נפטלי בנט "הטעות של הבחירות לימין בישראל"

בכל קמפיין הבחירות רכב נפטלי בנט והבית היהודי על גבו של ראש הממשלה נתניהו,אישית אני ימינה מהליכוד בדעותיי אך השכלתי לדעת מתוך ראיה נכונה של הפוליטיקה בישראל כי נתניהו יהיה ראש הממשלה הבא ולכן הצבעתי ל"ליכוד ביתינו",אך לא כך כל מצביעי הבית היהודים,רובם הגדול ליכודניקים,רובם הגדול יימינה מהימין...והינה התגלה פרצופו האמיתי של בנט שהצטלם בקמפיין שלו יחד עם נתניהו(אגב בניגוד לחוק) וגנב קולות תוך כדי הטעיית הציבור,והנה ברגע האמת בוגד הוא בימין ובנתניהו וחובר ללפיד-טירון פוליטי שלא מבין שהבחירות נגמרו ולא מבין שטובת מדינת ישראל זקוקה למנהיגות אחראית ורצינית ולא טירונית,פסילת סקטור מסויים איננה פטרון לכלום! יש צורך בשינוי אמיתי בחלוקה בנטל אך זה צריך להיות בהסכמה ובהדרגה,היום אין מקום שוב למלחמת אחים!!! זה לא הלך לאבא של יאיר וזה לא ילך לממשיך דרכו,סופך יאיר הוא מחוץ לכנסת יפה וחתיך ככל שתהיה,]החרדים הם יהודים חשוב להזכיר זאת,חלקם הקטן משרת בצה"ל וגם עובד,צריך להגביר את הגיוס והשירות אך תוך כדי רגישות ואחריות!..אגב יאיר אני חילוני לחלוטין שעובד קשה,אין לי דירה משלי,ושירתתי בצה"ל 3 שנים.

ולך בנט אני אומר הלוואי ויהיו בחירות נוספות ככה נתפטר ממך-כי אתה שקרן פוליטי ושיקרת לכל הימין בישראל,בבחירות הבאות נחזק את הליכוד ולא נבחר בניצנים פוליטים לא ישרים....חג פורים שמח לכל ילדי ועם ישראל.

כל מה שכתבת מאד מסורבל ולא ברור... מה אתה מנסה להגיד בכל הסירבול מילים הזה?

כל הקמפיין נתניהו ניסה לירות לבנט ברגל.. כן בנט אולי עושה טעות שהוא לא נכנס לקואליציה.. אבל הוא עומד על העקורנות שלו..

בהבדיל מלפיד, נתניהו וציפי.. באמת- לבני כל הקמפיין הייתה נגד נתניהו.. והיא הראשונה להכנס לקואליציה?!

בנט הוא ממש לא הרע ביותר בממשלה!

tzrina
מתעניינת מאד בבניית אתרים וקידום אתרים

אני חושבת שנתניהו זיהה את בנט הבוגדן והחתרן מלכתחילה והעיף אותו מלשכתו, מה שכל הכבשים הפתיות שלא הבחינו שהאדם הזה בנט מונע מתוך מניעים אישייים וילדותיים, בנט באמת אתה חושב שאת יכול להחליף את נתניהו , גם אתה וגם לפיד רכבתם על מנהיגותו המוצלחת של בנימין נתניהו וגנבתם לו קולות תוך הבטחה שאתם בתוך הממשלה, אני מאחלת לכל המתנחלים שבגדו בנתניהו שנתניהו הפעם לא יראה אתכם ממטר.

כל מה שנתניהו עושה למען העם הזה כולל שחרור גלעד שליט נשכח ביום הבחירות, מדהים

אמן שניפטר גם מבנט וגם מלפיד שניהם חתרנים, לכן עדיף חתרנים חלשים כמו לבני

ביום כיפור אני אוסיף בתפילה "על חטא שחטאתי בבחירת בנט" רק בנימין נתניהו מכיר את האדם הזה. על זה נאמר בחרת בנט קיבלת לפיד. כולי תקווה שבנט לא יהיה בממשלה כאיש ימין אני מתפלל שמרץ תכנס לממשלה ולא בנט.

וכל עם ישראל יכה על חטא שבחר ליכוד  (הליכוד הוא שמאל קיצוני)

הליכוד מאז ומתמיד מתחבר לש"ס ולעבודה, ומיישם את מדיניות השמאל.

הנה עוד לא נבחר, וכבר נתן לזאב לשמור על הכבשים

(לבני צרת המשפטים, שתשגיח על ההתיישבות היהודית ביו"ש, ושותפה בכירה במשא ומתן עם הפלסטינים)

לא יאומן זאת שהחריבה את גוש קטיף, במקום להיות מאחרי סורג ובריח, נבחרה להשלים את המלאכה ולהחריב את יהודה ושומרון.

מי שחשב/חושב/יחשוב  שהליכוד ימין, שיגש לבדיקת הזיות.

היו היה פעם מפדל,שבטיפשות מנהיגיהה התפרקה,היום "מפדל " החדשה מאבדת עצמה לדעת .לא זה מה שציפו ביהדות הציונית,שהמנהיגים החדשים ,מחטיאים את המטרה ןהלויליות וההגשמה של הציונית היהודית הדתית האמיתית.וחבלללללל!!!!!!!!

העם היהודי הוא לא טיפש בבחירות הבאות בנט שלם על זה שהוא לא אמין לבוחרים שלו .אני מקווה שביבי ילך עכשיו לבחרות כדי שעם 

יקבע את סדר היום . אז נראה את בנט כבר שמתנצל מולה בוחריו וביבי

התגובה שלך פשוט אמיתית,נכונה ואפילו מרגשת,רק על שחרור גלעד שליט נתניהו ירשם בספרי ההסטוריה...אך היהודים עם בעית זכרון קשה מאד!

מי שצריך סורגים זה המנהיג שלך בנט שמפקיר אתכם המתנחלים! שמפקיר את עם ישראל! היום מצידי שנתניהו יעניש אתכם על הבחירה בבנט השקרן והתעמולתן,ולכל מי שמכיר אותי אני ימינה מנתניהו בוודאות אך בוחר בו מתוך רציונל ושפיות פוליטית

רק הליכוד יכול

תזכורת למי שבחר ליכוד, ראו מה אמרתי,  הליכוד = חורבן= הרס

http://www.youtube.com/watch?v=7Jr8Y-Ovga8&feature=player_embedded #!

אני בחרתי בנט ואשמח לבחור בו שוב גם מחר. בעיני ההתנהלות של ביבי מעליבה ונובעת משיקולי אגו ושיקולי אשתו. בנט היה השותף הטבעי ביותר עבורו ובנט תמך בביבי לא רכב על ביבי. כדי לרכב, כל מה שהיה צריך זה לשחרר כמה סיפורי "מאחורי הקלעים של ביבי" וזה היה גורע עוד איזה מנדט לליכוד. אבל בנט איש ישר וערכי ולא השתמש בפסולת, מה שלא ניתן לומר על ביבי. ביבי השתמש בכל מה שיכל ועדיין נחלש. הבעיה אתו היא שאפילו אנשים שקרובים אליו מבחינה אידיאולוגיות לא מוכנים בשום פנים ואופן לתמוך בו. הרפש שזרק ביבי על בנט החליש אותו והפחיד בוחרים שלא היו מוכנים בשום אופן להצביע ביבי, אז הם הצביעו לפיד.

בנט לפניך גם עשו תעות לאחר 4 שנים נעלמים אתה יכול ללכת עים מרץ אין הבדל אין על ביבי לא לפיד וגם לא אתה עוד ניתראה

וכל עם ישראל יכה על חטא שבחר ליכוד  (הליכוד הוא שמאל קיצוני)

הליכוד מאז ומתמיד מתחבר לש"ס ולעבודה, ומיישם את מדיניות השמאל.

הנה עוד לא נבחר, וכבר נתן לזאב לשמור על הכבשים

(לבני צרת המשפטים, שתשגיח על ההתיישבות היהודית ביו"ש, ושותפה בכירה במשא ומתן עם הפלסטינים)

לא יאומן זאת שהחריבה את גוש קטיף, במקום להיות מאחרי סורג ובריח, נבחרה להשלים את המלאכה ולהחריב את יהודה ושומרון.

מי שחשב/חושב/יחשוב  שהליכוד ימין, שיגש לבדיקת הזיות.

בכל קמפיין הבחירות רכב נפטלי בנט והבית היהודי על גבו של ראש הממשלה נתניהו,אישית אני ימינה מהליכוד בדעותיי אך השכלתי לדעת מתוך ראיה נכונה של הפוליטיקה בישראל כי נתניהו יהיה ראש הממשלה הבא ולכן הצבעתי ל"ליכוד ביתינו",אך לא כך כל מצביעי הבית היהודים,רובם הגדול ליכודניקים,רובם הגדול יימינה מהימין...והינה התגלה פרצופו האמיתי של בנט שהצטלם בקמפיין שלו יחד עם נתניהו(אגב בניגוד לחוק) וגנב קולות תוך כדי הטעיית הציבור,והנה ברגע האמת בוגד הוא בימין ובנתניהו וחובר ללפיד-טירון פוליטי שלא מבין שהבחירות נגמרו ולא מבין שטובת מדינת ישראל זקוקה למנהיגות אחראית ורצינית ולא טירונית,פסילת סקטור מסויים איננה פטרון לכלום! יש צורך בשינוי אמיתי בחלוקה בנטל אך זה צריך להיות בהסכמה ובהדרגה,היום אין מקום שוב למלחמת אחים!!! זה לא הלך לאבא של יאיר וזה לא ילך לממשיך דרכו,סופך יאיר הוא מחוץ לכנסת יפה וחתיך ככל שתהיה,]החרדים הם יהודים חשוב להזכיר זאת,חלקם הקטן משרת בצה"ל וגם עובד,צריך להגביר את הגיוס והשירות אך תוך כדי רגישות ואחריות!..אגב יאיר אני חילוני לחלוטין שעובד קשה,אין לי דירה משלי,ושירתתי בצה"ל 3 שנים.

ולך בנט אני אומר הלוואי ויהיו בחירות נוספות ככה נתפטר ממך-כי אתה שקרן פוליטי ושיקרת לכל הימין בישראל,בבחירות הבאות נחזק את הליכוד ולא נבחר בניצנים פוליטים לא ישרים....חג פורים שמח לכל ילדי ועם ישראל.

אני הצבעתי בעד הבית היהודי לא בגלל בנט, אלא למרות בנט, כי לא להתבלבל, בדיוק כמו שליכוד זה לא רק בנימין נתניהו, בדיוק כך הבית היהודי הוא לא רק בנט, להערכתי נכון להיום בנט הוא היחיד במינו במפלגתו שמתלהב מיאיר לפיד, או לפחות חבר אליו מסיבה כזאת, או אחרת, לגבי ממשלתו של בנימין נתניהו, המפלגות של הציונות הדתית לא פעם היו גם באופוזיציה, למשל האיחוד הלאומי בכנסת הקודמת, משום מה ביבי נתניהו לא מיהר להזמין אותם לממשלתו, נו, היו לו תוכניות אחרות, כנראה גם עכשיו יש לו תוכניות אחרות וזאת הסיבה האמיתית למה הבית היהודי יכול להשאר באופוזיציה, האמת אם זה יקרה, אני לא אבכה, כי בעיקרון מה זה משנה? אופוזיציה, או קואליציה? העיקר בשבילי היה להגיד את המילה הערכית שלי, כשהצבעתי בעד הבית היהודי, כי אילו היתי למשל מצביע בעד ליכוד, אז לא היתי בטוח לאיזה צורך ילך הקול שלי, לצורך פיתוח וחיזוק של מדינת ישראל, או לצורך מתנות חינם לאויב הערבי? עם הבית היהודי אני קצת יותר בטוח שבעד מה שהצבעתי, אז את זה אני אקבל והאם הם יקבלו ג'ובים, או כיסאות בממשלה? לי זה לא מזיז, מי יהיה הגיזבר של מדינת ישראל, או יטפל בלא יודע מה, אותי זה לא מעניין, יתרה מזאת, מי עומד בראש הבית היהודי, נפתלי בנט, או כצל"ה, גם זה לא מעניין אותי.

אם נפתלי בנט יגזים במשחקים שלו עם יש עתיד, אז חבריו למפלגה ידעו להעמיד אותו במקום, לפחות אם האיחוד הלאומי והתקומה יצאו מסיעת הבית היהודי, הוא ימצא את עצמו במפד"ל הקיקיונית וזה יכול לקרות בכל יום ובכל שעה. בכל זאת אל תשכח, שמפלגתו מורכבת מחברי הכנסת שחלקם רבנים והחלק האחר מושפע מן הרבנים ולרבנים של הציונות הדתית אין צורך להזכיר שמפלגתם צריכה לשמור על העקרונות והערכים ואם בנט יתגלה כבחור בעיתי, שום דבר לא יעזור לו- הוא יעוף.

אבל בנתיים יש לו מאה ימים של חסד ויכול להיות שהוא יהיה או דמות בולטת בממשלה הבאה, או ישא הדגל של הערכים הטהורים באופוזיציה., אם לא, אז במפלגתו יארגנו לו שחיטה כשרה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר