רק חולים יכולים לחשוב כחה.

הליכוד ואוהדיו יגידו עכשיו כל דבר בשביל להישאר בשילטון,הם רק לא מבינים שהסיפור שלהם נגמר,עידן חדש התחיל,אין יותר תפקידים תמורת הצטרפות לממשלה,וביבי צריך להבין את זה,לפני הבחירות כשבנט ניסה לגרוף עוד כמה קולות הוא הצטלם עם ביבי,אך בליכוד לא אהבו את זה,ועכשיו הם בוכים למה הוא לא איתם,בנט יהיה בממשלה,רק אם יקבל כל מה שידרוש,לא יקבל שביבי יתמודד,יירצה ללכת לבחירות יילך,יירצה לתת יתן,ככה בונים חומה.כל נסיונות ההפחדה כלפי בנט לא לעיניין,בנט לא מחפש משכורת,ולא תפקיד,לאף אחד אין את הכח ללחוץ עליו,מקסימום לבקש ממנו,ואין לי ספק שהוא ידחה את כולם בנימוס.ולא אמרתי מילה על לפיד.קחו את כל מה שכתבי כאן תמחקו את המילה בנט ותכתבו לפיד.אני לא בחרתי באף אחד משניהם אין לי ספק שאם ביבי יעשה טעות ויילך לבחירות אני אצביע ללפיד.ואחרים יצביעו לבנט כך שלשניהם יהיו כ-50 מנדטים שאפשר יהיה ללכת לממשלת אחדות לאומית

לבנט לפחות יש את הדעות שלו. ליאיר לפיד רק את הטלפרומטר השקוף. ועדיין שניהם סתומים ומסוכנים.

אין צורך בבחירות נוספות ובזבוז כספים.

לשם הדחת הליכוד יש להתאחד כמה מפלגות

לפיד-19 בנט-12 עבודה -15 לבני -6  השמאל -6 מופז - 2 , בתמיכת הערבים מבחוץ,

לכל הבקרים הרבים.

נכון שיש עימות בין נתניהו לבנט, אך ביבי מתנהל מתוך מניעים אישיים וכל מה מה שמניע אותו זה הישרדות פוליטית. בנט בסך הכל ביקש את עקרונות הממשלה ובמקום זה הוא מקבל הצעות לתיקים. (איפה האידיאולוגיה?). הליכוד, מאז שנתן את גוש קטיף לא שינה את פניו (גם ביבי לא ניסה למנוע את הגירוש) וגם ביבי מצהיר שלא יהיה אכפת לו לגרש עוד יהודים. אז אולי כדאי שהליכוד יחזור להיות ימני ולא רק נציגים

הענין עוד לא ברור לביבי הכללים השתנו והוא יצטרך לעשות ולא לדבר במסיבות עיתונאים לעשות רעש אבל לא לעשות כלום בכלל ביבי הפסיד בבחירות אם לאהיה איחוד עם ליברמן הליכוד היה מפלגה שלישית אז ביבי תתאפס ותתחיל לפעול למען כל העם לא רק לאנשי שלומך

הענין עוד לא ברור לביבי הכללים השתנו והוא יצטרך לעשות ולא לדבר במסיבות עיתונאים לעשות רעש אבל לא לעשות כלום בכלל ביבי הפסיד בבחירות אם לאהיה איחוד עם ליברמן הליכוד היה מפלגה שלישית אז ביבי תתאפס ותתחיל לפעול למען כל העם לא רק לאנשי שלומך

לביבי הכל ברור תמיד,לכן שרד כראש ממשלה עד היום,

אז היו בטוחים שלמרות שנויים הצעות הצהרות הטעיות, יהיה ראש ממשלה עוד 4 שנים

עצוב יהיה אם יצרף את מפלגת שלי לקואליציה,מצד שני הרי הוא שמאלני

כל שנדרש הוא לקבל החלטות אמיצות, בשביל זה צריך להיות מנהיג חזק נפשית ולא הססן שכל רצונות שרידות פוליטית בלבד.

מה מניעיו האמיתיים של בניימין נתניהו?, מדוע ברח מההכרעה לגבי תחילת התהליך של השיוויון בנטל כאשר לרשותו הקואליציה הגדולה כל כך?, מדוע כעת אינו מסוגל "להשתחרר" מן החרדים ולפרוץ מסלול חדש, אזרחי, בחברה הישראלית?. לא בנט כי אם ביבי הוא זה שלא מקיי הבטחות ובוחר לבגוד בהבטחות שלו עצמו, כולל מינויים שאינו מאפשר הם לקיים את תפקידם שלשמו נבחרו על פי המדיניות קבע ביבי עצמו.

הוא לא רגיל שמעמידים אותו בחובה להחליט החלטות קשות ואמיצות, אבל כאשר הוא מגיע לרגע שכזה הוא מתגלה כהססן ממדרגה ראשונה..

ממשלתו היוצאת של נתניהו לא הביאה בשורה לאזרחי ישראל ודרדרה את מצבה הבינלאומי, הכלכלי והחברתי למקומות קשים. הגיע הזמן לומר לנתניהו שעליו לשנות כיוון.

טוב שבנט אומר לו זאת יחד עם לפיד. האם יתמידו ויצליחו?, אני תקווה שכן!!!

איך אתה ורבים כמותך חושבים שנתנהן לא מתאים?

מאפוא בא לכם השכל ההארה,מהראי

,נתניהו כבר גמר שתי קדציות בהצלחה יתרה,

כעת התקשורת ושני טירונים פוליטית ,כביכול מאיימים עליו,

אבל לנתניהו המנדט,השכלץ הידע ץהחזון,ולכן ישאיר טירונים אלה באופוזיציה,

כמצביע מסורתי לליכוד ,בפעם הבאה הצביע לבנט\לפיד לפחות הם עומדים על העקרונות שלהם,לצערי ביבי פנה להיתחרדות.

כל מילה נכונה. ממש כך...אני מקווה שיהיו בחירות חדשות ובנט ייתאדה מהרשימה. אתה פשוט שיקרתה לבוחרים

שלך .וכל זה בגלל המנדטים שקיבלתה שקול את צעדיך לפפני שתצעד החוצה....

נפתלי בנט (דווקא חיבבתי אותו) סתם נדבק לאניה (ליאיר לפיד) ויאללה מפליגים ... שמחה שהצבעתי לציפי לבני .

בחרתי בך אדון בנט אך מצדה לא תיפול שנית . עוד צבוע בא לשכונה

חג פורים שמח לכל עם ישראל, אני רוצה לאחל לעם ישראל שיתקיימו בחירות חדשות ושציבור המצביעים התפקח ויתעורר, לחזק את ראש הממשלה ושלא שני הליצנים,בנט שהתגלה כשמאלן,שכח מאיין הוא בא,לדעתי הוא צריך לגרוס את הכיפה שעל ראשו...

והליצן השני יאיר לפיד שהשתן עלה לו לראש,אנטי דתי,חסר ניסיון..... 

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר