משה רבנו היה משיח,הוציא היהודים ממצרים, ויהושוע כבש את הארץ,

הרצל היה משיח ,חולמני הזוי ותראה מה יצא,

נבדוק מי בעולם מתנגד ליישוב הגדה,האנטישמים מארופה

נכון כל ארופה אנטישמית,עובדה

ה ערבים ,כולם רוצים ממילא להשמידנו,ארה"ב,המתלקקת לערבים,

קומץ שמאלנים בארץ, עם פתוח מקורות תחליפיים לנפט,

אז לא יתנגדו,ולכן,צריך רק סבלנות

עודד, אני מסכים עם מרבית דבריך (לדמגוג 541 אני כלל לא מתייחס. אני חושב שהוא כתב את מה שכתב תחת השפעת סמים), אבל כאשר מנהלים דיון יש לדייק בעובדות.

עזה איננה המקום הצפוף בעולם. לא רק זאת, אלא שצפיפות איננה בהכרח מתכון לעוני. לפעמים דווקא זה יתרון.

מקאו, מונקו, סינגפור, הונג-קונג וגיברלטר צפופות יותר מעזה. כל המקומות הללו משגשגים.

http://www.infoplease.com/ipa/A0934666.html

כל הכבוד בעבור הדיוק. עזה רק מקום שישי......בעולם ! ! (כעת אני רגוע...המצב פחות רע משחשבתי...)

ניקח גם בחשבון שכל השטח שם מידברי....ללא מים ומשאבים כלל. ולא במרכז צפוף לו תוכל להוות מרכז כלכלי. 

עזה בהחלט יכלה לשגשג כמרכז תיירות חוף....אולי פטור ממס, הימורים....כמקאו, או ייצור טכנולוגי זול.....

אבל כל אלו נכון לעכשיו הם חלומות. צריך לפני כן להחליט שבוחרים בחיים,שגשוג,חריצות,חינוך.....נכון לעכשיו זה לא מצב ההנהגה שם. 

ואם כל הכבוד לך.....כלי רכב מקובל בעזה הוא חמור....ההשכלה מפגרת ביותר אם נשווה למקומות שהזכרת, חמאס שרף את מערכת החינוך שבנתה הקהילה האירופית והאום, כי אינה איסלמית. 

הנהגת החמאס בחרה להתנתק מישראל ולחבל במי שרצה לצאת לעבודה. שהרי ישראל היתה המעסיק העיקרי לתושבי עזה. 

הם בחרו טרור. למרות פרוק כל הישובים בעזה. זה מאוד עצוב, אבל עובדה קיימת. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד אם יגיע הרגע שבו תרגיזו את החרדים, והם יחברו יחדיו לערבים הרי ברור לך מה התוצאה,

הם כולם יצביעו למפלגה אחת, ואנחנו מפולגים לקרעים קטנים.

לכן כל הסיפור של עזה שייכת למצרים, הוא עוד טמטום של הליכוד השמאלן, שהשאיר לנו את הביצה הזו.

אם לא היינו מטפחים את עראפת שהיה כבר על הקרשים בתוניס, אם לא היינו מפיחים רוח בשד באמתלת שוא כאילו הולכים להפרדות, אז היום לא היינו בחלה הרעה הזו.

כמה שלא תנסה ליפות את העניין, תמיד תסתכל במראה ותראה נכוחה,

יש ביהודה ושומרון כולל הגדה כ- 5מליון ערבים, ובתוכנו עוד מליון וחצי,

כך שאין דרך להיפרד, מספרם גדול ממספר היהודים בין הירדן לים, הפתרון חייב להיות אחר יצירתי.

משהו שא חשבו עליו, לא אוכל לתת פה רעיונות לאוייבנו.

יש רק פתרון אחד אם רוצים מדינה יהודית בישראל. שתי מדינות לשני עמים.

או לחיות תחת שלטון ערבי ,כמו תמיד בגלות, כמו שחיו החרדים כאן המון שנים. מבלי שמדינת ישראל תתקיים. 

ולכן,היות ואיני רואה מצב כלשהו אי פעם שישראל לא תתקיים, חובה להפרד....ועדיף אתמול !!!! לקדם ולפתח את תושבי מדינת ישראל בלי חזונות משיחיים של ישראל גדולה......ממילא אם אלוהים ירצה ידאג לכך , לא??? אז קודם שנדאג לעצמנו. 

אבל,אתה צודק,הפתרון חייב להיות לשני העמים

עם ישראל והעם שבממלכת ירדן

עוד על אבו מאזן, פרטנר ועוד איך.....דברים מועידה איסלאמית בג'דה ערב הסעודית, לשחרור החטופים.

http://news.walla.co.il/?w=/2687/2756515&m=1

מנהל הפורום
10,000+

עודד, אני מסכים עם מרבית דבריך (לדמגוג 541 אני כלל לא מתייחס. אני חושב שהוא כתב את מה שכתב תחת השפעת סמים), אבל כאשר מנהלים דיון יש לדייק בעובדות.

עזה איננה המקום הצפוף בעולם. לא רק זאת, אלא שצפיפות איננה בהכרח מתכון לעוני. לפעמים דווקא זה יתרון.

מקאו, מונקו, סינגפור, הונג-קונג וגיברלטר צפופות יותר מעזה. כל המקומות הללו משגשגים.

http://www.infoplease.com/ipa/A0934666.html

כל הכבוד בעבור הדיוק. עזה רק מקום שישי......בעולם ! ! (כעת אני רגוע...המצב פחות רע משחשבתי...)

ניקח גם בחשבון שכל השטח שם מידברי....ללא מים ומשאבים כלל. ולא במרכז צפוף לו תוכל להוות מרכז כלכלי. 

עזה בהחלט יכלה לשגשג כמרכז תיירות חוף....אולי פטור ממס, הימורים....כמקאו, או ייצור טכנולוגי זול.....

אבל כל אלו נכון לעכשיו הם חלומות. צריך לפני כן להחליט שבוחרים בחיים,שגשוג,חריצות,חינוך.....נכון לעכשיו זה לא מצב ההנהגה שם. 

ואם כל הכבוד לך.....כלי רכב מקובל בעזה הוא חמור....ההשכלה מפגרת ביותר אם נשווה למקומות שהזכרת, חמאס שרף את מערכת החינוך שבנתה הקהילה האירופית והאום, כי אינה איסלמית. 

הנהגת החמאס בחרה להתנתק מישראל ולחבל במי שרצה לצאת לעבודה. שהרי ישראל היתה המעסיק העיקרי לתושבי עזה. 

הם בחרו טרור. למרות פרוק כל הישובים בעזה. זה מאוד עצוב, אבל עובדה קיימת. 

הנהגת החמאס נבחרה ברוב מוחץ בבחירות הכי דמוקרטיות והכי מפוקחות שהיו אי פעם במיזרח התיכון.

כך שלפחות בעזה מי שקובע את הדברים זה לא ממש מיעוט "משיחי והזוי."

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מה יהיה עם חזיונות השוא.

הרי למדנו בשבוע האחרון, שיש את חמאס המדיני, ואת הזרוע הצבאית שלו שמנותקת לחלוטין.

ועוד יותר את אבו טאזן ששמו אותו כבובה כדי לתעתע בלשונו בעולם,

בדיוק כמו נשיא איראן ריחני, כולו נופת צופים, והגרעין מתקדם במהירות,

כאשר הוא מודיע תקלטו זאת איראן לעולם לא תסכים להפסקת ההעשרה.

זו שיטה איסלמית ידועה מרביצים בוכים מתחנפים, נלחמים עד שישיגו את מטרתם.

במילה אחת שחקנים.

ואנו במילה אחת טיפשים.

עוד על אבו מאזן, פרטנר ועוד איך.....דברים מועידה איסלאמית בג'דה ערב הסעודית, לשחרור החטופים.

http://news.walla.co.il/?w=/2687/2756515&m=1

מה זה משנה על מה מנהיג העם הכי בעיתי מבחינתנו מדבר באסיפת מדינות אויב? דיבוריו לא מעלים ולא מורידים, הפיגועים בגללם לא יפסקו, במיוחד כשהוא נוהג בדיוק כמו ערפאת- מצד אחד לדרבן את בני עמו לבצע פיגועים ומצד שני כמובן לגנות אותם- זה טריקים שטיקים טיפוסיים של ערבים.

שום דבר לא יפסיק את הפיגועים ובטח ובטח לא דיבורים, מדינת ישראל לא מוכנה לשלם את המחיר- פינוי יהודה ושומרון יעלה לנו עשרות מיליארדי דולרים, אין לנו כסף כזה ואף אחד לא יתן לנו אותו במתנה, זה גם לא יפתור שום בעיה, המלחמה תמשך רק מגבולות שיהיו יותר נוחים לאויב וצה"ל ימשיך לגמגם ולהבליג כמו שהוא מגמגם מול עזה, אולי אפילו יותר. 

ימות המשיח לא הגיעו- על חרבנו נחיה! וכל השאר זה חלומות באספמיה.

למה החברה השמאלניים לא קולטים את הדברים הפשוטים, מדהים !

עיניים להם ולא יראו, אזניים להם ולא ישמעו, אף להם ולא יריחון.

מה עוד צריך לקרות שתיפקחנה עיניהם ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר