מה הקשר!!!! לכל דבר תמצאו קשר לפולטיקה?!

מעניין מה אמר האדון הנכבד בחדשות על הנשיא קצב מישהוא זוכר אולי

מסכן, עמנואל רוזן ואולי הוא סתם חמור? אני זוכרת שכשהייתי בצבא קבע היה לי מפקד מטומטם שניסה להתחיל אתי ואני כמובן לא הסכמתי ולכן הועברתי למחלקה אחרת. אבל היום? אם את לא רוצה, את יכולה לדאוג שהמסכן יעוף. אני מסתכלת על ארשת הפנים של עמנואל, הוא נראה נעבעך (מסכן). הוא לא נראה כמו דון ז'ואן דה לה שמאטע. נדמה לי שיש כאן הפרזה.

איפה בן כספית

צודקת ב 100%

מה שקורה פה זה סתם סיכול ממוקד של הג'יהאד הפמיניסטי

נראה לי שהפעם אותו יטרידו מינית.בכלא.בעצם הוא לא כזה מושך.

לכל הגברים!!!

בואו נפסיק לחזר אחרי נשים! מהיום ואילך שהן יחזרו אחרינו. מעניין אם הן יעשו זאת אחרת.

החיזורים האובססיביים ביותר באות מצד הנשים. יפת הנפש רודפת הפירסום וחולת הפריים טיים

תציע לנשים להתלונן ובא גואל לישראל אין חיזורים יותר.

אני מוכן להעיד לטובתו נגד

תהתחיל עם בחורה זה לא הטרדה , בטח לא בסמס וכמובן להציע לה ללכת לצימר

סך הכול נקמניות אשכנזיות

לעמנואל

אני מחזק אותך בימים קשים אלה , אל תשבר תמשיך בשגרת חייך ותהיה שלו . אתה תצא מזה למרות שאומרים כותבים בתקשורת אנו עם צמא דם וחבל שכך!!! היום וחבל שגם להביט בעיני אישה זו הטרדה מינית!היום גם לעזור לאשה לסחוב את תיקיה זו הטרדה מינית היום בגלל חוק הטרדה מינית כל דבר הוא הטרדה מינית הכוח הוא בידי האישה החובה להוכיח שאין לך אחות היא בידך והיא קשה. לכן אין כאן צדק מוחלט וכול שנשאר שתתכופף מעט זמן עד חלוף הסערה.

עצוב,עצוב לעקוב מקרוב, אחרי פרשת רוזן ועצוב עוד יותר לקרוא את חבריו "המתפתלים". התנהלות התקשורת בפרשה זו, בהשוואה לפרשת קצב, הינה עוול בל יתואר. כאן נוהגים בו בכפפות של משי, כאילו הוא היה נשיא המדינה, ובנשיא נוהגים כאילו היה אחרון האזרחים. כל כך מגמתי וכל כך לא הוגן. מזל שרוזן הוא לא אוזן, שכן גם אז הכל היה שונה בתכלית השינוי, ללמדנו עד כמה פועמת האפלייה העדתית במחוזותנו. כל מה שנותר עתה, לצפות למפגש המסקרן, בין קצב לרוזן בין כותלי הכלא ולראות איך תתנהג התקשורת באותה עת, ודי לחכימא הרמיזא.....

מה קשור שמאלנים ימניים לאונס קצב אנס ושנים הסתירו את התנהלותו הנלוזה לגבי עמנואל רוזן אין עדיין הרשאה ואם תהייה אין שום חשיבות לאן הוא שייך ללמדינו שלא חשוב מה תמיד יהייה מי שירים את דגל "האפליה הדתית"

"ההר יוליד עכבר" יתברר שאן שחר לשמועות נשים מעוניינות שיחזרו אחרהם כל עוד לא היה לחץ ואפילו מתון על הנשים אן מקום לסיפור 

במידה ודיבר בגסות היה מקום להשטיק אותו מייד ואני מאמין שהנשים שאתם שוחח לא היגישו מותרדות בזמן השיחה 

"ההר יוליד עכבר" יתברר שאן שחר לשמועות נשים מעוניינות שיחזרו אחרהם ,כל עוד לא היה לחץ ואפילו מתון על הנשים אן מקום לסיפור 

במידה ודיבר בגסות היה מקום להשטיק אותו מייד, ואני מאמין שהנשים שאתם שוחח לא הירגישו מוטרדות בזמן השיחה 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר