינים פולשים לאדמותינו ובערמומיות גונבים לנו אדמות.

לכן הפסוק שהבאתי פה נכון למצב הנוכחי, תשאל את רבני השמאל שלך על הפסוק הזה בלי פוליטיקה

אלא כדבר האלוהים כמו שהוא ואז ניראה מי צריך להחכים וללמוד על מהות היהדות והארץ...

אזכיר לך דבר מה: גלעד שליט נחטף בידי החמאס ושוחרר. הוא זכה, ככל הנראה, ליחס סביר (בהתאם לנסיבות) במהלך שביו.

ואין הבדל גדול בין פעולת אלו שחטפו את גלעד שליט לבין פעולות של צה"ל, כדוגמת הפעולה בלבנון שבה נחטפו מספר אנשים, ביניהם שני נערים בני 15 ואיש הלוקה בשכלו.

http://he.wikipedia.org/wiki/קלפי_המיקוח_הלבנונים

אזכיר לך דבר מה: גלעד שליט נחטף בידי החמאס ושוחרר. הוא זכה, ככל הנראה, ליחס סביר (בהתאם לנסיבות) במהלך שביו.

ואין הבדל גדול בין פעולת אלו שחטפו את גלעד שליט לבין פעולות של צה"ל, כדוגמת הפעולה בלבנון שבה נחטפו מספר אנשים, ביניהם שני נערים בני 15 ואיש הלוקה בשכלו.

http://he.wikipedia.org/wiki/קלפי_המיקוח_הלבנונים

מצד אחד זה אכן נכון- גלעד שליט חזר הביתה, אבל רק בגלל שהיה לו אבא שהיה מוכן לעשות הכל, ושתמות מדינת ישראל מבחינתו- אם בנו לא יחזור, חמאס אכן מעוניין באבות שכאלה, הם מבטיחים יצירת לחץ על הממשלה ושיחרור של אלף מחבלים, הילד אכן חזר הביתה, אבל... אילו היה לו אבא קצת אחר- שהיה משבח את צה"ל והמשטרה ואת הממשלה למרות המחדלים אז... אולי חמאס היה מחזיק בגלעד שליט גג חודש, ואז... מחסלים אותו כמטרד אוכל חינם מבחינתם, הם לא חייבים כלום לאף אחד, לא לצלב האדום ולא לאו"מ ולא למצפון, אני מנחש שאפילו לקוראן ולנביא מוחמד הם לר מחויבים- הכל עניין של צורך מבצעי.

אז נשאלת השאלה, מה לעשות עכשיו? לתת להם לחגוג על חוסר אונים שלנו להנות ולהכין להם איזה 3000 מבלים כמו בעבר? או לשבור כלים ולהכות בלי בלי הבחנה- אפילו אם הם כהרגלם יציעו לנו עסקה "טובה" כמו עסקת שליט. אם נסכים על זה שוב, החטיפה הבאה רק שאלה של זמן, כי הן מלוות בעסקאות "טובות" מבחינת חמאס. 

לשיטתי אנחנו חייבים להפסיק את זה, לקטוע ולגדוע- לא לדבר עם המחבלים ועל שום הצעה מעזה, או מאין שלא יהיה לא להגיב? מה זה משנה- ערבים חטפו יהודי, או רצחו יהודי? בעיקרון מבחינתם זה אותו דבר, מבחינת כל מדינה נורמלית גם כן ורק אנחנו בגלל שיש אחד משלנו בידיהם מוכנים לא רק לשחרר מבתי הכלא גדודים שלמים של מחבלים, אלא גם למנוע מבצע צבאי שמה הוא עלול לפגכוע בבן ערובה. 

מבחינתי הגיעא זמן להעביר את המסר לאויב הערבי- ישראלי שבידכם הוא לא פ-וליסת ביטוח, אלא כרטיס בטוח לגהנום!!! שוב עסקים, שום אסירים- רק מוות!!!

כמובן שלהתייחס ברצינות לגיבוב השטויות שקשקשת בלתי אפשרי לכן אשאיר אותך עם התמיהה.

תנסה אולי............ לא.......... רציתי לכתוב "לחשוב" אבל זה בלתי אפשרי במצבך.......

ערב טוב

אלה, כל מה שאני אכתוב, את מיד תאמרי קשקוש, והפרופסור מחרה מחזיק אחרייך, בשמלתך.

שמעת מה הוא כותב שאני מדען, שהרי מדען חושב מחוץ לקופסה, חושב שונה מהמקובל.

אז כנראה שזה למעלה מבינתך, את לא מסוגלת לראות את העומק במה שאני כותב.

לא נורא את לא בודדה באי הנורמל...

ערב טוב

אלה, כל מה שאני אכתוב, את מיד תאמרי קשקוש, והפרופסור מחרה מחזיק אחרייך, בשמלתך.

אני מוחה בתוקף. אני מאז ומתמיד טענתי שאתה כסיל גמור. הרבה לפני אלה. לדעתי היא הרבה יותר סבלנית וסובלנית ממני. ייתכן מאוד שהיא הגיעה להכרה שאתה כסיל כבר לפני הרבה זמן, אבל היא העלתה זאת על הכתב רק לאחרונה. 

אני, לעומת זאת, מעולם לא הסתרתי את דעתי עליך. תמיד טענתי שהטפשות שלך היא מחלה ממארת ולעולם לא תפטר ממנה.

ואכן כל יום אתה מוכיח לנו שאין מזור למחלתך ונראה שהיא רק מחמירה.

טוב, לא הייתי כותבת את זה אם לא הייתי נתקלת בהודעות האחרונות האלה שלכם, וברור שאין עשן בלי אש. אז אני לפני כמה זמן הפסקתי לחלוטין לקרוא או אפילו להעיף מבט על מה שהאיש הזה כותב. אי אפשר שלא להבין ולחשוב עליו את מה שאתם כותבים, ובכל זאת היתה לי כל הסבלנות והנימוס כלפיו ולא אמרתי עליו אף פעם מילה רעה...

עד שלפני כמה זמן, ללא כל פרובוקציה מצידי, הוא  כתב בפורום אחר לכולם שלא לקרוא את מה שאני כותבת ולא להתייחס אלי, כי אני חסרת השכלה.

נו בטח אני חסרת השכלה, איך אפשר להתחרות איתו בהשכלה ובכמות התארים שלו, אין לי סיכויemo_18.png

ברור שמה שאתה כותב למעלה מבינתי 541, איני מסוגלת לצלול לעמקי חכמתך ושנינותך.

אתה בהחלט חושב מחוץ לקופסא, אתה בעצמך כל כך מחוץ לקופסא עד שנדמה שאיבדת אותה לגמרי......

אני שמחה שאיני בודדה כי אתה לעומת זאת חג מסביב לכדור השפיות כלווין שאיבד את דרכו

לא נורא, משיטוט שטחי בפורום נראה שתמצא עוד כמה תועים/טועים דוגמתך......

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר