הליכוד כבר מרוסק...

יותר ממה שהתרסק הליכוד בתקופתו של ביבי ניתן עוד לרסק?

לליכוד היו 27 מנדטים בכנסת האחרונה ואילו היום ללא ישראל ביתנו  יש להם בסה"כ 16 מנדטים,זה לא התרסקות?

ביבי עשה טעות חמורה ביותר כשהתחבר בקדנציה האחרונה למתנחלים השמנים והשבעים ונטש את אלה שהביאו אותו למשרד ראש הממשלה המצביעים מערים רחוקות ונידחות מעיירות פיתוח ועוד להם הוא הפנה עורף, והטעות השניה בחיבור לישראל ביתנו,הטעות הזאת גדולה יותר מהטעות הקודמת כואבת ומשפילה יותר את רוב בוחרי הליכוד המסורתיים שראו בכך זילזול משווע רק לשם ישיבה על כיסא.

ביבי לא הבין וכנראה לעולם לא יבין שליכודניק ממוצע הוא ממעמד הביניים במקרה הטוב ורוב רובם מהמעמד הנמוך ובעיקר מסורתי פלוס ולאלה לעולם לא ניתן לעשות כל חיבור גם לא "בכאילו" עם הרוסים אוכלי טרף ולחם בפסח...ביבי פגע ואלה החזירו לו בגדול בקלפי ואני מודה אחד מהם...לעולם לא ראתי כל מכנה משותף עם רוסי אז שמישהוא שצריך את הקול שלי יעשה זאת בשבלי? סורי לעולם לא...כל חיבור עם כל מפלגה אחרת ציונית יתקבל בברכה אבל עם רוסים אוכלי טרף שחוגגים את חג המולד הנוצרי ולא יודעים מהם חגי ישראל ועושים מנגל ביום שבת ממול לחלון? לעולם לא,אפילו ביבי לא יצליח לשנות את המצב.

רק אתה מבין,להערכתי אפס, ביבי גאון,פעם שלישית ראש ממשלה,

וקטן כמוך מבין יותר ממנו,אז אני מציע לך ,הס

קודם כל, אתה טיפה משקר ואולי טיפה הרבה... מי הם המתנחלים השבעים? להערכתי קרית ארבע ומעלה אפריים בעייתיו ועניות לא פחות מאשר אופקים ונתיבות, הכל במדינה שלנו עניין של מרחק גאוגרפי ומרחק מן הצלחת, יש מתנחלים בעיקר באזור של מערב שומרון וסביב ירושלים שהנם באמת יחסית עשירים, בגלל קרבתם לגוש דן וירושלים ויש כאלה שמרוחקים. יש ליכודניקים משכונת התקוה בתל אביב והם ליכודניקים לא פחות ממך.

רוסים לא קשורים אל המסורת? נכון, אם כי... לך תדע, אילו אבותיך היו מוצאים את עצמם בתנאים שמצאו את עצמם אותם יהודי רוסיה בלי רבנים, בלי סופרי סת"מ, בלי שחיטה כשרה וכשכל פרט הכי קטן על מסורת ישראל היה מגיע כמו משב רוח מרענן למדינה של הפועלים שבפועל הפכה להיות למדינה הכי אנטישמית בעולם, אחרי גרמניה הנאצית כמובן, אז אני ספק שהוריך היו עולים ארצה בכלל והיו זוכרים שיש להם קשר כל שהוא אל היהדות.

קל להיות דתי במדינה שבה תמיד יש בית הכנסת בכל שכונה ואפשר להגיד איכס על הכשר של הרבנות הראשית לישראל ולאכול רק הכשרים יותר מהודרים, במדינה שאפשר  בזול לקנות לא רק סידור וחומש, אלא גם תלמוד בבלי וירושלמי וכל המדרשים ובמדינה שבה הכי הרבה לבני אדם היה במקרה הכי טוב רק סידור של סבא? זה משהו אחר.

נכון רוסים בממוצע יותר חילוניים מאשר מרבית יוצאי עדות המזרח, באמת מגיע לכם בכך כל הכבוד, אבל זה רק בנתיים, חוץ מזה יצא לי גם לראות כמעט בכל עיר וישוב בארץ יהודים מכל העדות מחוללים שבת ולא ממש מקפידים על הכשרות וגם חוגגים את סילבסטר, אני לא רוצה להגיד שזה בסדר ולא רוצה לגלגל עיניים ולהגיד שזה פסול מעיקרו, ליכוד בסופו של דבר היא מפלגה שיש בה בכל זאת רוב חילוני ולא תמיד ספרדי, ליכוד זו היא אכן מפלגה עממית ואותם רוסים, אחרי עשרים שנה של חיים במדינה הזאת ואחרי הדם השפוך של מאות מבניהם שלמבוכתנו הרבה לא תמיד הצלחנו לקבור אותם עם שאר גיבורי ישראל, אלא מחוץ לגדר לעתים- הם גם חלק מן העם הזה, חלק מפשוטי העם.

אז בבקשה מספיק לשחק במשחקים "הפרד ומשול" רוסים ומרוקאים הם אחים, כמו כל שאר עדות בישראל. אני לא מבין את הצורך במפלגות סקטוריאליות ולא מבין את הצורך במפלגות עדתיות, או דתיות, אני מבין שבמדינה שבה גם לליכוד ועבודה יש שכונות וערים שבהן הן חזקות יותר או חזקות פחות וכך זה נמשך במשך הדורות, אבל בכל זאת...

די כבר לשטויות, בכנסת הקודמת ליכוד היתה המפלגה השניה בגודלה, הפעם היא גדולה בהרבה, מפלגת שלטון בטוחה בלי מתחרים רציניים, הלואי שליכוד ימשיך כך להתרסק גם בהמשך.

לפחות ב 4 שנים האחרונות לא ניתן להאשים את ההתנחלויות בגזל כספי המדינה,  

ההקפאה של הבנייה הייתה כמעט 100% ונמשכת גם כיום, ולא רק בשטחים אלא גם בירושלים, ובגושים.

ומעניין שהגירעון הכפיל ושילש את עצמו.

ולכן הליכוד שידע רק להחריב התיישבות, ולייבש את האחרות,  קיבל את המגיע לו.

אם המדיניות הזו תימשך,  אז בבחירות הבאות, אפשר לומר ליכוד ז"ל.

לליכוד היו 27 מנדטים בכנסת האחרונה ואילו היום ללא ישראל ביתנו  יש להם בסה"כ 16 מנדטים,זה לא התרסקות?

ביבי עשה טעות חמורה ביותר כשהתחבר בקדנציה האחרונה למתנחלים השמנים והשבעים ונטש את אלה שהביאו אותו למשרד ראש הממשלה המצביעים מערים רחוקות ונידחות מעיירות פיתוח ועוד להם הוא הפנה עורף, והטעות השניה בחיבור לישראל ביתנו,הטעות הזאת גדולה יותר מהטעות הקודמת כואבת ומשפילה יותר את רוב בוחרי הליכוד המסורתיים שראו בכך זילזול משווע רק לשם ישיבה על כיסא.

ביבי לא הבין וכנראה לעולם לא יבין שליכודניק ממוצע הוא ממעמד הביניים במקרה הטוב ורוב רובם מהמעמד הנמוך ובעיקר מסורתי פלוס ולאלה לעולם לא ניתן לעשות כל חיבור גם לא "בכאילו" עם הרוסים אוכלי טרף ולחם בפסח...ביבי פגע ואלה החזירו לו בגדול בקלפי ואני מודה אחד מהם...לעולם לא ראתי כל מכנה משותף עם רוסי אז שמישהוא שצריך את הקול שלי יעשה זאת בשבלי? סורי לעולם לא...כל חיבור עם כל מפלגה אחרת ציונית יתקבל בברכה אבל עם רוסים אוכלי טרף שחוגגים את חג המולד הנוצרי ולא יודעים מהם חגי ישראל ועושים מנגל ביום שבת ממול לחלון? לעולם לא,אפילו ביבי לא יצליח לשנות את המצב.

להיום אין מתאים מנתניהו לנהל את המדינה

אישית מאחל לו אריכות ימים ובריאות, הגיע הזמן לבחירות אישיות ואזוריות

מה גם שרוב אזרחי ישראל בעד פתרון עם הפלסטינאים בגבולות קבועים ובטוחים כאשר, פתרון בעיית הפליטים כן, ללא זכות שיבה, הכרה בישראל כארץ לעם היהודי, גוש עציון, הישובים הגדולים וגבול ביקעת הירדן בשליטת ישראל , או שיקבלו ואו שיחכו למשיח, גם...הם

להנות היום מה שתפסידו למחר

רוב יהדות העולם נגד ויתור על א"י,

ואם כבר חייבים לוותר, אז הם שם והיהודים כאן, לא מדינה פלסתינית נקייה מיהודים, ומדינה יהודית עם 2 מליון ערבים.

ברור כשמש שהערבים יעשו שלום כשנפנה את תל אביב

ההיפך הליכוד ניצל בגלל ליברמן-יותר נכון שניהם ניצלו כי קבלו 31 מנדטים חישוב פשוט חצי מזה זה 15 וחצי מנדטים לכול אחד, ויאיר לפיד צוחק כל הדרך למשכן ראש הממשלה. לכן מי שחושב שהליכוד התרסק בגלל ליברמן הוא טועה ומטעה.

זה היה פעולה מבריקה של מי שהחליט על האיחוד הזה, שהרי הם קבלו את המנדט מנשיא המדינה להקים ממשלה, לכן אינני מבין איך אפשרי לומר שבגלל ליברמן הליכוד התרסק

בהחלט!!!!

לעוד הורדות ומדריכים לפוטושופ כנסו:
אתר: pohotoshop 4U

YouTube

פייסבוק

הייתם טיפשים ותשארו טיפשים ככל שביבי שמיבי דופק אתכם יותר ביבי יותר כפרה ביבי יותר תותח.

הייתם טיפשים ותשארו טיפשים ככל שביבי שמיבי דופק אתכם יותר ביבי יותר כפרה ביבי יותר תותח.

אני לא הכי מסכים איתך. יכול להיות שליברמן הציל את הליכוד. אבל גם יכול להיות שהציבור לא נאיבי והבין שיש מניעים נסתרים מאחורי הקלעים ושיש סיבות נסתרות אשר הובילו לאיחוד הלא מוצלח הזה. ליברמן היה מנהיג! מנהיג של ישראל ביתנו, ופתאום הוא נעלם באיזו רשימה ארוכה ולא נשמע קולו ולא רואים את מנהיגותו. איפה האדם החזק שהציבור הכיר? לאן נעלם לו ליברמן. יכול להיות שהפלילים שליברמן מעורב בהם גרמו לו להתחבא מאחורי ביבי.

בנוגע לביבי, יכול להיות שהוא חשב שהאיחוד הזה יעזור לו בצורה מסוימת. כנראה הוא האמין באמת שזה יביא לו מנדטים או שבאמת הוא ראה באיחוד הזה קרש הצלה. 

לדעתי, העם ראה באיחוד הזה זלזול ומהלך מסריח של פוליטיקאים. הבוחרים כבר לא ראו באותה מפלגה את המפלגה שהייתה בבחירות הקודמות. בליכוד יש גנים אחרים פתאום, ומספר 2 ברשימה (שהיה מנהיג גדול כשהיה בישראל ביתנו) נעלם ומסתתר וקולו לא נשמע מסיבות כאלו ואחרות. אז איזה מין מנהיג זה? אם אתה לא יכול להנהיג מסיבה מסויימת תיתן לאדם אחר להנהיג ואל תעשה לבוחרים שלך קומבינות.

אני לא הכי מסכים איתך. יכול להיות שליברמן הציל את הליכוד. אבל גם יכול להיות שהציבור לא נאיבי והבין שיש מניעים נסתרים מאחורי הקלעים ושיש סיבות נסתרות אשר הובילו לאיחוד הלא מוצלח הזה. ליברמן היה מנהיג! מנהיג של ישראל ביתנו, ופתאום הוא נעלם באיזו רשימה ארוכה ולא נשמע קולו ולא רואים את מנהיגותו. איפה האדם החזק שהציבור הכיר? לאן נעלם לו ליברמן. יכול להיות שהפלילים שליברמן מעורב בהם גרמו לו להתחבא מאחורי ביבי.

בנוגע לביבי, יכול להיות שהוא חשב שהאיחוד הזה יעזור לו בצורה מסוימת. כנראה הוא האמין באמת שזה יביא לו מנדטים או שבאמת הוא ראה באיחוד הזה קרש הצלה. 

לדעתי, העם ראה באיחוד הזה זלזול ומהלך מסריח של פוליטיקאים. הבוחרים כבר לא ראו באותה מפלגה את המפלגה שהייתה בבחירות הקודמות. בליכוד יש גנים אחרים פתאום, ומספר 2 ברשימה (שהיה מנהיג גדול כשהיה בישראל ביתנו) נעלם ומסתתר וקולו לא נשמע מסיבות כאלו ואחרות. אז איזה מין מנהיג זה? אם אתה לא יכול להנהיג מסיבה מסויימת תיתן לאדם אחר להנהיג ואל תעשה לבוחרים שלך קומבינות.

הערההההההההההההה: התגובה שלי הייתה מכוונת לתגובה של גרשון תירם. 

כבר יש תוצאות וזה לא יעזור מה שתגיד!

ביבי לא ביבי...העיקר שתלך לאייס או משהו ותקנה קצת שטיחים , פרקטים

תירגע ותנוח בשלווה בבית יפה ומעוצב

נמאס לי מהשטיחים עבדתי בזה מספיק שנים רבות מכרתי תפרתי מה לא 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר