238 הרוגים בתאונות דרכים מתחילת השנה

עליה קטנה לעומת שנה שעברה עם 274 הרוגים. נראה שלא משנה מה עושים (או מנסים לעשות כאן) זה לא בדיוק עובד.. מעניין מתי יהיה שינוי.. אפילו הקל ביותר

הנהג הישראלי פרוע, לא מכבד, לא עירני,נדחף בטפשות......

יש שיפור מסויים כשמחשבים את מספר המכוניות מול הנפגעים, עמותות כאור ירוק עושות עבודות קודש. 

מצב הכבישים משתדרג באופן מדהים. מכאן ששיפור יש, אבל לא מספיק ! 

זכורות לי שנים עם מספר הרוגים כפול כשמספר המכוניות היה חצי......

יותר אכיפה בשטח וקנסות מוגדלים עד שלילה....תמיד ישפרו את המצב. 

לטעמי מצלמות שקיימות בחלק מהרכבים ,אם ישדרו אנונימית למשטרה מהשטח, יתפסו עוד עבריינים רבים. חייב לקום מרכז פענוח שיקבל את השדרים ויטפל בעבריינים. 

כך להתקין בכל הרכבים הציבוריים מצלמה, כל הנהגים המקצועיים, מוניות, הסעות, ועד לנהג הרגיל. 

מנהל הפורום
10,000+

דבר ראשון,להוריד מהכביש את כל העברינים הכבדים,וגם אלה עם תאונות

לזה צריך שופטים חדשים,כי הנוכחיים לדעתי רוצחים אותנו

א.לא מעט תאונות מתוך המספר המדאיג הזה נגרמו בשל רשלנות/ עייפות של הנהג עצמו ולא דווקא מעבריינות.. אנשים מרשים לעצמם לעלות על הכביש אחרי שהם לא ישנו ונוהגים במצב לא אופטימלי. אני לדוגמא עושה הרבה נסיעות לילה מפתח תקווה לצפון ולכן התקנתי מערכת התרעה שמזהירה אותי כשאני סוטה מהנתיב או לא שומר מספיק מרחק. חברים שלי קצת הרימו גבה כשנסעו איתי הפעם הראשונה אבל אני לא מתכוון להשאיר את הבנות שלי בלי אבא, בגלל שלא הייתי מרוכז לשנייה תמימה..

ב. בנוגע למה שרשמו פה על להתקין מצלמות אנונימיות- קראתי לא מזמן שכבר הייתה הצעה כזאת והמשטרה לא הסכימה לשתף פעולה עם תשתית כזאת, זה יהיה חייב להגיע מהדרגים הגבוהים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר