פיגוע פלילי-חיסולים בעולם התחתון בישראל

לכל עבריין בכיר בישראל יש ברזומה שלו איזשהו נסיון חיסול שעבריינים אחרים הזמינו נגדו, ואז אותו עבריין שניסו לחסל אותו כמובן יודע פחות או יותר את זהות מזמין החיסול והנקמה כידוע היא רק עניין של זמן, נסיונות החיסול מבוצעים מכל אמצעי לחימה זמין,נשק חם,או נשק קר... אבל גם אמצעי חבלה רבי עוצמה נכנסו לתמונה והאזרחים התמימים החפים מפשע תקועים באמצע במין רולטה רוסית כפי שהיה בתחילת שנות ה-2000 עם פיגועי התופת שבהם האזרחים היו כמו ברווזים במטווח או מספרים על גבי טופס טוטו/לוטו שניתן להמר על גורלם מבלי שהם אפילו ידעו על כך.

כל שר משטרה או מפכ"ל חדש מבטיח לנו חדשות לבקרים שהנה אוטוטו יחזור הבטחון האישי לרחובות,אבל בפועל ממשיכים להתפוצץ בישראל מכוניות תופת בפיגועים פליליים, נסיונות חיסול באמצע היום בנשק חם שלא פעם החטיאו את היעד העברייני לחיסול ופגעו באזרחים חפים מפשע, אף אחד לא שומר עלינו וחיינו שווים כקליפת השום ואפעלו זה יותר מפחיד מפיגוע חבלני עויין של מחבל ערבי כי אף אחד לא יחשוד ביהודי שעומד לבצע את זממו ע"י מטען חבלה לעומת אותו מפגע ערבי שחזותו מסגירה אותו... אז איפה לעזאזל אפשר להרגיש בטוח פה ?

ואם היו ניסים ונפלאות כאלו או אחרים שבהם לא נפגעו אזרחים בחילופי האש (אש צולבת) בין עבריינים זה רק מזל גריידא, באיזשהו שלב יאזל המזל ומלאך המוות יופיע בדמות כדור טועה בראש או בלב

  • גבר נרדף הקיסר,באתי ראיתי ניצחתי.

  • ירושלים בירת ישראל לנצח.

  • כולנו מתנחלים. 

נגד מתיישבים ביש"ע מפעילים מעצר מנהלי, אם יודעים את זהותם של ראשי הפשע, אז מדוע לא עוצרים אותם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר