הסופרלנד צדקו שמנעו את כניסת הערבים,זו לא גזענות,כנסו דחוף

הסופרלנד מנעו מכיתת ילדים מיפו לרכוש כרטיסים לפארק השעשועים שלהם (פארק המים) אבל מעבר לתחושות שמדובר באקט גזעני פרופר אני די מבינה את מנהלי האתר, אתם צריכים להבין מה קורה שילדים ערבים פוגשים ילדות יהודיות ונערות בפארקי המים בישראל,כולל : במימדיון,פארק המים בשפיים,פארק דרום,נחשונית, ימית אלפיים וכיו"ב... מרגע כניסתם למים של הילדים הערבים מתחילות שליחות ידיים למקומות צנועים של הילדות והנערות היהודיות, במגלשות המים הילדים הערבים מתחככים בישבנם של ילדות ללא כל התערבות של המלווים שלהם, אותו דבר קורה בבאניאס בצפון.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=2552923&r=1

הסופרלנד מנעו מכיתת ילדים מיפו לרכוש כרטיסים לפארק השעשועים שלהם (פארק המים) אבל מעבר לתחושות שמדובר באקט גזעני פרופר אני די מבינה את מנהלי האתר, אתם צריכים להבין מה קורה שילדים ערבים פוגשים ילדות יהודיות ונערות בפארקי המים בישראל,כולל : במימדיון,פארק המים בשפיים,פארק דרום,נחשונית, ימית אלפיים וכיו"ב... מרגע כניסתם למים של הילדים הערבים מתחילות שליחות ידיים למקומות צנועים של הילדות והנערות היהודיות, במגלשות המים הילדים הערבים מתחככים בישבנם של ילדות ללא כל התערבות של המלווים שלהם, אותו דבר קורה בבאניאס בצפון.

את הבת של יהודה 541?

ואגב מצאת כבר זיון?

את הבת של יהודה 541?

ואגב מצאת כבר זיון?

רק למי שיש לו אזרחות אמריקנית.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עצם זה שאת מכלילה זאת כבר גזענות לשמה !!! שכחת שמדובר בנערים שובבים ? הנערים היהודים לא מתנהגים ככה ?!

במידה ויש מעשה נבזי נקודתי, בדיוק כמו בכל מקום ציבורי ,ההנהלה או אנשי הביטחון צריכים לסלק את אותו נער אבל לא כהכללה גורפת ובטח לא בגזענות המסתתרת אחרי תירוצים שונים !

אני מניח שבפעם הבאה זה ייעשה נגד דתיים, או נערים ממוצא אתיופי, רוסי ....... ומה תגידי אז ?! את אותו סיפור של חיכוך ישבנים ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

את צודקת לגמרי, מנהלי האתר לא נקטו באקט גזעני אלא פשוט ראו חובה לעצמם לשמור על צנעתן של בנות ישראל הטהורות והחסודות, שמא יד ערביה תזהם פיסה מעורן......

שהרי את לגמרי צודקת, בני ישראל הצנועים והקדושים אינם מעלים על דעתם לעשות כגון אלה ולכן חובה להרחיק את הטומאה ולשמור על הטוהרה שלא תחולל על ידי ערבי טמא וחסר ערכים ויכולת להבחין בין טוב לרע.

וראוי ונכון לעשות זאת מגיל 0, שלא יחשבו בני הבליעל הזדונים הקטנים שהכל מגיע להם, שכן חסרי כל חינוך וערך מוסרי כלשהו הם השדים הערבים ולכן יש להרחיקם מכל מגע עם קהל ישראל הקדוש.

אני איתך, כמו שאמר מי שאמר: אם אינך יכול להביסם, הצטרף אליהם. שכנעת אותי, הצטרפתי.

מקווה שיעבירו הרבה קייטנות מהמגזר בקייץ המגיע לבריכת השחיה ברמת אביב, אני מסכים

עכשיו אני מחכה לתגובת אנשי השכונה אי שם בת"א

להנות היום מה שתפסידו למחר

רק תנשום בזמן שאתה מחכה, שלא יהיה על מצפונו של מאן דהוא הכחלון שבחכיון

רק תנשום בזמן שאתה מחכה, שלא יהיה על מצפונו של מאן דהוא הכחלון שבחכיון

כתבתי בשיא הרצינות והמוסריות, את מנסה כמנהגך לנגיח

אשמח אם נשים ערביות לובשות בגדים מלאים מכוסי ראש יכנסו גם הן לבריכה

מקווה שיקבלו אותם בברכות ותשואות כיאה לשיתוף פעולה פורה ותרבותי בין שני העמים

יחד עם כך אפשר להביא גם את המגזר החרדי ולחלק את הבריכה בפרגוד לשניים, אחינו הם, כך אמר לפיד והצודק.

להנות היום מה שתפסידו למחר

גמני כתבתי בשיא הרצינות, למה אתה מנסה לריב כשסוף סוף אני מתייחסת אליך לשניה ברצינות???

כתבת שאתה מחכה לתגובות אנשי השכונה אי שם בתל אביב, נכון?

אז מתוך דאגה כנה ואמיתית אני רוצה שתזכור לנשום בזמן שאתה מחכה לתגובות שחלילה לא תתעלף עד שאלה תגענה.....

והערה קטנטונת ובאמת לא קשורה לכלום, סתם שתדע, לא חייבים להפריז ביודים, לנגח ולא לנגיח.........

שבת שלום

גמני כתבתי בשיא הרצינות, למה אתה מנסה לריב כשסוף סוף אני מתייחסת אליך לשניה ברצינות???

אז מתוך דאגה כנה ואמיתית אני רוצה שתזכור לנשום בזמן שאתה מחכה לתגובות שחלילה לא תתעלף עד שאלה תגענה.....

והערה קטנטונת ובאמת לא קשורה לכלום, סתם שתדע, לא חייבים להפריז ביודים, לנגח ולא לנגיח.........

שבת שלום

אלה נאמנה לחבריה, היא תגן עליהם באש ובמים.

היא תילחם בחירוף נפש למען לא יאפשרו גיוס 28% חילוניים משתמטים.

היא תילחם בעבור, המחבלים האריתראים והסודנים שפלשו לכאן,

היא תילחם, בכל מי שיצא חוצץ נגד בג"ץ.

וכעת היא עומדת על הרגליים האחריות, כאשר עולה ברמז דק האפשרות שהצפונבונים, יפגעו  במשהו.

אני לא מבין, אם אין גזענות, אז על הכיפק שילכו לעשות יום כיף בגודון,

הרי הבנות שם לא טהורות ולא חסודות, אז להן באמת לא משנה.

שבת שלום

אלה נאמנה לחבריה, היא תגן עליהם באש ובמים.

היא תילחם בחירוף נפש למען לא יאפשרו גיוס 28% חילוניים משתמטים.

היא תילחם בעבור, המחבלים האריתראים והסודנים שפלשו לכאן,

היא תילחם, בכל מי שיצא חוצץ נגד בג"ץ.

וכעת היא עומדת על הרגליים האחריות, כאשר עולה ברמז דק האפשרות שהצפונבונים, יפגעו  במשהו.

אני לא מבין, אם אין גזענות, אז על הכיפק שילכו לעשות יום כיף בגודון,

הרי הבנות שם לא טהורות ולא חסודות, אז להן באמת לא משנה.

צ'חצ'ח ואבא של פרחה

הכוח יצא לדרך, כל הבדואים היכונו......

הכוח יצא לדרך, כל הבדואים היכונו......

צ'חצ'ח

חלאת המין האנושי.

לדפוק את הצ'חצ'חים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה