רוב יהדות העולם נגד ויתור על א"י,

ואם כבר חייבים לוותר, אז הם שם והיהודים כאן, לא מדינה פלסתינית נקייה מיהודים, ומדינה יהודית עם 2 מליון ערבים

את מי מענינים יהודי העולם השמנים?אין להם זכות לקבוע לנו כאן למי שמשלם מיסים ושולח את בניו ובנותיו לצבא.

וכשיש אירוע ביטחוני הם ישנים בשקט ורגועים.

הם ממש לא לא מעינינים אותי הגם שיש לי 3 אחים כאלה

ליכוד יתרסק    ביגלל מדיניות הכושלת   של ביבי  בענין כלכלי חברתי   2  ביגלל ש"ס   שדבוקים בתחת של השני ולא ליברמן ליברמן יש לו 15 מנדנטים קבועים

יותר ממה שהתרסק הליכוד בתקופתו של ביבי ניתן עוד לרסק?

לליכוד היו 27 מנדטים בכנסת האחרונה ואילו היום ללא ישראל ביתנו  יש להם בסה"כ 16 מנדטים,זה לא התרסקות?

ביבי עשה טעות חמורה ביותר כשהתחבר בקדנציה האחרונה למתנחלים השמנים והשבעים ונטש את אלה שהביאו אותו למשרד ראש הממשלה המצביעים מערים רחוקות ונידחות מעיירות פיתוח ועוד להם הוא הפנה עורף, והטעות השניה בחיבור לישראל ביתנו,הטעות הזאת גדולה יותר מהטעות הקודמת כואבת ומשפילה יותר את רוב בוחרי הליכוד המסורתיים שראו בכך זילזול משווע רק לשם ישיבה על כיסא.

ביבי לא הבין וכנראה לעולם לא יבין שליכודניק ממוצע הוא ממעמד הביניים במקרה הטוב ורוב רובם מהמעמד הנמוך ובעיקר מסורתי פלוס ולאלה לעולם לא ניתן לעשות כל חיבור גם לא "בכאילו" עם הרוסים אוכלי טרף ולחם בפסח...ביבי פגע ואלה החזירו לו בגדול בקלפי ואני מודה אחד מהם...לעולם לא ראתי כל מכנה משותף עם רוסי אז שמישהוא שצריך את הקול שלי יעשה זאת בשבלי? סורי לעולם לא...כל חיבור עם כל מפלגה אחרת ציונית יתקבל בברכה אבל עם רוסים אוכלי טרף שחוגגים את חג המולד הנוצרי ולא יודעים מהם חגי ישראל ועושים מנגל ביום שבת ממול לחלון? לעולם לא,אפילו ביבי לא יצליח לשנות את המצב.

 

עצוב מאוד שעדיין יש יהודים הפוסלים ושונאים את הרוסים.צריכים הם להבין שהרוסים הם מאוד אינטליגנטיים ומלומדים.מדוע מכניסים תמיד את נושא הדת כבעיה ???זוהי בחירה חופשית ויש להוסיף שהם גדלו במקום שאסור ללמוד ולקיים תקסים דתיים וזה כולל את כל הדתות. מדוע לא מגיבים כאשר רוב הצעירים  מכל העידות עוזבים את הדת ??כל הצעירים היוצאים לטיולים אוכלים רק כשר ??אם נבחן את תנועת ש"ס היא ברובה בנויה מחוזרים בתשובה,רובם ביצעו את כל העבירות שהיה ניתן וכעת הם צדיקים,מדוע אתם חושבים שהם יותר טובים מהרוסים שתורמים למדינה ולעם היהודי בכל התחומים,כרופאים,כמהנדסים,כחיילי צהל שהם העלו הרמה שכלית וגופנית,האם יש אדם שיקום ויגיד"אני טוב מהם " שיקום !!!!!! אתם שופטים את השר ליברמן על היותו רוסי,אך מדוע לא תציינו שהוא בעל אינטליגנציה,הבנה את המצב,ניתוח מצבים,מציאת פיטרונות הולמים,וחשוב מכל לא מוותר על העקרונות שאיתם בא לפוליטיקה,הוא ישר ועיקבי.אני רוצה להזכיר לכל השוללים את הרוסים ,כל העולם רצה לקבל אותם עם פתיחת הגבולות היות והאריכו את הפוטנציאל שלהם,עובדה היה שמלחמת העולם השניה ניצחו הרוסים לא בעזרת התפילות אלא באומץ ליבם של החיילים ומפקדיהם שאחוז היהודים היה גבוה במיוחד.רוב היהודים קיבלו מדליות ובאו אתם ארצה והעם הרוסי  וההנהגה כיבדו אותם מאוד,ורק היהודים הארץ ישראל מזלזלים בהם,בושה !!!!

 

יידידיי ביבי לא עשה טעות.

הטעות הגדולה היא שלנו שלא הפנמנו כי ביבי לא סופר אותנו ורק רוצה להיות שוב ראש ממשלה ואנחנו כעדר הובלנו אותו לשם בשלישית. ועכשיו ידידיי נשלם את המחיר, לכול בוקר שנקום נדע כי הוא ימעך אותנו יותר יקצץ לנו גם את המעט שנשאר לנו ידאג למקורביו ואותנו עם ישראל ישכח.

אז באו לא נבכה עכשיו כי את הסימנים ראינו וידענו קודם.

אנחנו המטומטמים שהצבענו עבורו רק כי הלב אמר ולא מהראש!!!!!

 

 

אני מעוניין להתייחס לכתבתו של חנוך דאום ביום שישי בידיעות אחרונות לגבי מפגש בין יאיר לפיד לבנימין נתניהו בביתו של חנוך דאום במפגש חברתי כזה או אחר.חנוך דאום ציין שם שיאיר לפיד נהג לומר לחבריו חובשי הכיפה הסרוגה  בבדיחות או שלא בבדיחות "איך אנשים אינטלגנטים כמוכם מאמינים שהעולם נברא בשישה ימים?"

חנוך דאום לא רשם את תגובתו לשאלה אם היתה כזו והשאלה כאילו נותרה באוויר.

 זו לא פעם ראשונה שאנשים מעלים את הטיעון הזה שמציג את רמת השטחיות והרדידות בה הם בוחנים את תורת ישראל.פופסור ישעיהו לייבוביץ' כבר ציין שלא מדובר בששת ימי בריאה שהם ימים שלנו בני האדם אלא בימים שהם במושגי זמן של האלוקים.

הרי כשנאמר ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון עוד לא נבראו ימי בני האדם ,שכן ימינו מושפעים מהשמש שנבראה רק ביום ד'.

לכן בהכרח הימים המצויינים כימי בריאה אינם יכולים להיות ימי בני האדם.

הקדוש ברוך הוא מחוץ לעולמנו ולכן מושגי הזמן שלו אינם מושפעים משלנו.

 העובדה שאנו מתרגמים את זמן האלוקים למושגים של זמן שלנו נובעת מימינו הקצרים שאנחנו כעפר נידף ברוח והאלוקים הוא נצחי.

כל אלו שחושבים שביבי עשה משהו טוב למדינה- בטח קיבלו משהו בתמורה מביבי וחברים! אתם אנשים עלובים שרואים נטו את עצמכם! ביבי לא הרס- ניפץ פה את המעמד הביניים ומטה- ריסק!

מי שחושב אחרת כנראה מסודר בחיים וחי בגישה המסריחה של "למי אכפת מאחרים"- וזה בדוק- כבר ראיתי את המעמד הזה עם הכסף- מתהלכים כמו תרנגולים ומרוצים מרוצים כי בהם הממשלה לא פוגעת- כי אותם מטפחים על חשבון אחרים.

אז לכו עם ביבי ותקימו מדינת שמוק'ס כי זה מה אתם- חבורה של פחחח! סכנה לחברה ולסיציאליה

גם הרוסים והצעירים שהצביעו בשביל ליברמן ומפלגתו לא היו מוכנים להצביע  עבור הליכוד שלגביהם "זאת לא המפלגה שלנו" . וכך גם

ליברמן הפסיד המון קולות של אנשיו .

אכן ביבי שקל את שקוליו האישיים[הבטיח את מועמדותו לראשות הממשלה]על חשבון חברי ותומכי המפלגה,היכן היו חברי מרכז הליכוד?,למה לא שמענו אותם?,איך נתנו שיכרבנו להם על הראש בפרהסיה ואין פוצה פה ומצפצף,נוסף לכך הממשלה היוצאת לא פעלה באמת להקטנת "אי השוויון בנטל" ולא עשתה למען דיור בר השגה,התוצאה בלתי נמנעת-בריחה של מצביעים נאמנים [כמוני],ירידה משמעותית בכוחו של הליכוד ופגיעה באמונתם ובמסורתם של חלק נכבד מנאמני הליכוד,סביר להניח שבמידה ויוקדמו הבחירות הבאות .  כוחו של הליכוד יקטן עוד יותר -דרכו לספסלי האופוזיציה תהיה סלולה-התיקון המתבקש למצב העגום שהליכוד הגיע אליו הוא:1פירוק מיידי של הליכוד מהליכוד ביתנו, 

                2פעולה נמרצת לשוויון בנטל

                3הפשרת קרקעות בעלות אפסית וקביעת מחיר עלות הדירה למשתכן

                                                   נסים חן    

השמאל,יאיר לפיד ,קצצו בליכוד, כל הליכוד בנוי על תפקידים לנאמנים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר