האם לא הגיע הזמן לבטל את אגרת רשות השידור, ולסגור את ערוץ 1?

ערוץ 1 בטלוויזיה הוא כשלון מבחינת מספר הצופים שלו. שילוב של אחוזי צפייה אפסיים וניהול מושחת, כושל ומסואב גרמו למצבו העגום.

וועדה שמונתה להמליץ על צעדים לייעול רשות השידור, ממליצה לפטר כ-1,000 עובדים מיתוך כ-1,700 שכירים בערוץ 1.

אתם מתארים לכם מצב רקוב בו יש 1,000 עובדים מיותרים, שמהווים מעל למחצית העובדים שם. את הכישלון אנו מממנים שנים רבות.

תקציב רשות השידור שממומן מהקופה הציבורית עומד על כ-800 מיליון שקל. אנו מחויבים ונאלצים בכוח לשלם את אגרת רשות השידור.

באיזו זכות מאלצים את העם בישראל לממן טרמפיסטים מושחתים שאין בהם כל צורך, ויושבים על הווריד של כולנו?

לערוץ 1 אין כמעט צופים, יש לסגור אותו ולבטל את אגרת רשות השידור. גזלנים אלו מפעילים גבייה בטרור באמצעות עורכי הדין שלהם.

לעומת ערוץ 1 הכושל הרדיו של רשות השידור הוא מוצלח מאוד ומרתק מאזינים רבים, ועל כן הוא מצליח להכניס לקופתו כסף מפרסומות.

יש להפריט את הרדיו הציבורי, לסגור את ערוץ 1 במתכונתו הקיימת ובמקומו לפתוח ערוץ מסחרי פרטי, שישלם למדינה בעד התדר.

תם זמנו של הערוץ הציבורי המאמלל אותנו עם תשלום האגרה. אין לו כמעט צופים דבר המעיד על כשלונו

ערוץ 1 בטלוויזיה הוא כשלון מבחינת מספר הצופים שלו. שילוב של אחוזי צפייה אפסיים וניהול מושחת, כושל ומסואב גרמו למצבו העגום.

וועדה שמונתה להמליץ על צעדים לייעול רשות השידור, ממליצה לפטר כ-1,000 עובדים מיתוך כ-1,700 שכירים בערוץ 1.

אתם מתארים לכם מצב רקוב בו יש 1,000 עובדים מיותרים, שמהווים מעל למחצית העובדים שם. את הכישלון אנו מממנים שנים רבות.

תקציב רשות השידור שממומן מהקופה הציבורית עומד על כ-800 מיליון שקל. אנו מחויבים ונאלצים בכוח לשלם את אגרת רשות השידור.

באיזו זכות מאלצים את העם בישראל לממן טרמפיסטים מושחתים שאין בהם כל צורך, ויושבים על הווריד של כולנו?

לערוץ 1 אין כמעט צופים, יש לסגור אותו ולבטל את אגרת רשות השידור. גזלנים אלו מפעילים גבייה בטרור באמצעות עורכי הדין שלהם.

לעומת ערוץ 1 הכושל הרדיו של רשות השידור הוא מוצלח מאוד ומרתק מאזינים רבים, ועל כן הוא מצליח להכניס לקופתו כסף מפרסומות.

יש להפריט את הרדיו הציבורי, לסגור את ערוץ 1 במתכונתו הקיימת ובמקומו לפתוח ערוץ מסחרי פרטי, שישלם למדינה בעד התדר.

תם זמנו של הערוץ הציבורי המאמלל אותנו עם תשלום האגרה. אין לו כמעט צופים דבר המעיד על כשלונו

שרות השידור הציבורי חייב להמשיך למען הדמוקרטיה

יש לגבות דרך חשבון החשמל אחוז מסויים שגם הישיבות החרדיות המחורבנות ישלמו וגם המגזר הערבי

כל עם ישראל נהנה מיכך

להנות היום מה שתפסידו למחר

לפעמים מענין ערוץ 11

האגרה מס חוקי ונדרש

לפעמים מענין ערוץ 11

האגרה מס חוקי ונדרש

פניני, גם אני נהנה ממספר תוכניות מצומצם בערוץ 1, אך לשם כך לא דרוש להפעיל מערכת גדולה ומסואבת כרשות השידור. הם מעסיקים יותר מ-1,700 עובדים במשכורות גבוהות על חשבון הציבור. רשות השידור מתעללת בחייבי האגרה. היא שולחת עורכי דין המאמללים את החייבים בקנסות ועמלות עורכי הדין מוצצי הדם. רובו המכריע של הציבור אינו צופה בערוץ 1. יש להפעיל את ערוץ 1 כערוץ מסחרי או לחילופין להפעילו במתכונת הערוץ הציבורי של ניו יורק הפועל אך ורק על תרומות של נדבנים. כשערוץ 1 כערוץ ציבורי יפעל ויסתמך על תרומות, יוכלו המעטים שרוצים לצפות בו להצביע בכספם. אין צורך ברשות שידור ציבורית מסואבת היושבת על תקציב של כ-800 מיליון שקל בשנה כדי לשדר למיעוט שבמיעוט של אליטיסטים מזדקנים. אנו בעידן מהפכת המידע, וערוץ 1 הוא ענטיקה ישנה ומזדקנת, שאינו מחדש ואין לו תוכניות פורצות דרך. הוועדים השונים בערוץ 1 מקשים על ניהול יעיל, חדשני ומתקדם. אין לאיש את היכולת לנהל ערוץ זה באופן מוצלח. הפתרון האפקטיבי היחיד לערוץ זה הוא סגירתו, ולאחר מכן פתיחתו במתכונת אחרת.

לפעמים ערוץ 7 שהיה ואיננו עדיף.

אם דמוקרטיה, אז צריכים לתת ביטוי לערוצים יהודיים ציוניים,  ולהעביר להם חלק מתשלומי האגרה.

ולא להשאיר את התשקורת בידי השמאלניים.

אליהו היקר עם יש כזו כמות של אוכלי חינם אז חייבים לסגור

אני חושב שלא צריך לשלם להם שקל ואם רוצים לגבות שיקחו מהכבלים אנחנו משלמים לכבלים ומצדי שיפטרו את כולם שם ולא רק אלף.

ערוץ בעייתי ומיותר

אגרה מיותרת מאחר שסכומיי הכסף משולמים לעובדים שהם

מיותרים במערכת הערוץ.

האגרה הזו מקור מס לממשלה,למדינה,כמו מע"מ כמו מסהכנסה,מס חברות

מס על מכוניות,מס על דירות,ועד ככל שתוכל לדמיין

לפעמים מענין ערוץ 11

האגרה מס חוקי ונדרש

פניני, גם אני נהנה ממספר תוכניות מצומצם בערוץ 1, אך לשם כך לא דרוש להפעיל מערכת גדולה ומסואבת כרשות השידור. הם מעסיקים יותר מ-1,700 עובדים במשכורות גבוהות על חשבון הציבור. רשות השידור מתעללת בחייבי האגרה. היא שולחת עורכי דין המאמללים את החייבים בקנסות ועמלות עורכי הדין מוצצי הדם. רובו המכריע של הציבור אינו צופה בערוץ 1. יש להפעיל את ערוץ 1 כערוץ מסחרי או לחילופין להפעילו במתכונת הערוץ הציבורי של ניו יורק הפועל אך ורק על תרומות של נדבנים. כשערוץ 1 כערוץ ציבורי יפעל ויסתמך על תרומות, יוכלו המעטים שרוצים לצפות בו להצביע בכספם. אין צורך ברשות שידור ציבורית מסואבת היושבת על תקציב של כ-800 מיליון שקל בשנה כדי לשדר למיעוט שבמיעוט של אליטיסטים מזדקנים. אנו בעידן מהפכת המידע, וערוץ 1 הוא ענטיקה ישנה ומזדקנת, שאינו מחדש ואין לו תוכניות פורצות דרך. הוועדים השונים בערוץ 1 מקשים על ניהול יעיל, חדשני ומתקדם. אין לאיש את היכולת לנהל ערוץ זה באופן מוצלח. הפתרון האפקטיבי היחיד לערוץ זה הוא סגירתו, ולאחר מכן פתיחתו במתכונת אחרת.

אתה זיין מח כרוני

האגרה הינה חוק

להנות היום מה שתפסידו למחר

אני לא יודע מה אתכם, אבל אליי הגיע לפני כשנה וחצי אדם תמים למראה ודפק על הדלת של הבית שלי. הושיט מכתב במהרה ואמר שיש לנו חוב של 4500 שקל אגרת טלוויזיה. והוא הלך. נדהמתי לגלות דבר כזה. ממש פצצה במשקל 4500 טון מבחינתי. אחרי הרבה כאב ראש מולם, הם הורידו את הסכום הנ"ל בכ-1200 ש"ח(שזה אכן מעניין, כי אם באמת היה חוב, אז מדוע מורידים לי אותו? אני לא טייקון שמגיע לי "תספורת"). הם פשוט רוצים כסף. לכן זה "תמריץ עבורנו לשלם". בכל מקרה הם שולחים מכתבים מעורכי דין אם לא תשלמו, אז מה כבר יש לעשות? משלמים. ולאן באמת הכסף הזה הולך? לרשות שאני לא משתמש בשירותים שלה(אם ניתן לקרוא לערוץ הראשון "שירות") והפעם האחרונה שכן השתמשתי וצפיתי בערוץ היה בגיל 5. עברו כבר כמה עשורים מאז. רשות השידור זהו גוף מיושן וארכאי לדעתי שצריך להיסגר במהרה. גוף כושל ובזבזני ובנוסף מטריד. מטריד מאות אלפי אנשים בארץ על עצם קיומו של מקלט טלוויזיה. צמד המילים "מקלט טלוויזיה" מזכיר לי את תקופת המנדט הבריטי, ולשם ממש הרשות שייכת. אף אחד לא צריך לשלם אגרה שנתית גל טלוויזיה. אף אחד. זה אבסורד. יש לי מספיק תשלומים והוצאות בחיים גם בלי זה. מקווה מאוד שהמאבק יצליח והרשות תיסגר לצמיתות.

תעשו סקר הרוב יהיה בעד ביטול האגרה 

תעשו סקר הרוב יהיה בעד ביטול האגרה 

יש שם תוכניות אקטואליה טובות, וגם תוכניות תרבות טובות לעומת ערוצי 2 ו10 שזה קטסטרופה לחברה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר